Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
naine võib rahuldamatusest haigeks jääda
 
vissarioonlane 25. aprill 2015, kl 21.24
rahuldage oma naisi, et nad ei haigestuks! kui ise ei oska, siis vanemad mehed võivad teid õpetada.
naine peab särama nagu kalliskivi, see valgustab ka meest, kes on teda rahuldanud.
 
eestlanna 25. aprill 2015, kl 21.27
 
mine ravile 25. aprill 2015, kl 21.30
Sellise mehe kõrval, nagu sina autor? Ei soovi küll keegi särada nagu kalliskivi. Nii labast juttu pole siin ammu lugeda saanud.
 
tõsiselt kahju 25. aprill 2015, kl 21.36
Mine ela pereelu reaalis, muidu siin vahtides jääd sa ise seksuaalselt haigeks. Ainult haige inimene kirjutab hommikust õhtuni teemasid. Kuid oma elu korda teha ei oska. See on tõesti tõsine haigus ja siiralt tuleb minna sellistest inimestest kaugele. Lgp. tuleb ära teenida!
 
eelmine 25. aprill 2015, kl 21.37
sa oled ju täitsa sooda! saamata kaua juba?
 
Tiiu 25. aprill 2015, kl 21.44
Käin igal esmaspäeval ja neljapäeval ülemise korruse ning teisipäeval ja laupäeval alumise korruse naabrimehe juures end "ravimas", ülejäänud päevadel "ravin" end ise.
 
mine koli ära välismaale, kus keegi sind ei tunne 25. aprill 2015, kl 21.44
Kahju, et riivasin sinu hella kohta. Sinul pole vist tõesti häbi aga sinu lastel küll.
 
muig 25. aprill 2015, kl 21.49
vissarioonlane elabki ju välismaal.
 
Luuavars 25. aprill 2015, kl 22.00
Ma olen ka toanurgas kui väga kihelema kuskilt hakkab.
 
vissarioonlane 25. aprill 2015, kl 22.04
selgelt näha, mis tainad siin koos.
 
veis 25. aprill 2015, kl 22.17
Riks helistas just et tuleb keelekat tegema.
 
alu sooda 25. aprill 2015, kl 23.22
alu, sul ikka seda soodat seal jagub? ostsid nõuka ajal kokku vä?
nüüd muudkui sooda siin ja sooda seal.

pese persssse sellega puhtaks, desinfitseerib ka pisut.
 
impod 26. aprill 2015, kl 07.43
Noh,kas impod tunnevad end puudutatuna.Elanud impoga koos ja täiesti jube elu ,ausalt.
 
Jesuiit 26. aprill 2015, kl 11.29
kadakajupp on selle foorumi hea näide seksuaalsest rahuldamatusest ja selle tagajärgedest. Pöördumatud kahujustused. Vissarioonlane räägib õigust.
 
jah 26. aprill 2015, kl 12.27
vissarioonlase seisukohti jagavad isegi arstid.
 
alu 26. aprill 2015, kl 13.47
Eks neid haigeks jäänusid ikka ole. Siingi mitu psühhopaati, kes igalpool mingit alu näevad. Vehivad unes kätega ja röögivad ka vist. Päeval röögivad anonüümselt nii unelmate mehest kui ka enda elu lõtvadest tillidest, kuidas hoog parasjagu ette annab. Ja pole kusagilt näha ainumastki meest, kes taolise panemisele mõeldagi tahaks.
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 15.56
tüüpiline - ma pole seksuaalsuse teemal endast sõnagi rääkinud ja mingi kõiketeadja teeb minust veel õpikunäite kahh :D. järgmises teemas avastatakse mul ilmselt toiduallergia ja paar konnasilma...
 
to jupp 26. aprill 2015, kl 16.03
Lisaks veel seda, et ei armasta pesu kanda.

http://www.igav.ee/videod/video-kiire-soit-motikaga-tostab-naise-seeliku-ules?id=71332625
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 16.08
ahsoo... teatan kurvastusega, et ei ole osalenud sedasorti materjali filmimisel. jälle eksitav avastus.
 
alu 26. aprill 2015, kl 16.13
Jupike, no aga mingi kiiks sul ju ikka on, kui tutvumise nurgas räägid mitte tutvumisest ja pigem peenardest või potipõllumajandusest.
 
kadakajupile 26. aprill 2015, kl 16.14
millal siis viimati said?
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 16.24
see ongi kiiks, et tutvumisnurgas ei tutvu :D.

alu - ega sa kah eriti eesrindlik tutvuja ei ole, no 25-aastaseid modelle siin väga ei ole, nii et ärme seda arvesta. ja ära palun provotseeri mind peenarde teemal - ma just uurin, kuidas oma mehhiko minikurk kõige paremini kasvama panna ning usu, sa ei taha sada aastat selleteemalist loengut :).


/ei kavatse endiselt oma seksuaalsusest rääkida, peate oletustega leppima/
 
piripiiiga 26. aprill 2015, kl 16.29
ilmselt ei saa kadakajupp IRL piisavalt tunnustust oma tublidusele. just meesterahvastelt paistab tunnustust vajaka olevat. aga see kõigest oletus;).
 
alu 26. aprill 2015, kl 16.35
Jupike, kust sa tead, et nt minuga koos üldse mõtleksid minikurkidele? Äkki mõtleksid suuremalt, julgemalt..noja, kui mitte, siis kes teab, vb mõtleksingi ka mina minikurkidele, olen mõelnud, naiste hasartidega kaasa läinud. Aga ok, parem mitte tõesti. Õige on elus koguaeg edasi minna, kõige ja kõigi juurest. Naised juba teavad, mis on hea:-)
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 16.40
piiga, huvitav mõttekäik, mul pole eladeski pähe tulnud, et vajan tunnustust meestelt :D. lihtsalt ei ole sedaviisi mõelnud. ehk siis ootan minikurgikasvataja medalit...

alu - miks ma peaksin oma hobidest loobuma kellegagi koos olles? need on osa minust, pealegi mitte tapvalt häiriv osa ju.
 
tupele 26. aprill 2015, kl 16.44
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see ongi kiiks, et tutvumisnurgas ei tutvu :D.
>

miks sa roojad siin ja sega teisi?

>
> /ei kavatse endiselt oma seksuaalsu
> sest rääkida, peate oletustega leppima/

nii intelligentne tupp oled, räägi veel midagi.
 
alu 26. aprill 2015, kl 16.52
Jupike, üks mis kindel-midagi ei pea. Tegelikult oleks see vähemalt minu silmis väga positiivne, kui naisel on sellised hobid, millest tal ka loobuda plaaniski pole. See tõmbab normaalse mehe ka kaasa ja asi muutub ühiseks ettevõtmiseks, kus ei teki küsimustki, et kas või kes mida peab. Naine aga, kel nt mingi sõbranna või kellegi teise eeskujul tekivad iga aasta uued "hobid"..see oleks väsitav tüütu ja kulukas. Ostad maakodu, paned püsti kasvuhoone, siis ta leiab, et linnas oleks ikka lahedam elada diskopepuna...no aitäh:-)
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 17.00
ega ma ka elupõline aiandaja ei ole, aga suvekodu tekkimise ja muu kinnisvara haldusega seoses tekkis vajadus - avastasin, et ma lausa naudin seda peenardamist. teine armastus on kokkamine-hoidistamine, sobib eelmisega nagu valatult :).

"diskotamine" tundus põnev 25-sena, nüüd on kuskil klubis kõõlumine jõle kohustus (kui keegi otsustab mingit tähtpäeva tähistada vms).
 
alu 26. aprill 2015, kl 17.11
Vot just, normaalne. Mingid õelad ja kahepalgelised mutid siin võiks jupist parem eeskuju vötta tema sõimamise asemel. Arvab keegi ka neist midagi positiivset.
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 17.14
üks kopipasteedi-nimeline juba ilmus, sittas mitu teemat täis ja arvab, et ma segan siin kedagi. ilmselt tema kopi-pastet. aga kuna loodus tühja kohta ei salli, siis peab keegi ka niisugune olema. mul ükskõik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!