Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mutid, minge metsa!
 
ok! 08. juuli 2015, kl 21.55
Kirjutasin ja ootan.....
 
bock. 08. juuli 2015, kl 22.36
jäädki ootama
 
hot 08. juuli 2015, kl 22.51
peni peab prugikastist otsima, gmail saadab koik hoti kirjad ju sinna.
 
peeenis 08. juuli 2015, kl 23.54
peni peen, peeenis, seen, seenis, peenis.
 
Penni 09. juuli 2015, kl 08.42
Postkast on nii umbes juba, et seeneleminekuks peab bussi tellima.
 
HaukuvPeni 09. juuli 2015, kl 18.06
Kuna seenehuvilisi on palju ja mingi väikese autoga pole lootusti kõiki soovijaid metsa viia. Pealegi ei jätkuks metsas seeni kõigile. Otsustasin tellida bussi: http://funalso.com/funmail/lux-bus.php
Buss ootab Delfi seenehuvilisi loodussõpru Tallinna kaubanduskeskuste parklates, graafiku alusel. Bussis on korralik internetiühendus Delfi foorumi külastamiseks. Loodussõpradele näidatakse slaide seentest ja lastakse plaadi pealt linnulaulu. Igal seenehuvilisel on võimalik osta postkaarte lindude piltidega ja värske metsaõhuga täidetud konserve. Erilistele metsafännidele on aga saadaval põdrakärbse topised. Meeldivat külastamist! Ei hetkegi ilma Delfi naistekata.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
silmategija 09. juuli 2015, kl 18.17
HP otsib huumorimeelset naisterahvast, aga omal käib see va huumorimeel üle kivide ja kändude. tahaks ikka sellist meest, kes korralikult naerutada oskab ja ise kah naljast aru saab.
 
silmategijale 09. juuli 2015, kl 18.33
Ehk reaalses elus on ta selline.
 
silmategija 09. juuli 2015, kl 18.45
ehku peale ei julge välja minna, tahaks kindlamat, käegakatsutavamat tõestust laitmatu huumorimeele olemasolust.
 
to silmategija 09. juuli 2015, kl 21.42
Palun siia konkreetseid näiteid sinu meelest laitmatust huumorimeelest.
 
silmategija 09. juuli 2015, kl 22.20
mina küsisin enne, seega ootan Peni laitmatu huumori näiteid.;)
 
silmategijale 10. juuli 2015, kl 09.40
Nii need asjad siin elus ikka ei käi, et käsu peale keegi hakkab nalja viskama.
Sa pead ise vestlust alustama ja siis näed ära, kas on võrdväärne vastane. Kui väärilist vastast pole, ei pea ju kohtumagi.
 
Raits 10. juuli 2015, kl 11.42
Penile on kuuti vaja, keda põrutada, mitte seenele...Ise istub kett kaelas ja kutsub teist seenele...mine penike enne kooli ja sinu naljad pole vaimukad.
 
Angelica 10. juuli 2015, kl 13.01
Kujutan Peniga kohtingut ette - tüüp teeb õhtu otsa omaarust vingeid nalju ning iga nalja peale hakkab suu laiali kõva häälega röökivalt naerma.
 
eelmisele 10. juuli 2015, kl 13.08
ennem taluks neid vingeid nalju kui totakaid anektoote.
 
nonii 10. juuli 2015, kl 19.48
Ei ole kerge koeraelu, kui ainuke oskus on haukumine, virtuaalne. Reaalsuses aga korjad šampinjone Selverist kujutades ette, kuidas iga naine Peni himustab.
 
HaukuvPeni 10. juuli 2015, kl 20.10
Loen siin nende "naiste" kommentaare ja mõtlen. Kas tõesti olid need kunagi naised kes siin anonüümselt kirjutavad? Raske uskuda. Just nagu Medusa kuldsed juuksed muudeti madudeks ja tema pilk muutis iga mehe kiviks. Nii ka siin kaob igasugune soov siinseid näha ja süda muutub kiviks kõigi naiste vastu kes siin kirjutavad. Võimalik, et olen ebaõiglane? Aga ma ei näe põhjust teisiti mõelda. Ma ei ole ka Perseus kes selle olendi hävitas. Mulle jääb vaid võimalus teelt kõrvale hoiduda.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 10. juuli 2015, kl 20.19
pitsu, ära kurvasta - siin on sitaloopimine moes, aga see ei tähenda, et se eoleks standard. need paar-kolm anonüümset õeluskotti ei ole kogu valim.

kuidas seenehuvilistega meilbosksis läheb, sama kehvasti?
 
naine naiste hulgast 10. juuli 2015, kl 20.39
No ma võin Pitsule lohutuseks öelda, et mulle sa täitsa sümpatiseerid. Ma kunagi mingi hetk isegi mõtlesin sinuga ühendust võtta, aga reaalne elu tegi omad pöörded ja ma kahemehepidaja paraku pole:) Aga tore tundud sellegipoolest.
 
mitte kui midagi 10. juuli 2015, kl 20.53
...mul polegi lillat barretti aga interneti tutvusportaalide vahendusel leidub vaid kolme sorti mehi, kellest pole paraku asjalikule ja päri hea välimusega naisele meest ollagi. Kolm sorti on: joodik, naistelemb-ringiaeleja ja naiste kulul äraelaja.Millisesse neist kolmest kuulub HaukuvPeni, võivad naised ise ära arvata.
 
Tutvumisportaalist 10. juuli 2015, kl 21.03
mitte kui midagi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...mul polegi lillat barretti aga interneti tutvus
> portaalide vahendusel leidub vaid kolme sorti mehi
> , kellest pole paraku asjalikule ja päri hea välim
> usega naisele meest ollagi. Kolm sorti on: joodik,
> naistelemb-ringiaeleja ja naiste kulul äraelaja.

On vaid kolme sorti naisi. Need kes jooksevad kalli auto ja raha järgi. Litsid, kes jooksevad kõigi meeste järgi. Ning vingujad-frigiidsed, keda ükski mees ei taha.
 
ja millisesse 10. juuli 2015, kl 21.26
sorti neist kolmest HaukuvPeni kuulub, võivad vaid mehed öelda.
 
mull 10. juuli 2015, kl 21.59
Peni on hääle kähedaks haukunud ...
 
to kadakajupp 10. juuli 2015, kl 23.23
10. juuli 2015, kl 20.19
Registreerus: 8 kuud tagasi
Postitusi: 3,155
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pitsu, ära kurvasta - siin on sitaloopimine moes,
> aga see ei tähenda, et se eoleks standard. need pa
> ar-kolm anonüümset õeluskotti ei ole kogu valim.
>
>
> kuidas seenehuvilistega meilbosksis läheb,
> sama kehvasti?


pitsa, mine targuta meilbosksis või Varias.
 
nuujah 11. juuli 2015, kl 06.44
haukuvpeni, raudselt naised su täiesti normaalse kuulutuse peale mingit imbetsillijoga ajama ei hakanud(no lihtsalt pole siin nii lollakaid naisi). kahjuks on üks vaimupuudeline vanamees, kes ööpäevaringselt käskivas toonis kiljub, et hakake aga tutvuma ja kui keegi lõpuks üritab, siis lendab nagu egiptuse tirtsuparv kõike hävitama. mida pooletoobisest ikka tahta. õnneks teine vana, peast põdur ja varsti enam klaviatuuri taha tudiseda ei jõua. ja kui jõuabki, siis ei mäleta enam, milleks sinna kooberdas.
 
HaukuvPeni 13. juuli 2015, kl 18.48
nuujah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> haukuvpeni, raudselt naised su täiesti normaalse
> kuulutuse peale mingit imbetsillijoga ajama ei hak
> anud(no lihtsalt pole siin nii lollakaid naisi).

Mulle tundub, et sul on õigus. On küll üks või kaks naist kes ööpäevaringselt siin õelutsevad mitme nime alt ja siis üks "foorumitola" kes ravib siin kõiki kes on julgenud tutvuma hakata. Momendil viskasin talle teema hambusse ja nüüd põhiliselt jaurab seal teemas kui arvuti taha arstid lubavad. Kui tervis halveneb, siis arvutikasutamist ehk piiratakse.

P.S. Kohe tuleb ta siia ka püsikaid "ravima." Mina ka üks ta "lemmikutest."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 13. juuli 2015, kl 19.09
totutaja, sina küll ei kirjuta mulle ette, kus ja kellega ma suhtlen. mine nüüd liba seal varias või kusiganes edasi.

pitsu - üritus luhtunud, jah?
 
HaukuvPeni 13. juuli 2015, kl 19.24
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> pitsu - üritus luhtunud,
> jah?

Ega siin foorumis erilist lootust pole. Kui püüadki midagi ilusasti alustada, siis kohe kindlasti see mõnele vastukarva... ja soppa hakkab lendama.
Ega mul seenelkäik selle pärast veel ära jää. Järgmine esmaspäev või teisipäev teen pisikese tiiru ja pannitäie mingeid tatikaid saan ikkagi. Ega ma rohkem tahagi. Kummal päeval just täpselt, oleneb ilmast.
Vähemalt närv puhkab ja ei pea siin foorumis igasugustega jagelema.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 13. juuli 2015, kl 19.29
pitsu, tegelikult ongi mujal tutvumine tulemuslik - võimalik, et oled juba proovinud, aga no näed ise, mis siin toimub ja ega varasemalt ka ei olnud see parim koht. mulle isiklikult imponeerib flirtic.
 
punasaba 13. juuli 2015, kl 20.22
Kas kisuks mulle kirjutama kui alustan - noh vanamehed - ega vist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!