Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mure Mehega kes meeldib
 
Muresnainepiisavalt 27. juuli 2015, kl 12.29
Tervist,
Nimelt on mul mure ühe mehega kes mulle meeldib.
Rääkisin talle ühe istumise käigus, et ta meeldib mulle, ja järgmine päev alustasin ka sotisaalmeedias jutuajamist.
See peale tema küsis, et kas eilne jutt vastas tõele jne..
Ma ütlesin, et jah ja kuna ma vuss siis ei ole julgen teda välja kutsuda. Mille peale tema vastas, et lootis rohkemat, et tahaks muga kohe seksida. Ma ütlesin, et meeldid natuke rohkem kui 1 korra jagu kuid selle peale tuli vaid mesijutt, et ega ei peagi ühe korraga asi piirduma jne...
Ja tegelt tal on hetkel pruut kuid asju on väga compliated ja kindlasti lõppeb kohe ära ja ega see polegi tal nii suur armastus nagu olema peaks jne...

Mis ma tegema peaks?
 
hehh 27. juuli 2015, kl 12.53
naljatilk, miks küsid seda "saame tuttavaks" alajaotusest?
 
muuu 27. juuli 2015, kl 12.54
Mis seal ikka. Võiks ikka algul kohvikusse minna, kui mees ei taha- siis on 2 valikut- kas kohe seksida või unustada. Mees ei taha Sinuga avalikku kohta minna- ainult nelja seina vahel. Naisel peaks ka eneseväärikust olema ja unustama sellised mehed.
 
dr.pork 27. juuli 2015, kl 13.01
Ilmselge ju et kutt tahab kahes kohas toru tühjaks laskmas käia. Kui sügeleb, eks siis karake. Mingit suhe sealt küll ei kooru.
 
Päevale 27. juuli 2015, kl 13.56
Oleneb millist saasta sa suust välja oled jõudjud ajada. Julgen oletada, et parim, mida enda jaoks teha saad, on kauge kaarega eemale hoida. Ilmselgelt Sind ei taheta ja oled oma maine tema silmis lõplikult maha mänginud. Rõvetse üksi edasi ja jäta ta rahule.
 
lihtne 27. juuli 2015, kl 14.28
hehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naljatilk, miks küsid seda "saame tuttavaks" alaja
> otusest?


Eks teatage modele ja karistatud püsikate teema tõstetakse õigesse alamfoorumisse.
 
juberaske 27. juuli 2015, kl 14.34
kas see, kui teema tõstetakse mujale, on karistus??? selle mõtte peale annab ikka tulla...
 
-------- 27. juuli 2015, kl 14.47
Ilmselgelt ei ole mees huvitatud rohkemast kui vaid seksist, mingit suhet tal küll Sinuga arendada ei taha kui niisama kohvitaisest huvitatud pole. Seega eks Sa ise otsusta, kas Sulle sobib talle mõnekordne seksikiisu olla või järad kuti rahule ja liigud järgmistele jahimaadele.
 
Sid 27. juuli 2015, kl 15.16
Alati on hea proovida uus kaev enne ära, kui vana täis ajada. Seega on mehe poolt asi igati õigustatud, kui kõigepealt seksi soovib. Juhul, kui suhe sobib, siis saab vana kahjutundeta pikalt saata. Samas on sinu poolt risk ikkagi olemas, kui sa voodis kehvem oled, kui eelmine tüdruksõber, siis oled kannatajaks vaid sina.
Moraalijüngritest delfi vanatüdrukute loba ei maksa kuulata, need ei mäletagi, millal viimati meest ja seksi said. ;)
 
lobaja 27. juuli 2015, kl 15.21
mis sa sid ajad, ma tean seksist rohkem, kui sina.;)
 
Sid 27. juuli 2015, kl 15.31
lobaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis sa sid ajad, ma tean seksist rohkem, kui sina.
> ;)

Ei hakkagi vaidlema. Ma teooriat väga ei jagagi, aga see-eest tuleb mul jälle praktikas kõik imehästi välja. :)
a b 27. juuli 2015, kl 16.18
täna vahetab oma pruudi sinu vastu, homme sinu kellegi kolmanda vastu.

tee silmad lahti ja tule taevast alla.
 
Sid 27. juuli 2015, kl 16.34
a b Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täna vahetab oma pruudi sinu vastu, homme sinu kel
> legi kolmanda vastu.
>
> tee silmad lahti ja tu
> le taevast alla.

Kui inimene on otsingutes, on see täiesti normaalne. Kas sa tahad öelda, et peab esimese ettejuhtuvaga kohe koos elama hakkama?
Kui tekib keemia ja seejärel ka tunded, siis vaevalt enam keegi kuhugi paremat otsima suundub.
Ma lihtsalt ei mõista seda naiste klammerdumist, peale esimest (võib-olla mehele mitte midagi pakkuvat) seksi kohe meest endaomaks pidada on ikka naiivne küll. Kahjuks igapäevaelus aga korduvalt täheldatud.
 
pagulane 27. juuli 2015, kl 18.52
no tom sid kaido sai ju oma hästi väljaõppinud ja sissetöötaud venelasest ja skandinaaviamaade meeste poolt ära põlatud vana venelasest põgeniku juba kätte. tema jaoks on põgenike probleem lahendatud.
 
tom on võetud 27. juuli 2015, kl 18.53
no tom on nüüd siis ära võetud vana venelase poolt?

no see kaotus pole ju suur siinsetele tutvujatele. eriti, kui tasuta elamispinda ei taha. Muud väärtust nagu ei näe.
 
imeb proteesidega 27. juuli 2015, kl 19.06
Sid 27. juuli 2015, kl 15.31
lobaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis sa sid ajad, ma tean seksist rohkem, kui sina.
> ;)

Ei hakkagi vaidlema. Ma teooriat väga ei jagagi, aga see-eest tuleb mul jälle praktikas kõik imehästi välja. :)
------
imeb hästi? kas proteesid logisema ei hakka?
a b 29. juuli 2015, kl 00.49
kui inimene otsib, siis olgu oma otsingutes vaba!
ärgu ajagu mingit iba.

Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> a b Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > täna vahetab oma pruud
> i sinu vastu, homme sinu kel
> > legi kolmanda va
> stu.
> >
> > tee silmad lahti ja tu
> > le tae
> vast alla.
>
> Kui inimene on otsingutes, on se
> e täiesti normaalne. Kas sa tahad öelda, et peab e
> simese ettejuhtuvaga kohe koos elama hakkama?
> K
> ui tekib keemia ja seejärel ka tunded, siis vaeval
> t enam keegi kuhugi paremat otsima suundub.
> Ma
> lihtsalt ei mõista seda naiste klammerdumist, pea
> le esimest (võib-olla mehele mitte midagi pakkuvat
> ) seksi kohe meest endaomaks pidada on ikka naiivn
> e küll. Kahjuks igapäevaelus aga korduvalt tähelda
> tud.
 
uuu 29. juuli 2015, kl 08.50
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui inimene on otsingutes, on se
> e täiesti normaalne. Kas sa tahad öelda, et peab e
> simese ettejuhtuvaga kohe koos elama hakkama?
> K
> ui tekib keemia ja seejärel ka tunded, siis vaeval
> t enam keegi kuhugi paremat otsima suundub.
> Ma
> lihtsalt ei mõista seda naiste klammerdumist, pea
> le esimest (võib-olla mehele mitte midagi pakkuvat
> ) seksi kohe meest endaomaks pidada on ikka naiivn
> e küll. Kahjuks igapäevaelus aga korduvalt tähelda
> tud.

Mehed ise samasugused, kui naine on otsingul ja otsustab peale 3 seksi, et see mees ikka pole piisavalt hea voodis ja hakkab järgmist otsima, siis hakkab sealt päris kreftiseid sõnu tulema.
 
solg 29. juuli 2015, kl 09.15
Naise asi pole mehe headuse üle voodis otsustada.
 
rike 03. august 2015, kl 00.50
kelle asi see siis peaks olema?
 
eks mees otsustab 03. august 2015, kl 02.45
no eks teine mees otsustab mehe headuse üle voodis. hapukurke ka tore ju proovida perssse toppida. ikkagi vahelduseks.
 
Hapukurk 03. august 2015, kl 07.40
Isegi hapukurgid teavad, et hoolimata mõne vahelduse otsija pedestunud mölast on igasugune peeseks niivõrd ilge, räpane ja tervisele ohtlik perverssus, et sellega tegelevad vaid üksikud, eriliselt väärastunud pervarid. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!