Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
Sid. 11. oktoober 2015, kl 09.54
Ma vaatan, et alu pole ikka veel üle saanud sellest, et Agnes ta maha jättis. See, et ma Agnesega endiselt suhtlen, on mu meelest täiesti normaalne ja midagi müstilist sealt otsida oleks liig, me ikka juba väga vanad (kirja)sõbrad. Ma muidugi ei saa aru, miks alul mu pilti siia vaja toppida on? Väiklus, (armu-)kadedus või lihtsalt lollus? Igal kolmel juhul olen ma aga seda meelt, et Agnes tegi õieti, et su maha jättis.
Huvitav, et mul on alu täisnimi, telefoni number, (endise) kinnisvara asukohad ja isegi foto juba aastaid olemas, aga mul pole isegi mõttesse tulnud neid siia postitada. Peab ikka inimsel mõistus paigast jooksnud olema, et sellise jamaga tegeleda.

PS. Seni, kuni asi vaid mind puudutab, see mind ei sega, aga niipea, kui see mu lähedasi kuidagi riivab, läheb asi tõsiseks.
 
punapea 11. oktoober 2015, kl 10.02
kus sa need kõik said, Sid punkt? tutvusid "aluga" või? andis sulle need andmed ise?
minu meelest pole küll alu siin midagi valesti teinud...
 
Sid. 11. oktoober 2015, kl 10.06
No kui alu siin minu nime all postitab ja iba ajab, siis pealtnäha ta ju midagi ei teegi, kõike teeb "mina ise". :D
Aga alu andmed ma sain ta enda käest, sest ta tahtis nii väga Agnese G+ sõber olla ja need andmed olid sel ajal veel avalikud. Ülejäänus sõber Google abiks.
 
punapea 11. oktoober 2015, kl 10.23
miks sa "kättemaksuks" alu pilti siia siis ei pane? publikul oleks põnev seda näha:D sinu pilti on kõik juba näinud, see nii huvitav ei ole kui Agnesttaganutvaalu pisaratest märg foto:DD
 
Sid. 11. oktoober 2015, kl 10.38
Mis see alu pildi siia toppimine annab? Ega kõik ei pea siis ühetemoodi opakad olema. :)
Kui sul aga alu pilti vaja on, siis naisterahvana ei tohiks see sul kuigi raske olla, nimelt on alu, erinevalt minust, vaba ja tutvumisaldis ning saadab ise vajadusel oma pildi.
 
punapea 11. oktoober 2015, kl 10.44
:D ei, mina seda ei soovi, kui siis teistega koos hea vaadata Agnesttaganutvaalupisaratestmärgafotot:D
mõtlen, et kui alu sulle kirjutas ja lunis Agnese sõbraks saamist, andis sulle kohe kõik andmed, et sa googeldada saaks? nii lahke ja lihtsameelne mees või?
 
... 11. oktoober 2015, kl 11.10
Jänese kõrvad veel puudu.
 
Sid 11. oktoober 2015, kl 11.17
Naistega suhtlemisel pole välimused üldse olulised, peamine on, et jututeemasid jaguks. Meil Agnesega jagub, kommentaarium annab lisaainest igapäevaselt.
 
pühataevas 11. oktoober 2015, kl 11.17
Kas te ikka olete pea 50 lähenevad? tundub nagu 15 a mängiksid siin omi "mänge".
 
Sid 11. oktoober 2015, kl 11.24
irw,see mees on ju priimäega sarnane:D
 
Sid. 11. oktoober 2015, kl 11.47
Hommikust, alu! :D
Kas tõesti on nii raske leida omale mõni muu nimi, et peab siin minuna esinema? Aga sa võid seda nüüd teha vabalt, ma olen nüüd registreeritud ja ei kavatse anonüümselt siin enam postitada. Kusjuures ka registreerimata kujul postitasin ma vaid Sid'i nime alt ja kui neid Sid'e siia palju sai, siis lihtsalt otsustasin selle punktiga nimekuju kasuks. :)
 
Sid 11. oktoober 2015, kl 11.52
Sid. Kirjutas:
-----------------------------------------------------in enam
> postitada. Kusjuures ka registreerimata kujul pos
> titasin ma vaid Sid'i nime alt ja kui neid Sid'e s
> iia palju sai, siis lihtsalt otsustasin selle punk
> tiga nimekuju kasuks. :)
valetad koer
oled alati valetanud
 
eliitkoolivilistlane 11. oktoober 2015, kl 11.54
Pop teema käsil teil siin, ähvardustega ja puha. Alu vana tuttavana annan talle sellest teada, vaevalt see tema on, kes Sidi nime all siin esineb.
 
Sid. 11. oktoober 2015, kl 11.54
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> mõtlen, et kui alu sulle kirjutas ja lunis A
> gnese sõbraks saamist, andis sulle kohe kõik andme
> d, et sa googeldada saaks? nii lahke ja lihtsameel
> ne mees või?

Oh ei, ega ta mulle kirjutanud - vähemalt mitte kohe, aga oma nime all tegi ta seda küll ja sealt edasi polnud ju raske kõik vajalik üles leida.
Aga kirjavahetust oleme me pidanud küll ja kuna ma ei viitsinud uut aadresi tema jaoks teha, siis sealt teab ta mu mail.ru aadressi, mida ta siin lahkelt levitab. :D Kusjuures ta on siinsetest AINUS, kellega ma selle aadressi alt kirjutanud olen.
 
asd 11. oktoober 2015, kl 11.55
haige lasteaed kuubis.
 
ei ei 11. oktoober 2015, kl 12.03
lapsed ikka palju targemad, siin lihtsalt haiged inimesed.
 
Sid. 11. oktoober 2015, kl 12.23
ei ei Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lapsed ikka palju targemad, siin lihtsalt haiged i
> nimesed.

Täitsa nõus. Mis häda peaks ühel täiskasvanud inimesel olema teise inimesena esineda? Ilmselt seal ikka mõni häire kuskil ajutegevuses on. Seni, kuni asi lõbus on, pole ka mul selle vastu midagi, aga kui minnakse isiklikuks ja aetakse päriselu foorumieluga segamini, siis see enam väga naljakas ei ole.
 
ei ei 11. oktoober 2015, kl 12.25
vaadates su pilte, sai selgeks, et kohe kindlasti pole sa päriselus targem kui siin.
 
Sid 11. oktoober 2015, kl 12.32
Jututeemasid arendades tekibki alati tahtmine vestluskaaslase kohta rohkem teada saada ja siin on alati abiks internet. Inimeste kohta on seal niipalju põnevat ja isiklikku, et see lihtsalt on kollektsioneerimist ja säilitamist ning täiendamist väärt. Nende elu ja töökohad, kestvad ja lahutatud abielud, kohtulikud karistused, see on nagu kaleidoskoop. Sageli juhtub, et midagi on kellestki puudu ja siis on juba põnev tuttavatega andmeid vahetada. Kes tegeleb filateelia, kes kommipaberite kogumisega, kõik see kuulub hobide alla. Minul on siit ainult teatud kirjasõbrad ja neilt olen saanud teiste kohta palju huvitavat teada.
 
tõesti haige värk siin 11. oktoober 2015, kl 12.47
Meeste mõistus jätab siin Sid-l tõesti soovida. Pole siis ime, et linn kajab räpastest lugudest. Mõnel mehel on vähemalt üks pea tark aga mõnel pole kumbgi pea tark. Siis on asjad halvasti. Ronige veel täiga voodisse, saate nii - et kotid tolmavat!
 
vaatleja 11. oktoober 2015, kl 13.21
alu postitatud pildile klikkides lausa terve fotoseeria Sidist näha, muuhulgas bikiinipilt lubivalge musklivaba kerega. üks pilt koos sid juunioriga, kes paraku sidi nägu...
aga miks alu enda lõusta siia ei postita ja sidiks ümber kehastub foorumis, see on juba psühhopatoloogia rida.
 
Küsimus kangelasele 11. oktoober 2015, kl 16.07
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
>
> > mõtlen, et kui
> alu sulle kirjutas ja lunis A
> > gnese sõbraks
> saamist, andis sulle kohe kõik andme
> > d, et sa
> googeldada saaks? nii lahke ja lihtsameel
> > ne
> mees või?
>
> Oh ei, ega ta mulle kirjutanud -
> vähemalt mitte kohe, aga oma nime all tegi ta sed
> a küll ja sealt edasi polnud ju raske kõik vajalik
> üles leida.
> Aga kirjavahetust oleme me pidanud
> küll ja kuna ma ei viitsinud uut aadresi tema jao
> ks teha, siis sealt teab ta mu mail.ru aadressi, m
> ida ta siin lahkelt levitab. :D Kusjuures ta on si
> insetest AINUS, kellega ma selle aadressi alt kirj
> utanud ole

Kas teiste isiklike andmete kogumine ja säilitamine on ikka lubatud tegevus?
 
Sid 11. oktoober 2015, kl 16.35
Sid blokkis oma konto mail.ru, eks õige ole,ennast ja oma eprekonnaga ringi liputada.tea kas pärakasilmalt uut poegimist ka veel oodata? tuleb neid priimäe-tüüpi nilbelõustasid või hoopis agnese jalge vahelt hakkab neid välja nüüd kukkuma? rõveduste tipp on see mees
 
kõrvaltvaataja 11. oktoober 2015, kl 17.00
Sina vale Sid. Kas oled uhke oma teguviisi üle? Kasutad alatuid võtteid. Need ei kaunista kunagi inimest, isegi anonüümses portaalis. Ülekohus ei seisa kotis, see tuleb sulle bumerangina kusagilt tagasi.
 
eelmisele popkornile 11. oktoober 2015, kl 17.06
mis sul sellest?

aga tõesti elu on säästnud selliste kottpersete eest.
Sid on ise mode ka vä?
kuidas muidu kõik teda mittekiitvad repliigid kaotsi lähevad. ka kaovad kiiresti vana hallipäist venelast pärakusilma puudutavad kommentaarid.
 
Mullmullmull 11. oktoober 2015, kl 17.19
Milline on õige ja milline valesid??
 
huumorinurgake 11. oktoober 2015, kl 17.54
alu, viimane link on päris koomiline. kas tegu sidi suguvõsa kokkutulekuga, et kõik istuvad püksiteinud küüliku näoga? :DD
blondeeritud jänes on küll nurka pugenud, aga selgesti eristuv, kuna tema käpp kobab tÜrasilma olematut tissi.
 
alu 11. oktoober 2015, kl 17.56
Siin tekib küsimus, kas sid ei anna piisavalt leivaraha, et veninud tädi peab sente kerjama mingi putka kõrval?
 
Sid 11. oktoober 2015, kl 18.07
Olen missugune olen, aga sinust, alu, ei osanud küll arvata, et nii madalale võid langeda.
 
Tubli 11. oktoober 2015, kl 20.20
Leppige omavahel ilusti ära, sest Sid on õige mees, libad nõmedad aga alu kõiges süüdi.
Homme uus päev ja uued võimalused ajada tutvumisega absoluutselt mitte seoses olevat soga. Punktiga sidi eestkostel:D
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.