Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
kannimaffia 13. oktoober 2015, kl 12.09
alule keerati siis pubekana kanni vahele? miskipärast see mind ei üllata...
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 12.13
kannimaffia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alule keerati siis pubekana kanni vahele? miskipär
> ast see mind ei üllata...


Mis see alu siia puutub?
Aluga pole midagi ebaselget, teda ei pea otsima, otsida on vaja seda äbarikku. :)
 
N45 13. oktoober 2015, kl 12.14
Mina joppasin selle jubediku otsa mingis teises portaalis, hiljem avastasin, et ta elab siin ka. Ise jube tont, naine peab olema noor miss universum ja muidugi fännama anaali. Ennast valetab portaalides nooremaks.
Tol ajal suutis olla kirjutades ok. Piltidest ma ei mäleta midagi, mina kasutasin mitte enda fotosid. Tillipildi saatis... Eriti jäle variant. Kohtudes ei varjanud oma pärisisikut. Eputas oma arvukate naissuhetega, litsimajajuttudega jms. Ja ei tea mida ta lootis pärast esmatutvust ja selliseid jutte naisterahvalt? Tasuta anaali või? ...Naljaninasid ikka leidub...
 
Miux 13. oktoober 2015, kl 12.17
Kas tõesti leidub naisi, kes tõttavad kohtingule peale tillipildi saamist?
Iga pott leiab kaane...ka iga s.tapott.
 
n45 13. oktoober 2015, kl 12.21
Tillipilt saadeti pärast hurmavat kohtingut :D Kena vaadata ju ;)
 
n45 13. oktoober 2015, kl 12.25
Täpsustan siis ka, et pildi saatis mulle Sid ja tema nägu oli ka nagu minu perse..
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 12.32
n45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täpsustan siis ka, et pildi saatis mulle Sid ja te
> ma nägu oli ka nagu minu perse..


Kas tõesti sa ei suuda oma käekirja muuta? Aastast aastasse täpselt sama skeemi järgi postitused, mis on äratuntavad nagu sitt selges vees. :)
Ja mis see kopeerimine sulle annab? Nagu sa näed, ma olen nüüd registreeritud kasutaja ja saan su kõntsa kõik lasta ära kustutada.
Aga mu meiliaadressile,
senzaladonna@hot.ee on hakanud juba kirjeldusi tulema ja ilmselt ei võta see kaua aega, kui su isik kindlaks tehtud on. ;)
 
n45 13. oktoober 2015, kl 12.34
Jah ju ta sidilibaja oli.
 
holmes 13. oktoober 2015, kl 12.34
mida siis peetrukkariga ette võtta kui isik kindlaks tehtud on? munepidi lakke riputada ja pilt enimkülastatud suhlusportaalides avalikustada?
 
n45 13. oktoober 2015, kl 12.36
senzaladonnale - saatsin ta nime sulle teele - avalikult ma haiget inimest traumeerima ei hakka.
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 12.45
holmes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida siis peetrukkariga ette võtta kui isik kindla
> ks tehtud on? munepidi lakke riputada ja pilt enim
> külastatud suhlusportaalides avalikustada?

Ta kardab avalikustamist nagu tuld (erinevalt näiteks minust) ja seega on talle piisavaks motivaatoriks see, kui ta avalikult häbimärgistataks. Loomulikult on see foorum Google kaudu hästi leitav ja seepärast jääb ka mujal trollimise võimalus tal pisemaks.

Ega kedagi avalikult üles puua pole plaanis, aga adekvaatselt vastata igale ta sittumisele siin on ka juba suur asi.
 
... 13. oktoober 2015, kl 13.02
Lihtsalt repliigi korras ütlen, et kuigi ma sellist nuhkimist heaks ei kiida, saan motiividest aru, kui tõesti enam muud üle ei jää..samas oleks hea, kui tuvastatud andmed hoolikalt üle kontrollitaks, et ei juhtuks jälle valus eksitus ja mõni süütu abielumees või muidu seiklusi otsiv härrasmees alusetult solgiga üle kallataks..
 
mhh 13. oktoober 2015, kl 13.11
Jälle? Kas siin on mõni süütu(irw) abielumees alusetult solgiga üle kallatud?:D
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 13.17
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lihtsalt repliigi korras ütlen, et kuigi ma sellis
> t nuhkimist heaks ei kiida, saan motiividest aru,
> kui tõesti enam muud üle ei jää..samas oleks hea,
> kui tuvastatud andmed hoolikalt üle kontrollitaks,
> et ei juhtuks jälle valus eksitus ja mõni süütu a
> bielumees või muidu seiklusi otsiv härrasmees alus
> etult solgiga üle kallataks..

Nõus. Ei tahagi kedagi sopaga üle valada ja esialgu püüangi seda asja ajada ilma suurema kärata, aga kui on näha, et õppust ei võeta, siis peab natuke ka avalikuks minema. Nagu siin mingi päev näha oli, siis on ta ilkumises täiesti tase omaette ja ma usun, et kui ta siit minema peksta, siis on ka tutvujaid rohkem. Pole seda hirmu, et keegi kohe sind millegi eest häbistama hakkab, kui julged siin kuulutada.
 
Mees 13. oktoober 2015, kl 13.38
Päris hästi paistab see võte toimivat. Ma hakkan koolitusmaterjale valmis sättima.:)
Võimalik, et tegemist võib olla sama äbarikuga, kes kunagi ühte mu naistuttavat ahistas - tal see koolitus ka veel kättesaamata.
 
Prioriteedid Paigas 13. oktoober 2015, kl 13.39
Augeiase Tallide vääriline sõnnikurookimistöö, aga keegi peab selle ka ära tegema.
Tervitades :)
 
möödaminnes 13. oktoober 2015, kl 13.53
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ... Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > Lihtsalt repliigi korr
> as ütlen, et kuigi ma sellis
> > t nuhkimist heak
> s ei kiida, saan motiividest aru,
> > kui tõesti
> enam muud üle ei jää..samas oleks hea,
> > kui
> tuvastatud andmed hoolikalt üle kontrollitaks,
>
> > et ei juhtuks jälle valus eksitus ja mõni süütu
> a
> > bielumees või muidu seiklusi otsiv härrasm
> ees alus
> > etult solgiga üle kallataks..
>
>
> Nõus. Ei tahagi kedagi sopaga üle valada ja esial
> gu püüangi seda asja ajada ilma suurema kärata, ag
> a kui on näha, et õppust ei võeta, siis peab natuk
> e ka avalikuks minema. Nagu siin mingi päev näha o
> li, siis on ta ilkumises täiesti tase omaette ja m
> a usun, et kui ta siit minema peksta, siis on ka t
> utvujaid rohkem. Pole seda hirmu, et keegi kohe si
> nd millegi eest häbistama hakkab, kui julged siin
> kuulutada.

no tõesti,sa nagu ise ei näe, et ta ilgubki just nende samade ilkujate ja risustajate kallal! hoia oma näpud paigal ja ongi siin kohe puhtam.
 
kaua te pläkutate, eided? 13. oktoober 2015, kl 14.07
üks saadab teisele nimesid ja paljastab, aga midagi ilmsikse ei tule.
Pole täna õhtuks kedagi avaldatud, olete üks fkn EIDEKARI, (mehed), eesotsas sinuga, Sid!
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 14.33
Nagu aru on saada, siis tegu on psühhopaadist sariahistajaga. Vähe sellest, et ta naisi ahistab, ta keerab siin kogu tutvumise tuksi. Aga... nagu elu on näidanud, siis on siin ka edukaid tutvumisi olnud ja selliste inimeste lisandumiseks oleks vaja see troll siit minema kupatada. Või vähemalt ta avalikuks teha, et inimesed teaksid temast eemale hoida.
Ega ma ei loodagi tänase päeva jooksul tast lahti saada, ma arvan, et kui ma nädala lõpuks olen kogunud oma meilile senzaladonna@hot.ee (mis mu profiili all kenasti nähtav) piisavalt materjali, siis saab vast hakata ka kokkuvõtteid tegema.
 
blablabla, Sid, juttu jagub lõputult 13. oktoober 2015, kl 14.39
täna õhtuks ja edaspidiseks oled sel juhul eitmees nr.1 ja sopp, millega sidi üle valatakse, on õigustatud 100%. enda meelest emeriittutvuja ja detektiivi annetega, "foorumi haldjas", aga tegelikult vist üks suurim sitakeeraja siin ise!
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 14.44
Millest sa nüüd nii närvi läksid? Kardad, et oled endast naistele liiga palju lobisenud? Ilmselt siis on, mida karta. :) Ega sa muidu siin ei tõmbleks ja närveldaks. Minul aega on ja kui seda vaba aega veel üle jääb, siis hakkan statistikaga tegelema. :)
 
kuule sid 13. oktoober 2015, kl 14.48
Mis sinuga juhtunud on, et täiesti opakaks oled muutunud? Alu postitas paar korda Sidi nime alt, mõni veel. So what? Issand jumal, mingit infot koguma ja detektiivi mängima. Siin käimine ikka peast napakaks muudab võiks ennetavalt juba eemale hoida.
 
christy 13. oktoober 2015, kl 14.48
Psühhopaadi initsiaaalid tagantpoolt ;) Mede anaalikas: S.G.
 
Sid 13. oktoober 2015, kl 14.51
Aga teil, mu kallid, on nüüd nii palju, mille ümber lõhverdada.
 
Luuuletaja 13. oktoober 2015, kl 14.58
Suur inimene ehk natuke nalja

Mõte suur kord keerles peas,
onu pidas seda heaks heaks.
Seekord meelest haihtus vaal,
unund oli ka anaal... !?
Mõtles meie "suur" noku,
et võiks minna Riigikokku... ;D
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 14.59
Asi ei ole alus, tema kohta pole midagi uut vaja teada, asi on selles äbarikus, kes aastaid juba järjepidevalt terroriseerib siin tutvujaid. Pealegi läks ta natuke üle selle piiri, mille eest ma hoiatasin, seega on ta avalikustamise auga ära teeninud. Eks ma saan tast aru ka, siiani karistamatult sitta keeranud ja nüüd järsku tahetakse päevavalguse kätte tirida. :)
 
Kuule punktiga eitmees 13. oktoober 2015, kl 15.00
et kui sa aega saad, hakkad statistikat tegema... luba irwitada, aga kui sinusugune eesnahk ja teiste eludes sonkija infot saaks, leiaks sa kohe aega. kuna sul aga mingit infot pole või on olemasolev kasutu, siis mökitad siin niisama ja paned tarka.

Rimemba, õhtuks pane end valmis edaspidi eitmees olema.
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 15.08
Mis sa lõugad, minul aega tegutseda küll ja küll, kuskile kiirustada pole mõtet. Aga mida rohkem sa närvitsed ja lõugad siin, seda lõbusam mul jälle on. :)
 
Kuule punktiga eitmees 13. oktoober 2015, kl 15.13
on see mingi eideliku deduktiivse kallaku mõttevälgatus või kaitsepoos, et keegi sinu peale siin lõugab? kobi särasilma taha peitu, kui kartma hakkasid, vaeseke.
hei, rahvas siin ootab paljastusi ja mitte niisama heietusi!
 
Luuuletaja 13. oktoober 2015, kl 15.22
Lusti-Kusti

Nagu ikka suured juhid,
onukegi ähib-puhib...
Hirmasalt armastab ta lapsi ;),
tegelt võtab hoopis napsi.

Ei saanud meie "suur" noku,
seekord sisse Riigikokku.
Sellest meel vist hirmus mõru,
püksis veelgi väiksem tõru.

Meele heaks teeks vaid anaal,
kuid oh häda, seal fekaal,
hakkab kinni noksi külge,
ei enam lahti saa ta hülgest...

Nüüd naistelehel räuskab onu
nagu vaene ruunakronu.
Kui kuuldel jälle onu inin,
siis teadke, see ei ole Lenin.

Ai, pepuonkel-pepuonkel,
meie väike s.tasonkel...
Sa Tilli-Villi,
otsi prillid!

Tea, et imeprill on see,
mille abil näed sa peed!
Kui sa hästi hoolsalt vaatad,
pepuauk sul vastu vaatab.

Oh siis seda rõõmu-lusti,
raalsus kaob me Lusti-Kustil!
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.