Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuhu poole hõigata
 
Naine57 06. august 2015, kl 16.24
või liikuda, et leida mees, kes soovib samuti tutvuda võimaliku kena suhtlemise eesmärgil. Olen 168/66 "kartulikoorekarva" naine.
Sügavama huvi korral mallejamalle@mail.ee
 
ahsoo 06. august 2015, kl 16.29
mis asi on "võimaliku kena sutlemise eesmärk"?

Kartul "Laura" on punase koorega.
 
Naine57 06. august 2015, kl 16.43
Kena suhtlemine - partnerite kooslus nii vaimses kui füüsilises plaanis.
 
mull 06. august 2015, kl 16.51
Mine 50 pluss lehele, seal just üks romantiline härrasmees otsis naissõpra...
 
vikatimees 06. august 2015, kl 16.52
hüüa aga siia poole :)
 
huvitv jah 06. august 2015, kl 17.01
Seal üks 50 mees just sind otsibki.50+ foorum.
 
tee 06. august 2015, kl 17.51
Oma uks lahti, esimesena tuleb naabrimees.
 
Naine57 06. august 2015, kl 18.05
Naabrimees on tore aga probleem on selles, et naabrinaine on ka tore. :-)
 
novat 06. august 2015, kl 18.15
Selle aja mil Tomi mängisid oleks vaja meest olnud otsida, nüüd vanus juba sealmaal, et ...
 
Irww 06. august 2015, kl 18.36
Nii vanal naisel pole mõtet enam kuhugi poole hõigata.
 
Dembel`1996 06. august 2015, kl 19.02
Irww Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii vanal naisel pole mõtet enam kuhugi poole hõig
> ata.

Hurjuhh, nurjatu! Pea Sinulgi see aeg kätte ei jõua! :)
 
hahhahahhaaaaaa 06. august 2015, kl 19.06
Peni tunneb ära vanade meeste vanglazhargoonist, dembel...naised nii ei räägi ja tal on kombeks korrata kellegi kommentaari( a la Irwww kirjutas) ja siis sellele vastata mittemidagiütlevalt.
 
Päevakeskus 06. august 2015, kl 20.50
Tule ja hõika otse ja kõik kuulmas, millist aga soovi on....
 
ah 06. august 2015, kl 22.22
Mis asi see päevakeskus on?
 
päevakeskus 06. august 2015, kl 22.34
on mingi ruum sotsiaalmajas,kuhu vanemaealised ( ka puudega inimesed) või peansinärid kogunevad päevaseks ajaks suhtlema, ajalehti lugema, laulma, tantsima, sööma, juukseid lõikama või poliitikute juttu kuulama.
 
Kaliifi peakokk 06. august 2015, kl 22.50
hahhahahhaaaaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peni tunneb ära vanade meeste vanglazhargoonist, d
> embel...naised nii ei räägi ja tal on kombeks korr
> ata kellegi kommentaari( a la Irwww kirjutas) ja s
> iis sellele vastata mittemidagiütlevalt.

Ei mina ole kuulnud, et vanglas peetaks vabanemist demblisse saatmiseks. Vanemad ja targemad mehed on rääkinud, et "dembel" oli nõuka armees tegelane, kelle kohta oli juba antud demobiliseerimiskäskkiri, aga viibis veel väeosas.
DUHH - 1. poolaastat teeniv soldat,
SALAAGA - 2. poolaastat,
TSERPAKK - 3. poolaastat,
DED - 4. poolaasta
DEMBEL - ülalnimetatud tegelane, koos DED-idega väosa VIP-id.
 
nipsakas 06. august 2015, kl 22.53
kas naisi ka tollal sõjaväkke võeti? nüüd võetakse.
 
Kaliifi peakokk 06. august 2015, kl 23.24
N.armeesse naisi ikka võeti, vabatahtlikkuse alusel. Meditsiiniline personal olevat naissoost olnud, pagunitega.Kohustuslikult aega teenima ei võetud. Iisraelis näiteks on kogu aeg olnud naiste kohustuslik ajateenistus, Norras minu teada eelmisest aastast. Seal rohkem võrdõiguslikkuse teema. Meil foorumis olemas Norra spetsialist, ta hetkel lähetuses, tuleb ja vastab :-P

Oma sugulaste põhjal tean, et eksisteeris selline printsiip: kahe ja enama lapse isa sõjavägi ei ohustanud. Ühega said ajapikendust, vist oli see lapse aastaseks saamiseni. Sugulasel oli üks laps olema, pääses korraks koju puhkusele ja 9 kuu pärast sai Vene kroonust priiks. Tuleb kaval olla, ütles Kivipallur Jürto!

Edit: tänud, Martin tähelepanu juhtimast. Õiendus on sisse viidud :)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaliifi peakokk 07.08.2015 00.34.
 
Martin 43 06. august 2015, kl 23.35
Kontrolli oma andmeid - Alev kindlasti seda ei öelnud.
 
kaliifile 07. august 2015, kl 07.21
Sa oled vanglast pärit minevikuga????

Et tead, mida ja kuis vanglakõnekeeles asju aetakse ja sõnaraamatuid koostatakse?

Kuid kuis on olevik? Ka seal?
 
tiibadega kurat 07. august 2015, kl 07.33
14.oktoobril 2014 kehtestas Norra kohustusliku ajateenistuse ka naistele.
Alates 2016. aasta keskpaigast peavad Norras ajateenistusse minema kõik vähemalt 19-aastased naised, kes on sündinud 1997. aastal või hiljem.
Selle info teadmiseks ei pea olema Norra spetsialist.
 
tiibadega kurat 07. august 2015, kl 07.39
Hõikamine võib hääle kähedaks muuta, liikumine seevastu on hea tervisele...
Vaimsetes ja füüsilistes plaanides kooslus oleks ikka tükk maad rohkem, kui kena suhtlemine, mis eeldaks eelkõige vastastikkust austust ja lugupidavat-viisakat toimetamist. Aga see on minu väga privaatne arusaam.
 
ingel, endine ingel 07. august 2015, kl 07.56
Oma tuumas on Universum üks - selle sügavaim teadvus tunneb korraga kõike, mida keegi kuskil tunneb. Mateeria füüsikalises mõttes on väikeste, algeliste hingede kogum, hinged on keerukamad ning arenenumad algosakesed. Fundamentaalselt on hinged ilmselt erinevad, eri tüüpi, jaotudes tasanditeks, olemuslikeks seosteks jne.
 
Naine57 07. august 2015, kl 08.04
Tore on lugeda, kuidas keegi sõnadest aru saab. Kõige enam klapib minu mõte tiibadega kuradi privaatse arusaamaga.
 
naine 07. august 2015, kl 09.32
Aga nüüd kirjutage ikka mulle:mallejamalle@mail.ee. Minu kunagine mees on ka kinni istunud ja Murmanskis allveelaeval teeninud.Sellepärast tean neid asju aga ma tulin siia tutvuma. Kordan, et olen Naine 57 ja tutvun.Muud möla ma siin nähe ei taha.
 
Puujalaga ahvionu 07. august 2015, kl 10.20
kaliifile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled vanglast pärit minevikuga????
>
> Et t
> ead, mida ja kuis vanglakõnekeeles asju aetakse ja
> sõnaraamatuid koostatakse?
>
> Kuid kuis on ol
> evik? Ka seal?

Võin rääkida vanglast, sina räägid hullumajast vastu.

Eh tõ, trol analnõi.:DD
 
Naine57 07. august 2015, kl 14.41
Tore on ka see, et keegi on võtnud aktiivse hoiaku ja soovitab mulle kirjutada kui eksvangile. Õnneks on sellised ekstreemsused elus kogemata. Kordan, olen täiesti tavaline puhas vanainimene, kes igatseb lahedat suhet.
 
Sid 07. august 2015, kl 14.48
Mul küsimus prouale, et peale pinsipäeval poeskäiku, vanainimeste nikitsemist ikka tuleb?
 
Kuumal suvepäeval 07. august 2015, kl 15.21
Visake ometi kord peast see tobe "vanainimese" kontseptsioon, jumala eest! Eksämm on 55 ja siiani palju "pandavam" kui paljud 35-40 naised. Head geenid!

Edu otsingutes, kallis teemaalgataja :)
 
Naine57 07. august 2015, kl 16.35
Kahjuks meie euroriigis 57-lt pinsile ei saa. Niipalju loodaks küll, et selles vanuses meesinimene oskaks lugeda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!