Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun sekspartneriga, kellega oleks tore suhelda ka väljaspool voodit
 
kadakatupp 30. oktoober 2015, kl 12.56
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meestel on suhtlemisest ja suhetest ikka täiesti o
> mamoodi arusaam :)) Sõnagi lausumata teistakse sob
> ivus voodis ära ja siis vaadatakse, kas jutt ka jo
> okseb või? :)
> Sellise üllitise peale lendavad k
> indlasti kõik normaalsed naised kohale, irw. Isegi
> Tupp ei tuleks, tema tahab eriti veel rääkida..mi
> ngi voodis pläkutav latatara :)
 
kadakatupp 30. oktoober 2015, kl 13.06
agnes,
saa juba üle. peame selle voodivärgi sinuga ikka ära proovima, et oma kummitavatest kujutelmadest lahti saaksid.
aga muus osas on sul õigus.
iga vähegi taiplikum isane teab, kuidas (kõne)keeleosavus ja pikantse huumoriga vürtsitatud magusad sõnad naisi ligi meelitavad. teema autor ilmselgelt nende hulka ei kuulu.
 
Kurjam 30. oktoober 2015, kl 13.25
Tänud :)
 
kadakatupp 30. oktoober 2015, kl 14.52
täna parem postituvi, Kurjam.
 
Mees 30. oktoober 2015, kl 17.12
Naistele veel teadmiseks, et KMI kuni 21, pikkus 170-175, ei tohi olla blond ega blondiin, ei tohi olla ripsmepikendusi. Geelküüned, kui on maitsekad, annan andeks.
 
chikk 30. oktoober 2015, kl 17.19
sulle teadmiseks, et riista mõõdud olgu min 25/7. Riistapikenduse, kui on swarowski kristallidega, annan andeks.
 
Vaata ja vesista 30. oktoober 2015, kl 23.16
Geelküüned peaks sulle kanni lööma, jääb pikalt meelde ning lendad kui õhkpadi siit foorumist!
 
suhe@solo.ee 30. oktoober 2015, kl 23.26
Kasutaja solo lugu

Minu nimi on solo, olen mees ja 44 aastat vana. Tähemärgilt olen skorpion ja mu elukoht on Rakvere, Eesti. Saidil Flirtic.ee olen olnud registreeritud alates 27.07.2015.

Minu eesmärk siin saidil on suhted. Kui meil on ühised huvid, võid saata mulle kirja, teha kingituse või kutsuda kohtingule.

Mul on keskharidus. Räägin eesti keelt. Minu emakeel on eesti. Mul on kaks last.

Olen 173 cm pikk. Ma ei suitseta . . . naistega vanus alates 28 kuni 46 Aastat . . . Sinu psühholoogiline vanus - Tema tulemus:52-aastane . . .
 
viimasele 30. oktoober 2015, kl 23.35
Parim enne möödas!
 
Mees 02. november 2015, kl 14.12
Kasutaja ee lugu on järgmine:

Sündinud 24.02.2018
Lapsi 1 313 271 seisuga 1.01.2015


Kui aga tõsiselt, siis elan tln, kasutaja solost pikem 13cm ja vanem. Mittesuitsetaja olen samuti nagu kodanik solo.

Rahulikku hingedepäeva!
 
hingeline 02. november 2015, kl 14.49
hing on sul ammu põrgu jaoks reserveeritud, vea oma vana kasutu kere sinna järele. selmet ülepäeviti uute kuulutustega spämmida siin.
 
tahaks teada 02. november 2015, kl 15.07
mis on need põhjused, mis teevad ühest inimesest sellise sõimleva koletise...
 
ära taha teada 02. november 2015, kl 16.27
tüdimus lollusest võib inglitel ka sarved kasvama panna.
 
tean tõde 02. november 2015, kl 16.43
pole see naine kunagi ingel olnud. sant iseloom ja nigel välimus ei võimalda meest saada ja see ajab teda endast välja:)
 
ei tea sa s.ttagi 02. november 2015, kl 17.05
eks mehe saamine oleks sinusuguse vanatüdrukuigeriku jaoks elu tippsaavutus, pole kahtlust.
 
tean tõde 02. november 2015, kl 17.17
tõde ajas ropendama:)
 
Agnes 02. november 2015, kl 17.49
Ärge ropendage siin teemas, autorile ei meeldi see ja vahetusse läinud kmi numbrite schanss saab olema heal juhul 1 miljonist :)

Järgi mõeldes..ma kummardan autori kindlameelsuse ees katsetada järjekindlalt uuesti ja uuesti ja tema kaitseks siis nii palju, et kõik mehed ei pruugi olla osavad virtuaaljutumulli ajajad ja laovad otse lagedale oma tahtmise. Mis iseenesest polegi vale. Sest meeste jaoks on kena naine ja seks (esma) tähtis. Selle peale kukuvad nüüd osad kisama, aga sellega samavõrdsel kohal on ka naise iseloom. Kuid see on niigi elementaarne ja 90% tutvujatest on a l a t i väga hea iseloomuga, veatud, ideaalsed, lausa täiuslikkuse kehastused..Ehk siis, kui tõlkida mehe soov naistele arusaadavamasse keelde, siis mees otsib kenat naist, kellega seks sobib suurepäraselt ning kogu muu ülejäänud läbisaamine ka. Ja vaevalt tahab keegi vastu vaielda sellele, et naiste soovid on täpselt samad.
Nii nagu polegi sellel teemal väga viga, seda enam, et ma juhiks tähelepanu autori sihikindlusele, mis on üks hinnatumaid omadusi mehe juures üldse.
Mina küll kirjutaks..kui ma kvalifitseeruks :)

Ja nüüd hakkab tulema..kuigi tegelikult ma rullisin teile punase vaiba lahti..pole vaja tänada :)
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 19.03
agnes,
virtuaaljutumullipuhumise kunst ei tee loomulikult mehest automaatselt praktilise seksi guru. mõni jutumees ei oska isegi keelekat inimese kombel teha...ilmselt oled ise ka kogenud.
samas netisuhtluses täiesti kiretu tüüp osutus selliseks vändagängsteriks, et uhhhhuuuuuuu....
aga jääb faktiks, et naised armastavad kõrvadega!
pluss pisike lootus, et ehk kajastub mehe kõrvadevaheline fantaasiarikkus ka linade vahel. kasvõi natuke.
 
Mees 02. november 2015, kl 19.12
Oi Agnes, tänan sind soojade sõnade eest.

Viisakad inimesed ja seda eriti naisterahvad tõesti avalikus kohas ei ropenda, aga mis lugu selle KMI-ga?
170 pikkune naine võiks ju kaaluda 58 või ma eksin?

Järjekindlusest nii palju, et eelmise teema tegin 6 september ja selle 29 oktoober. Milleks süüdistused, et iga nädal vorbin teemasid. Ei maks iga kasutaja Mees nime taga näha mind.

Selle irriteeriva teema tegin põhjusega, et eelmises teemas te ju soovisite näha ainult seksi ja ei midagi enamat.
 
Agnes 02. november 2015, kl 19.12
Just seda ma silmas pidasingi, kadaktupp, et kõik ei pruugi osata osavasti sõnu ekraanile toksida ja seesama mees võib suuliselt edastada palju paremini palju paremat informatsiooni, et saaks armastada kõrvadega ja ega see silmad pärani peas arvutiekraani vahtimine pole ka mingi suhe, ega tunne. Hästi kirjutab võibolla, aga rääkida pole sellisega midagi. Milleks siis?!

Niisiis, järeldus, otsige meest, kes virtuaalmaailmas suht toores ja tahumatu..selle taga võib olla midagi tõeliselt head :)
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 19.18
tuleb välja, et minu pikkus ja kaal on kellelegi lausa ideaaliks. hämmastav.
aga seksi võiks ju ikkagi veidi näha? aktsiooniks ilmselt niipea ei lähe...

Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 170 pikkune naine võiks ju kaaluda 58 või
> ma eksin?
> Selle irriteeriva teema tegin põhjusega, et
> eelmises teemas te ju soovisite näha ainult seksi
> ja ei midagi enamat.
 
Agnes 02. november 2015, kl 19.18
Mees,

Mina ei süüdista sind küll milleski!

KMI..naise KMI mitte ei võiks, vaid suisa peaks olema madal, sest paks on paks ja paks on kole. Aga, ega mind naised ei huvitagi (anna andeks kadakatupp :) )
Mehe oma ei pea..mees peab olema parajalt paks :)
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 19.22
brrrr. mul küll paksud lotendavad mehed märjaks ei aja.
eks igaühele oma.
agnes,
sa rõhutad nii tihti oma ebahuvi sookaaslaste suhtes, et tekib lausa kahtlus.....äkki oled kapilesbi, enese teadmata?
ega enne ei saa kindel olla kui järele proovime.
et sa end kindlamalt tunneks, võib ju esialgu mõne isase ka ligi võtta.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakatupp 02.11.2015 19.23.
 
Agnes 02. november 2015, kl 19.34
Pekki, see kadakatupp siin ajab mu hulluks.. :)

Mees, kindel, et blond ei või olla ja kui sa ringitõmbamisega vahele ei jää, siis ma ei ropenda ka? :)

Näd, tupp, ma olen hetero! :)
 
Mees 02. november 2015, kl 19.38
Tegelikult on need kriteeriumid pandud kõik selleks, et kriitikutel oleks mille kallal pureda.
Eelmises teemas polnud partnerile nõudmisi ja sain pragada, et nõudmisi pole.
Partneri meeldivuse üle otsustatakse ikka tervikpildi najal, mitte üksikute detailide põhjal.
 
mõnel 02. november 2015, kl 19.40
on november ikka päris märjaks jalgevahe ajanud...
 
Agnes 02. november 2015, kl 19.53
Oli mul vaja endale lubada, et see aasta ma ei seksi..ainult kaks kuud veel jäänud.
 
Mees 02. november 2015, kl 20.17
Agnes, kas sul on erinevatest portaalidest hangitud trofeede jaoks eraldi riiul või koguni eraldi vitriinkapid?
 
Agnes 02. november 2015, kl 20.26
"Mees" (või naine hoopis?),

Kas sa palun saaksid need erinevad portaalilingid siia kopeerida?
Mine nüüd otsima ja jäägi :)
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 20.50
agnes,
naisi on üldjuhul raskem hulluks ajada, seega põnevam.
aga mõtle kui hulluks sa lähed me nibude omavahelisel tutvustamisel...või kui su kehalt pirnijäätist limpsin. jäätiseisust hulluks muidugi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!