Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
oma peegel 19. oktoober 2015, kl 18.11
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina pole mitte kellegagi kunagi alust rääkinud -
> ei külas ega kodus. ainult naabrimehe spitsile teg
> in psühhoanalüüsi, aga ausõna ei oksendanud ega rä
> usanud. luulusid ei näinud, kuigi siiski tundus, e
> t spits muigab pisut... võis ka lihtsalt minu ette
> kujutus olla.

sinu jt püsiräusikute demagoogia on nagu toodud videos näha oli. Esiteks eitate kõike ja vassite. Seejärel tuleb püsikatel lapsik demagoogia nagu video lõpus öeldakse:
"Oma peegel on sulle paras!" (loe: teised teevad ka! ise oled kaa!)
 
diagnoos 19. oktoober 2015, kl 18.14
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina pole mitte kellegagi kunagi alust rääkinud -
> ei külas ega kodus. ainult naabrimehe spitsile teg
> in psühhoanalüüsi, aga ausõna ei oksendanud ega rä
> usanud. luulusid ei näinud, kuigi siiski tundus, e
> t spits muigab pisut... võis ka lihtsalt minu ette
> kujutus olla.

kujutasid ette, et koerad muigavad?
 
hihii 19. oktoober 2015, kl 18.57
kas te tõesti loodate, et haiged tunnistaks oma haigust??
 
wetdream 19. oktoober 2015, kl 19.31
minu mees käis ka kunagi naistekas naistejutte lugemas ja tahtmatult jäid talle alu kibestunud postitused silma. nii et kunagi mitme aasta eest rääkisime tõesti alust. mees ütles, et haige inimene on see ja tõenäoliselt pole kunagi ühegi ilusa naise püksi pääsenud.
rohkem küll ei meenu, et oleks foorumiteemasid või -isikuid kellegagi arutanud.

aga peldikuvalvuri kirjavead peaksid temas endas piinlikkust tekitama. mul on küll kõrvaltvaatajana piinlik kui keegi üritab intelligendina esineda ja teeb labaseid ortograafiavigu.
nagu kodutu haisev parm üritaks härrasmehe maneere matkida, aga higi- ja kusehais käib ikka üle pea.
 
kulla patsiendid, 19. oktoober 2015, kl 19.53
wetdream Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu mees käis ka kunagi naistekas naistejutte lug
> emas ja tahtmatult jäid talle alu kibestunud posti
> tused silma.

Alust räägivad püsikad 10a kuni tänase päevani välja nii foorumites kui külas olles. Püsikate kibestumuse on tekitanud nende enda ängistus enda ja maailma vastu.

> nii et kunagi mitme aasta eest rääkis
> ime tõesti alust.

Alust räägitakse tänaseni kullake. Samuti pendlitest, koerte muige nägudest ja muudest luuludest.

> mees ütles, et haige inimene on
> see

Siin teemas toodi püsikate haigus objektiivsete argumentidega välja. Mis argumendid su mehel olid, et tema arvamust usud?

> ja tõenäoliselt pole kunagi ühegi ilusa naise
> püksi pääsenud.

Püsikad hindavad tõenäosi pendlitega, koera suudelt jm ebateaduslikul viisil, räuskavad suurest ängist välja mitmesuguseid perverssusi. Ja see on fakt, mitte tõenäone arvamus.

> rohkem küll ei meenu, et oleks
> foorumiteemasid või -isikuid kellegagi arutanud.

Siin on terve foorum tänaseni püsikate solki täis, sh rohkelt Alude jms luulude temaatikat. Leiad Alu temaatikat viimase mõnekümne tunni piires kindlasti kui otsid.

> >
> aga peldikuvalvuri kirjavead peaksid temas e
> ndas piinlikkust tekitama. mul on küll kõrvaltvaat
> ajana piinlik

püsikatel ongi iseenda peale ängistus ja piinlikkus. Püsikate kirjavigasid on rohkelt välja toodud ja nad teavad seda väga hästi.Teiste jaoks ei valmista kirjavead ängistust, püsikatele aga küll, sh ka sulle käesolevalt.

> kui keegi üritab intelligendina esin
> eda ja teeb labaseid ortograafiavigu.

püsihaigetele on ortograafia temaatika korduvalt ära seletatud, milletulemusena pooled püsikad mõistsid ja irdusid.

> nagu kodu
> tu haisev parm üritaks härrasmehe maneere matkida,
> aga higi- ja kusehais käib ikka üle pea.

see on püsikatele omane sõnavara ja maentaliteet. Soovitan vaadata toodud videot, see ilmsestab püsihaigeid hästi: eitamine ja vassimine, räuskav ropendamine ja demagoogia.

Püsikate haiguse osas on toodud välja selged objektiivsed põhjused. Haigus on nende enda sees ja sel pole mingit tähtsust, mida teised teevad või on, haigus on püsikates ja huvilistel on võimalus neid ravima hakata. Ei tunnista haigust ega seda, et 2+2=4, on tüüpiline haiguse esimene faas. Kannatust kullakesed, küll alustame peagi raviga taas.
 
kaaslugeja 19. oktoober 2015, kl 20.49
Oli see alles nali ja naer. Nüüd munad märjad...
 
kadakajupp 19. oktoober 2015, kl 21.55
mhmh, rõõm kuulda, et keegi internetifoorumist ei ole takistanud kellegi terviseseisundi paranemist. kuigi selgusetuks jääb, miks varias endiselt "patsiendid" on, seal peaksid ju tervenenud kodanikud olema.vastata pole vaja, kuna dialoog tundub takistavat mõne võimalusi medikamente nõuetekohaselt tarvitamast.
 
Koiott 20. oktoober 2015, kl 20.21
Jaa, ma loeks ka midagi põnevat nt Kivirähalt. Seal oli mingi lugu, kus karud käisid vanal ajal naisi rajalt maha võtmas, tegid inimmeestele tünga... Karud olid vanal ajal väga himurad loomad.
 
Ingel, endine ingel 20. oktoober 2015, kl 20.30
Ssamumeie, mis siin toimub...
Vanglas on toimunud taas tiigrihüpe?
Keegi loeb 9. klassi kohustulikku kirjandust? Ok. loeb. Aga miks teeb ümberkirjandit?
On see mingi aklimatiseerumine? Eesti ühiskonda-keeleruumi? Aga miks siis ikkagi neid puudulike tähtede ja täppidega sõnu nii palju sisse tuleb?
On see mingi töövihiku laadis tegevus, kus PEAB midagi tegema, sest muidu saadetakse kivimurdu või kitleid õmblema?
Tsiisaskraist....

saladuskatte all võin öelda, et raamatukogust saab lugerisse laenutada tasuta, ei pea siia ümber kribima.
Ja mida kõike see uus maailm veel võimaldab - uuri välja, aga säästa meid ülejäänuid, meil need loetud ja keskkoolgi lõpetatud, eelmisel sajandil :)
 
kadakajupp 20. oktoober 2015, kl 21.00
noh, siin kah üks mängib sama plaati - ei mina tea, kas see on tagurlik psühholoogia või ei - samuti ei näi sest suurt tulu tõusvat, kui objektiivselt hinnata :D.
 
objectiivne 20. oktoober 2015, kl 21.08
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> noh, siin kah üks mängib sama plaati - ei mina tea
> , kas see on tagurlik psühholoogia või ei - samuti
> ei näi sest suurt tulu tõusvat, kui objektiivselt
> hinnata :D.

Osad püsikad arvavad teisiti kui sina. Näiteks sid arvab, et peale püsikate karistamist foorumi olukord paranes. Püsikate rohked omavahelised vastuolud ei ole neile kasuks tulnud.

Objektiivse hinnangu saab anda nii, et vaata, kas peale sinu kurgiblogi isoleerimist olid sa siin foorumis sagedamalt või harvemalt?

Teine objektiivne hinnang on selge tõestatud loogika, et püsikad on ravivajavad. Seda ei ole keegi ümber lükanud, ainult labiilne "ise oled!" argumenteerimata hülgelaul on vastuseks tulnud.
 
kadakajupp 20. oktoober 2015, kl 21.19
kes see ikka viitsib tõestada, et pole kaamel... ja tegelikult pole ma siin seepärast olnud, et su kirjanduse valik on niivõrd vilets, no ei ole minu maitse lihtsalt.
 
kadakajupp 20. oktoober 2015, kl 21.30
paluks täpsemat viidet sellele meeldimise osale. ja milleks see jätkuv dihhotoomia - püsikas versus sina, mitte ei mõista, sest ega neil väga vahet pole.
 
püsikate dohhohoo 20. oktoober 2015, kl 21.49
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paluks täpsemat viidet sellele meeldimise osale. j
> a milleks see jätkuv dihhotoomia - püsikas versus
> sina, mitte ei mõista, sest ega neil väga vahet po
> le.

Kevadsemestril olid sa ainus püsikas, kes kiitis just Sõdur Shveiki tekste siin. Teised püsikad on kiitnud teisi sõjatekste. Püsikad on ise entusiastlikult tellinud, et soovivad aina rohkem tekste ja kiitnud. On mitmesugust vastuolulist reaktsiooni tulnud õppetekstidele, nagu püsikatele kohane. Sageli on reaktsioonid hüsteerilised, näiteks kiidetakse ja laidatakse vaheldumisi, naerdakse ja räusatakse vaheldumisi jne.

Di-hotoomjad ehk 2-ks jaotused on nagu patsientide teadvus, et osasid asju tajuvad reaalsena, osad asjad on juudemõeldud luulud.

Minu arvates on lapsik vastu puigelda ravivajadusele. Püsikad võiks jonni lõpetada ja tunnistada end ravivajavaks, see ei ole häbi asi. See oleks eismene progressiivne samm.
 
kadakajupp 20. oktoober 2015, kl 22.19
minu meelest on lapsik kuskil foorumis hakata mingit meelevaldset rolli etendama - kas tõesti muid väljundeid ei ole? ja ravi eeldab siiski diagnoosi, tõenduspõhise meditsiini seisukohalt ning kindlasti ei ole diagnoos "foorumi kasutaja misiganes võtmes". ja siin pole koht tõenduspõhise meditsiini praktiseerimiseks. püüa vast selle kirjanduse juurde jääda, tüütu, aga sulle jõukohasem.
 
sitajupp 20. oktoober 2015, kl 22.26
vaata, kus jälle see vana tohletant seanägu, kaalikavituga tuleb siia, kasi Variase
 
to kadakajupp 20. oktoober 2015, kl 22.33
20. oktoober 2015, kl 22.19
Registreerus: 1 aasta tagasi
Postitusi: 3,328
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu meelest on lapsik kuskil foorumis hakata ming
> it meelevaldset rolli etendama - kas tõesti muid v
> äljundeid ei ole?

Sinu kurgiblogi jt püsikate mammutteemad ei püsinud tutvuskeskkonnale vastavas temaatikas. Küsi moderaatorilt, miks ei peetud tutvujate siinset tegevust tuvusrolli mahtuvat. Haige püsika arvates on 90-aastaseid vanataate mõnitav "tutvuskuulutus" igati terve, aga moderaatori arvates ja mittepüsikate arvates on see ravivajav käitumine. Kas tõesti muid väljundeid pole?

> ja ravi eeldab siiski diagnoosi,

sellele ja kõigile teistele korduvatele heietustele on juba korduvalt selgitused antud, sh ka sulle endale mitu korda juba. Seekord lisaks vastusena, et paku siis abivalmilt ise püsikate diagnoos välja kui juba jutuks võtsid.

> tõenduspõhise meditsiini seisukohalt ning kindlas
> ti ei ole diagnoos "foorumi kasutaja misiganes võt
> mes". ja siin pole koht tõenduspõhise meditsiini p
> raktiseerimiseks.

ka sellele on korduvalt vastatud. Kui WC-s pubekad suitsetavad, siis on WC-s sobilik ka loengupidamiseks.

> püüa vast selle kirjanduse juurd
> e jääda, tüütu, aga sulle jõukohasem.

Ka kevadseansside lõpus sattusid hüsteeriahoogu. Kui sa pole rahul, siis see ongi eesmärk, tekib spontaansem/alateadvuslikum raviseisund.
 
toetan ja 1oo% õigus 20. oktoober 2015, kl 22.41
 
kari tolasid 20. oktoober 2015, kl 22.59
libistades pilgu üle, võib öelda, et tegemist karja vabatahtlikult isehakanud toladega.
 
Kickyourfatass 21. oktoober 2015, kl 00.03
noh, ei miskit uut ega üllatavat. kuhu siis suured karistusaktsioonid jäävad, mida peldikuvalvur kivike suure suuga lubas?
foorumi olukord muide tõepoolest paranes kevadel- peale seda kui kivike mõneks kuuks bloki peale sai. vähemalt jäi aega, et terve suvi surematu ilukirjanduse peale kulutada :D
 
supp 21. oktoober 2015, kl 01.57
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> dziisas, mis kirjandusnurgake see siis siin olema
> peaks? ja minu meelest seda me juba lugesime ka ni
> ng paluks ikka korralikult leheküljenumbreid, peat
> ükkide kaupa alajaotust ning sisukorda - muidu või
> b tekkida segadus juba loetud ja veel lugemata tek
> stide osas. no mugavam ikka või nii...
>
> rem
> argi korras - väga paljudel on sedasorti klassika
> juba loetud, äkki midagi uuemalt põlvkonnalt ning
> miks mitte pisut teisest zanrist?

Keegi ju tegelikult ei loe "arsti" postitusi, need saab edasi kerida ja ignoreerida, näiteks nagu enamus mõtlevaid inimesi teeb tv-reklaamidega ja muu sellise pasaga.
Seega on absoluutselt ükskõik, mis žanris idioot spämmib.

Räägi parem, kuidas kurgikasvatus suvel edenes?
 
Pid 21. oktoober 2015, kl 08.34
supp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keegi ju tegelikult ei loe
> "arsti" postitusi, need saab edasi kerida ja ignor
> eerida, näiteks nagu enamus mõtlevaid inimesi teeb
> tv-reklaamidega ja muu sellise pasaga.

See on püsikas Sid'i väärt soovitus ja miks mitte seda järgida tõesti?
 
oih 21. oktoober 2015, kl 11.30
ja milline kurbus selle üle, et kurjad moderaatorid kõik eileõhtused spämmid hoolimatult ära kustutasid. vaene kivike-trollike, ei osata hinnata su ponnistusi.
varsti kickitakse jälle foorumist minema nagu kevadel juhtus ja "ravimistest" sama palju tolku kui sureva kaameli viimasest peerust kõrbetuules.
 
Sid. 21. oktoober 2015, kl 13.27
Naljakas, ma näen siin vaid ühte (ok, võib-olla ka kahte) püsikat, kes kõik teemad täis sodivad. Miks nad varjasse ei lähe, vot sellest ma aru ikka ei saa.
Või on neil ajumaht liiga väike, et aru saada, kes kes on ja mis mida tähendab?

*Ei viitsi siin ka puhastustööd ette võtta, las inimesed ise näevad, kes siin hull on. :D
 
Mees 21. oktoober 2015, kl 18.36
Kullakesed võivad menetleda, mida tahavad nii ee- kui ka järelmenetluses. Minul mõlgub üks hariduslik ettevõtmine mõttes.
 
hahhaaa 21. oktoober 2015, kl 18.41
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kullakesed võivad menetleda, mida tahavad nii ee-
> kui ka järelmenetluses. Minul mõlgub üks haridusli
> k ettevõtmine mõttes.

Kas karistatud püsikas Sid jt häbistatud püsikad plaanivad koolitama hakata? Hahahahaa, saab olema lõbus vaadata.
 
Sid. 21. oktoober 2015, kl 19.09
hahhaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kas karistatud püsikas Sid jt
> häbistatud püsikad plaanivad koolitama hakata? Hah
> ahahaa, saab olema lõbus vaadata.


Ma ei suuda pidevalt delfi foorumis viibida, seepärast on mulle see karistamise asi ilmselt kahe silma vahele jäänud. :D

Aga tegelikult võiks hoopis minna peldikusse suitsetama, see selline mõnus ajaveetmisvorm. :D

 
Ingel, endine ingel 21. oktoober 2015, kl 19.13
Teeks natuke ajugimnastikat - vajan selgitust, et nohh, asjad ikka läbipaistvad ja selged oleks (no väike utoopia võib ju igas päevas natikekegi olla?)

Siin kamandab "Keegi", et püsikad, kõtt Variasse! Ja teeb ta seda juba ligi aasta.., et millisest hetkest siis püsikaks saadakse-hakatakse-ollakse? eT AJALISEL FAKTORIL SELLEGA JU PISTMISTR NAGU POLEKSKI.. vale klahv, aga sobib...
Seega ei ole see stabiilsuse või kauase olija tegur ja näitaja.. Mis see siis on?
Votarumaisaa, on see Püsikas siis mingi meeleseisund, et kui asud natukegi ajudega teksti edastama või analüüsima või aasima või nalja tegema, siis ilmselgelt sa KEDAGI segad ja seega tuleb sind eemale peletada - sest kuis see keegi, kes siin oma kongikaaslastega meetreid teksti ja vahele iseendaga dialoogi, pikitult roppustega, peab ei olekski üksinda siin...
Ja kes ikka su mättale upitab, kui ise mudaliigas maadled (kui seal ikka muda jaguks)..

Kelleleläks lauseehitus pikaks ja teks ületas ilmselgelt sms formaadi, siis kokkuvõtlikult: eee-iiii-ooo-uuu-äää-üüü-ööö

:)
 
endine praegune kringel 21. oktoober 2015, kl 19.21
Ingel, endine ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teeks natuke ajugimnastikat

Kõikidele sinu küsimustele on vastatud viimase nädala aja jooksul vähemalt korra. On seletatud, kes on püsikas, mis ajaperioodi karistaja siin on olnud, on püsikate loomingut taas karistavalt isoleeritud, püsikate roppused ja perverssused on samuti hästiteada fakt.

On selgete argumentidega tõestatud, et püsikad on ravivajavad ja kevadine ravikuur oli tõhus.

Püsikad said täna taas karistada kõigi ees ja see ongi nende soov. Nõudlus-pakkumine olemas.
 
eelmisele 21. oktoober 2015, kl 19.31
SINA edastadki seda meetri-teksti!
Sul kolm postitust järjest, kuule jahtu maha!
Üksinduse vastu aitab hästi mingi vägijook - tuba saab kohe mehikesi täis - ole ainult ise mees ja korja kokku või aja taga!

Kao siit minema!
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.