Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas, sinuga vaidles mingi kahtlane primaat
 
pirnikasvataja 18. juuli 2015, kl 23.35
ja eemalt paistis, et oli teine üleelusuuruselt kiindunud. nüüd tuleb välja, et ei osanud lihtsalt õigel ajal kõvakettale restarti teha.
 
to pirnikasvataja 18. juuli 2015, kl 23.38
Miks peaks liputavalt teiste ees kellegi karistatuga personaalselt teemavälist chatti alustama kompaktses foorumis?
Vahetage oma skaibi kontakte ja mulisega seal.
 
viimasele 19. juuli 2015, kl 00.06
Anna oma kontakt? Kohe muliseme sinuga edasi?
 
piimasele 19. juuli 2015, kl 00.18
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Anna oma kontakt? Kohe muliseme sinuga edasi?


Tee Varia alamfoorumisse blogi ja küsi seal oma mulisevaid küsimusi, on kasuks ka teistele karistatutele lugeda hiljem.

Kontakti küsimine on muidu küps kiitustvääriv käitumine. Seda püsikad võikski edaspidi omavahel teha. Vahetage kontaktid ja mulisega skaibis, mitte siin.
 
eelmisele 19. juuli 2015, kl 00.20
jäta oma kontakt!
 
kadi 19. juuli 2015, kl 00.45
kas see to pirnikasvatajale ja piimasele on ka FSB palgal? kõige oma karistamiste ja muu arhailise plämaga. kuhu te nüüd teemaalgataja saadate? gulagi arhipelaagi või?
on ikka pagana tolguseid siin ilmas. käib ja iniseb- ma gohhe gariztan, gohhe gariztan vjeel. ah tõmmake endale voodilina pähe ja möllige ennast kuhugi suvelavastusele kulissideks, tontidest tolad. perset ka ei saa arvuti tagant enam kergitatud, kuradi karistuspataljon omast arust. kari pekki kasvatavaid lolle, osad lakuks veel vene kirsad ka üle.
 
pirnikasvataja 19. juuli 2015, kl 00.49
to pirnikasvataja 23.58
see su isiklik foorum siin? ah polegi või? siis ole vait ja talu ära kui ma ei kasuta teemavälist chatti kompaktses ruumis, vaid lamisen siin just nii palju kui soovin, nii kaua kui soovin ja just sellega, kellega soovin. kas kõik on arusaadav või soovid mõne lisaküsimuse esitada?
 
lisaküsimus 19. juuli 2015, kl 01.04
eelmisele popkornile. Mis sul sellest?
sellest ilma igasuguse mõtteta ila ajmisest.
 
pirnikasvataja 19. juuli 2015, kl 01.12
lisaküsivale popcornile
alati olen tahtnud lollile küsimusele samaga vastata - a mis sul sellest? sellest ilma igasuguse mõtteta ila ajamisest?
 
wwlmisele popkornile 19. juuli 2015, kl 04.02
aga mis sul sellest, eelmine popkorn?
 
okei 19. juuli 2015, kl 07.22
aga mis MUL sellest???
 
jah 19. juuli 2015, kl 11.29
miks sa oled nii ropp, sa ise ju siin kõige püsivam püsikas.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 12.34
kahjuks ei saa teemaalgatajale esmaavastaja tiitlit anda... nüüd on too segane siin hunniku postitusi teinud, kus kiidab oma tolerantsust taevani - silmakirjalik küll, mõningate teemade puhul õhkub laussallimatust kilomeetrite kaugusele.

ei tea, mis see küll viltu läks - särjed surid sootuks välja...irw.
 
Broiler 19. juuli 2015, kl 12.51
Küps inimene teeb otsuseid põhjenduste najal, isegi kui otsus emotsionaalselt/subjektiivselt ei meeldi. Näiteks kui ei meeldi, et tuleb elustiili/kulusid kärpida, aga ratsionaalne põhjendus seda soovitab, siis tuleb siiski otsuse järgi toimida, kasvõi hambad ristis. Ja sageli asjaolud muutuvad ajas ja seega ka otsused/seisukohad.

Minule ei meeldi anaali pealesurumine, kuna mujal arenenud maailmas seda ei tehta põhjendusega, et äärmuslikke asju pole õigustatud peale suruda. Näiteks ei ole õigustatud eneselõikumist propageerida, ega pole viisakas riske soovitada inimestele, nagu näiteks valuutaturule raha panna.
Aga kuna hetkel rassistlikule eestile ja foorumile üldse on vaja natuke loputust teha, põhjendatud eesmärgiga, siis kiidan heaks ka agressiivsemad metoodikad anaali ja rassismi teemal.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 12.57
mhmh, ehk siis tolerantsus valikuliselt - kõik, kes pooldavad x-suhtumist on head ja y-suhtumisega pahad. ütle nüüd, mismoodi sa siis erined neist enda kirutud rassistidest?

/seksuaalseid eelistusi siin näitena tuua on äärmiselt kentsakas, see pole üldse mitte ühiskonnas laia kõlapinda vajav teema, vaid kahe või enama inimese vabatahtlik otsus või eelistus. kavatsed vist seksuaalsuse kohustusliku reeglistiku koostada ning seejärel hakata järelvalvet tegema? irw.../
 
Tambovskij volk u tebja tovarištš! 19. juuli 2015, kl 13.06
Broiler Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küps inimene teeb otsuseid põhjenduste najal, iseg
> i kui otsus emotsionaalselt/subjektiivselt ei meel
> di. Näiteks kui ei meeldi, et tuleb elustiili/kulu
> sid kärpida, aga ratsionaalne põhjendus seda soovi
> tab, siis tuleb siiski otsuse järgi toimida, kasvõ
> i hambad ristis. Ja sageli asjaolud muutuvad ajas
> ja seega ka otsused/seisukohad.
>
> Minule ei m
> eeldi anaali pealesurumine, kuna mujal arenenud ma
> ailmas seda ei tehta põhjendusega, et äärmuslikke
> asju pole õigustatud peale suruda. Näiteks ei ole
> õigustatud eneselõikumist propageerida, ega pole v
> iisakas riske soovitada inimestele, nagu näiteks v
> aluutaturule raha panna.
> Aga kuna hetkel rassis
> tlikule eestile ja foorumile üldse on vaja natuke
> loputust teha, põhjendatud eesmärgiga, siis kiidan
> heaks ka agressiivsemad metoodikad anaali ja rass
> ismi teemal.

teatud seksuaaleelistuste vastane võitlus kusagil kommentaariumis on huumori tipp! mingi usuradikaalsus või lauslollus. mul on sügavalt savi, mida keegi teki all teeb või ei tee. kui mõlemad rahul on, andku tuld. üks räägib, et valge sai on kahjulik, teine räägib, et suhkur on mürk, kolmas, et pepukepp on saatanast. koomikud.:D
 
to kadakajupp 19. juuli 2015, kl 13.11
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhmh, ehk siis tolerantsus valikuliselt - kõik, ke
> s pooldavad x-suhtumist on head ja y-suhtumisega p
> ahad. ütle nüüd, mismoodi sa siis erined neist end
> a kirutud rassistidest?

Elus ongi asjad valikulised ja nö kohandatud, sest elu pole matemaatika vaid eetika.

Näiteks abielu lepingu lõpetamisel koheldakse naisi võrdsemana kui mehi, leping annab naisele rohkelt kasumit, mees ei saa midagi. Selline ebavõrdsus on normaalne ja õige, sest eetika on selline, et tuleb "nõrgemate" elu rohkem toetada, et kokkuvõttes ka neil oleks võrdselt hea elada.
Kas spordid hoitakse meestele ja naistele eraldi kategooriad, ei peeta eetiliseks võrdselt panna omavahel võistlema samasse kategooriasse 150 kg tõstja ja 60kg naine.
Osades eluvaldkondades on aga eetika selline, et koheldakse võrdselt mehi ja naisi. Näiteks lõpueksamite sooritamisel on kõik võrdsed.
Ongi normaalne, et osades asjades toetatakse võrdust ja osades mitte.
Valikuline tolerantsus on sama asi.

>
> /seksuaalseid eeli
> stusi siin näitena tuua on äärmiselt kentsakas, se
> e pole üldse mitte ühiskonnas laia kõlapinda vajav
> teema, vaid kahe või enama inimese vabatahtlik ot
> sus või eelistus. kavatsed vist seksuaalsuse kohus
> tusliku reeglistiku koostada ning seejärel hakata
> järelvalvet tegema? irw.../

Elu mõte on elu mõtestada, sest kui ei mõista, siis võib tekkida konflikte. Seetõttu on näiteks Põhjamaades iga päev raadios täiesti tavaline rutiin mõtestada lahti nii homode olemust ja aspekte kui arutada muudel elu aspektidel.
Nõuka ajal arvati, et privaatsus ja vaikimine on efektiivne, kuid see seda ei ole.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 13.17
keegi ei sunni sõlmima lepingut, kus üks või mõlemmad osapooled tunnevad end seetõttu ebavõrdsena. abielu ja abieluleping on siiski vabatahtlik. valikulise tolerantsusega pole sell mingit pistmist ning tolerantsus ja ebavõrdus ei ole antonüümid. püüa mõisted selgeks teha, püsid paremini teemas.

inimeste sallivus mingi nähtuse osas ei kasva mitte selle nähtuse peale surumises, vaid sõltub kultuuriruumis valitsevatest tõekspidamistest ning 100 % ühetaoline meelestatus ei ole mõeldav. pealegi - miks peaks kellegi seksuaalsest orientatsioonist tegema mõistvuse mõõdupuu? minu meelest on hoopis olulisemaid teemasid, mis kajastamist vajaksid, kui seksuaalsus selle ilmingutes.
 
Unni 19. juuli 2015, kl 13.26
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keegi ei sunni sõlmima lepingut,

See põhjendus ei päde. Ega see, et kuhugile seinale pole kirja pandud, et popkorniga loopida ei tohi, ei anna õigust popkorniga loopima hakata. Popkorniga ei loobita teiste sundide tõttu nagu üldised normid jms, samamoodi on abielu leping nö sund ja tänaseni, eriti vaesemates ühiskondades, on see väga laialt levinud, olgugi et keegi ei sunni.
See põhjendas, miks sinu sundimise-teemaline seisukoht on vale.

>
> inimeste sallivus mingi nähtuse osas ei kasva m
> itte selle nähtuse peale surumises,

See väide ei vasta tõele.
Inimene ja selle mentaalsus on väga hõlpsalt mõjutatavad propagandaga jms-ga, näiteks Venemaa rahvas on näide.
Sallivus kasvab justnimelt rutiiniga. Näiteks kui inimene reisib rohkelt, siis on ta ka rutiini tõttu sallivam rassismi temaatikal.
Selline põhjendus tõestas, et eksid.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 13.32
ütlesingi ju, et leping on vabatahtlik. see, kas antud võimalust kasutatakse ning kui palju, ei muuda asja. ja riigiti on üsnagi erinev perekonnaelu reguleeriv seadusandlus.

propaganda osas olen nõus, aga teadlikkuse tõusuga selle osatähtsus väheneb - lollidele saab alati kõik maha müüa. sallimatust on tõesti kohati palju ning üsnagi erinevate nähtuste osas. jään seisukohale, et hoiakute pealesurumine ei ole hea meede.
 
Broiler 19. juuli 2015, kl 13.37
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ütlesingi ju, et leping on vabatahtlik. see, kas a
> ntud võimalust kasutatakse ning kui palju, ei muud
> a asja. ja riigiti on üsnagi erinev perekonnaelu r
> eguleeriv seadusandlus.

Selgitasin, et see põhjendus ei päde.


>
> propaganda osas ol
> en nõus, aga teadlikkuse tõusuga selle osatähtsus
> väheneb - lollidele saab alati kõik maha müüa. sal
> limatust on tõesti kohati palju ning üsnagi erinev
> ate nähtuste osas. jään seisukohale, et hoiakute p
> ealesurumine ei ole hea meede.

Selgitasin vastupidist seisukohta.
 
infosõda 19. juuli 2015, kl 13.39
Venemaal on valitseva kliki poolt tekitatud infosulg. Moskvas ja Piiteris on veel muu info kättesaadav, kaugemates kohtades vaid riiklikud kanalid. Internet ei ole levinud ja propaganda tõttu seda ei usuta. Totalitaarsed valitsejad käituvad ühte moodi igal pool - Hiinas, Põhja-Koreas, Venemaal. Hiina keerab google kinni, Kim-Jong Un on maailma parim jalgpallur, korvpallur, andekaim helilooja, arhitekt, strateeg jne jne jne. Hästi töötab Venemaal rahvast mobiliseeriva välisvaenlase koondkuju (NATO, EL, USA). Majandussanktsioonid jm raske olud aitavad Venemaal rahvast liita, on seda alati teinud - näitena II maailmasõda. EL ja USA ei muutu sanktsioonide tõttu populaarsemaks. Kokkuvõtvalt ei ole Putin rumal riigijuht, ta on omale taganud üle 80%-lise toetuse.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 13.46
misasja? abielu ja abielulepingu sõlmimine ning viimase sisu on ev-s kehtiva seadusandluse kohaselt vabatahtlik - paluks selle väite mittepädevaks tunnistamise juurde vastavasisulist seadusemuudatust või mõnda muud alust.

punkti kaks osas jääme siis eriarvamustele.
 
Wikiõiguslane 19. juuli 2015, kl 13.53
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> misasja? abielu ja abielulepingu sõlmimine ning vi
> imase sisu on ev-s kehtiva seadusandluse kohaselt
> vabatahtlik - paluks selle väite mittepädevaks tun
> nistamise juurde vastavasisulist seadusemuudatust
> või mõnda muud alust.

Põhjendus:
Unni, 19. juuli 2015, kl 13.26


>
> punkti kaks osas jää
> me siis eriarvamustele.


Ma ei ole süübinud punkti nr 2, ei mäleta, mis selles sisuks oli. Võin ka selles punktis eriarvamuse ära põhjendada kui on huvi. Selleks võid abistavalt esmalt sõnastada lühidalt väide uuesti, mis vastuväidet põhjendusega vajaks.
 
mina näen 19. juuli 2015, kl 14.14
trolli ajukapatsiteet on kahetsusväärselt piiratud, vestlust arendada ta ei oska, kohe toob oma roppused ja kopipeistid mängu. peale karistamise ei oska muust rääkida. pole ime, et keegi temaga tutvuda ei taha.
 
mulle tundub 19. juuli 2015, kl 14.34
tundub, et need abitrollid trollivad nüüd hoopis seda oma "pealikku" siin, panevad oma copypasteete, kui teine just jutuhoos.
 
Mullikas 19. juuli 2015, kl 14.37
mulle tundub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tundub, et need abitrollid trollivad nüüd hoopis s
> eda oma "pealikku" siin, panevad oma copypasteete,
> kui teine just jutuhoos.

Võimalik, et rassistliku rahva liikmena on su hüpotees tõene, kuid eks seda tuleb põhjendada või siis primitiivselt öelda, et vaatama, kas loterii läheb täide.

Mina kiidan abimodesid jätkuvalt edasi, aga soovin ise veel viimase ca 10 päevaga siia pritsida rohkem asju, mis idaneks hiljem kui eemal olen.
 
mulle tundub 19. juuli 2015, kl 14.42
rassistliku rahva liikmena võib ka sul õigus olla.

kuigi veel mulle tundub, et tutvumisfoorumis oled püsikana väga palju teemavälist risustust tekitanud ja tekitamas ehk teisisõnu peaksid oma teemasid arendama kas foorumis "halb kogemus" või "Varia".
 
Sid 19. juuli 2015, kl 14.43
Kuule pähmakas (nn Super Troll), kas sulle ei tundu, et koos oma pasteerijaga (juhul, kui ta sinust erinev inimene on) olete te kaks vaid siinsed ainsad püsikad? Milleks sa siis ennast pidevalt karistad ja sõimad? Kas sa oled masohhist?
Teised on rohkem või vähem ka väljaspool foorumit elu omavad inimesed, aga teil ei näi sellele foorumile alternatiivi olevat. Nii harva, kui ma siia ei satu, oled sa pidevalt siin suvalistel teemadel kohe kraaksumas/pasteerimas. Kas sa võõrutusravile pole mõelnud? Äkki õnnestub sul koguni siin 24/7 passimisest lahti saada.

* Tegelikult enne, kui sa oma karistust kandnud ei ole, sa siit lahkuda ei saa. Ma määrasin sulle viis aastat range režiimiga Delfi naisteka foorumis olemist. Kui selle karistuse oled kenasti ära kandnud, siis võid mu poole vabastamispalvega pöörduda. Juhul, kui ma siia veel nägu näitan, on sul siis võimalus ka sellest foorumist pääseda. :D
 
Väetis. 19. juuli 2015, kl 14.44
mulle tundub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> rassistliku rahva liikmena võib ka sul õigus olla.
>
>
> kuigi veel mulle tundub, et tutvumisfoorum
> is oled püsikana väga palju teemavälist risustust
> tekitanud ja tekitamas ehk teisisõnu peaksid oma t
> eemasid arendama kas foorumis "halb kogemus" või "
> Varia".


Sel juhul võib mind kiita, kuna olen püsikatele peegelmeetodil selgitanud risustamist, mille eest nad karistada said. Nüüd on piltlikult asi selge, nagu sinu sõnadest lugeda saab. See on väetis tulevikuks.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.