Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik naised on ilusad!
 
alu 03. mai 2015, kl 18.22
Noh, tuld nüüd!
 
alu-ke 03. mai 2015, kl 18.26
Ära enam peale võta!
 
piripiiiga 03. mai 2015, kl 18.26
vot see on ilus teema! aitäh, alu!
 
punapea 03. mai 2015, kl 18.30
vot sellest lausest mina aru ei saa. kuidas saavad kõik naised ilusad? olen ka kuulnud selliselt öeldavat, aga ikkagi, mida see tähendab? seletage palun mulle...
 
alu 03. mai 2015, kl 18.40
Kui kõik oleks ilusad, kust siis väljend, et kole naine?
 
alu 03. mai 2015, kl 18.42
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vot sellest lausest mina aru ei saa. kuidas saavad
> kõik naised ilusad? olen ka kuulnud selliselt öel
> davat, aga ikkagi, mida see tähendab? seletage pal
> un mulle...

Ehk on see seletatav mõne valimatu armuja või nnälgas pugeja hõiskega, et kõik kõlbab, mis aga kätte saaks. Umbes nii, et mingite sootunnuste vöi isikukoodi järgi on naine ja kõlbab.
 
punapea 03. mai 2015, kl 18.46
seda ma mõtlengi, et kuidas saab keegi öelda, et kõik naised on ilusad, kui nad seda mitte olla ei saa kõik - kuidas sa siis üldse vahet teed, ja kellega võrdled? kas see on umbes nii, et mõnele meeldivad lihtsalt kõik naised, peaasi et on naine? krt! ma tõesti ei saa aru... mulle küll kõik mehed ei meeldi ja ma neid seksikaks, targaks ja ilusaks ei pea:D
 
punapea 03. mai 2015, kl 18.47
ahjah, juba vastas foorumi kuldaju... :D
jah, ma arvasin ise ka midagi sellist:DD
 
alu 03. mai 2015, kl 18.54
Ja edasi peaks juba lihtne olema, kui saaks selgeks, et mis teeb naise koledaks.
Pakuks välja, et ropendamine, hoolimatus, lohakus, alkosõltuvus, õelus, silmakirjalikus jne. Kõik see viib seksi puuduseni ja edasi võib juba siitki lugeda, et mis juhtuma hakkab.
 
eelmisele 03. mai 2015, kl 18.56
ja miks siis sina kole oled? samadel põhjustel?
 
punapea 03. mai 2015, kl 19.02
üks võimalus on veel, kui nii öeldakse, et mees paneb n-ö kõike mis liigub - ühesõnaga litzmees:D sellise jaoks on ilmselt ka kõik kes vähegi lahkemad naised, ilusad... hea et see teema siia tekkis, ma kohe murran pead mis kole:DD
 
pole tõesti vahet, alupapi 03. mai 2015, kl 19.02
pole tõesti vahet kas naised on ilusad või koledad.
sa neid ei saa nagunii ja ega see naiste välimus sinu vana kortsus rippuvat peenist enamt töökorda ega öökorda ei sea.
vanus, mis teha.

lepi sellega ja ära mölise. napakas vana 60-ndates mees.
 
alu 03. mai 2015, kl 19.08
Punapea, kuidas tekib litzmees? Kas ta mitte siis ei tekigi, kui nimme võtab omale mingi rõvekole naise, et siis ülejäänud samasugustele hakata pinget pakkuma-tulge ja võistelge mehe eest. Karusell läheb käima ja ilu lüüakse üles.
 
punapea 03. mai 2015, kl 19.14
ei saanud aru... litzmees ei võtagi omale naist, ei rõvekoledat ega imeilusat. ta jääks ju elu hammasrataste vahele, kui ta kõiki naisi ilusaks ei pea ja neid "panna" ei saa. kujut ette, kui tal on rõvekole naine ja siis peabki kõiki teisi naisi sama ilusaks, ehk rõvekoledaks:DD
litzmees tahab kõiki naisi, aga kõik naised paraku pole ilusad, et litzmehe rõvekoleda naisega end samastada või temast üle olla, kui nagunii litzmehele on kõik naised ilusad, olgu nad siis nii rõvekoledad kui tahes:DD peaasi et naine, ehk jalgadel v.. :D
 
küsimärgiga 03. mai 2015, kl 19.25
meie "imekaunis" punapea juta jälle joomatuuridel?
 
alu 03. mai 2015, kl 19.30
Eiei. Lítsmees ise ei võtagi mingit naist. Vaevalt tal see pähegi tuleks, siis peab tal midagi viga olema. Pigem ta võetakse. Et keegi teine omale ei saaks, äge mees ju, naised ees ja taga. Mitte mingi möku, kes elab emaga.
Ega oma naine tal midagi sega ilusaks pidamast. Neil on armastus ja kogu psüühline pinge, mis sellega kaasneb. Muud naised ise tulevad talle ilusaks olema. Elu on võitlus.
 
kui ei seisa enam, isegi alupapil jutt muutub 03. mai 2015, kl 19.31
alu 03. mai 2015, kl 18.54
Ja edasi peaks juba lihtne olema, kui saaks selgeks, et mis teeb naise koledaks.
Pakuks välja, et ropendamine, hoolimatus, lohakus, alkosõltuvus, õelus, silmakirjalikus jne. Kõik see viib seksi puuduseni ja edasi võib juba siitki lugeda, et mis juhtuma hakkab.
............

kas erinev sõnakasutus muudab nagu kehahoidu või näojooni.. et hakkab kohe silma, isegi kui naine suu kinni seisab?

et kes ropendab ja on selletõttu kole.

hästi naljakaid teooriaid tuleb vanadelt meestelt, kel mitte sitttagi teha pole, kui ratastioolis möliseda.
 
punapea 03. mai 2015, kl 19.35
kah hea kirjeldus... et siis litzmees on üks ilus ja nõutud mees, keda kõik rõvekoledad naised endale tahavad, et litzmees neid ilusaks peaks?:D
 
alu 03. mai 2015, kl 19.35
Jah, naisel on kohe selline kurjus ja õelus näkku kirjutatud, isegi kui naeratab, on aru saada, et ropu hinge ja suuga on.
 
Alu 03. mai 2015, kl 19.37
Punapea, arvan küll jah. Paljudel naistel on ju kogu elu ja mure mehe taga. Leiaks aint selle, kõik nagu hakkaks laabuma. Võlad kaduma, kortsud vähenema ja naabrid kadestama.
 
imelik 03. mai 2015, kl 19.39
Miks on sellel alul nii suur valu siin tuld sorkida?
 
Alu 03. mai 2015, kl 19.44
Millisest tulest on jutt? Ilus naine küll võbeleb nagu lökketuli, aga kole on midagi muud ja suht lühikese süütenööriga.
 
kus sa tead, alu 03. mai 2015, kl 20.03
sul oli siis väga ilus naine , kes su perssse saatis, vaatamata isegi lapse olemasolule.
näed kui mõjuvõimas on ilu.
ja näed ka seda, et naise ilu ei muuda sind ei nooremaks ega peenist ka ei aja kikki.
 
Tarvi Tantihti 03. mai 2015, kl 20.03
Et siis täna sexyn mina kõikiga v?
 
Tarvi Tantihti 03. mai 2015, kl 20.06
ma ei sa mitte essugi aru millest te jahute siin
 
Delfi vanasõna 03. mai 2015, kl 20.13
Pole koledaid naisi, vaid vähe viina!
 
täpsustus 05. mai 2015, kl 10.45
Ilu on vaataja silmades!
Minu meelest on palju naised ja paljud mehed ilusad aga samavõrd on koledaid ja täiesti keskpäraseid halle tüüpe!
 
just just 05. mai 2015, kl 10.51
Ja loll on see, kes igal pool ja kogu aeg just nende koledate otsa komistab...ja siis siin hädaldab.
 
punapea 05. mai 2015, kl 10.57
ei tea... mina küll ühtegi naist ilusaks ei pea. meestest mõned üksikud ja eriti ilusaks pean nn "halle tüüpe":D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!