Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas, sinuga vaidles mingi kahtlane primaat
 
mulle tundub 19. juuli 2015, kl 14.50
rassistliku rahva esindajana on sul taas õigus, Mullikas.
kuigi mulle tundub, et see meetod näitab seda, et õpetaja läheb pubekatega koos WC-sse ja hakkab seal ise suitsetama 10 x rohkem või kinos loobib popcorni kogu saali täis.
 
10 x 19. juuli 2015, kl 14.52
mulle tundub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> rassistliku rahva esindajana on sul taas õigus, Mu
> llikas.
> kuigi mulle tundub, et see meetod näita
> b seda, et õpetaja läheb pubekatega koos WC-sse ja
> hakkab seal ise suitsetama 10 x rohkem või kinos
> loobib popcorni kogu saali täis.


Põhimõtteliselt on sul õigus. Kuid kui ma sooviks, siis ma võiks põhjendada, et eksid.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 16.26
issand, see demagoog jahub jälle iseendaga. eestis on see paha ja too halb, siin säutsumisega sa küll midagi positiivset ei loo. ega mõiste "troll" omandabki sind vaadates uued mõõtmed. kui küürakat vähemalt haud parandada võtab, siis sinu paha fluidum hõljub siin vist aegade lõpuni.
 
Lepasuitsu lõhe. 19. juuli 2015, kl 16.30
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> issand, see demagoog jahub jälle iseendaga.

Eksid.

> eestis
> on see paha ja too halb, siin säutsumisega sa kül
> l midagi positiivset ei loo.

Eksid.

> ega mõiste "troll" om
> andabki sind vaadates uued mõõtmed.

No aga te algust ja defineeri lahti ükskord siis see, kasvõi minu näitel. Siinsed lihttrollidest püsikad eitavad kõike ja trolli mõistet ka ei mõista, seega eitavad asja mida nad ei mõistagi. Mina olen supertroll ja olen korduvalt seda selgitanud, samuti olen selgitanud lihttrolli mõistet.
Sina oled tüüpiline ameerikat avastav lihttroll, kes nüüd siis hakkab lõpuks avastama supertrolli mõistet.

> kui küürakat v
> ähemalt haud parandada võtab, siis sinu paha fluid
> um hõljub siin vist aegade lõpuni.

Kas ma saan sellest tekstist õigesti aru, et lihttroll solvus supertrolli peale?
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 16.36
ahah, kindlasti sinu kiunust ev aadressil siin foorumis tekivad drastilised muutused - võetakse kohe mitu uut seaduseelnõu vastu ja miljon eestlast hüüavad sulle aplodeerides kiiduavaldusi. oimaeivõi, missugune lihtsameelsus :) .

sulle pole mõtet midagi defineerida, sest sul on oma kaljukindel veendumus, kuidas asjad on, seega pole mõtet eetrit raisata, jääb seakasvatajale rohkem ruumi.

sa ei saanud õigesti aru, avaldasin arvamust - minu meeleolu või tunde selle kohta oled sa meelevaldselt sinna juurde mõelnud.
 
agaa 19. juuli 2015, kl 16.42
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahah, kindlasti sinu kiunust ev aadressil siin foo
> rumis tekivad drastilised muutused - võetakse kohe
> mitu uut seaduseelnõu vastu ja miljon eestlast hü
> üavad sulle aplodeerides kiiduavaldusi. oimaeivõi,
> missugune lihtsameelsus :) .

Põhjendatud arvamus ei pea olema mingi eriline nähtus ega taotlus normaalses ühiskonnas ja on sageli tõesti ühiskondlike ideede allikaks. Näiteks siinne portaal leiab siit foorumist artiklite ideid ja arenenud mitte-rassistlikes riikides on täiesti rutiinne asi arutlemine kogu elust, sest eesmärk on elu mõista, mitte rassistliku eesti moodi räusata ja enesekeskselt foorumites lihttrollida.


>
> sulle pole mõ
> tet midagi defineerida, sest sul on oma kaljukinde
> l veendumus, kuidas asjad on, seega pole mõtet eet
> rit raisata, jääb seakasvatajale rohkem ruumi.

Eksid. Olen põhjendatud teiste seisukohti tunnistanud ja kiitnud, ning pole näinud et karistatud püsikad või rassistlik eesti rahvas eriti teiste põhjendusi kuulaks.

>
>
> sa ei saanud õigesti aru, avaldasin arvamust
> - minu meeleolu või tunde selle kohta oled sa meel
> evaldselt sinna juurde mõelnud.

Võimalik, et ma ei saanud aru sinu väljendusest, ma ei eita seda. Paraku ei mäleta, mis oli/on temaatika, ja kuna sa ei põhjenda oma seisukohti, siis ma ei nõustu sinu hüsteeriliste arvamustega. Tood põhjenduse, kus valesti aru sain, siis usun ja kiidan.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 16.48
kuule, superloll - käputäis foorumikasutajaid ei esinda tervet rahvast ja mis krt see rassism siia puutub? ei märganud, et sellest siin juttu oleks, aga sina topid seda igasse teemasse. noh, iseenda postituste kiitmine on su leivanumber tõesti, aga selle teadmisega pole küll suurt miskit peale hakata.

huvitav, et sa kunagi ei mäleta oma eelmist postitust - algav alzheimer või?
 
The Americas 19. juuli 2015, kl 17.14
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuule, superloll - käputäis foorumikasutajaid ei e
> sinda tervet rahvast

Ei mäleta või mõista selle teema konteksti, aga demokraatia tunnus ongi, et rahvas arutleb kõige üle ja seisab teiste kodanike heaolu eest. Foorumid jms on siiski peegel rahva arvamusest, võib ka öelda, et nad esindavad.

> ja mis krt see rassism siia p
> uutub? ei märganud, et sellest siin juttu oleks, a
> ga sina topid seda igasse teemasse. noh, iseenda p
> ostituste kiitmine on su leivanumber tõesti, aga s
> elle teadmisega pole küll suurt miskit peale hakat
> a.
>

Ma oletan, et rassism omas siiski mingit seost. Näiteks rassistid tunnevad uhkust teiste solvamise üle nagu ka lihttrollid tunnevad uhkust interneti eetika rikkumise üle. Võimalik, et oli muu seos.

> huvitav, et sa kunagi ei mäleta oma eel
> mist postitust - algav alzheimer või?

Lihttrollidele ongi elu huvitav nagu ameerika avastamine.
Sama kehtib ka rassistliku eesti rahva kohta.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 17.21
mhmh, ma oletan, et alzheimeriga on siiski mingi seos. misasja sa selle rassismi otsas jaurad, koolis narriti pilusilmade pärast või? uskumatu kuju ikka. naisteka foorumis iseendaga meeleavaldusi pidada ja arvata, et endale sarnaselt kõik siinsed kasutajad on eesmärgiks seadnud kellegi solvamise. väga väiklane tundub su ahtake mõttemaailm olevat küll.
 
Pilu-broiler. 19. juuli 2015, kl 17.31
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhmh, ma oletan, et alzheimeriga on siiski mingi s
> eos.

oletades võid peagi avastada ameerika või siis saada taas supertrolli toiduks.

> misasja sa selle rassismi otsas jaurad, kooli
> s narriti pilusilmade pärast või?

Enesekeskne maailmakäsitlus taas- kas teen midagi, kuna mul on huvid mängus või mul on mingid isiklikud põhjused. Kui elu käib mina-mina stiilis, siis ei ole pikka pidu elus. Rassismi jt teemade üle on normaalne arutleda, isegi kui need otseselt meid endeid ei puuduta. Põhjendus on väga lihtne, kui kõndida enesekeskselt korduvalt mööda kuriteo paigast ja mitte sekkuda ega teatada, siis ühel päeval olete ise ohver, kuna ei teatanud sellest. Seetõttu arenenud maailm ei küsi rassistliku eestlase moodi, et kas sul olid koolis pilusilmad vms. Lisaks on sõna "pilusilmad" asi mida vältida, kuna see on rassistlikut suhtumist peegeldav. Oled ehe näide enesekeskse eestlasest rassistist.

> uskumatu kuju ik
> ka.

Aga rassistlik eesti ei ole EU-s uskumatu erand?

> naisteka foorumis iseendaga meeleavaldusi pida
> da ja arvata, et endale sarnaselt kõik siinsed kas
> utajad on eesmärgiks seadnud kellegi solvamise. vä
> ga väiklane tundub su ahtake mõttemaailm olevat kü
> ll.

Ma olen selgitanud, et ei pea endaga dialoogi ja kui oletad midagi, siis lisa ka põhjendus, muidu oled räuskav rassistlik purjus kesk-eesti külamoor, kellelt ühtegi põhjendust ei tule.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 17.35
on sul siis mongoliidsele rassile omased tunnused? :D.

ja sinu valimatu sõimamine rassistideks teemas, kus sellest juttugi pole, on kergelt öeldes imelik. hmm, mis ma loen - kas tolerantsuse võrdkuju nimetab kedagi külamooriks, see on maal elavate inimeste sulaselge diskrimineerimine ja solvamine. lisaks veel väidad, et ma olen alkoholi tarvitanud - on sul ka tõestus selle kohta? kui sulle meelepärane postitus pole, siis nimetad seda solvavalt räuskamiseks.

põhjenda nüüd, kõikide lausete kohta vähemalt lõik.
 
sõna "rass", 19. juuli 2015, kl 17.42
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on sul siis mongoliidsele rassile omased tunnused?
> :D.

Kellele see küsimus oli mõeldud ja mis kontekstis?
Teiseks, mis selles küsimuses naljakad oli. Saan aru, et küsimuse eesmärk oli naljareaktsiooniga tähelepanu eemale juhtida faktist, et oled puhas rassist?

> lisaks veel väidad, et ma olen alkoholi tar
> vitanud - on sul ka tõestus selle kohta?

Väitsin näite abil, et oled nagu alkoholi pruukinud külamoor, sarnane sellisega. See on sama kui tuua piltlik näide, et püsikad on nagu kassipojad, kelle nina oma enese uriini sisse kastetud. Kas see näide ei väida, et püsikad on kassid, ega ka toeta kasside äärmuslikke kasvatusmeetodeid.

> kui sulle
> meelepärane postitus pole, siis nimetad seda solv
> avalt räuskamiseks.

Eksid, kuna oled rassistist ja haritlasbroilerist lihtne troll, kes ei suuda põhjendada ega põhjendustest aru saada, või siis jonnid põhjenduste vastu.

>
> põhjenda nüüd, kõikide
> lausete kohta vähemalt lõik.

Väga lihttrollilik võte on arvata, et mulle selline kamandamine korda läheb. Sama naeruväärne on ka öelda teksti lõppu, et ma nüüd lähen minema, näiteks pilatesesse või WC-sse. Selline käitumismuster on kohane söögilauas 5 aastasele lapsele ja supertrolli see küll kuidagi ei kõiguta.
 
kurb 19. juuli 2015, kl 17.49
Supertroll on ju rassist.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 17.50
sinu sajale aliasele oli see mõeldud, ega mina süüdi pole, et sul nime ei ole ning sa seetõttu endale suunatud teksti alati ära ei tunne. küsimuses ei olnudki midagi naljakat, sinu reaktsioonis oli.

nii-nii, nüüd väidad, et olen rassist, kuigi ma pole sel teemal sõna võtnud - lihtsalt küsisin sinu rassilist kuuluvust - millele sa offkoors ei vastanud. piltlikke näiteid tuues ei ole ilus solvata maal elavaid inimesi, eksole.

hmm, sinul on sobilik kamandada ja põhjendusi nõuda, aga teistel mitte? jälle diskrimineerimine ja räige. lisaks veel solvata, viidates olematule asjale? mul pole plaanis kuskile minna. see on märk küpsusest, eksole? :D.
 
Alaiste patoloogia. 19. juuli 2015, kl 18.02
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sinu sajale aliasele oli see mõeldud,

See põhjendus ei päde, kuna 100 aliasega postitused on erinevad ja tuleks näidata, millisele neist sajast vastad. Kas selline põhjendus tundub aktsepteeritav?

> ega mina süü
> di pole, et sul nime ei ole ning sa seetõttu endal

Nagu põhjendasin, siis oled küll süüdi, kuna jääb arusaamatuks, mis soga sa kirjutad. Ei ole raske näidata vastuses, mis postitusele vastad.

> e suunatud teksti alati ära ei tunne. küsimuses ei
> olnudki midagi naljakat, sinu reaktsioonis oli.
>
>
> nii-nii, nüüd väidad, et olen rassist, kuig
> i ma pole sel teemal sõna võtnud

Kas piisab näiteks sellisest näitest, et see postitus oli rassistlik:

19. juuli 2015, kl 17.21
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>misasja sa selle rassismi otsas jaurad, kooli
> s narriti pilusilmade pärast või?


Kui sa mainid juba sõna "pilusilm", siis oled rassist kullake.


> hmm, s
> inul on sobilik kamandada ja põhjendusi nõuda, aga
> teistel mitte? jälle diskrimineerimine ja räige.
> lisaks veel solvata, viidates olematule asjale? m
> ul pole plaanis kuskile minna. see on märk küpsuse
> st, eksole? :D.

sind nimetatakse eemaletõukavaks kamandajaks, mind mitte, püsikate vastu ollakse mitmetes alamfoorumites, minu vastu mitte. Kui ütled, et sa ei lahku siit, siis valetad, kuna püsikad on juba selgelt taandunud siit. Kui soovid edasi olla, siis arvan ,et lihtne olema ei saa ja saabub lisaks uus karistus, tuleb veel rohkem hüsteeriat. Aga oletused ei oma väärtust, seega ei omista nendele oletustele ei põhjendust ega olulisust ja ütlen, et eks saab näha kuidas edasi kulgeb.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 18.07
mina ei ole mingi müstiline püsikas, mul on nimi ja siin ma olen.

ah et pilusilmade mainimine on rassism? ja kui kellelgi on lokkis juuksed, siis see vist kah? kas mandlikujulised silmad ja kõrged põsesarnad kuskil kirjelduses on kah rassism? sa oled ikka lausloll - rassism on teisest rassist/rahvusest inimeste mittesallimine ainuüksi selle kuuluvuse põhjal, mitte tumeda naha või pilusilmade või veel mõne iseloomuliku tunnuse mainimine. ma ei ole öelnud, kas mulle nee dmeeldivad või mitte ega ka seda, mis ma sellest üldse arvan.

seega - millel põhineb arvamus, et ma olen rassist? vat lolle ma ei salli tõesti eriti, aga need pole õnneks eraldi rass :D.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.