Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kuidas end tunnete, karistatud püsikad?
 
seda minagi 22. juuli 2015, kl 18.18
Vivaldi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakale Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > küll sa näed, koh
> e troll ütleb, et tema vastaseid
> > ei ole, on
> ainult pooldajad ja üldse sa (ega teise
> > d foo
> rumlased) ei ole pädevad. irw.
>
>
> õigust r
> äägid. kas karistatud isikute kamp saab olla pädev
> ? Ei mitte.
>
> Siin teemas ongi aruteluks, et
> kuidas karistatusi aidata. Minu arvates oli tark j
> utt ja soovitused püsikatele siin teema alguses.

> >
> Praegu on püsikad traumeeritud eemale, võrre
> lge sellega mis oli enne kevadet 10a järjest. Proo
> vige vana seis taastada, vaevalt, et troll takista
> b kuidagi. Mis teil takistuseks hetkel on siis? Ab
> imodede vähesed tekstid või.

ise ütlesid, et oled püsikas, tähendab ka karistatud ja ka ebapädev. tähendab, ära kobise ja kebi ennast ravima.
 
püsiv nagu igavene elu 22. juuli 2015, kl 18.21
Pädevad karistuse kandjad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > tead, troll pol
> e paraku pädev mu pädevust hindama
> > :D. tehku
> oma saja aliasega siis üks pikett mu maj
> > a e
> es, äkki leiame mõlemaid pooli rahuldava kompro
>
> > missi.
>
>
> kamandamine pole karistatud p
> üsikatele õnne toonud, ei hakka ka selle kamandami
> se peale keegi midagi tegema.
> Tehke ise midagi,
> pange vanamoodi elu käima, tooge tagasi pagendatu
> d püsikad.

tunnista, et kamandamine pole sinulegi õnne toonud, kõik püsikad on alles ja kui sina omas naiivsuses arvad, et sa üksi oskad iga postitusega uut nime võtta, siis arva edasi.
meie paneme nüüd elu UUTMOODI käima, aga ära looda, et ütleme sulle, kuidas. oota ära ja vaata, võib-olla hakkab meeldima.:P
 
kadakajupp 22. juuli 2015, kl 18.22
irw - "tehke ise midagi" ja "kamandamise peale ei hakka keegi midagi tegema" on kindlasti üksteist väga harmooniliselt täiendavad mõtteavaldused :D.
 
suurim narkomaan 22. juuli 2015, kl 18.26
R Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled paraku AINUS püsikas, kelle foorumisõltuvu
> s on nii totaalne. Sinuga pole võrdset. Oled parak
> u kõige enam haigestunud ja selle tõestuseks on si

Ma saan aru, et püsikad on haigestunud, sh minuga, kuid minu sõltuvuse periood on lühem (kevad+suvi), seega on lootust, et näiteks 1.08.2015 algab võõrutusravi. Mis moodi karistatud ja vihatud põlispüsikate ravi saaks läbi viia?
 
kadakajupp 22. juuli 2015, kl 18.31
oo, uus mõiste - põlispüsikas. kevad? veebruar on südatalv ju, ma kahtlustasin juba ammu, et kalender on sulle tundmatu asi. miks peaks üldse kellegi interneti kasutamist piirama? v.a sina offkoors, sest sa ei tee seda absoluutselt mõistlikul viisil.
 
Kaamel 22. juuli 2015, kl 18.31
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw - "tehke ise midagi" ja "kamandamise peale ei
> hakka keegi midagi tegema" on kindlasti üksteist v
> äga harmooniliselt täiendavad mõtteavaldused :D.


ongi õiged mõtted ju. Karistatute kamandusi pole järgitud aga minu taotlused on täidetud. Järelikult polegi püsikatel mõtet kamandada, aga minu kamandused on täitunud. Näiteks eemaldasin blogid nagu taotlus oli. Kinnitus minu taotluste täitumisest:


"
küsimus püsikatele
19. juuli 2015, kl 22.59
See blogi/kolumn siin asus Tutvusfoorumis ja tõsteti karistavalt siia. Kõiki tutvusfoorumi nn püsikaid/püsiasukaid karistati mitmete teemade sulgemise, ümbertõstmisega.

Nüüd leitakse, et see tutvusfoorum üheskoos blogidega ja püsikatega oli väga lame:

--

19. juuli 2015, kl 22.18
ärge pange tähele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sama troll hävitas tutvumisrubriigi, peale seda lä
> ks tal igavaks ning leidis lihtsalt uue väljundi,
> millegaa omale tähelepanu tõmmata. Ärge vaielge se
> lle vaenuõhutajaga ning ta kaob ise.

19. juuli 2015, kl 22.40
soovitus pidurile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga lame rubriik oli kui üksainus troll suutis se
> lle rassistliku rubriigi hävitada.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,13700243,13712461


Küsiks, et mida karistatud blogipidaja ja teised püsikad arvavad sellest, et neid lamedaks peetakse?
"

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?90,13308127,page=63
 
kadakajupp 22. juuli 2015, kl 18.35
jajah, iseenda tsiteerimine on väga adekvaatne allikas ning see, et sa moded surnuks tüütasid, ei ole kah uudis. mida arvatakse, on üsna selgelt kirjas erinevates teemades, oled neid kindlasti lugenud.
 
kas märkate 22. juuli 2015, kl 18.41
kuidas troll jätab omapoolselt vastamata need kommentaarid, mis talle õige valusasti kondi pihta käivad, sest tema "pädevus" ei päde vastata.:P
 
Off 22. juuli 2015, kl 18.41
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oo, uus mõiste - põlispüsikas. kevad? veebruar on
> südatalv ju, ma kahtlustasin juba ammu, et kalende
> r on sulle tundmatu asi.

Kuna ma augustis ei saa internetti kasutada, siis miks mitte lihtsustades öelda "kevad-suvi". Talvist veebruari ei arvesta, aga ka suvist augustit mitte.
Nõustun, et kalendrit, õigekirja jms detaile ma ei pea oluliseks tunda ja ega ei tunnegi sageli.
Aga jättes detailid kõrvale, siis kevadtalv on ikkagi üsna lühike sõltuvusperiood ja seetõttu on haigemad ikkagi põlispüsikad, kelle nimetus on siin foorumis ka varasemalt figureerinud minuteada.


> miks peaks üldse kellegi
> interneti kasutamist piirama? v.a sina offkoors, s
> est sa ei tee seda absoluutselt mõistlikul viisil.


Need üksteist väga harmooniliselt täiendavad mõtteavaldused on vastatavad selliselt, et mode teostatud püsikate karistamine seisneski ju selles, et püsikad tootsid liiga palju, st kasutasid internetti liiga palju. Mina pole kevad+suvi perioodi ajal karistada saanud liiga rohke interneti kasutamise eest, seega minu tegevus ongi mõistlikul määral.
 
IT-sibi 22. juuli 2015, kl 18.44
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jajah, iseenda tsiteerimine on väga adekvaatne all
> ikas ning see, et sa moded surnuks tüütasid, ei ol
> e kah uudis. mida arvatakse, on üsna selgelt kirja
> s erinevates teemades, oled neid kindlasti lugenud
> .

milliste märksõnadega need postitused leida võiks otsingust?
Ma olen selgitanud, et modedega ei kontakteerunud, aga kui keegi tegi, siis kiidan seda auasja.

Ma tsiteerisin teiste postitusi, ja neid on palju, kes arvavad negatiivselt püsikatest ja tunnistavad, et kevadsuve teraapia oli tõhus.
 
Juta 22. juuli 2015, kl 18.45
mis karistus on teema ümber tõstmine? 5aastasele võib see karistusena tunduda, kui minu teema peaks ümber tõstetama või koguni kustutatama, siis teen uue teema, kas pole lihtne?
 
juulius 22. juuli 2015, kl 18.47
Ma tsiteerisin teiste postitusi, ja neid on palju, kes arvavad negatiivselt püsikatest ja tunnistavad, et kevadsuve teraapia oli tõhus.
-------------------------------------------------------
too need teiste postitused lagedale ja tõesta pädevalt, et need ei ole sinu enda vorbitud.
 
irwww 22. juuli 2015, kl 18.49
kas märkate Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas troll jätab omapoolselt vastamata need komm
> entaarid, mis talle õige valusasti kondi pihta käi
> vad, sest tema "pädevus" ei päde vastata.:P


Kui midagi jääb vastamata, siis võite ju tuua teistkorda küsimuse välja ja vastan.

Ilmselgelt olen ma vastanud enamuse asju ära ja seda põhjendavalt. Seega korduvaid küsimusi ignoreerin vahel, samuti liiga lihtsameelseid küsimusi vahel võib-olla.

Minumeelest on lausa kõik küsimused ja asjad püsikatele läbi seletatud ja ega midagi uut niikuinii küsida ei olegi.

Seetõttu pigem lihtsalt oodata, kuidas olukord edasi kulgeb, aidata traumeerituid. Ma ise ei hakka küsimusi vastu küsima, kuna ega püsikad ei vasta enamasti. Ja ega mul on vastused niigi teada ja põhjendatult :D
 
Juuli 22. juuli 2015, kl 18.51
Juta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis karistus on teema ümber tõstmine? 5aastasele v
> õib see karistusena tunduda, kui minu teema peaks
> ümber tõstetama või koguni kustutatama, siis teen
> uue teema, kas pole lihtne?


Aga karistatud püsikad pole teinud uusi blogisid, näiteks P ja Kadaka blogisid pole uuesti tehtud. Seega sinu seisukoht on vastupidine teiste püsikate omale.
 
kadakajupp 22. juuli 2015, kl 18.55
kuule, juhm - sina selle foorumi siin segi keerasid in the first place - ära nüüd arva, et vahetad siin pooli nagu sokke (kalendrit sa ei mõista, ilmselt siis ka sokkide vahetamine käiks üle jõu).

edasi kulgeb nii, et intensiivse saastatootmise puhul passid sa siin üksinda, mõõduka tegevuse korral püüaksid pisut kõrgema valulävega isendid siin suhelda siiski ja kui sa kaod, siis ilmselt oleks kõik sarnaselt, nagu enne sind.

irw.. mis netikasutusse puutub, siis sa minestaksid, kui teaksid, kui paljud inimesed seda siiski tegid, teevad ja kavatsevad edaspidigi teha. sinu brauser on vist küll ainuke eestis, mis ainult delfi naisteka foorumeid avab?
 
Vorbik 22. juuli 2015, kl 18.57
juulius Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to
> o need teiste postitused lagedale ja tõesta pädeva
> lt, et need ei ole sinu enda vorbitud.

Üks abimoderaatoritest on ilmselgelt Kadaka vastu, ta kasutab nimena "K.A.daka V.i.tuhais". Mina ei ole see ja seda tõestab see, et ma olen alates augustist internetita, tema aga jätkab. Lisaks on veel püsikate ja Kadaka vastu päris moded, nad kustutavad nende blogisid jne. Ka on Kadaka vastu olnud külalised, kes on öelnud, et kurkidest Kadaka rääkimine ja kamandamine ja blogi pidamine tõesti pole neile meeldinud.

Kadakas jt püsikad on aktiivsust vähendanud, on esinenud hüsteeria hooge, see kõik tõestab, et paljud on nende vastu, sestap ka pagemine. Meenutage, mis enne kevadet foorumis toimus.

Toodud tsitaat, püsikate lamedusest ja tutvusfoorumi ravist, ei ole ainus, korduvalt on sellist asju mainitud, ka psüikad ise on mitmel viisil kinnitanud, et on muutusi.
 
R 22. juuli 2015, kl 19.03
Enne oli jama, et püsikad on, nüüd jama, et pole ja toodagu nad tagasi.
Loomulikult igatsed sa püsikaid tagasi, sest just nemad võimaldasid sulle seda, mida sul pole.
Stampidesse kinnijääva, oma moodi sotsiopaatse inimesena, kellel partnersuhted või sõbrasuhted pole reaalis mingil põhjusel õnnestunud, on siinsest netisuhtlemisest saanud aseainena sinu vajadus, püüdlus ja iha. Kuna positiivne, meeldivust ja tegelikku rahuldust pakkuv suhtlus on sulle kättesaamatuks jäänud, oled oma närvisüsteemi eripärade tõttu eeldatava eraldatuse asemel valinud negatiivsuse. Tahtlik püüd ärritada, "ära panna", sõdida, kamandada, esitada mingeid absurdseid direktiive, käsutada, irriteerida, tekitada konflikte ja vastuolusid - see on kõik on ilmselt sulle parem kui seni osaks saanud ignoreerimine. Sellest sinu käitumisest tulenevad pilked su aadressil, solvangud on sulle ikka parem kui vaikus, parem kui mittemidagi. Samas su alaline vajadus kiituse järgi, enda upitamine, mingid "teened", mille eest ennast pjedestaalile tõstad, räägivad su pehmest poolest. Igatsed inimlikku tunnustust ja kui ei saa seda, kiidad end ise.
Kuid mille eest siiski?
Mida oleks sul näiteks oletatavate sõprade ringis öelda? Või koguni oletatavale kallimale? "Olen vinge tegija, naiste foorumis lasin ühe teema mujale tõsta ja ühe lasin kinni panna, höhöhöö, äge mees olen."
Ise kujutad mõnda tuttavat sellise asjaga kuskil "kiitlemas"?
Hale siiski. Kusjuures hala "saavutus" ka ilma seltskonnata, kui aus olla.

Mis ravi sulle sobiks, küsid? Nagu ütles alu, ekraani üleval paremas nurgas on valge ristike. Võimalusel kasuta seda. Alusta tasapisi ja mine üle pikemale ajalimiidile. Alguses on kahtlemata raske, kuid saabuva kergenduse peale tasub panustada. Võita on ju reaalne elu ometi.

Teine võimalus: muuda sisemist positsiooni. Leia üles enda parem mina ja kasuta oma TEGELIKE taotluste saamiseks just seda. Usu, võid saada head tulemused ka ilma netivõõrutuseta. Võimalik, et lõpuks saad koguni selle, mida sul pole ja mida igatsed.
 
10a 22. juuli 2015, kl 19.09
22. juuli 2015, kl 18.55
Registreerus: 9 kuud tagasi
Postitusi: 3,243
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuule, juhm - sina selle foorumi siin segi keerasi
> d in the first place -

Seega saan aru, et foorumis on ikkagi toimunud midagi. Mina nimetan toimunud raviperioodiks ja nüüd see teema siin ongi eesmärgiga ravida neid karistatuid, kellel tekkis trauma.

> ära nüüd arva, et vahetad s
> iin pooli nagu sokke (kalendrit sa ei mõista, ilms
> elt siis ka sokkide vahetamine käiks üle jõu).

Kas sa keelad mul pooli vahetada, kuna see teraapia juurutatud eetika tundub nüüd püsikatele püha ja nende vanad kombed minu praeguse pooltvahetava peegelkäitumisena ei tundu enam õige?


> edasi kulgeb nii, et intensiivse saastatootmi
> se puhul passid sa siin üksinda, mõõduka tegevuse
> korral püüaksid pisut kõrgema valulävega isendid s
> iin suhelda siiski ja kui sa kaod, siis ilmselt ol
> eks kõik sarnaselt, nagu enne sind.

Ma kaon 31.07. Seega oletad, et asjad hakkavad seejärel endistviisi kulgema. Huvitav, ongi vaadata, kas see tõesti nii ka läheb, seda saab hinnata septembris.

>
> irw..

irv.

> mis netikasutusse puutub, siis sa minestaksid, kui
> teaksid, kui paljud inimesed seda siiski tegid, t
> eevad ja kavatsevad edaspidigi teha. sinu brauser
> on vist küll ainuke eestis, mis ainult delfi naist
> eka foorumeid avab?

Ma olen supertroll, kellel on ettenäidata mitu trofeed, see peaks kinnitama, et mul on internetis rohkem kohti teada kui see siin. Küllap heidan pilgu trofee foorumitesse aeg-ajalt, ka mujale. Aga kas püsikatel tõesti mujal foorumites aktiivsust on, selles tõesti kahtlen, põhjendus selline, et siin oli nende aktiivsus enne kevadet ikka 24/7, mis ei võimaldagi muid foorumeid.
Igatahes kui arvad, et püsikad olid teraapiliselt teistes foorumites siin eemal, siis on ju teraapia olnud efektiivne ja ehk nad ei naase siia tagasi, kuna on nüüd harjunud mujal olema või üldse inimeseks saanud ja 10a pikkuse Delfi sõltuvuse lõpetanud.

Aga huvitav kuulda, et räägite, kuidas teraapia ajal toimisite, et olite mujal foorumites. Kas on veel mingeid huvitavaid muljeid?
 
juulius 22. juuli 2015, kl 19.14
Vorbik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> juulius Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > to
> > o need tei
> ste postitused lagedale ja tõesta pädeva
> > lt,
> et need ei ole sinu enda vorbitud.
>
> Üks abim
> oderaatoritest on ilmselgelt Kadaka vastu, ta kasu
> tab nimena "K.A.daka V.i.tuhais". Mina ei ole see
> ja seda tõestab see, et ma olen alates augustist i
> nternetita, tema aga jätkab. Lisaks on veel püsika
> te ja Kadaka vastu päris moded, nad kustutavad nen
> de blogisid jne. Ka on Kadaka vastu olnud külalise
> d, kes on öelnud, et kurkidest Kadaka rääkimine ja
> kamandamine ja blogi pidamine tõesti pole neile m
> eeldinud.
>
> Kadakas jt püsikad on aktiivsust
> vähendanud, on esinenud hüsteeria hooge, see kõik
> tõestab, et paljud on nende vastu, sestap ka page
> mine. Meenutage, mis enne kevadet foorumis toimus.
>
>
> Toodud tsitaat, püsikate lamedusest ja tut
> vusfoorumi ravist, ei ole ainus, korduvalt on sell
> ist asju mainitud, ka psüikad ise on mitmel viisil
> kinnitanud, et on muutusi.

sinu vastus ei päde, mõttetu solgioja ainult, ei ühtki asjalikku fakti.
mis siis enne kevadet siin foorumis toimus? kas oled haavatud tb?
peale sinu ei ole siin keegi midagi kinnitanud ja mingeid abimoderaatoreid ei ole, sinu enda haige teine pool. ja räägi palju tahad, et lähed minema , ei sa lähe, sa oled sõltlane, 10 korda hullem kui need, kellega sa omast arust võitled. väga hale kuju, väga. peksasaanud peni niutsub ja lakub haavu.
 
aga 22. juuli 2015, kl 19.17
sa oled siis ka siin 10 aastat olnud, kui tead sellest ajaperioodist kõike? mis kevadest sa jaurad? raske sõltlane sõimab teisi sõltlasi, irw.
 
Rebane 22. juuli 2015, kl 19.28
R Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enne oli jama, et püsikad on, nüüd jama, et pole j
> a toodagu nad tagasi.
> Loomulikult igatsed sa p
> üsikaid tagasi, sest just nemad võimaldasid sulle
> seda, mida sul pole.
> Stampidesse kinnijääva, o
> ma moodi sotsiopaatse inimesena, kellel partnersuh
> ted või sõbrasuhted pole reaalis mingil põhjusel õ
> nnestunud, on siinsest netisuhtlemisest saanud ase
> ainena sinu vajadus, püüdlus ja iha. Kuna positiiv
> ne, meeldivust ja tegelikku rahuldust pakkuv suhtl
> us on sulle kättesaamatuks jäänud, oled oma närvis
> üsteemi eripärade tõttu eeldatava eraldatuse aseme
> l valinud negatiivsuse. Tahtlik püüd ärritada, "är
> a panna", sõdida, kamandada, esitada mingeid absur
> dseid direktiive, käsutada, irriteerida, tekitada
> konflikte ja vastuolusid - see on kõik on ilmselt
> sulle parem kui seni osaks saanud ignoreerimine. S
> ellest sinu käitumisest tulenevad pilked su aadres
> sil, solvangud on sulle ikka parem kui vaikus, par
> em kui mittemidagi. Samas su alaline vajadus kiitu
> se järgi, enda upitamine, mingid "teened", mille e
> est ennast pjedestaalile tõstad, räägivad su pehme
> st poolest. Igatsed inimlikku tunnustust ja kui ei
> saa seda, kiidad end ise.

Kiidan analüüsi eest. Ütled, et igatsen püsikaid tagasi, millest järeldan, et osad püsikad on siiski pagendatud, mis omakorda tõesti inimlikult tunnustab tehtud tööd ja selle liikmeid, kelle hulgas olin tõesti ka mina.
No tänan siis.
Olen ise tänanud ka püsikaid eelnevalt ja muljeid lisanud.


> Kuid mille eest sii
> ski?
> Mida oleks sul näiteks oletatavate sõprad
> e ringis öelda? Või koguni oletatavale kallimale?
> "Olen vinge tegija, naiste foorumis lasin ühe teem
> a mujale tõsta ja ühe lasin kinni panna, höhöhöö,
> äge mees olen."
> Ise kujutad mõnda tuttavat sel
> lise asjaga kuskil "kiitlemas"?
> Hale siiski. K
> usjuures hala "saavutus" ka ilma seltskonnata, kui
> aus olla.

Kas tahad öelda, et püsikad on haledad?


>
> Mis ravi sulle sobiks, küsid?

Eks ikka tekivad elus kiindumused, väiksed sõltuvused ja neid otseselt ei peagi raviga, arvan nii. Lihtsalt jätate ühe seltskonna ja suundute uude. Või siis tegite pool aastat suitsu, viskate minema paki ja jätate maha, polegi nagu sõltuvust, mida ravida otseselt ju.

> Na
> gu ütles alu, ekraani üleval paremas nurgas on val
> ge ristike. Võimalusel kasuta seda.

See meetod pole ravinud siinseid püsisõltlasi ju.

> Alusta tasapis
> i ja mine üle pikemale ajalimiidile. Alguses on ka
> htlemata raske, kuid saabuva kergenduse peale tasu
> b panustada. Võita on ju reaalne elu ometi.

Ma olen eemal olnud siit poole päeva kaupa, ka paari päeva kaupa viiamstel nädalatel ja öeldakse, et foorumile on see muutusi avaldanud, mida ma ise küll ei usu, aga minetea. Samas leian, et mingi spetsiaalne võõrutusravi pole ju vajalik, kui on teada, et pooleteise nädala pärast oled metsas ilma netita ja pikalt.

> Teine võimalus: muuda sisemist positsiooni. Leia
> üles enda parem mina

Selline esoteerilise kaldega ebamäärane soovitus jääb enamikel arvatavasti täitmata.

> ja kasuta oma TEGELIKE

Tegelik, tõeline jms-sed sõnad on taas esoteerikute alamfoorumi teema, sellise sõnavaraga küll sind keegi elus kuulama ei hakka ega sa ise midagi ei saavuta.

> taotlu
> ste saamiseks just seda. Usu, võid saada head tule
> mused ka ilma netivõõrutuseta. Võimalik, et lõpuks
> saad koguni selle, mida sul pole ja mida igatsed.

Saan aru, et soovitad, et inimesed usuks sind. See foorum ongi selline oma usu levitamise jaoks küllalt hea koht, nõustun. :D
 
a ja b 22. juuli 2015, kl 19.32
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa oled siis ka siin 10 aastat olnud, kui tead sel
> lest ajaperioodist kõike? mis kevadest sa jaurad?
> raske sõltlane sõimab teisi sõltlasi, irw.


Nõustun kahe variandiga:

a) iga 6+ kuud staashiga sõltlane on "võrdne".
b) mida pikem sõltuvusstaash ja sinnajuurde suurem karistuste protsent, seda raskem sõltuvus.

Mina olen tunnistanud, et väike sõltuvus on tekkinud tõesti. Aga noh, samas on olnud Fun. Kui jätkaks, siis jah manduks ja kukuks päris sügavasse sõltusse nagu siinsed karistatud. Seetõttu soovitaksin mõelda siinsetele püsikatele, et kas äkki leiate mingi viisi omale sõltuvuse raviks?
 
bööö 22. juuli 2015, kl 19.33
Juuli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juta Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > mis karistus on teema
> ümber tõstmine? 5aastasele v
> > õib see karistu
> sena tunduda, kui minu teema peaks
> > ümber tõs
> tetama või koguni kustutatama, siis teen
> > uue
> teema, kas pole lihtne?
>
>
> Aga karistatud
> püsikad pole teinud uusi blogisid, näiteks P ja K
> adaka blogisid pole uuesti tehtud. Seega sinu seis
> ukoht on vastupidine teiste püsikate omale.

kuule tibla, sinu käsu peale ei hakka keegi teemat ega blogi tegema. tehakse siis, kui tahtmist ja vaja, selge! pealegi oled sa nii loll, et ei saa sellest arugi, kui uus teema tehakse. arvad, et oled üksi jubetark? arva edasi, jobu.
 
bööö 22. juuli 2015, kl 19.35
a ja b Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > sa oled siis ka siin 1
> 0 aastat olnud, kui tead sel
> > lest ajaperioodi
> st kõike? mis kevadest sa jaurad?
> > raske sõlt
> lane sõimab teisi sõltlasi, irw.
>
>
> Nõustu
> n kahe variandiga:
>
> a) iga 6+ kuud staashiga
> sõltlane on "võrdne".
> b) mida pikem sõltuvusst
> aash ja sinnajuurde suurem karistuste protsent, se
> da raskem sõltuvus.
>
> Mina olen tunnistanud,
> et väike sõltuvus on tekkinud tõesti. Aga noh, sam
> as on olnud Fun. Kui jätkaks, siis jah manduks ja
> kukuks päris sügavasse sõltusse nagu siinsed karis
> tatud. Seetõttu soovitaksin mõelda siinsetele püsi
> katele, et kas äkki leiate mingi viisi omale sõltu
> vuse raviks?

kuule töll, sa ravi OMA sõltuvust, mitte ära teistele mingeid soovitusi jaga.
 
R 22. juuli 2015, kl 19.37
Sa ei soovi uskuda, et virtuaal oma foorumite-moorumitega, püsikatele, mittepüsikatele on suht suva nähtus? Arvuti kinni ja unustatud.
Valdavalt oled ka sina unustatud, mees. Olematu olend. 32 aastat, kuid foorum on su elu, misiganes mõtetu, ilaajav chatt siin sinu aseaine reaalsuse eest põgenemiseks. Paar ümber tõstetud teemat sinu "trofeed" ja elu "saavutused".
Las siis olla. Usu mida soovid ja selle ka saad. :)
 
Peeter Pervertvere 22. juuli 2015, kl 19.38
No siis lasin imeda ja lutsida ja mune lakkus ja imes ikka kaua ja hoolega. Ikka kõik augud ja urud lakkus hoolega üle. Mulle see rimming pole eriti palju kunagi pakkunud, aga nüüd lasin tal kohe himuga toimetada. Kui vahepeal ära kukkuma hakkas, siis käskisin jälle riista imeda ja seda ta oskab ikka kaunis hästi. Kõik see värk käis ilma kummita. Ta mul alati ilma kummita imenud!

No siis viimaks ronis selga , võttis kahe näpuga suust tatti ja määris jalgevahele ja hakkas kohe sisse muljuma! Ma küsisin, et kus kantoss, aga tema nii hea näoga nagu pakuks mulle ilgelt suurt ja rõõmsat kingitust, et ma arvan, et võiks ehk ka ilma tehe!

Ütlesin kohe, et pastoi brat, kummita ei tee me midagi. Siis vingus näoga kurdab, et temal pole. Andsin talle siis omast taskust ja kukkusime vuhkima!

Panin ikka igatepidi, kuidas ainult meelde tuli. Kaunis tihe värk oli küll, aga tänu hommikusele korrale nii ruttu ei puhkenud.

Viimaks panin ta kõhuli ja surasin tükk aega ühte auku ja siis ilma hoiatamata muljusin jõuga teise auku. Oli ikka väga tihe ja kus võttis vile lahti ja rabelema kukkus ka! Hoidsin teda kõvasti kinni, sosistasin kõrva, et tiho tiho ja põrutasin edasi. Vingus ja virises ja oigas, aga enam ei rabelenud ja panin ikka sinna tuhkaluuki ka ikka päris pikalt, enne kui laks ära käis! Kokku ikka kõva tund läks ära!
 
ja ongi 22. juuli 2015, kl 19.41
töllil jooksiski mõistus kokku, hakkas ennast rahuldama...
 
Ööbik 22. juuli 2015, kl 19.42
bööö Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuule
> tibla, sinu käsu peale ei hakka keegi teemat ega
> blogi tegema. tehakse siis, kui tahtmist ja vaja,
> selge! pealegi oled sa nii loll, et ei saa sellest
> arugi, kui uus teema tehakse. arvad, et oled üksi
> jubetark? arva edasi, jobu.


kas oled püsikas? igatahes tundub küll, kuna oled hüsteerias.
 
böööö 22. juuli 2015, kl 19.44
Ööbik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> bööö Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > kuule
> > tibla, si
> nu käsu peale ei hakka keegi teemat ega
> > blog
> i tegema. tehakse siis, kui tahtmist ja vaja,
>
> > selge! pealegi oled sa nii loll, et ei saa selle
> st
> > arugi, kui uus teema tehakse. arvad, et o
> led üksi
> > jubetark? arva edasi, jobu.
>
>
>
> kas oled püsikas? igatahes tundub küll, kuna o
> led hüsteerias.


sina oled siin hüsteerias püsikas. kasuta internetti ja tee kõigepealt selgeks, mison hüsteeria, siis piiksu.
 
Metsa töll 22. juuli 2015, kl 19.45
bööö Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuule töll, sa ravi OMA sõltuvust, mitte
> ära teistele mingeid soovitusi jaga.


Aga miks me ei võiks siin teemas kõik koos ühiselt ravida, sul on ilmselge traumajärgne ebastabiilsus, sõnalise agressiivsuse episoodid kiired esinema. Teema algataja kirjutas, et tema on alkoholismi sattunud.

Mis moodi püsikate alkoholismi, episoode, sõltuvust jms ravida?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.