Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
naine võib rahuldamatusest haigeks jääda
 
jupp+alu 26. aprill 2015, kl 17.56
võtke parem tuba!
 
piripiiiga 26. aprill 2015, kl 17.56
ma ju ütlesin, kadakajupp, et see on kõigest oletus. muidugi ma eksin :D
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 18.03
piiga, võimalik, et sa ei eksi. ma pole mõelnud lihtsalt sellele niiviisi - mis väärtus või tähtsus oleks anonüümsel kõvatamisel? seepärast ei taipa ma ka, miks valetatakse, keegi ju nagunii ei tea, kes ja kus sa oled.
 
munade sügajale alule 26. aprill 2015, kl 18.06
eelmine 25. aprill 2015, kl 21.37
sa oled ju täitsa sooda! saamata kaua juba?

-------------
olen saanud ja olen söönud.

kuidas 60.ndates vanal mehel selle saamisega lood on? üks käsi taob klahve ja teine sügab lootusetult mune?

juba 10 aastat...
 
tupevoolusele 26. aprill 2015, kl 18.13
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üks kopipasteedi-nimeline juba ilmus, sittas mitu
> teemat täis ja arvab, et ma segan siin kedagi. ilm
> selt tema kopi-pastet. aga kuna loodus tühja kohta
> ei salli, siis peab keegi ka niisugune olema. mul
> ükskõik.


haiget armastavad eriti demagoogilisi vabandusi.
nüüd siis õigustad oma roojamist loodusega.
 
mhmh 26. aprill 2015, kl 18.14
mis alul siin teha oleks, kui kõik jupi taolisteks igavateks muutuksid, leierdaksid oma kokkamiskirest ja peenardest, iilgelt huvitav kedagi.
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 18.24
mhmh, mis sa virised, algata sulle sobiv teema. vastasel juhul on minu leierdamine huvitavam, kui kellegi vingumine selle üle :).
 
midaasja 26. aprill 2015, kl 18.44
Kindlasti on kirjutanud selle mingi ilane vanamehenässakas,kes üle pole oma elust erinevaid alkohli sisaldusega jooke joonud ja oma välimuse saastaseks elanud, räämas ja tatine kõhiv kopsuhaige hallidesse karvadesse kasvanud rögisev vanamees.

Miks te vastate niisugustele jäledustele.
 
tupevoolusele 26. aprill 2015, kl 18.47
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhmh, mis sa virised, algata sulle sobiv teema. va
> stasel juhul on minu leierdamine huvitavam, kui ke
> llegi vingumine selle üle :).


see on tutvusfoorum. siin algatatakse tutvus teemasid.
 
alu 26. aprill 2015, kl 18.47
mhmh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis alul siin teha oleks, kui kõik jupi taolisteks
> igavateks muutuksid, leierdaksid oma kokkamiskire
> st ja peenardest, iilgelt huvitav kedagi.

No aga igasugu vanade tuppede seiklused on ammu juba tüütuseni ära leierdatud, aga kisavad ja skisotsevad enda surmani vist. Kedagi ei huvita.
 
alu 26. aprill 2015, kl 19.03
Mõnel saamata ja niigi haigel tupeharakal viib katuse lausa pealt siin foorumis mittetutvumine, aiandus ja tahtmatus tutvuda paksude vanade naistega. Kui saaks, paneks kõik vägisi tutvuma:D
 
no haigeks saab ka üleküllusega 26. aprill 2015, kl 21.06
võttes nüüd teise tegelase siist, tom, kel enam ei seisa ja nühib moorist aga orgasme välja.

see on ka suht veider seximise moodus siiski.

kui ei seisa, siis ei seisa. Pole vanust vaja ju häbeneda.
 
alu nadingute rohke päev 26. aprill 2015, kl 21.07
aga alu päev oli täiuslik, millised naudingud delfikast.
ja täitsa ise tehtud. odavad ka.
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 21.17
kaks viimast - see on teie tipphetk siia trükkides? higlihgt of life?
 
tutvuja 26. aprill 2015, kl 21.17
kes on Alu?
 
tundub 26. aprill 2015, kl 21.18
et alu ja kadakajupi vahel säriseb päris kõvasti:P
 
tuleb nii välja, et õnn on lihtne asi 26. aprill 2015, kl 21.23
tom sai moori nühitud, alu sai mölisetud terve päeva, no palju on siis veel vanal, kuuekümnedates meestel õnneks vaja? saab veel püstikusemisega hakkama ja puha.
täiuslik päev ja täiuslikud hetked.
 
kah sai naudingu 26. aprill 2015, kl 21.24
noi kadakajupp sai tark olla. eks see on ka orgasm. tänases päevas. selline vaimne.
 
delfi. 26. aprill 2015, kl 21.38
kas Kadakajupi eesmärk on delfitark orgasm?
 
ikka parem kui tupe näppimine 26. aprill 2015, kl 22.00
no ikkagi erudeeritum mulje kui tuppe näppida lasta.

tomi näite põhjal,oma vaebelasest vana mooriga, millega eile kilkas,
 
rike 26. aprill 2015, kl 22.16
minikurk tekitas rahvas elevust, ikkagi haljas suutäis kahtlaselt lõhnava miniviineri peale. Nüüd siis muidugi kõik maksi-kurke, kabatshokke, porgandeid ja pastinaake külima.
 
tutvuja 26. aprill 2015, kl 22.38
rike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minikurk tekitas rahvas elevust, ikkagi haljas suu
> täis kahtlaselt lõhnava miniviineri peale. Nüüd si
> is muidugi kõik maksi-kurke, kabatshokke, porgande
> id ja pastinaake külima.


see on tutvusfoorum, mitte kolhoos.
 
rike 26. aprill 2015, kl 22.44
see on kolhoos, kus sõnnikulaotamine käib aastaringselt.
 
kadakajupp 26. aprill 2015, kl 23.05
jah, te viimased olete seda kraami tootnud päris korralikult, unustades tutvumise ning keskendudes väetamisele. kena ööd teile siiski ja tuduge hästi.
 
kena kana. 26. aprill 2015, kl 23.32
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jah, te viimased olete seda kraami tootnud päris k
> orralikult, unustades tutvumise ning keskendudes v
> äetamisele. kena ööd teile siiski ja tuduge hästi.

haige troll ja demagoog oled.
ikka teised toodavad kõike muud kui tutvust, sina aga oled püha ja õige.
mis sul küll lapsepõlves nii halvasti läks, et sellist asja toodad.
 
kukeke 26. aprill 2015, kl 23.37
kas sul on kade meel, et jupp ja alu tutvuvad?
 
jeesus kristus 27. aprill 2015, kl 07.10
Mis neis nagu kadestamisväärilist peaks olema? Pigem inimesed loodavad et nad omavahel kiiremas korras tutvuks ja siit uttu tõmbaks. Oleks õhk puhas. Loe neid teemasid siin. Pea igas teemas on nad platsis ja keeravad teise inimese teema mingiks omavaheliseks jamaks või niisama lahmimiseks. Rumalus on see kui inimene ise aru ei saa et ta on tüütuks muutunud. Need 2 sellest aru ei tundu saavat ning pasandavad aga edasi. Aidake see vanamees alu ja peast põrunud ninatark kadakas juba ometi kokku. Teeme korjanduse kingime neile selle kasvuhonne ja minikurgid ja las elavad. Näha on ju et alu loobib kadakale vaikselt liini. Mida sa kadakas veel ootad? Enne jaanipäeva vanatüdruk tanu alla! Siin on su võimalus. Leidub mees kes tõepoolest huvitub minikurkidest ja kokkamisest ning kõigest muustki mis sindki huvitab. Pange internet ühte kappi ja elage õnnelikult ometigi. Kaua te siin tühjalt mulisete?
 
qwerty 27. aprill 2015, kl 07.20
kukeke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sul on kade meel, et jupp ja alu tutvuvad?

Kadakas on ise öelnud selgelt et ei tutvu.
Lisaks on teinud naeruväärse "tutvusteema", mis tutvumise eesmärki ei saa omada.
haige inimese pärast kade nüüd küll kellelgi pole, lihtsalt tüütu ja teisi segav müra tuleb tema poolt.
 
jeesus kristus 27. aprill 2015, kl 07.37
Nii ongi, mul on tunne et see kadakas saab mingit kahtlast naudingut just virtuaalsest maailmast ja saripostitamisest. Mingi mitte kuhugile viiv mula ja kassihiiremäng Delfi vanapoistega ongi tema orgasm. Istub Delfi tutvumisnurgas ja räägib minikurkidest, kokkamisest ja aiandusest, heiii? Alu loobib juba pikemat aega talle tasapisi liini preili ei jaga biiti või ei tahagi jagada. Tundub et on reaalsest elus nii võõrandunud et ei julgegi kellegagi reaalis kokku saada. Lihtsam on ju monitori taga klõpsida kui kaalsasea silmast silma olla ja üksteist nautida. Alu võiks ka konkreetsem olla, ära muretse oma siinse maine pärast et nüüd äkki tahad tutvuda. Võta aga see kadakas ära ja kutsu ta välja. Saaks ometigi need asjad juba liikuma. Õpeta nagu oma lapsi aiateiba otsas pissul käima.
 
piripiiiga 27. aprill 2015, kl 08.57
inimestele meeldib asju arendada aeglaselt. selles pole ju miskit halba. las nad "piiluvad" teineteist vargsi. lihtsalt temake peab meelespidama, et enne best before lõppemist tuleb asjal sarvist haarata. keegi pole igavesti alla neljakümne ja Moskva pisaraid ei usu...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!