Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
ei palju ne enam 12. oktoober 2015, kl 01.15
no sidi vana hallipäine pärkausilm venelane enam ei paljune. see on üks, mis kindel.Loduse vastu ei saa, olenemata sellest, kas karvad värvida või mitte.
 
Jah 12. oktoober 2015, kl 02.58
Lodus on armutu.
 
Sid 12. oktoober 2015, kl 06.35
Täna tahaks ajada tarka ja intelligentset juttu. Kas liitujaid on?
 
Sa ahvipärdik 12. oktoober 2015, kl 07.22
õnnetuke ja fantaasiavaene, mida asja? Nimigi pole enda oma.
 
tydinud 12. oktoober 2015, kl 07.28
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täna tahaks ajada tarka ja intelligentset juttu. K
> as liitujaid on?
mine anna Agnesele suhu,lõpeks ära see kiidumöla tolerantssist ja saaks teist lõpuks lahti
 
tydinud 12. oktoober 2015, kl 07.29
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täna tahaks ajada tarka ja intelligentset juttu. K
> as liitujaid on?
mine anna Agnesele suhu,, saaks teist lõpuks lahti
 
Sid 12. oktoober 2015, kl 14.37
Ma tahan verbaalset vestlust mitte füüsilist suhuandmist.
 
Agnes 12. oktoober 2015, kl 15.30
Võtaks suhu küll, mulle meeldib see, aga kuidas võtta mehel, kel ei seisa enam?
 
... 12. oktoober 2015, kl 15.41
Vanad torisejad, et ka ära ei väsi, teipige parem oma konkurendi auto pakkimiskilega kinni, on lõbusam või siis tehke voodood kinnisvara kohal
 
,,, 12. oktoober 2015, kl 16.47
Agnes, seismine oleneb ikka sellest kah, kui palju suhu_võtja erutab.
 
Sid ei jaksa euruda enam 12. oktoober 2015, kl 18.04
Agnes, seismine oleneb ikka sellest kah, kui palju suhu_võtja erutub.
-----------
nii on, Sidi valik on hallipäised vanad tissita venelannad.
 
to ... 12. oktoober 2015, kl 20.15
Veel võib näiteks konkurendi kabineti ühes seal leiduvate esemetega fooliumisse pakkida.
 
Toomas Karik 12. oktoober 2015, kl 22.41
teate, mu kadund paps ütles - olid ajad, olid majad, rahvas suitsusinki sõi. läksid ajad, läksid majad, papa sahvrinurgast punalipu välja tõi!
 
Mida see küll tähendab 12. oktoober 2015, kl 23.17
Foorum vaidlusi, totrusoi täis. Kunagi sai kaetud siia,olid teised ajad, teised kombed. Kas aeg on nii muutnud inimesi ?
 
aeg on muutunud 12. oktoober 2015, kl 23.52
tundub, et tutvujad on enda tutvumised tutvunud ja inimestes pettunud. üks vale ja valskus igal pool, mõni siin veel näiliselt tolereerib ja soovib head ning päikest, kiidulugu saatmas enda olematut edulugu. hing on ussi täis ja parimaks toiduks on teine eestlane, aperitiiviks teisele hinge si..umine, kogu siin veedetud aja eest:)
 
Toomas Karik 13. oktoober 2015, kl 00.06
Probleem on selles,et esimesed paar postitust on asjast...edasi hakkab mingi lobamine ja maast ja ilmast jahu. Ja siis on trollid platsis. Kes ei salli Sidi jne. Mina ei laida netitutvusi, aga ma sain aastateks väga valusad hingehaavad. Päris ausalt. Mis ei tähenda, et teistel paremini ei peaks minema. Kahjuks MINA ei ole Kerge Elu Toomas, ehkki peale seda kõike mulle see pseudonüüm meeletult meeldib. Kuigi reaalne elu oli väga sarnane Toomas Kariku omale. Vaadake TV3 play pealt üle ;)

Aeg meid muutnud on
just nii on see
vist aasta on möödas päevast
mil kaart ütles mulle ei

Nii sain veel ükskord
ma teada tõe
kui kuulsus, au ja hiilgus on suur
on sul käes kõik muu

Et tahtsid nii
pean süüdi ennast
aga siiski lihtsalt mul ei vea
vaid veidi veel mind piinab
et ei olnud sulle hea

Said meist võõrad pea
ent kaotus jäi
tookord siis lootsin ma veel
et see nii ei jää
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 00.12
Ma mäletan ka aegu ammuseid, siis oli siin lihtsalt rohkem rahvast ja seepärast oli lõbusam. Mis (õieti küll kes) aga selle aja jooksul absoluutselt muutunud ei ole, on see libajast äbarik. Tema on kõik need aastad siin passinud ja valvet pidanud. Kuidas ta küll jaksab ja miks ta seda teeb, vot sellest ma küll aru ei saa. Ta võib siin päevade kaupa endaga kirjavahetust pidada ja enda naljade üle naerda ja ennast ohjeldamatult taga kiita, nagu teda oleks hirmus palju siin foorumis, aga tegelikult on ta siia suhteliselt üksi jäänud. Ma uurisin natuke erinevate saitide logisid ja tegin siin statistikat ja mis välja tuleb? Tuleb välja see, et koos juhukülalistega on siin vaid paarkümmend inimest, kellest püsikaid vaid kümmekond. Seepärast võib selle äbariku frustratsioonist aru saada, sest ta on kõigile juba tuttav ja ta ei suuda enam millegagi üllatada. Ikka samad libamised ja sama ühekülgne tekst, püüdes kuidagigi halvustada püsinimelisi. Miks ta aga kellegagi tutvunud ei ole, tuleneb ilmselt ta tõeliselt sitast iseloomust. Enda väitel on ta kohtunud paarikümne naisega, aga mitte ükski ei ole soostunud temaga teist korda kohtuma ja see on juba kõnekas fakt. Igatahes on ta suutnud selle foorumi välja suretada ja see on natuke kurb, sest potentsiaali ju oleks siin ka tutvuda.
 
Toomas Karik 13. oktoober 2015, kl 00.22
Sid, Sinuga ma suhtleks tõesti ka IRL, aga vist enne järgmist kevadet Eestisse ei satu. Tegelikult Sa suudad oma intelligentsusega hämmastada. Oletan, et oleme eakaaslased, väikese vahega. Las nüüd trollike kirjutab midagi krõbedat alla. Ent ma usun, et sellise tolaka sõim on Sulle kui hane selga vesi. Seda enam, et Sul on oma õnn leitud :)
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 00.39
Jah, mina olen endale oma õnne leidnud. :) Peale selle olen ma siit foorumist leidnud omale paar väga head sõbrannat ja seepärast ma seda foorumit täiega maha ei kannakski, aga ega siin muidugi enam registreerimata kujul tutvuda ei saa. Tükk aega püüdsin olla viisakas ja mitte ronida tutvumisteemadesse, aga see äbarik seda ei suutnud ja seepärast ma ka registreerituna siin olen. Täna oli ta n47 nimel jälle kirjutanud ja ilmselt veel mõne tutvuja nime all, aga kuna ma tutvumisteemadesse tihti ei satu, siis rohke ei oska öelda. Igatahes suudab ta kõik uued eemale peletada ja vanades vaid tülgastust tekitada.
 
oh jaa 13. oktoober 2015, kl 01.46
Minul on ka sellest libajast nii kopp ees juba. Ise teeb nalja ja ise naerab. ja mis kõige hullem. Foorumi tegelased ei saa aru et see liba tegelane ei ole õige ja ise ka usuvad seda mida see libaja valetab
 
kopsik 13. oktoober 2015, kl 02.24
kui kopp on ees juba, siis võta kopsik
 
n47 on muidu agnes vä? 13. oktoober 2015, kl 02.27
see n47, ökopeeniste kasvataja on muidu agnes vä?
 
soe soovitus 13. oktoober 2015, kl 04.59
kes vähegi viitsib, regage ennast ära. ohmoonil isiklik identiteet puudub, kogu ta eksistents mannetu jäjendamisega piirdubki. kui see talt ära võtta, jääb järele ümmargune 0. nii saab tast lõpuks lahti.
 
Vanad head ajad 13. oktoober 2015, kl 06.01
libaja terve elukene keerleb selle va äraneetud peeseksi ümber. kui keegi selle teema õhku viskab on ta hagijana platsis :D
 
Voldemar 13. oktoober 2015, kl 06.11
sel libajal pole üldse mingit elu. võite keset tühja platsi chupa chupsi maase lüüa ja ta hakkab ümber selle ka mingit klokutamist etendama.
 
mida muhvi 13. oktoober 2015, kl 06.33
Toomas Karik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, Sinuga ma suhtleks tõesti ka IRL, aga vist en
> ne järgmist kevadet Eestisse ei satu. Tegelikult S
> a suudad oma intelligentsusega hämmastada. Oletan,
> et oleme eakaaslased, väikese vahega. Las nüüd tr
> ollike kirjutab midagi krõbedat alla. Ent ma usun,
> et sellise tolaka sõim on Sulle kui hane selga ve
> si. Seda enam, et Sul on oma õnn leitud :)

intelligentne? kui siid oma intelligentsusesr pakatavat mannetut loba natuke vähem mögiseks oleks ook. temaga on sama geiss nagu kadakajupigagi alguses tundub huvitav aga mida aeg edasi seda tüütumaks muutub, vana läbi nämmutatud tekst midagi huvitavat ja uut sealt ei tyle, nooo nagu areng oleks kusagil pidama jäänd. -;)
 
kes räägiks 13. oktoober 2015, kl 07.38
mida muhvile
*midagi uut ja huvitavat sealt ei tule, areng kusagil pidama jäänud*
peeglit ei ole vaja laenata?
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 10.15
n47 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> niinii, eile oli sul alu ja terve maailm süüdi, tä
> na mina ja maailm. tead, sa mine õige pershe vana
> ahv, hoopis ise sa tekitad tülgastust siin ja sell
> e kinnituseks oled saanud ka väärikalt vastukaja.
> nilbik!

Nilbik või mittenilbik, see on rohkem filosoofiline seisukoht, mind hakkas asja praktiline külg huvitama. Sa siin ennist kuskil väitsid, et oled kohtunud oma paarikümne delfitariga. Ma niipaljudega vast ei ole kohtunud, aga koos kirjavahetustega tuleb ka suurusjärk samasse kohta. Seega, loogika järgi peaks meil olema vähemalt 5-10 ühist tuttavat. Eksju?
Kui ma nüüd palun kõikidel oma siin kohtutud naistel saata meeste kirjeldused, kellega nad siit viimase 10 aasta jooksul kohtunud on, siis see, kes vähemalt viiel juhul välja tuleb, oledki sina. Sel moel ei ole ka raske su isikut kindlaks teha ja seega saab üsna ruttu selgeks, kes meist tegelikult nilbik on. ;)
Kusjuures ma ise tegelikult ei peagi kellelegi kirjutama, sest mu kasutaja meiliaadress on avalik ja kõik soovijad saavad ise mulle kirjutada.
 
Mees 13. oktoober 2015, kl 11.17
Hea mõte Sid.!
Selgitame selle tegelase isiku välja ja teeme talle ontliku foorumikasutuse koolituse.
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 11.50
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hea mõte Sid.!
> Selgitame selle tegelase isiku
> välja ja teeme talle ontliku foorumikasutuse kooli
> tuse.

Nagu näha, siis see libaja on juba närvis. :)
Aga kui natuke vaeva näha, siis pole ta isiku kindlakstegemine mingi vaev, nõuab lihtsalt veidike vaeva ja ühistööd ja käes ta ongi. Isegi pole vaja midagi kriminaalset, elik ebaseaduslikku jälitustööd teha, piisab, kui mõningane hulk naisi viitsib kirjandi vormis oma kogemused siinsetest tutvustest kokku võtta ja teele saata. Ilmselt ongi ta siin saanud tegeleda just seepärast nii kaua, et pole ühisrinnet ta vastu tekkinud. Kuna ta mõnuga sobrab internetis ja paljastab siinsete kasutajate isikuandmeid, siis järelikult on ta enda suurim hirm just paljastamise ees.
Kui keegi tahab aga oma kohtumistest siinsete meestega kirjutada, siis ma natuke kitsendaks seda valikut. Meie otsitav on natuke labiilse närvikavaga, kergesti ärrituv, kahtlustav inimene. Kirja teel nõuab alati enne kohtumist endale pildi saatmist ja on oma nõudmistes tihtilugu üle vindi nõudlik. Peale kõige muu võib tal veel olla halb mälestus õrnast east, kus ta anaalselt ärakasutatud sai. Sellest ka see anaaliteema kõikides ta postitustes.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.