Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Keskealised teisel ringil
 
Noorik 02. november 2015, kl 19.43
Tundub, et siin foorumis on enamus lahutatud keskealised. Mina olen noor inimene, aga tahaksin aru saada, mida oodatakse suhetest keskealisena? Kas on nii, et saad neti teel tuttavaks, jood ühe kohvi ja samal õhtul hüppad kohtingukaaslasega kohe voodisse? Kas keskealised naised on meeste jaoks kergem saak kui nooremad?
Kas keskeas enam ei tahetagi kooselu, vaid soovitakse sellist tutvust, kellega aeg-ajalt "kohvitada"?
 
Siilike Ne 02. november 2015, kl 19.50
Vaata, noorik, see voodivärk oleneb minusugusel elunäinud vanainimesel näiteks kuuseisust, minu enda tujukestest, uuest partnerist, peas käivitunud mõtetest jne. Enamasti vasardab mul kukla taga vanainimese kombel korralikkuse mõõtur, mis ei luba mul kohe voodisse karata - vaja jätta korralik mulje ju.
Teiste vanainimeste kohta ei tea kaasa rääkida - eks igasuguseid leidub... Ma arvan, et Peni läheks esimesel võimalusel voodisse, kuigi, kes teab...
 
kogemustega m 02. november 2015, kl 19.55
korralikud naised lähevad pärast tee/kohvi joomist voodisse, mittekorralikele on vaja viina/õlut ja eriti agarad voodisseminejad on noored neiud.
 
Hopa 02. november 2015, kl 20.01
See on nüüd küll päris huvitav teemaalgatus. Esiteks, on naised ise need, kes igasugu nolke endale ligi lasevad, et kergesti saagiks muutuda. Teiseks, paistab olevat naistega rohkem see teema, et soovitakse tutvuda sinu väljendi järgi aeg-ajalt.
 
Keskealine naine 02. november 2015, kl 20.21
Eks inimesi ja soove on erinevaid, aga ega vist iseendaga hästi hakkama saavad keskealised inimesed enam igapäevast kooselu ei igatse jah. Milleks? Iseendaga on selles eas juba mõnus koos olla, vaja ei ole kedagi, kes aitaks arveid maksta või lapsi kantseldada jne. Tore on kellegagi koos vahel aega veeta ja voodit jagada, aga siis jälle omaette olla.
 
keskealine mees 02. november 2015, kl 20.29
Ja siis nende vahetevahel koos oldud kordade vahel murrab igaüks vajadusel lisaks? Normaalne suhtumine juuu...:(
Minu arust võiks sel-juhul ennast ju ainult näperdadagi, milleks neid "vahel koos ajaveetmisi ja voodi jagamisi" üldse vaja peaks olema. Millegi tõestamise pärast?
 
Esopus Spitzenburg 02. november 2015, kl 21.55
Ausalt öeldes on suisa naljakas lugeda, et tänapäeval räägitakse veel mingit sellist juttu, et nii ja naamoodi käituv naine on kerge saak....mis krdi kerge saak! Kui ma otsustan esimesel kohtumisel voodisse minna, siis sellepärast, et mulle eeldib see mees ja ma tahan seksida, mitte sellepärast, et ma mingisugune saak olen. Aga noh, ise teate, mängige oma imelikke suhtemänge kui tahate...:)
 
Siilike Ne 02. november 2015, kl 22.22
Kui olin veel nooruke, siis ehmatasin oma vabameelsusega mehi. Mõned mehed olid ikka kohe väga ehmunud. :D Saagiks pole ma end kunagi pidanud - mina valin ju mehe välja, kes meeldib, ebameeldivaga ju ei hakka jändamagi.
mansion ghost 02. november 2015, kl 22.52
Jep, kes korra karuselli peale sattunud see ühe-kahe tiiruga lepi, ikka seni kuni "haaret" jätkub.
 
kass 02. november 2015, kl 22.56
Jahin saaki, võin tunde passida kuni ta ilmub, krapsan kinni, mängin, nii et teine on jõetu põgenemiseks ja siis vaatan, mis edasi teen, kas söön ära või jätan sinnapaika.
KAS TÕESTI SAAB NAIST SAAGIGA VÕRRELDA?
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 22.57
selline naine on kõigi machomeeste hirm....ei saa end piisavalt mehena tunda, ilmselt.

Esopus Spitzenburg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Kui ma otsustan esimesel kohtumisel v
> oodisse minna, siis sellepärast, et mulle eeldib s
> ee mees ja ma tahan seksida, mitte sellepärast, et
> ma mingisugune saak olen.


mansion,
kes karusselli pealt hooga maha prantsatanud, pole siiani põrutusest toibunud?
mansion ghost 02. november 2015, kl 23.09
Jajah, peab ju näo tegema, et ikka veel karussellil püsib. Muidu äkki arvatakse, et põrutada saanud. ;)
"karussellilt" saab rahulikult maha astuda enne kui see täispõõrded saavutab.
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 23.15
jajah...maha astuda ja nii see elu mööda veerebki roostes rataste kolinal.
aga puudub vajadus teha nägu, et inimesed on enamasti ilusad ja head, kepp on mõnus, šokolaad on magus, vein paneb purju- see ongi ju reaalsus.
 
vanasõna 02. november 2015, kl 23.31
Noorik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tundub, et siin foorumis on enamus lahutatud keske
> alised. Mina olen noor inimene, aga tahaksin aru s
> aada, mida oodatakse suhetest keskealisena? Kas on
> nii, et saad neti teel tuttavaks, jood ühe kohvi
> ja samal õhtul hüppad kohtingukaaslasega kohe vood
> isse?

Tõeline Naine esimesel korral ei anna ja Tõeline Mees teist korda ei küsi.

Kas keskealised naised on meeste jaoks kerge
> m saak kui nooremad?

Ei ole, mõnikord ikka annab joosta ....

> Kas keskeas enam ei taheta
> gi kooselu, vaid soovitakse sellist tutvust, kelle
> ga aeg-ajalt "kohvitada"?

Inimene on paarisuhteks loodud.
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 23.56
kes sellised dogmad inimestele pähe taob? massiga kaasajooksmise vajadus? hirm üksinduse ees? kristlus? hääled peas?
kui inimene tunneb end üksi olles terviklikult, kas peaks siis olema sunduslik mingi paariline kõrvale otsida- et oleks nii nagu peab? hoolimata omaenda sisetundest ja vajadustest.

vanasõna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimene on paarisuhteks loodud.
 
vanasõnakirjutaja oli siiss Sid 02. november 2015, kl 23.58
no sellin epositiivne sõnum vana naise püüdmisest. irw, püüda seda, kellel nõudmist nagu polegi. vanuse, välimuse, raha ja elukommete pärast.
aga eks igaüks imeb oma mulli.
mansion ghost 03. november 2015, kl 00.05
"kui inimene tunneb end üksi olles terviklikult, kas peaks siis olema sunduslik mingi paariline kõrvale otsida- et oleks nii nagu peab? hoolimata omaenda sisetundest ja vajadustest."

"jajah...maha astuda ja nii see elu mööda veerebki roostes rataste kolinal.
aga puudub vajadus teha nägu, et inimesed on enamasti ilusad ja head, kepp on mõnus, šokolaad on magus, vein paneb purju- see ongi ju reaalsus."

Kumb siis? Kuidagi sksiso tundub see heietamine.
 
Haha 03. november 2015, kl 07.16
Litsakad keskealised mutid õigustavad ennast.
 
Esopus Spitzenburg 03. november 2015, kl 10.22
Mansionile lihtsalt repliigi korras, et see, kui naine ennast saagiks ei pea ja suht kohe(kasvõi esimesel kohtamisel) otsustab mehega voodisse minna, ei pruugi tähendada mingit karusellil keerlemist ega oma pandavuse tõestamist. Võibolla on lihtsalt naine, kes oma kõhutunnet usaldab ja ei viitsi neid lollakaid tedremänge mängida, vaid on juba otsustanud, et vot selle mehega võib igavesti päikeseloojangusse kapata:)
 
elu on elamiseks 03. november 2015, kl 10.47
Haha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Litsakad keskealised mutid õigustavad ennast.

peaks nagu õigustama seksuaalvajaduse olemasolu? ega keskealised mutid pole süüdi, et mõnel keskealisel pässil need vajadused kustumise märke näitavad...
 
remark 03. november 2015, kl 11.09
"kustumise märgid" kaovad mingil müstilisel põhjusel kohe kui ellu tekib normaalses konditsioonis voodiõde...
/mõttekoht../
 
keskiga 03. november 2015, kl 11.09
Vastupidi, liiga noortega üldse ei tutvu ja endast vanemaid valin,kellega üldse kohtama lähen, väga valin...Ei mingeid voodeid enne abielu aga viimane kooselu ,see lõppes viimati ka 3a aastat tagasi. Need kes vaid voodi teemat üleval hoiavad on kas puudega, kuidagi probleemsed või keda keegi kunagi ei taha- üldiselt peaga pole neil kõik korras.
 
to keskiga 03. november 2015, kl 11.14
puud on ikka sinu enda probleem:)
 
to to keskiga 03. november 2015, kl 11.33
Elan keskküttega korteris aga puue on sinu rida.
 
to keskiga 03. november 2015, kl 11.43
sa pole siin ainuke, kes arvab, et kõigil peale tema on puue, seksitakse ainult lapse saamiseks jne.
frigiidsus ja huumorisoone puudumine pole vist ravitav.
 
Kõik olemas 03. november 2015, kl 11.47
Ei pea olema teisel ega kolmandal ringil. Küll saatus juhatab mulle täpselt sellise mehe kätte, nagu mulle vaja on. Tunded tekivad nagunii, sest see on saatuse poolt saadetud. Ülejäänud paneme sobima!
 
Tühjad pihud 03. november 2015, kl 11.56
Millal saatus minuni jõuab?
 
Monique 03. november 2015, kl 12.23
remark Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "kustumise märgid" kaovad mingil müstilisel põhjus
> el kohe kui ellu tekib normaalses konditsioonis vo
> odiõde...
> /mõttekoht../

KUI tekib, aga siiani pole veel tekkinud. lootus sureb viimasena...
 
Kõik olemas 03. november 2015, kl 12.56
Saatus seisab juba viis aega sinu uksel, lase ta ükskord sisse!
 
teada 03. november 2015, kl 13.02
Reeglina vanemad inimesed on kohe seksijad, nad ei viitsi kaua oodata. Eriti kiiresti minnakse endast noorematega, et saada noort ihu enne suurt vanadust. Naised on valmis ilma kummita absoluutselt kõike tegema kui noor poiss on nende iluideaali sarnane.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!