Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
olid ajad olid majad...
 
pärakasilm 09. oktoober 2015, kl 18.32
eks Sid peab ennast ju kuidagi tähtsaks tegema. muidu võiks olla ju uhke enda ja oma kaaslase üle, aga mida sa uhkustad venemaa ja muude maade avarustest pärit vana hllipäise venelasega. peab ju ennast kuidagi õigustama iseenda silmis.
 
Sid 09. oktoober 2015, kl 19.12
Aru ei saa, miks loete minu libasid siis? Tõesti vahet ei tee või?
Ja miks mõnitatakse nii räigelt minu kaaslast, mida tema halba on teinud
?
 
miks ja miks 09. oktoober 2015, kl 20.08
ikka ei ole kohale jõudnud miks? tal polegi vaja midagi teha, sa saad selle tegemisega siin ise väga hästi hakkama.:)
 
soovitus Sid-ile 09. oktoober 2015, kl 23.18
sellele õigele, minu kogemus Delfi foorumist on see, et ei tohi olla aus ja kindla nimega.

Siin on keegi (või mitu) puudega suhtleja, kelle ajud muud ei mõista, kui ahvida ja "närida" nimeliste kallal. Näib, et põhitegevuseks ongi (eesmärgiks ?) nende kallal iriseda-mõnitada.

Küll teatakse, kes on vangis istunud, KGB agent, Delfi palgal, lapsed maha jätnud, hullarist plehku pannud, väga paks, pedofiil, poliitiliselt vale (?) poole pooldaja, algharidusega mats, jne, see nimekiri on lõputu.
 
Sid 10. oktoober 2015, kl 00.04
Õige mees peabki olema aus, sihi ja eesmärgikindel, hea suhtleja ja jututeemade valdaja. Emeriittutvuja ja niisama lobajana olen siin alati sama nimega, ainult hommikupoolikutel ja laupäeval enne sauna minekut. Ei heiduta mingid libad, veteranid ja muidu kääbikud, kelle elu mõnu on niisama ilkuda ja plärada või ajada täiesti seosusetut juttu.
Iga normaalne foorumlane ja tutvuja saab aru, kes on õige ja kes liba. Kui ei, on õige aeg arvuti sulgeda ja kusagilt alla hüpata!
Mul on siit valitud kirjasõbrad, kõik toetavad mind ja saavad kohe aru, kui keegi libab.
 
Sid. 10. oktoober 2015, kl 00.17
OK, edaspidi on õige Sid vaid registreeritud kasutajana siin sees, kõik muud Sid'id on see äbarik, kes omale nime ei suuda genereerida.
Siis on näha, kes tegelikult siin tutvumisteemasid solkimas käib. :)
 
Sid 10. oktoober 2015, kl 00.35
Tagatipuks kaaperdatakse veel nimi ka ära, et õige liba olla..
 
Sid. 10. oktoober 2015, kl 00.40
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tagatipuks kaaperdatakse veel nimi ka ära, et õige
> liba olla..

Ma tean vaid kahte kasutajat, kes kasutavad lause lõpus kolme punkti asemel kahte - kuna üks neist on mul siin pidevalt käepärast, siis pole raske arvata, kes teine on... :)

Äbarik! :D
 
Sid 10. oktoober 2015, kl 00.45
Liba ja tema maailm, tema teab. Tead sa veel näiteks Agnese täisnime, elukohta, on sul tema alastifoto ja millise nime alt alustasin siin kirjutamist:)

Jobu!:D
 
jaa 10. oktoober 2015, kl 00.48
mina keppisin agnest, on nüüd nii halb

näpuga üle tõmbasin oli kohe märg
 
Sid. 10. oktoober 2015, kl 00.53
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Liba ja tema maailm, tema teab. Tead sa veel näite
> ks Agnese täisnime, elukohta, on sul tema alastifo
> to ja millise nime alt alustasin siin kirjutamist:
> )
>
> Jobu!:D

Mu meiliaadress on avalik, saad kõik vastused sealt. ;)

Äbarik! :D
 
Tubli, vinge! 10. oktoober 2015, kl 02.03
Õnnitlen, oled lahe!
 
Sid 10. oktoober 2015, kl 02.12
Issand, milline palagan siin käib, öösel midagi targemat teha, magada näiteks, pole või?:D
 
holmes 10. oktoober 2015, kl 02.19
oot kes nüüd sidi konto tegi, liba või õige sid? keerulisem kui mehhiko seebikas juba :D
 
tillihelkur 10. oktoober 2015, kl 03.52
Sidi tillihelkur hakkas helendama,lõpuks leidis selle ülesse, ajaski une ära kui oneerimiseks läks.
 
Sid. 10. oktoober 2015, kl 10.44
holmes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oot kes nüüd sidi konto tegi, liba või õige sid?


Õige vastus on: ei kumbki. :D
Aga jah, olude sunnil ma otsustasin seda kontot kasutama hakata, sest see äbarikust liba toppis oma nina juba tutvumisteemadesse ja see mulle ei meeldi. Oleks ta vaid vestlusteemadega piirdunud, siis ma poleks seda registreeritud kontot kasutama hakanud, aga kuna ta ei suutnud oma edevust taltsutada ja tahtis igale poole omi nilbeid näppe toppida, siis kahjuks valikut polnud.

PS. Registreeritud kasutajana saan ma nüüd lasta kõik libasidi postitused ära kustutada ja kui mul selline tuju ja aeg peaks tulema, siis lasen modedel korraliku reha üle käia. :D
 
Oo, Sid! 10. oktoober 2015, kl 11.09
Milline meeldiv üllatus! Selline härrasmees see meie Sid! Arvasin hoopis midagi muud!
Soovin sinuga väga väga tutvuda!
Kirjuta kohe mulle...kiudpilv@hot.ee
 
mullikile 10. oktoober 2015, kl 11.50
Mina ei saa enam mitte midagi aru! Aga tahan nii väga saada! Aru!
 
Sid 10. oktoober 2015, kl 12.57
Tahan tunda enda sees mehe m.nni ja tunda, kuidas mees minusse oma seemne purskab! Pärakasilm on laia tupega ja temaga ei teki mul enam mingitki erektsiooni.
 
Sid. 10. oktoober 2015, kl 14.55
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahan tunda enda sees mehe m.nni ja tunda, kuidas
> mees minusse oma seemne purskab! Pärakasilm on lai
> a tupega ja temaga ei teki mul enam mingitki erekt
> siooni.

Sul, äbarik, on imelikud fantaasiad, eriti arvestades seda, et asud naisteka foorumis. Kas sa ei leia, et mõnes omasooiharate foorumis oleks sul palju rohkem minekut, kui naistekas? Google on abiks, kui muidu ei leia, sest mina sulle ühtegi sellist foorumit soovitada ei oska.
 
tussunaator 15. oktoober 2015, kl 12.26
Sid, siinsamas delfis on neid pepuvendi rohkem kui vaja, kasvõi tekialuses foorumis. vagiinad pole vist moes enam...
 
Sid, 15. oktoober 2015, kl 12.48
Teate, mina ei ole igamehe n.kkuda ja seadust, seda ei tohi ka mitte rikkuda. :D
 
:) 16. oktoober 2015, kl 21.26
Sid sa vist oled keskerakondlane, nemad samuti imetlevad oma naba ja imestavad, miks enamus neid ei salli.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!