Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
naine võib rahuldamatusest haigeks jääda
 
Sid 27. aprill 2015, kl 09.33
jeesus kristus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii ongi, mul on tunne et see kadakas saab mingit
> kahtlast naudingut just virtuaalsest maailmast ja
> saripostitamisest. Mingi mitte kuhugile viiv mula
> ja kassihiiremäng Delfi vanapoistega ongi tema or
> gasm. Istub Delfi tutvumisnurgas ja räägib minikur
> kidest, kokkamisest ja aiandusest...

Milles sinu erinevus seisneb eeltoodust? Kas sa oled siin kuidagi vähem esinenud? Kus on sinu tutvumise teema? Miks sa ei tutvu? Miks sa mölised tutvumisteemas, kui sa ei tutvu?
Ehk päästaks maailma ja jätaks oma iba ehk enda teada, oleks kõigil lihtsam ja mõni ehk julgeks ka jälle tutvuda!
 
Prioriteedid Paigas 27. aprill 2015, kl 10.32
Psäikole on muidugi hoopis huvitavam alust tommist,löntis miniviineritest ja onanismist teemat rebida,aga oma kolumni ikka teha ei taha,kus kõik see ilu ja lust oleks ülevaatlikult ja kompaktselt ühes kohas indekseeritult. IRW.
 
PP-le 27. aprill 2015, kl 10.43
pole vahet,kas Psäiko oma onanismiga või PP selle kommenteerimisega,mõlemad täpselt ühesugused peast nikastanud nagu ka sidki. muud ei suuda,kui kommenteerida kommentaare.
 
kadakajupp 27. aprill 2015, kl 10.56
ka sina, piiga? arvad, et elu võimalikkuse piir jookseb alates mingist vanusest...kurb. aga ok, see selleks. paluks siis head nõuannet, kuidas olla suhtes, kui suhet ei soovi, vägisi või?
 
piripiiiga 27. aprill 2015, kl 11.28
ma pole märganud, kadakajupp, et olen pidanud kuidagi oluliseks sinu suhteseisu? see jäägu ikka sinu enda otsustada, tõepoolest.
absoluutselt ebaoluline oli minu viimase kommentaari juures MINU arvamus elu võimalikkusest ja sellega hüpoteetiliselt seotud olevast vanusepiirist. rõhusin sellele, et meie staartutvuja alu on läbi aastate pidanud võtmeküsimuseks naise puhul kahte asja. tutvumiskõlbulik naine peab olema alla 60kg ja 40a. that's it!
 
kadakajupp 27. aprill 2015, kl 11.36
no alu pole arvamusliider :D. ja rõõm kuulda, et sina temaga selles osas ühte meelt pole. ilmselt ei süvenenud kogu dialoogi konteksti, minu eksimus tõlgendamisel.
aga kui ma ka tutvuksin, siis oleks ta liiga vana nagunii - tutvutav minu jaoks oleks alla 40-ne ja üle 190 pikk ;). sikspäkiga loomulikult (kõhulihased, mitte õllepudelid säästuka kilekotis)
 
irw jupp 27. aprill 2015, kl 12.01
nüüd sai sinust alu uus vihaobjekt,põlgasid delfi esihurmuri ära;););)
 
kadakajupp 27. aprill 2015, kl 12.18
lohutuseks võin öelda, et mina ei sobikski talle - mul pole plaanis enam paljuneda.
 
irw 27. aprill 2015, kl 12.21
mõelgem lapsendamise peale:-)
 
kadakajupp 27. aprill 2015, kl 12.31
kui inimene enam lapsi ei soovi, siis soovitus lapsendada on asjakohatu.
 
oih, mis peen! 27. aprill 2015, kl 12.43
preili Pirtspek tuleb meelde kui kadaka postitusi lugeda. uih ja aih ja nii peened sõnastused, et vaevalt isagi aru saab. vihje: meestele meeldib lihtsus.
 
kadakajupp 27. aprill 2015, kl 12.46
ära loe siis mu postitusi, kui need pole su jaoks arusaadavad või tekitavad negatiivseid emotsioone :D.

P.S. mul ükskõik, mis meestele meeldib - sinu meelest vanuse ja kasvu osas ootuste omamine on jube peen või?
 
oi kui peen! 27. aprill 2015, kl 12.52
kui sul ükskõik oleks, siis sa siin ei persetaks nii et ära valeta!
seda kah veel kujutad ette, et su kirjutistel on nii "sügav sisu", et pööbel ei saa kohe arugi?
peenutsev kirjastiil tekitas paralleeli Pirtspekiga, muud ei midagi.
 
tupemokale 27. aprill 2015, kl 12.55
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära loe siis mu postitusi, kui need pole su jaoks
> arusaadavad või tekitavad negatiivseid emotsioone
> :D.

sa oled kogu kohviku täis peeretanud ja sittunud ja siis kraaksud, et ärge siis käige baaris.
kas sa ei võiks oma mokad kinni õmmelda ja kohvikust minema jalutada?
 
kadakajupp 27. aprill 2015, kl 13.40
pööbel siin viriseb jah, et ei saa aru. :D. mul pole vaja midagi ette kujutada, siin arvamusliidrid teavad niigi.

peenutsev kirjastiil - kas sedasi nimetatakse korrektset viisakat kirjakeelt? sellega seoses meenub üks anekdoot;

"Teen ettepaneku määrata ametisse naftaminister!"

"Aga meil pole ju naftatki?!"

"Jah, aga kultuuriminister meil ju ometi on...!"
 
väkk 27. aprill 2015, kl 14.26
kas vihmavesi ninast sisse ei saja veel, kadakas? jube, kui tark ja osav sa oma jutu järgi oled. pole imestada, et sa enam tutvuda ei julge, isegi siin ei leidu nii lontut meest, kes seokest omale päriseks koju tahaks.
 
ihhii 27. aprill 2015, kl 14.40
mis te nüüd,isegi alu tahab:-))))
 
kadakajupp 27. aprill 2015, kl 14.44
faktivead, hulgi - ei viitsi parandada. nii et arvake, mis tahate (nagunii arvategi).
 
irw jupp 27. aprill 2015, kl 14.50
ise oledki enda troll. eks ikka selle pärast,et tähelepanu saada.
 
tupele 27. aprill 2015, kl 15.32
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> faktivead, hulgi - ei viitsi parandada. nii et arv
> ake, mis tahate (nagunii arvategi).


oled elus õppinud ainult ühe asja ära: trollima.
oled üksi ja otsid kontakti.
kuna kontakti luua ei oska ja inimesed jooksevad sust eemale, siis oled kiuslikuks trolliks muutunud.

esimene samm oleks tunnistada/teadvustada oma olukorda/diagnoosi.
Sest vastasel juhul demagoogitsed siin edasi kümnete tuhandete spämmpostidega ja häirid sellega teisi.
 
Sid 27. aprill 2015, kl 15.37
tupele Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> oled elus õp
> pinud ainult ühe asja ära: trollima.
> oled üksi
> ja otsid kontakti.
> kuna kontakti luua ei oska j
> a inimesed jooksevad sust eemale, siis oled kiusli
> kuks trolliks muutunud.


Ma ei usu, et sa Kadakajupp oled, sest see diagnoos sobib sulle 100%. Hämmastav omadus ennast läbi teise inimese nii täpselt kirjeldada. :D Tavaliselt kiputakse ikka ennast ilustama, aga sa suudad end üsna objektiivselt ja täpselt iseloomustada. ;)
 
kadakajupp 27. aprill 2015, kl 16.35
jummel, mul pole veel kolme tuhandetki täis, on mõnel ikka mania grandiosa. muide, jopski, see iseloomustus oli tõesti su ainuke veatu postitus siin. ainult ma ei saa aru, miks sa siia teemasse enesetutvustusi kirjutad?

kui kümme tuhat postitust täis saan, siis teen vägeva tähistamise, sidi kutsun ka, koos kaasaga :D.
 
salvestame 27. aprill 2015, kl 16.39
no siit on ikka tulevikuks nende lastele salvestada: tomi ja alu ja gõusti jt tekste.

eesti kirjandusklassika kord, keele ilu ja vanaks saanud tühja elanud meeste valu..

et lapsed uhkusest pakataks, kui täiskavanuks saavad..
 
saledaks ka 27. aprill 2015, kl 16.42
no ei usu, et alule 60 kg kõlbaks. pole nii paksu pesulauda ju näinud. augud pesulauas küll vähendavad ka kaalu, see on tõsi.
 
sildil+ kaasa 27. aprill 2015, kl 16.44
mida tom siis võtab kaasa? ärahõõrutud valutava tupe vä?

no mitmes tupp tomil siis näppude vahel, on ka teadmata.
 
realist 27. aprill 2015, kl 17.02
Milleks mehele selline naine, kes paljuneda ei soovi???
 
vanal mehel sünnivad lollakad lapsed 27. aprill 2015, kl 17.13
no üle 40-st meest pole ju lapse isaks mõtet valida. See oleks ikka ilmselge pahatahtlikkus ja suur terviserisk lapsele. kohe tahategi, et ilmneks rasedus katkeks või sünni korral lapsel kääbuskasv, ajuprobleemid, rinnvaähk ja veel oli midagi..

ses mõttes pole mõtet ju uue inimese elu persssse teadlikult keerata.
 
traumatoloog. 27. aprill 2015, kl 18.11
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lohutuseks võin öelda, et mina ei sobikski talle -
> mul pole plaanis enam paljuneda.

kas su abielu lõhkes traumaatiliselt ja nüüd vihkad lapsi ja mehi?
 
mõistusega tehes 27. aprill 2015, kl 18.24
no vanad naised ei peaks ju üle 40-ste meestega lapsi saama, ses mõttes siin nii noori mehi nagu saadaval polegi.

kõik vanad ärapõlatud tohlakad, kes välja praagitud.
 
jeesus kristus 27. aprill 2015, kl 18.32
Kas see Sid on ka mingi püsikas jah? Ma ei saa aru kumba ta siin kaitseb kas alut või kadakat? On naine või sootuks mees? Äkki on kadaka alter ego A`la virtuaalne gorilla kes saab oma käsud rääkivalt päjklipuult sest siis ei oleks see kadaka paha tegu.Igaljuhul tõmba koomale sest sinule ei pakkunud keegi küpsist. Me siin üritame alut ja kadakat paari panna. Ainult parimad kavatsused. Või äkki tahad sa neile kolmandaks minna?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!