Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun visiitsuhet sooviva naisterhvaga
 
eelmisele 12. september 2015, kl 08.45
Tekst oli raske sulle arusaada? Mõte ei jõudnud pärale või ei hakanudki kusile minema?
Ülbe mõrd (rahvusvahelises keeles bittš), kel piss-ohhhv nägu ees - need teenivad ju miljoneid. See neil lausa lavanägu. Ilmselgelt ei ei ole see sinu klass, minu oma aga küll. Ka neil naistel on oma arginägu ja see on meeldiv, kui sinu kõrval see käib.
 
Kniks Marihen 13. september 2015, kl 13.39
Eksid!
Lihtsalt käin lugemas. Ma ei ole nii vaene inimene, et peaksin ise tutvusi otsima.
Ja ära võta enda järgi, ei ole kõik inimesed värdjad.
 
:) 15. september 2015, kl 10.03
kõik käivad siin vaid lugemas ja sada partnerit teda ootamas ja mõni isegi kodus, aga ometi ollakse nii masendunud ja sapised:)
 
Esopus Spitzenburg 15. september 2015, kl 10.05
Tänapäeva inimesed on juba paratamatult masendunud ja sapised, kes rohkem, kes vähem, aga puutumata pole sest keegi. Parem siis juba elagu end siin välja kui kodus pere peale:)
 
Kniks Marihen 15. september 2015, kl 10.06
:D
Einojah, mis ma ikka oskan kosta
 
irw 15. september 2015, kl 10.07
mõned on siin juba veerandi oma elust vegeteerinud ja kuulutavad upsakalt, et õige inimene netis ei tutvu ja soovitavad teistel reaalsesse ellu minna,
 
Sid 15. september 2015, kl 10.14
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mõned on siin juba veerandi oma elust vegeteerinud
> ja kuulutavad upsakalt, et õige inimene netis ei
> tutvu ja soovitavad teistel reaalsesse ellu minna,

Internetis on ka täiesti reaalsed inimesed, ainult et nad oleks vaja sealt kuidagi välja meelitada. Selle meelitamisega siin tegeletaksegi ja kes seda meelitamise kunsti paremini valdab, see ka edukas on.
Mina küll ei heida internetitutvustele midagi ette, sest olgem ausad, kõik mu viimaste aastate uued tuttavad on tulnud kas otseselt või kaude läbi interneti. Samas on tegemist jälle vägagi reaalsete inimestega, kellega suhtlemine reaalses elus ka rahuldust pakub.
 
Sid 15. september 2015, kl 13.06
Onaks koos teise mehega.Erutav on vaadata kui mees endal pihku paneb.
 
viimasele 15. september 2015, kl 13.08
metrooelanik on väsimatu.
 
to tom-sid 15. september 2015, kl 13.40
Sind ei taha reaalis näha.
 
Agnes 15. september 2015, kl 14.40
"Internetis on ka täiesti reaalsed inimesed, ainult et nad oleks vaja sealt kuidagi välja meelitada"

Selgita nüüd mulle ka, Sid, mis inimene see olema peab, millega tegelema ja mis elu elama, et viitsiks tegeleda välja meelitamisega? Kõigepealt sa kirjutad, tambid poole ööni klahve, ja kui oled suutnud teise poole viia nii kaugele, et saad ta päevavalguse kätte, siis käid riburadapidi kohtingutel.
Vaadake milline hulk inimesi ripub portaalides. Enamus tuleb sealt tagasi tühjade kätega ja nutuvõru suu ümber, sest ootused ja lootused ei täitunud :)
 
Sid 15. september 2015, kl 16.16
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Selgita nüüd mulle ka, Sid, mis inimene see
> olema peab, millega tegelema ja mis elu elama, et
> viitsiks tegeleda välja meelitamisega?

Seda pead sa ise teadma, mis sind sütitab ja sunnib kokkusaamisele minema. Mina ainult aiman seda. ;)

Portaalidest pildi järgi otsivad pigem mehed, sest meestele on visuaalne stimulatsioon kõige tähtsam. Mina lähen näiteks kena saleda blondiini peale põlema, aga tavaliselt on see pilt, mis reaalis avaneb, ikka nii erinev fotost ja sellest illusioonist mis kujutluses juba loodud ja seepärast see portaalivärk eriti ei töötagi.
 
kadakajupp 15. september 2015, kl 16.39
ahh, mis välja kutsumisest siin juttu saab olla, mõni harrastab niisama profiilidel surfamist ja ikka kohe mitu korda päevas pikema aja jooksul. ei ole mina selle fenomeni olemust suutnud lahti mõtestada.
 
Mees 16. september 2015, kl 10.35
Teema on endiselt aktiivne ja nendele, kellele mu teema ei meeldi, selgituseks, et kõik inimesed ja nende arusaamad ei peagi omavahel kattuma.
 
naine 17. september 2015, kl 09.59
Mina sooviks, aga ei julge kirjutada.
 
Sid 17. september 2015, kl 10.24
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahh, mis välja kutsumisest siin juttu saab olla, m
> õni harrastab niisama profiilidel surfamist ja ikk
> a kohe mitu korda päevas pikema aja jooksul. ei ol
> e mina selle fenomeni olemust suutnud lahti mõtest
> ada.

Ju siis mõni mees lappab järjest profiile, iga kord parima välja valides. Ju sa siis pole veel järjekorras esimeseks tõusnud. ;)

Aga see siiski näitab, et sa tutvud, kui sul pildiga profiil mõnes portaalis olemas. Seega on see trolli trollimine mõttetu, kuna erinevalt temast sa siiski tutvud. Aga ju sa siis sellele trollile muul viisil varbale astunud.
 
kadakajupp 17. september 2015, kl 10.59
sid, iga päev paar korda lapata... no ma ei tea, algav dementsus äkki? :D.

aga on ikka piltidega profiil ja puha, kuigi ma eriti agaralt seda ekspluateerida ei viitsi, jätame põhjused siinkohal arutamata.
 
kuusejupp 17. september 2015, kl 11.02
palun viiteid profiilile
 
kadakajupp 17. september 2015, kl 11.15
ma eelistan siin kasutajana anonüümsust, kui tohib :). poleks ka huvitatud intriigitsevast arutelust, mis vastupidisel juhul paratamatult kaasneks.
 
teadja 17. september 2015, kl 11.18
jupp on kenam kui sidi moor.
 
Sid 17. september 2015, kl 13.15
teadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jupp on kenam kui sidi moor.

Täitsa võimalik. Jupike on ka tunduvalt noorem, kui minu särasilm. Aga ega seal vahet ei ole, sest Jupikesega ma suhtlen siin, aga oma särasilmaga reaalses elus - seega kahes erinevas keskkonnas.
 
kadakajupp 17. september 2015, kl 13.31
huvitavad teadmised siin mõnel ja mis vahet sel tõepoolest olekski :).
 
tom-sid kirjutas 17. september 2015, kl 14.48
täitsa võimalik. Jupike on ka tunduvalt noorem, kui minu särasilm. Aga ega seal vahet ei ole, sest Jupikesega ma suhtlen siin, aga oma särasilmaga reaalses elus - seega kahes erinevas keskkonnas.
 
tuunimine, tomil pole raha ju. 17. september 2015, kl 17.14
lase oma vana vene mutt ka ära tuunida. karvad ära värvida, soeng korralik lõigata lasta jne jne.
hirmus ihnur ikka see vana mees tom. häbi peaks olema.
 
tom i fantaasiad ja tegelikkus 17. september 2015, kl 17.18
Portaalidest pildi järgi otsivad pigem mehed, sest meestele on visuaalne stimulatsioon kõige tähtsam. Mina lähen näiteks kena saleda blondiini peale põlema, aga tavaliselt on see pilt, mis reaalis avaneb, ikka nii erinev fotost ja sellest illusioonist mis kujutluses juba loodud ja seepärast see portaalivärk eriti ei töötagi.
-------------
aga reaalsuses saad vana teiste meeste poolt ärapõlatud mustaks värvitud karvadega venelase. irw.
 
Näiteid Sidi kahjulikust mõjust rahvatervisele 17. september 2015, kl 19.02
Sid mõjub rahva vaimsele tervisele laastavalt:DDD

Näited on siin:

puujalaga ahvi pärakusse 17. september 2015, kl 18.36
sa puujalga lase endal see alt ära kruvida ja siis lase endale pärakusse pressida. haamriga lüües läheb sügvamale.ja mõnu on sulle garanteeritud. lähed pöördesse ka.


tom sina vä? 17. september 2015, kl 18.37
kas see ahvionu on sid - tom muidu vä?
 
Sid 17. september 2015, kl 19.07
tom i fantaasiad ja tegelikkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> aga
> reaalsuses saad vana teiste meeste poolt ärapõlat
> ud mustaks värvitud karvadega venelase. irw.

No ma ju saan aru, et su armastus mu vastu on nii suur, et kuidagi ei saa mu särasilma mahategemiseta olla. Ära näe vaeva, mina oma särasilma mingi suvalise ülekaalulise emase vastu ei vaheta.

*Juuksuri juures mu särasilm tõesti ei käi, sest see noormees, keda ta korra kuus külastab, on stilist ja vaevalt sina niipalju raatsiks oma juustele kulutada, kui tema. ;)
 
ka naine 50+ 17. september 2015, kl 19.21
stilist ei ole juuksur ja kui naine ei käi juuksuris, siis on küll räpakas.stilist ei lõika soenguid ega tee soenguid.
 
Neander Taal 17. september 2015, kl 19.40
Trolli soengu nimeks on `Brasiilia puhmas`. Pepuvahe puhtaks ja ees naturaalne põõsas.
 
irwwww 17. september 2015, kl 23.32
Nii et Sid sa oled oma eidelt tüssu saanud! Räägib, et käib stilisti juures juukseid lõikamas, aga tegelikult saab muhvi vahele mingi suva joobari käest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!