Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Neidu, preilit, naist
 
40 mees otsib 11. mai 2015, kl 18.02
Kellega lihtsalt koos vaba aega veeta, mida endal on väga vähe - seega aeg-ajalt trehvame. Ei otsi püsisuhet, pole sellest üldse huvitatud. Kui keegi otsib püsisuhet, siis võib selle tutvumissoovi rahulikult vahele jätta. Tahan oma vaimu ja füüsist erksana hoida, neidude olmeprobleeme tutvusega kaasa ei sooviks, need jätaks Su enda kanda, eeldades, et saan tuttavaks ilma probleemideta neiuga. Sa peaksid olema ilus (mitte ainult enda vaid ka suure statistilise hulga teiste inimeste arust). Lähemalt tutvume juba kirja teel üksteist uurides-puurides. Jäta email ja let's go. Ja veel, ise ei ole pikk, aga olen väga heas vormis ja soliidne ning nägus isik. Vasta kirjadele hilja õhtul (pikad tööpäevad on ettevõtjatel :).
 
aga 11. mai 2015, kl 20.33
kuhu jääb sisemise ilu vajadus?
 
kui 11. mai 2015, kl 20.39
pikk sa siis oled?
 
suitsupääsuke 11. mai 2015, kl 20.53
Kus on meiliaadress?
Mul on vastupandamatu soov kirjutada. Ahvatlev kuulutus.
 
u n i s t u s 11. mai 2015, kl 20.58
probleemivaba ilus naine muud ei teegi, kui ootab, millal ettevõtjal aega on, sest ilusal naisel on kohe vaba aeg võtta, kui ettevõtjal väike vaba aeg tekib, et vaimu ja füüsist erksana hoida, aga ... see on kumminaine
 
r e a l i t y 11. mai 2015, kl 21.10
u n i s t u s Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> probleemivaba ilus naine muud ei teegi, kui ootab,
> millal ettevõtjal aega on, sest ilusal naisel on
> kohe vaba aeg võtta, kui ettevõtjal väike vaba aeg
> tekib, et vaimu ja füüsist erksana hoida, aga ...
> see on kumminaine

Ja mis sul selle probleemivaba ilusa naisega pistmist on, vana nõid? Mälestused ettekujutusest ei anna rahu?
 
jääprintsess 11. mai 2015, kl 21.14
soliidne, nägus isik, ainult kergelt ihnur ja keppi peab naistelehest kerjama.
 
jah 11. mai 2015, kl 21.37
Väga vaimuka kuulutus, sain kõvasti naerda.
 
jah 11. mai 2015, kl 21.41
Ja nüüd kõht valutab vappumisest, mida teha?
 
neiu-preili-naine 11. mai 2015, kl 21.54
Umbes sellise eksemplari otsa komistasin paar aastat tagasi. Tegu polnud küll ettevõtjaga.
Suhet tahtis kangesti, pani kõik oma võlud mängu, aga aega ei olnud. Laps, töö kaootilistel aegadel. Ilmselt eeldas, et olen valves, kuni tal graafikus auk peaks tekkima :D Tihtipeale polnud mina siis vaba.
Jah, kena mees, koos oli hea, kuid sellest kõigest jäi ikkagi väheks. Enam õnge ei lähe, olgu kui kena ja soliidne tahes.
Hea vähemalt, et inimene selge sõnaga ütleb, mida tahab (üsna palju) ja mida on valmis pakkuma (suurt mitte midagi) :)
 
eelmisele 11. mai 2015, kl 21.57
vb tahtsid ise hoopis rohkem, kui loota üldse oligi..
 
neiu-preili-naine 11. mai 2015, kl 22.00
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vb tahtsid ise hoopis rohkem, kui loota üldse olig
> i..

Küllap vist, kahjuks oli tõmme liiga suur, et mitte järele proovida :)
 
unista edasi 11. mai 2015, kl 22.10
r e a l i t y - le

siis ehk arened
 
40 mees otsib 11. mai 2015, kl 23.29
Nagu lubatud, vaatasin õhtul vastused üle, aga vastata polnud kellelegi. Siin lähevad vastajad omavahel vaidlema :) Kurb lugu, aga ma ei heida meelt, lihtsalt proovisin. Eks peab ikka reaalses elus õnne proovima. Siin tundus, et on kuidagi kergem alustada, aga alguseks vist jäigi. Teistele soovin edu. Ehk homme vaatan veel õhtul ja siis lööme teema lukku.
 
naine 12. mai 2015, kl 08.07
Kuhu need kirjad peaksid sinu meelest saabuma, kui meiliaadressi pole....
 
viimasele puupeale 12. mai 2015, kl 10.45
Selgelt on kirjutatud, et sina pead oma aadressi siia panema ja siis härra otsustab, kellele ta kirjutab.
 
40 mees otsib 21. mai 2015, kl 17.07
Käisin jälle siit üle hulga aja pärast läbi ja ei kippu ega kõppu. Kas tõesti puuduvad siit naised, kellele võiks olla tähtis, et mees on mees, omab väärikat tööd, pole võlgades, on naljasoonega, omab autot, omab kinnisvara ja mis kõige olulisem - pole tavaline töll. Ma tean, et kohe hakkab karjumine - juba kuulen - teemal, et oi kurat kui enesekindel ja uhke mees ja ise oled hoopis töll jne. No aga olgem ausad, enamuses on ju tavalised pe..ekukkunud töllid, kes löövad oma aega siin surnuks ja loodavad, et äkki ikka saab k..pi ka. No ja statistilises mõttes, kui ikka 100 korda proovid, eks ikka saab ka. Enamus plära-postitusi saab täpselt samaväärseid plära-vastuseid, aga kohtuda ei viitsi keegi. No ju siis ikka ollakse koledad ja ebakindlad :)
 
kadakajupp 21. mai 2015, kl 17.11
asi vist pole selles, mida sa omad või kes sa oled - vaid mida sa pakud. ehk siis kiiret k..ppi auto najal ning see ilmselgelt ei ole defitsiit.
 
piripiiiga 21. mai 2015, kl 17.45
and 12 points goes to.......kadakajupp!
 
alu 21. mai 2015, kl 17.58
Noh, punkte ärapanekus võite muidugi jagada, aga mees pole pakkunud siiski ei kiiret keppi auto najal ega kätel kandmist. Vb pakuks mõlemat, aga kuna julgeid pole, siis eeldab õigusega, et siin ongi vaid koledad ja ebakindlad.
Nüüd saab punkte rahus edasi jagada. Kõige kaunimale, õhemale, enesekindlamale, kõige suurematele tissidele, etc.
Üksi mees pole lihtsalt väärt nii väärt naisi:-)
 
alu isksus 21. mai 2015, kl 18.01
kuna teema alust võeti maha, siis alu on ikkagi delfi palgal. muidu ei saa neid teemasid siit maha, aga kõik mis alu isksust puudutab, kaob kui imeväel.
ses mõttes palgaline vana tohlem, kes reaalselt ei taob vaid klahve ja möliseb. Kuna saab selle eest raha.
 
rike 21. mai 2015, kl 18.14
Kellel pole aega, sellel pole tegelikult midagi.
 
vika 21. mai 2015, kl 18.26
kui see enesekindel mees siia oma aadressi jätaks, siis ehk kirjutaks ka

praegu jääb aga mulje, et ei oska või tõesti loodab, et keegi esitleb end siin pildiga ...
ei esimesel ega ka teisel juhul sellisega tutvust soovi
 
püsihaigele 21. mai 2015, kl 18.46
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> asi vist pole selles, mida sa omad või kes sa oled
> - vaid mida sa pakud. ehk siis kiiret k..ppi auto
> najal ning see ilmselgelt ei ole defitsiit.


kui sa pole kindel, siis vististi pole kellelgi kasu sinu oletustest, või mis? See on tutvusteema ja sinu "elutarkus" ei ole siin püsihaigete sopaaugus teretulnud.
 
kadakajupp 21. mai 2015, kl 19.14
minu maksimumpunktid lähevad rike`le :).

alu - selline on kuvand, mille teemaalgataja tekst loob. nagu näha, siis pole ma ainuke. ja siinjuures pole oluline naise välimus, sest see ei määra tekstist arusaamist/tagamõtet aimamast. julgen arvata, et mida ilusam-enesekindlam-seksimam naine, seda vähem ahvatlevam pakkumine tundub.
 
tupele 21. mai 2015, kl 19.17
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu maksimumpunktid lähevad rike`le :).
>
> al
> u - selline on kuvand, mille teemaalgataja tekst l
> oob. nagu näha, siis pole ma ainuke. ja siinjuures
> pole oluline naise välimus, sest see ei määra tek
> stist arusaamist/tagamõtet aimamast. julgen arvata
> , et mida ilusam-enesekindlam-seksimam naine, seda
> vähem ahvatlevam pakkumine tundub.

see ei ole kirjandusvõistlus, et punkte anda.
 
eelmisele 21. mai 2015, kl 20.08
see pole ka partei koosolek sul, kus üks otsustab, mida teised tohivad/ei tohi.

ise saad 1-e punkti.
tsiteerimisnuppu oli oskuslikult kasutatud. :P
 
lihtsalt naine 21. mai 2015, kl 20.10
Olen lahutatud, püsisuhet ei otsi. Huvi korral palun jäta meiliaadress või mob nr.
 
piripiiiga 21. mai 2015, kl 20.31
oot, alu, kas ärapanemine on mingist hetkest siin foorumis ainult sinu privileegiks kuulutatud?
 
alu 21. mai 2015, kl 20.35
Jaa, piripiiga, mis sa siis arvasid..12 points for you!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!