Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
pysikas 18. oktoober 2015, kl 21.41
mul küll halb ei ole. järjest paremaks läheb ja nalja peab saama. mis sellest, et peldikuvalvuri huumorisoolikal veel kõvasti arenguruumi. kahju inimesest, elab oma luulude küüsis. kujutleb end vaimusilmas suureks karistajaks ja jumala sõrmeks.
äkki on riist väike või milles asi, et rahuldust peab foorumi solkimisest otsima?
 
Agnes 18. oktoober 2015, kl 22.49
"äkki on riist väike või milles asi, et rahuldust peab foorumi solkimisest otsima?"

Ma ei saa aru, mis siia riista suurus peaks puutuma, aga üks üle hulga aja asjalikumaid mõtteid on see küll, et foorumis arutledes asju selgemaks ei saa, hing rahu ka mitte..pigem läheb kõik järjest segasemaks.
 
Delfi 19. oktoober 2015, kl 09.41
Sid ära maga ja tule tööle...
 
Väike riist 19. oktoober 2015, kl 11.16
pysikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul küll halb ei ole. järjest paremaks läheb ja na
> lja peab saama. mis sellest, et peldikuvalvuri huu
> morisoolikal veel kõvasti arenguruumi. kahju inime
> sest, elab oma luulude küüsis. kujutleb end vaimus
> ilmas suureks karistajaks ja jumala sõrmeks.
> ä
> kki on riist väike või milles asi, et rahuldust pe
> ab foorumi solkimisest otsima?

Äkki on hoopis tuped välja veninud?
 
vanasõna 19. oktoober 2015, kl 11.33
alamõõdulise poolpehme riista jaoks on ka süütu alaealise asiaadi tupp "välja veninud".
 
Prioriteedid Paigas 19. oktoober 2015, kl 11.49
Kogu seda taasalanud palagani vaadates tuleb meelde üks väga vana anektdoot:
Lennukis on ühel reisjal jube halb ja ta oksendab vahetpidamata,stjuuardess vaatab,et oksekott hakkab täis saama ja läheb kambüüsi uut tooma,naastes avastab,et enamik reisjatest ümberringi oksendab.Küsib reisjalt kellele koti tõi:"mis siin juhtus? " ,see vastab,et mina ei tea minul sai igatahes kott täis ja ma pidin pealt natuke ära rüüpama.
Psäiko koos oma sadade aliastega on täpselt samasugune secondhänd öögi läbi kampsikuvarruka luristaja..
Minu, kui tunnustatud veterinaari naise sõbra tuttava onupoja,arvamus on, et nii haige loom tuleks võimalikult kiiresti ja valutult magama panna.
Tervitades :)
 
Tervitades 19. oktoober 2015, kl 12.15
Prioriteedid Paigas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Psäiko koos oma sadade
> aliastega on täpselt samasugune secondhänd öögi l
> äbi kampsikuvarruka luristaja..

Kas väljendasid püsikatele omast ängistust registreerimata kasutajate suhtes?
 
Ei viitci sisse logida PP 19. oktoober 2015, kl 12.17
Kas sa rüüpasid juba täna ka natuke pealt ära?
tervitades :)
 
Tervo 19. oktoober 2015, kl 12.50
Ei viitci sisse logida PP Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa rüüpasid juba täna ka natuke pealt ära?
>
> tervitades :)

Kui sa ei viitsi sisse logida, siis miks väljendad ängistust nende osas, kes samuti registreeritud kontot ei kasuta?

Püsikate arvates on kõik teised pervertidest äbarikud, kes joovad okset jne. Selline püsikate tunnusjoon on ühine sümptom kõikidele püsikatele. Haigete inimeste väljaütlemisi ei arvestata ja jätkatakse tulemusliku püsihaigete raviga. Võite ka ise soovitada ravi metoodikaid- mis moodi oleks parim ängistatuid ravida?
 
Logida ikka ei viitci PP 19. oktoober 2015, kl 13.08
Sulle soovitan õhtuks "magusat teed" või suppi käib muidugi ka kohv ja moos Adalberdi serveerituna,seniks aga katsu vähem öökida siis ei pea nii palju pealt ära lürpima,et teisi iiveldama ajaks.
Tervitades :)
 
Tervop 19. oktoober 2015, kl 13.26
Logida ikka ei viitci PP Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sulle soovitan õhtuks "magusat teed" või suppi käi
> b muidugi ka kohv ja moos Adalberdi serveerituna,s
> eniks aga katsu vähem öökida siis ei pea nii palju
> pealt ära lürpima,et teisi iiveldama ajaks.
> Te
> rvitades :)

Kulla 100 nimega ängistatud püsikas,
hüsteerilised öökimise jutud ei ole intelligentsed.
Öökijatest püsikate raviga alustame õige pea, meeldigu see neile või mitte.
 
Sid. 19. oktoober 2015, kl 13.37
Delfi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid ära maga ja tule tööle...

Ma magangi suhteliselt vähe, keskeltläbi 6 tundi ööpäevas, aga see ei tähenda, et ma ülejäänud aja delfis aega veedan. :) Mõnikord ma teen tööd ka ja siis lihtsalt pole aega siin meelt lahutamas käia. Aga nagu näha, siis PP on asja üle võtnud ja peldikuvalvuri ise paika pannud. Tegelikult ei ole selle peldikuvalvuriga üldse huvitav, selmet vaidlust arendada, kordab ta nagu rikkiläinud plaat oma ravi juttu. Nagu kedagi ta haigused üldse huvitaks. Ravigu ennast kus tahab, mis see teiste asi on. :D
 
Prioriteedid Paigas 19. oktoober 2015, kl 13.42
Tervop Kirjutas:
> Kulla
> 100 nimega ängistatud püsikas,
> hüsteerilised öö
> kimise jutud ei ole intelligentsed.
> Öökijatest
> püsikate raviga alustame õige pea, meeldigu see ne
> ile või mitte.
Päriselt!?Pole intelligentsed!? Tõsikavä?!
Alustad raviga siis kui su omad tabletid jälle enne pensipäävaotsa saavad täiskuupaiku?!
Ausalt vahel on see Psäiko idiootsus täiesti lummav ja mõneti uskumatu,et keegi nii sassis üldse olla võiks ,aga hoolimata igasugustest ähvardustest jään oma ekspertarvamuse juurde,mida ma tunnustatud veterinaari kauge tuttavana avaldasin,ehk siis parfraseerides vana Cato surematut:"Ceterum Censeo Carthaginem Esse Delendam"
"Minu Arvates Tuleks Nii Haige Loom Võimalikult Kiiresti ja Valutult Magama Panna!"
Tervitades :)
 
Tervop 19. oktoober 2015, kl 14.15
Prioriteedid Paigas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Päriselt!?Pole intelligent
> sed!? Tõsikavä?!
> Alustad raviga siis kui su oma
> d tabletid jälle enne pensipäävaotsa saavad täisku
> upaiku?!

4 labiilset küsimust saavad kõik ühe vastuse: kannatust kulla patsiendid, kannatust.


> Ausalt vahel on see Psäiko idiootsus t
> äiesti lummav ja mõneti uskumatu,et keegi nii sass
> is üldse olla võiks ,aga hoolimata igasugustest äh
> vardustest jään oma ekspertarvamuse juurde,mida ma
> tunnustatud veterinaari kauge tuttavana avaldasin
> ,ehk siis parfraseerides vana Cato surematut:"Cete
> rum Censeo Carthaginem Esse Delendam"
> "Minu A
> rvates Tuleks Nii Haige Loom Võimalikult Kiiresti
> ja Valutult Magama Panna!"
> Tervitades :)

Võid öelda kasvõi "capricousse", kuid see ei tee räusikuid tervemaks. Asi ei ole minus ega teistes ega teiste "idiootsuses", vaid püsikates endas- nende enda peakolu sees on ravivajavad konfliktid. Näiteks kasvõi äsjataastõestatud püsikate ängistus registreerimata kasutajate suhtes, ehk püsikate enda suhtes- see ängistus lammutab teid endeid senikaua kuni äng on väljaravimata ja teised ei puutu siin asjasse, olgu nad siis idioodid või mis iganes. Nii on.
 
A Logida ikka ei viitci PP 19. oktoober 2015, kl 14.47
oimaivõi see on vist psäiko läbi varruka tõmmatud idee "karistamisest",tabletid sais enneaegu otsa mis?
Tahad laenan soti saad uued, muidu sul see kasutatud kortsus hügieeniside aju asemel nõrgub päris tühjaks...
Kui saan aidata kirjuta???
Tervitades :)
 
Tervert 19. oktoober 2015, kl 15.01
A Logida ikka ei viitci PP Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oimaivõi see on vist psäiko läbi varruka tõmmatud
> idee

kas tegid nalja?

> "karistamisest",tabletid sais enneaegu otsa m
> is?
> Tahad laenan soti saad uued,

Ma tahan hobikorras taas oma tõetatud ravimise oskusi kasutada. Kommionu taktika võib püsikatel tänava laste peal toimida, kuid mitte täiskasvanute peal. Juba kevadisel ravisessioonil hakkasid hüsteerikud raha pakkuma arstide liidule. Kullakesed, me ei vaja teie raha ega komme, meil on oma sissetulek olemas ja omad hobid ja töökohad.

> muidu sul see
> kasutatud kortsus hügieeniside aju asemel nõrgub p
> äris tühjaks...
> Kui saan aidata kirjuta???
> T
> ervitades :)

Püsikate perversused neid ei aita paraku. Patsiendid püüavad mitmeid õlekõrsi, et oma haigust kaitsta, verbaalne maniakaalsus ja raha pakkumine on ainud ühed näited.
 
A Logida ikka ei viitci PP 19. oktoober 2015, kl 15.04
mina nüüd WC-sse,
lal lal lal laa...
 
püha peetrus 19. oktoober 2015, kl 15.19
kaua see düsgraafikust paavian siin veel ilastab ka "karistab"? eelmisel korral sai mitmeks kuuks bloki peale, ega nüüd vist ka muu ei aita...
 
ärni 19. oktoober 2015, kl 15.27
püha peetrus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kaua see düsgraafikust paavian siin veel ilastab k
> a "karistab"? eelmisel korral sai mitmeks kuuks bl
> oki peale, ega nüüd vist ka muu ei aita...

püsikad, ja sh sina ise selle postitusega, ei kirjuta ka ise perfektset õigekirja. Antud juhul o ntaas ravivajav olukord: püsikatel on äng düsgraafia vastu ehk enda vastu.
 
hale värk 19. oktoober 2015, kl 15.33
ainus ängi käes vaevleja on siin peldikuvalvur, kellega keegi miskipärast tutvuda ja suhelda ei soovi. seega äng on mõistetav ja kaastunnetäratav.
 
Sid. 19. oktoober 2015, kl 15.41
See arstitädi ilmselt näeb luulusi, mina küll ühtegi ravivajavat püsikat ei näe (kui see õnnetu libajast äbarik ehk välja jätta). Kõik on kenasti elus ja terved ja ilguvad selle nutta tihkuva arstitädi kallal. Arukas inimene teeks omad järeldused ja hakkaks viisakalt tutvuma, selmet siin tänitada, kahjuks aga selles meie arsti kahtlustada oleks aga ilmne tema võimete ülehindamine. :(
 
kadakajupp 19. oktoober 2015, kl 16.16
remissioon on möödanik - luuluvabrik töötab täistuuridel, juba on manifesteerunud müstiline arstide liit ja demagoogiameister sepitseb uusi peatükke "Maailma vastukäivuste aastaraamatusse". jõudu minu pooltki :D.
 
arstitädi 19. oktoober 2015, kl 16.30
ütlete, et püsikad ei vaja ravi.
aga miks siis püsikatel on ängistus registreerimata kontode kasutajate ehk endi vastu? miks teeb ängistatutele ühiselt õgiekiri ängi, mida ise ei valda? jne.

see on ju selge äng enda vastu, lisaks äng teiste vastu- kas see siis ei vaja ravi teie arvates?
 
püha peetrus 19. oktoober 2015, kl 17.02
püsikate poolt võiks roppusi ja räuskamisi vähem olla, siis oleks ka usutavam, et neil on kõik korras ülemisel korrusel.
praegu on ainult püsikatel oksejutud ja perverssused.
 
neerupõletik 19. oktoober 2015, kl 17.45
Arstide Liidu esimees doktor Sid....vabandust...patsient ikka.
 
mhmh 19. oktoober 2015, kl 17.49
Kas püsikad ka külas olles hakkavad teistele tundmatutest Aludest jahuma, keda keegi ei tunne?
 
kadakajupp 19. oktoober 2015, kl 17.56
ei, püsikad hakkavad seal võõrustajat ja teisi külalisi ravima :D. kui need diagnoositud ja ravi määratud, siis edasi sobivad ka maniakaalsed koduloomad - näiteks ängistuses merisiga või identiteedikriisis papagoi.
 
püsihaigele 19. oktoober 2015, kl 18.04
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei, püsikad hakkavad seal võõrustajat ja teisi kül
> alisi ravima :D. kui need diagnoositud ja ravi mää
> ratud, siis edasi sobivad ka maniakaalsed koduloom
> ad - näiteks ängistuses merisiga või identiteedikr
> iisis papagoi.

ka seda võib haigetest püsikatest oodata.
kuid see pole mainimisväärne eelpoolnimetatu kõrval.
psühhoanalüüsi teevad inimesed igapäev omavahel, see on täiesti terve nähtus.
kui aga keegi külas hakkab luulusid nägema ja teistele arusaamatutest Aludest jahuma, räuskama ja oksendama, nagu püsikatele kohane, siis see juba on hälbeline ja vajab otsesemat ravisekkumist. Vaevalt, et püsikad suudaks ravi pakkuda üksteisele sellises olukorras. Pigem nad ikka räuskaks kaasa :D

Räusik-demagoogiliste püsikate näide:

https://www.youtube.com/watch?v=Va-5Ei5jF60
 
kadakajupp 19. oktoober 2015, kl 18.08
mina pole mitte kellegagi kunagi alust rääkinud - ei külas ega kodus. ainult naabrimehe spitsile tegin psühhoanalüüsi, aga ausõna ei oksendanud ega räusanud. luulusid ei näinud, kuigi siiski tundus, et spits muigab pisut... võis ka lihtsalt minu ettekujutus olla.
 
hiir 19. oktoober 2015, kl 18.11
On olemas maa aasta ja delfi aasta. Kui mõni mees kirjutab, et käib siin ainult vahetevahel, siis tähendab see seda, et maa ajas on möödunud vaid minutid, delfi ajas aga kuid. Nii et see mees tegelikult ei valeta...ta lihtsalt elab delfi ajas.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.