Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Neidu, preilit, naist
 
pLJU PALKA SAAD, ALU? 21. mai 2015, kl 20.42
plju sa palka saad alu selle lolli mängimise eest?

vana 50-ndates mees, kas häbi ei hakka niimoodi oma elu raisata? peenis ka läheb ju vedelaks, kui kogu aega selle otsas ise hõõrutada.
 
lihtne naine 21. mai 2015, kl 20.54
Ootan kirja!
 
alu 21. mai 2015, kl 21.25
Kadakajupp,

See kuvandi värk..muide see võõrasema pilt su aliase juures loob ka tegelikult kuvandi ühest kurjast ja kiuslikust naisest, kes naeratab vaid siis, kui kellelgi sitasti läheb:-)
 
piripiiiga 21. mai 2015, kl 21.45
asi selge!

tänan, alu!
 
kadakajupp 21. mai 2015, kl 22.07
alu - ma pole selle pildiga ega ka mõne muuga püüdnud tutvuda, ehk siis see on lihtsalt avatar. tekst, mida kirjutatakse kuulutuses, on midagi enamat.

aga on jah need lilled nn kurja näoga, olen seda arvamust ennegi kuulnud. samuti võiks piripiiga avatarist nõidu ja kasse otsida, aga minu jaoks määrab siiski tekst. ilmselt ka teiste jaoks. teemaalgataja ei paku ka ühtegi alternatiivi tekstile.
 
nojahh 21. mai 2015, kl 22.33
aga kui minu avatariks oleks fallos, mida siis naised mõtleksid, et olengi üks suur fallos? niiet avatar siiski loeb.
 
aluspükstele 21. mai 2015, kl 22.42
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu - ma pole selle pildiga ega ka mõne muuga püüd
> nud tutvuda, ehk siis see on lihtsalt avatar. teks
> t, mida kirjutatakse kuulutuses, on midagi enamat.
>
>
> aga on jah need lilled nn kurja näoga, ol
> en seda arvamust ennegi kuulnud. samuti võiks piri
> piiga avatarist nõidu ja kasse otsida, aga minu ja
> oks määrab siiski tekst. ilmselt ka teiste jaoks.
> teemaalgataja ei paku ka ühtegi alternatiivi teks
> tile.


Siin ei ole Alude ja Tuppede jututuba, vaid on tutvusfoorum kullakesed.
 
übernaine 21. mai 2015, kl 23.15
Milles su hea naljasoon seisneb? Kas selles lauses: "Ja veel, ise ei ole pikk, aga olen väga heas vormis ja soliidne ning nägus isik. Vasta kirjadele hilja õhtul (pikad tööpäevad on ettevõtjatel :)."
Päris hea...:D
 
kadakajupp 21. mai 2015, kl 23.24
avaldasin arvamust teksti osas, ei muud. samuti võib ja arvabki igaüks minu tekstist/avatarist seda, mida soovib.
 
tupele 21. mai 2015, kl 23.32
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> avaldasin arvamust teksti osas, ei muud. samuti võ
> ib ja arvabki igaüks minu tekstist/avatarist seda,
> mida soovib.


Sel pole tähtis, kas sul on mingi detaili osas õigus või mitte. Haiged püüavad enda haigust õigustada teemaväliste detailidde abil. Nende aju tunnetab detaili esitades õigustust ja ajukeemia paneb unustama, mis oli üldine kontekst või teema. Näiteks võib maniakk sooritada kuritegu ja sel hetkel märkab, et soolatüügas on kadunud ja ta oletab et on õigesti toitu valinud ja tunneb õigustust ja jätkab samal hetkel teise käega kuritegu. Vms näide.


See on siin tutvusteema:

40 mees otsib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kellega lihtsalt koos vaba aega veeta, mida endal
> on väga vähe - seega aeg-ajalt trehvame. Ei otsi p
> üsisuhet, pole sellest üldse huvitatud. Kui keegi
> otsib püsisuhet, siis võib selle tutvumissoovi rah
> ulikult vahele jätta. Tahan oma vaimu ja füüsist e
> rksana hoida, neidude olmeprobleeme tutvusega kaas
> a ei sooviks, need jätaks Su enda kanda, eeldades,
> et saan tuttavaks ilma probleemideta neiuga. Sa p
> eaksid olema ilus (mitte ainult enda vaid ka suure
> statistilise hulga teiste inimeste arust). Lähema
> lt tutvume juba kirja teel üksteist uurides-puurid
> es. Jäta email ja let's go. Ja veel, ise ei ole pi
> kk, aga olen väga heas vormis ja soliidne ning näg
> us isik. Vasta kirjadele hilja õhtul (pikad tööpäe
> vad on ettevõtjatel :).
 
alu 22. mai 2015, kl 00.07
Babuuljad on siin ikka siseilule rõhku pannud ja toonitanud selle püsivust kahaneva välisega võrreldes. Ja nüüd materdavad jupikest, kui too ilusti ära seletab oma hinge ja mõtet lahti. Mida te tõmblete nagu popkornid mikrouunis, arumaisaa, on jah tutvumisfoorum ja kusagil pole kirjas, mis pidi see sobitamine aset peaks leidma. Katsuge parem rohud õigel ajal ära võtta ja magama minna..
 
homme alustame seanssidega 22. mai 2015, kl 00.13
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Babuuljad on siin ikka siseilule rõhku pannud ja t
> oonitanud selle püsivust kahaneva välisega võrreld
> es. Ja nüüd materdavad jupikest, kui too ilusti är
> a seletab oma hinge ja mõtet lahti. Mida te tõmble
> te nagu popkornid mikrouunis, arumaisaa, on jah tu
> tvumisfoorum ja kusagil pole kirjas, mis pidi see
> sobitamine aset peaks leidma. Katsuge parem rohud
> õigel ajal ära võtta ja magama minna..


Formaalsused ei õigusta. Kinos ei ole ka uksele kirjutatud, et popkorniga ärge loopige. See ei tähenda, et saaks öelda, et loopiga aga edasi, kuskil pole kirjas, et ei tohi loopida.

Tüüpiline haigus taas õigustusi otsimas ja alusetuid väiteid ja ebamäärst loogikat loomas.

Ühiskonnas on reeglid, mis kehtivad kõigile, sh ka foorumite omanikele. Reeglite vjadust tõestavad siinsed püsikad eriti ilmekalt kustutamisega, hüsteeritsemisega, agressiivsusega, ropendamisega ja ka nagu antud hetkel- lapsiku tabletijutuga.

Kulla lapsed, tabletid määran siin mina! :)
 
jah emme, muidugi! 22. mai 2015, kl 00.25
 
alu 22. mai 2015, kl 00.52
olen loll ja otsin naist, veelgi parem: kodumaist.
 
Chätryyn 22. mai 2015, kl 02.44
Kas sul X6 on?
 
alu 22. mai 2015, kl 04.05
jah, mul on 6cm ja X jalad, abiellume?
 
alu 22. mai 2015, kl 05.34
Kontrastiks on kolmas tüüp perfektsioniste halvustavad ja hinnangulised teiste inimeste suhtes. Nad mitte ainult ei oota, et teised oleksid täiuslikud, vaid võivad olla ka ülikriitilised nende suhtes, kes ootustele ei vasta. Sellistel perfektsionistidel esineb nn tumedaid omadusi, nagu nartsissism, makjavellism ja psühhopaatia. Samuti on neil probleeme intiimsuse, helluse ja sotsiaalse arenguga.
-------------
niimoodi läksksi perssse minuga, eriti viimased 10 aastat.
 
Magustsitrus 22. mai 2015, kl 13.06
Mulle aegajalt meeldiks kohtuda, kuid siis peaksid aja minujärgi paika panema :)Ma endale päriseks ei taha aga ajaveetmine võib vahva olla.
 
Edukas naine 22. mai 2015, kl 13.47
Njaaaa, tõesti " hiilgav" kuulutus, kutsub kohe kirjutama! Olen noor naisterahvas, edukas ja oma elamise ja sinna juurde kuuluva mugavustega-, lühidalt siis öeldes samaväärne antud härraga...Miks aga peaks üks korralik ja täie mõistusega naine leppima nö " madratsi" staatusega-, nii see ju on, hära leiab oma tegemistes vaba aja, kargab korra asjatama läbi ja aidaa-, missugune perspektiiv tõesti.Ei ole huvitatud enda " kasutada" laskmisest mehel ( ükskõik kui soliidne ja edukas ta ka poleks) ning soovitaksin ka ülejäänud naistel mõelda peaga-, kas on vaja ikka omale " peservatiivi" staatus külge haakida, austage ikka ennast rohkem...Las sellistele " härradele" jäävad spets asutused, kus alati rõõmsad ja abivalmid neiud, kes ei hakka mingit suhet ega romantikat nõudma-, nö kaup kauba vastu, rahast ei peaks ju puudu tulema ))
 
nujahh 22. mai 2015, kl 14.33
siin materdati mõni aeg tagasi kedagi, et soovis enda naisele ja lastele sellega aega rohkem pühendada, et omab keskmist töökohta koos keskmise palgaga aga seejuures jääb aega perele rohkem. sellepeale mingi fuuria ajas suled puhevile ja kukkus materadama, et näe mees tahab uippu tööka naise kõrval hakata luuslanki lööma jne...missugune see kesktee siis oleks, kas see oleks parem kui 2 töönarkomaani on ühes peres ja korra nädalas üksteist näeksid?
 
samuti naine 22. mai 2015, kl 21.07
ühinen "eduka naise" arvamusega.
No milleks peaksin oma aega ja tähelepanu raiskama inimesele kes juba eos ütleb, et pikemat perspektiivigi pole ja ega aega samuti mitte.
Mina arvan, et minu aeg, keha ja tähelepanu on väärtuslikud ja mitte niisama lörtsimiseks inimesele, kellel on vaid piiratud huvid: esiplaanil muidugi enese lõõgastamine.

Tõesti, selle jaoks on vastavad asutused või lõdva kummiga lipakad.
 
Oi-oi 25. mai 2015, kl 22.46
Ära paneb ikkagi töll, mitte väärikas inimene.
 
to 40 mees 26. mai 2015, kl 09.33
Kas sa oled peast ikka päris soe või juba kuumusest lõhkenud su kolp?! Kelleks sa naisi pead, häbematu sigitis, et nad sul su vilistamise peale kohale jooksevad kui sul vahee vahel tõuseb peale igapäevase vererõhu muidugi midagi??? Lõpeta selline teema ja naiste ahistamie sundides neid prostiks, keda nagu väravaposti võib kasutada.Kui sa pole kõlbulik normaalseks pereeluks koos oma naisega, siis lahuta ära ja piina teda enda kooselus. On ikka häbematus naisi niimoodi alandada.
 
Kas sina oledki see nohikust 28. mai 2015, kl 04.21
saritutvuja?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!