Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Keskealised teisel ringil
 
imesta aga imesta 10. november 2015, kl 23.03
imestan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> isegi sale, nõgusa seljaga, pepuni blondide juuste
> ga ja seksikas kadakatupp ei kõlba alule, kes siis
> üldse talle kõlbab?

see kadakatupp selliseks kõigepealt, küll ta siis kõlbab kah:DD
 
selge 10. november 2015, kl 23.08
eks alul ole kadakatupe pilt voodi kõrval öökapil,aga kätte seda naist ta ei saa. see ajabki tigedaks.
 
selge jah 10. november 2015, kl 23.14
selge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks alul ole kadakatupe pilt voodi kõrval öökapil,
> aga kätte seda naist ta ei saa. see ajabki tigedak
> s.


ja mis teid, proua, tigedaks ajab? suur tagumik ja huvipuudus selle vastu?
 
selge 10. november 2015, kl 23.21
olen mees ja kavatsen kadakatupele ise ettepaneku teha.
 
paistab 10. november 2015, kl 23.26
selge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen mees ja kavatsen kadakatupele ise ettepaneku
> teha.

et oled selleks õiges kohas, tee seda ja kaduge siit!
 
kadakatupp 11. november 2015, kl 00.10
nii magus, et põhjustab lausa mitmepäevast poleemikat, vesiseid suid ja mikroskoobiga tsellu tuvastamise katseid?
kui üks tavaline väike tagumik ja siidine sukapaar publiku nii ärevaks ajab, ehk peaks samas stiilis pilti ka memuaaride kaanel kasutama? eeldades, et sisu saab olema vähemalt sama mahlakas ning häbitult aus...
ja tegelikult, mitte ainult kaanel. inimkeha kui looduse kunstiteost oleks patt varjata!


Toivo (vanematsorti delfimees) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tupp, seekord on sul tõesti väga maitsekas ja õnne
> stunud pilt. Mahlakas tagumik, sukad, himur jutt,
> koketeerimine ja kehavõlude eksponeerimine, mis kõ
> ik täiskomplekti juurde kuulub... mmmmm ... Magus
> liha... :P Ajab suu vesiseks!

 
Toivo (vanematsorti delfimees) 11. november 2015, kl 00.25
Ooda, las ma maitsa su häbitu magusa liha kõigepealt ära, siis kirjutame ühes mahlakaid memuaare. Ajab püksis ja peas kihelema!
 
Toivo (vanematsorti delfimees) 11. november 2015, kl 00.34
KRT!; RSK! Eelmine mats mind libamas! Daamidele lähenetakse õrnalt! Sa krdi tohman. Sa saadana silmamuna!

...Preili Tupp, suudlen Teie kätt. Unistan Teie silmi kohata, kaunist kaela imetleda...

Teie austaja Toivo
 
varastatud pilt 11. november 2015, kl 00.34
kuskohast sa selle pildi pihta panid, kadakatupp?
vilets pilt ju.
 
tubateater 11. november 2015, kl 00.35
kadakatupp teeb odavat tubateatrit.
 
Lilli 11. november 2015, kl 00.35
Pildi sai ta mingilt vanalt Uudult, kelle modell ta 3 aastat tagasi oli. Naturaalne Tupp.
 
Toivo (vanematsorti delfimees) 11. november 2015, kl 00.41
Nüid läits pooljäigas, laske preili tupp end pildil veidi rohkem uurakile, siis ma pääse ligi tolle USB kaudu.

Ikka maialt matsudades ja musitades ja kummardades, teie austaja Toivu!
 
¿? 11. november 2015, kl 00.41
Ütlen üks kord ja ausalt - minule meenutab kadakatupsu pilt hüljest. Pihakohta nagu polekski või rakurss vale?
 
Uudu 60 11. november 2015, kl 00.47
Eks jah, tupp ei näe pildil välja nälginud 15aastane luider plika... Aga hüljes, hüljes on ikka matsakama mammi tüüpi tegelane ;D
Tänud, mehed, teie eelistused on jälle paljastatud.
 
Vahemärkus 11. november 2015, kl 01.00
ja millised need eelistused oleks siis? Sellised, nagu keegi arvab end ikka veel olevat, otsides siia mingi vastava pildi selle kohta. Ja siis kommenteerib seda ise meeste nimede alt, et küll on ikka hää ja kena see poolesajane naine.

Thumbs up
 
kadakatupp 11. november 2015, kl 01.22
Vahemärkus,
netidetektiivina sa läbi ei lööks.
see keegi on hetkel just selline nagu pildilt paistab, pangu see sind kibestumusest nuuksuma või mitte. isegi veel tänahommikuse äratuskepi ajal täitsa esteetiline peegelpilt...kui kunagi poolsada või sada täis saab, siis muretseme edasi, eks. hetkel pole põhjust ja mingit müstikat siin pole. tule proovi kasvõi kümnendik mu regulaarsest treeningprogrammist kaasa teha, siis hakkad taipama.
võimalik, et sina kommenteerid naiste nimede all. see on sinu probleem.
minul poleks viitsimist hakata kellegi nime all endale komplimente tegema. kõiksugu moosimist on niigi terve elu pidanud kuulma....nagu kadedate viuksumistki. nii et laske aga rõõmsalt edasi, ärge laske end häirida.

 
koera saba 11. november 2015, kl 01.28
ei tõsta ka keegi peale koera, mage, et mitte öelda hale, kadakatupp...
 
Vahemärkus 11. november 2015, kl 01.30
juba tunnen mõrudat maiku suus ja kibedat kahetsust, millest kõigest olen ilma jäänud, mõelda vaid, see kõik ongi nii, nagu ta kirjutab

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
kadakatupp 11. november 2015, kl 01.48
musimusi, Vahemärkus. mõelda vaid kui ongi kõik nii. kas sa ikka valaksid siis mõne krokodillipisara? muide mõru maik suus võib tuleneda ka sellest, et su boyfriend liiga õllelembene on. kõik võib olla. millal trenni tuled siis, tugitooliatleet?

 
vana naise nukker nutt 11. november 2015, kl 02.55
no see nesekiitus on ju väga kurb lugeda. vana naine püüab tõestada, aga mida?
mida rohkem rabeleb, seda haledam tundub. lihtsalt haletseda.
 
vana naise nukker nutt 11. november 2015, kl 02.58
no nii hale hakkab, aga pole meest, kelle rinnal nutta. pole kunagi olnudki.
miks mingitel tuppedel peenistest järjekord ukse taga, vot aru ei saa.
 
Sid. 11. november 2015, kl 10.49
vana naise nukker nutt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no nii hale hakkab, aga pole meest, kelle rinnal n
> utta. pole kunagi olnudki.
> miks mingitel tupped
> el peenistest järjekord ukse taga, vot aru ei saa.


Hõbetutil jälle antidepressantide mõjul unetu öö olnud. Kas pole kummaline omistada omi hädasid teistele? Või ongi see nii, et igaüks mõtleb oma rikutuse tasemelt - sigatseja mõtleb, et kõik sigatsevad, libaja, et kõik libavad, kuival istuja, et ka kõik teised kuival istuvad. Tegelikult on aga elu palju lihtsam, need, kes teevad, need ka jõuavad. Miski ei keela aktiivsel inimesel päeval foorumis ja öösel voodis tegusid teha, kui sa aga tahad öösel foorumis tegusid teha, siis on juba üheselt selge, et muud sul kahjuks teha pole.

Minu kaastunne sulle.
 
vanaduse raske koorem 11. november 2015, kl 17.05
Sid aktsepteerib, et ta ise on vana hallipäine tohlakas, samas ta vana venelane, kes on Sidist ju mitmed aastatd vanem, peab särama igavese nooruse kustumatus tules.
vanad naised on ikka ka hallid
kulla Sid.
Miks see tõde sulle nii põletavalt valus on?
 
müürilill ja muidu kadakatupp kirjutab: 11. november 2015, kl 17.07
vana naise nukker nutt 11. november 2015, kl 02.58
no nii hale hakkab, aga pole meest, kelle rinnal nutta. pole kunagi olnudki.
miks mingitel tuppedel peenistest järjekord ukse taga, vot aru ei saa.
---------
eks ta nukker ole jah. Tõde, ma mõtlen. vanduse pratamatuse kohta.
 
vanaduse koorem ja muidu kadakatupe austaja kirjutab: 11. november 2015, kl 17.17
vanaduse raske koorem Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid aktsepteerib, et ta ise on vana hallipäine toh
> lakas, samas ta vana venelane, kes on Sidist ju mi
> tmed aastatd vanem, peab särama igavese nooruse ku
> stumatus tules.
> vanad naised on ikka ka hallid
>
> kulla Sid.
> Miks see tõde sulle nii põletaval
> t valus on?
--------

eks ta valus ole jah. Tõde ma mõtlen. sinu kortsus molli ja pekise kere kohta, mida viimased 60 aastat pole keegi panna tahtnud.
 
kas muudaks nagu nooremaks? 11. november 2015, kl 17.46
kas kellegi 60 aastta, või paks kere, muudaks nagu eelkirjutaja apetiitsemaks ja nooremaks?
ja kas kellegi kortsud võyavad kortsud ära su lõdvalt peeniselt?
mis lineaarne seos nagu seal oleks.
 
Sid. 11. november 2015, kl 18.20
vanaduse raske koorem Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid aktsepteerib, et ta ise on vana hallipäine toh
> lakas, samas ta vana venelane, kes on Sidist ju mi
> tmed aastatd vanem, peab särama igavese nooruse ku
> stumatus tules.
> vanad naised on ikka ka hallid
>
> kulla Sid.
> Miks see tõde sulle nii põletaval
> t valus on?

Vanadus on suhteline mõiste. Kindlasti olen ma oma laste vanustele vana inimene, samas sinuga võrreldes veel üsnagi noor. Pealegi, ei ole see vananemine mind kunagi kohutanud ja erinevalt sinust on ka tõde mulle kallis. Sinu segaste (ilmselt tugevate kemikaalide mõju all oleva aju) mõtteavalduste kõrval on minu tõde selge nagu allikavesi.

*Mis fetiš sul nende tutikarvade värvimisega on? Kas sa pole oma hõbedastega siis rahul?
 
Sid vicious 11. november 2015, kl 18.33
On tavapäraseks saanud rääkida füüsilisest ja vaimsest tervisest nii, nagu need oleksid erinevad asjad. Kuid praeguse aja inimene on paratamatult nii materialistlik. Selleks, et talle tervise taastamist õpetada, peab alustama käega katsutavatest st. füüsilistest külgedest. Igapäevane töö arstina nõuab sellist lähenemist.

Ometi peab inimene, kes on valinud mittetraditsioonilise tervenemise võimaluse, teadma, mis on tervis - ja neid teadmisi kasutama. Kes loodab, et tal käeviipega haigus ära võetakse, eksib rängalt, kergeusklik aga maksab hiljem oma tervisega. Kui keegi Teie haigust käega ravides ehk energiat andes kergendab, siis on sel kõigest lühiajaline efekt ja see on vaid tagajärje likvideerimine. Nii ravib põhimõtteliselt ka tavameditsiin.

Haigust saab ravida vaid põhjust kõrvaldades, aga põhjus on sügaval Teie sees peidus. Iga inimene teab ise põhjust, aga enamik ei teadvusta seda.

Kõige parem ravija on endale inimene ise, kuna ta on pidevalt käepärast. Arsti ülesanne on õpetada, suunata, abistada ja vigadele tähelepanu juhtida. Kui inimene ennast ise ei aita, siis ei aita teda ka Jumal.

Inimene on Vaim, kes omab Hinge kaudu oma Keha.

Meie keha on nagu väike laps, kes on pidevalt armastuse ootel ja kui me vähegi tema üle hoolt kanname, siis ta rõõmustab siiralt ning tasub meile kohe ja heldelt. Kui inimene hommikul ärgates ütleb: "Tere hommikust, minu keha! Ma armastan sind! Täna tuleb ilus päev." Siis tuleb täna ilusam päev. Ja õhtul: "Head ööd, minu keha! Ma armastan sind! Uni tuleb hea." Ja uni tulebki parem.

Kui päike paistab, siis mul on hea olla. Tegemist on passiivse nautimisega. Aga kui päike paistab ja ma ütlen endale: "Küll on rõõm, et päike paistab, " siis ma olen andnud endale aktiivselt palju positiivsust. Kui sajab ja tee on võimatult porine, saab sellelgi puhul öelda midagi sellist, mis teeb meele rõõmsaks. Ka kõige ebameeldivamas olukorras on midagi positiivset - isegi kui see on vaid kibe õppetund.

Kes teab, misjaoks seegi vajalik on?



Kosmiliselt eksisteerib põhjuse ja tagajärje seadus. Mida külvad, seda lõikad. Haigus viitab selgelt meie vigadele enda suhtes.

Kellele ei meeldi, et tema vigadele tähelepanu juhitakse ja nendest vabanemist õpetatakse, see määrab end ise vaevadele. Inimese vaim teab oma kohustusi. Nende hulka kuulub ka kohustus terve olla. See, et me oma materiaalses negatiivsuses jätkame allamäge liikumist, tähendab kõigile halva tegemist. Inimene ei ole üksi. Haige inimene kiirgab enda ümber negatiivsust, tehes sellega teistele halba.

Seega: minu pere haigused on osalt minu tehtud. Kosmiline seadus on: kõike, mida ma teen, saan topelt tagasi. Nii nagu seaduse mittetundmine ei kergenda karistust, nii võtan ma endale topeltkaristuse oma negatiivsuse eest.

Haiguse on inimene võtnud endale ise. See on tagajärg. Põhjuseks oli halb mõte.

Järgnev on neile, kes tahavad endid ise aidata.

Kõik siin ilmas on Energia.

Energia = Valgus = Armastus = Universum = Kõiksus = Jumal.

Kui Teile ei meeldi sõna Jumal, siis Te olete inimene, kes pori vihates viskab välja ka sädeleva kalliskivi, mõistmata, mis see on.

Energia eri vormidega on tagatud maailma mitmekesisus.

Terviseenergia tagab tervise. Kõiksuses ei ole paigalseisu, ka tervise-energia on pidevas liikumises. Nii nagu veri voolab mööda veresooni ja lümf mööda lümfisooni, nii liigub energia mööda kanaleid. Vereringet võib kehas kunstliku südamega jätkata, aga kui energiavool katkeb, siis inimene sureb.

Energiakanalid on tavalisele silmale nähtamatud. Neid on inimkehas loendamatu hulk ja nende keskosa koondub peaenergiakanaliks, mis asub lülisamba kanalis. Nimelt sellepärast saame nimetada lülisammast keha toeks nii otseses kui ka mõttelises tähenduses.

Inimese kehas asuvad veel energiakeskused ehk tšakrad, mis kuju-tavad endast energiareservuaare. Nende normaalse täitumise tagab lülisamba normaalne ehk terve olek.

Iga inimene peaks oma füüsilise tervise taastamist alustama lülisambast. Meie kehaehitus on täiuslikult otstarbekas. Kõik abivahendid oma



kelm laastamiseks on meile sündimisel kaasa antud - silmad, et näha viga ja käed, et seda parandada. Inimese skelett + lihased on täpselt reguleeritud kangisüsteem, lihtne ja universaalne, kui me teda töökorras hoiame.

Vaadake oma keha peeglist - kui kõver ta on! Ja ärge hakake otsima õigustusi, miks ta selline on. Kui tahate terveks saada, siis peab lülisamba sirgeks saama. Niikaua, kuni inimene ei mõista, et tema kehahoiakust sõltub tema tervis, ei ole teda mõtet edasi ravida - nagunii ta ei parane täielikult.

Lõtv keha = lõtv hing = lõtv tervis.

Ärge unustage, et ükski lüli lülisambas ei talu vähimatki teise lüli vastu hõõrdumist. Enne kui kõverust hakata sirutama, peab lülidele ruumi tegema.

Alustada tuleb lülide tõstmisest. Seda võib teha sirutusharjutustega: kai püsti, põrandal lamades või istudes. Kõige parem on teha seda kõval toolil istudes. Pange peopesad reitele, randmekohad toetugu kõhu alaosale. Kontsentreerige oma mõte lülisambale. Alustage tõstmist õndraluust (sabaluust). Füüsilist tõstmist tugevdage mõttelise tõstmisega. Tehke seda tundega - nagu kass tõstab saba püsti nii, et nimmeosa muutub nõgusaks ja ristluugi tõuseb üles. Sellega tõstame ristluu liigespinna horisontaalseks. Ainult nii saavad nimme-, rinna- ja kaelalülid kergelt üles tõusta, sest kaob nende katusekivide asetust meenutav tahapoole viltune asend koos sellega loomulikult kaasas käiva tohutu lihaspingega seljas.

Kui Te veel mõttes kujutate, kuidas iga lüli eraldi tõuseb otse üles oma õige koha peale ja aeglaselt käte jõudu abiks võttes tõstate selga, võib varsti saavutada tervenemise: õlgu tõstmata on käed vabalt sirged, hingamine on vaba ja selg on sirge. Ei ole olemas liiga pikki käsi, on liiga lühikeseks vajunud selg.

Nüüd lõdvestage õlad ja sirutage kaela, rohkem kukalt kui lõuga, nii et pingutuvad kõik ülakeha lihased. Nautige oma lülisamba sirutumist ja tundke sellest rõõmu.

Kui Te peale sellist sirutamist tõusete, tunnetage keha. Kui tunnete, et lülisammas on kaalutu - kui keha ei oleks takistuseks, siis tõuseks üles - siis olete saavutanud ideaali ja peaenergiakanal on avatud. Teil on hea värske tunne. Te tunnete end tervemana.

Kui sageli sellist harjutust teha? Nii sageli, kui ruttu tahate terveks saada. Kes teeb üks kord päevas, kes sada korda. Igaühel oma eesmärk ja võimalus valida.

Tavaline inimene ei suuda sageli mõista, miks sunnitakse selga sirutama, kui ta tuli ravile hoopis teise haigusega. Seljahäda ei tapa, on tavaline põhjendus. Tähtis on see sellepärast, et igale lülile vastab üks organ või organite paar, mille tervis on täpses sõltuvuses lülist. Vaadates vigastatud lüli võib öelda organit nägemata, mis sellel viga on. Näiteks abaluude vahel asub VI rinnalüli - südame lüli, mille järsk põrutus, eriti kui lüli on enne juba vigastatud, kutsub esile isegi infarkti. I kaelalüli vigastus migreeni, langetõve jne.

Mida kauem on lüli olnud vigastatud, seda suuremaks lähevad aja möödudes muutused. Alles kriitilise piiri saabudes tekib valusündroom. Kui oleksite oma lülisammast profülaktiliselt sirutanud, poleks kriitilist piiri saabunudki.

Kontorilaua taga istujatel on selg kõige sagedamini kõverdunud -vajab sirutamist 5-10 korda päevas. Kui tõstate suurt raskust või kukute, siis kohe pärast seda. Ka sporditreening peaks algama ja lõppema sirutusega.

Eriline probleem on traumeeritud luud.

Kui 30-40 aastat tagasi oli kindel, et laps ta välise kukkumisega end ei vigasta, siis nüüd on olukord vastupidine. Laste luukude on mineraalide, eriti kaltsiumi puudusest nii habras, et sirgete lülisammastega lapsi annab otsida. Noori veelgi enam. Kogu maailm kannatab rafineeritud toidu tõttu mineraalainete nappuse käes ja muutub aina põduramaks.

Iga inimene sõltumata east peaks tarvitama looduslikku kaltsiumi -munakoori. Eriti kasvavad lapsed, rasedad, need, kellel on olnud luude traumasid ja vanad, kellel on enamikul juba luude hõrenemine. Hormoon-ravi saanutel on luude hõrenemine sageli saavutanud äärmusliku iseloomu, ometi ei tarvita nad kaltsiumi.

Lastele antakse rahhiidi vastu D-vitamiini. See on nagu piits väsinud hobusele, kellele kaeru ei anta. Kaltsiumi on ka vaja. Kaltsiumi ainevahe-tust reguleeritakse kõrvalkilpnäärmetest, mis asuvad kilpnäärme tagapinnal. Energeetiline regulatsioon tuleb seitsmendast kaelalülist. Järelikult: kui soovite, et luud oleksid tugevad, siis sirutage pikaks ka oma kael. Ja ei ole vaja karta ateroskleroosi (veresoonte lupjumist). Vastupidi!

Kui Te keedetud (puhtuse pärast), kuivatatud ja kohviveskis purustatud munakoori võtma hakkate, siis öelge neile mõttes: "Minge nüüd ilusti minu luid tugevdama ja võtke möödaminnes kõik mittevajalikes kohtades asuvad soolad endaga kaasal" Nii võib vabaneda ateroskleroosistki. Kõik algab mõttest, ärge seda unustage!

Täiskasvanute annus oleks üks kuhjata teelusikatäis päevas kuus kuud aastas, haigetel pikemalt. Kasvavatel lastel on pidev suurenenud kaltsiumi vajadus. Praegu on müügil juba suhteliselt head looduslikku dolomiiti liialdavad tabletid, mida on mugav kasutada. Nende energeetika ei ole muidugi võrreldav naturaalse munakoorega.

Võib tunduda naljakas, aga selja sirutamine aitab isegi paha tuju ja väsimuse vastu. Needki on ju vaid negatiivse energia ilmingud.

Miks tuleb pehmel sohval istudes kergesti uni? Sellepärast, et peaenergiakanal vajub kinni ja keha vajab und kui energia taastamise võimalust. S«ma on auto- ja bussisõiduga.

Õpetage lapsi ja noori lülisammast sirutama. Sirge seljaga inimene ei vanane nii ruttu. Ärge oodake niikaua, kuni selja patoloogia on ületanud kriitilise piiri. Alustage kohe!

Selline oli väga lihtne selgitus kehas oleva energiavoolu ja selle takistusest tingitud häirete kohta.

Aga kust tuleb energia?

Nagu eespool öeldud: Kõiksus = Jumal = Energia. Järelikult energia tuleb meile Kõiksusest, Jumalast. Seda antakse meile meie sünni õigusega. Kõige suurem vastuvõtlikkus on meil magades, sest siis on meie hing puhas. Meie enda teha on, kuidas me seda energiat hoiame - suurendame või hävitame.

Mõelge oma elu peale. Kui palju on sündmusi, mis meenudes soojendavad südant ja kui palju on neid, mille puhul hingel hakkab raske. Ja nüüd kujutage ette, et kõigi sündmustega olete seotud nähtamatu niidi ehk energiasideme abil. Kui palju valgeid - positiivseid - ja kui palju musti -negatiivseid!

Ühed sündmused annavad jõudu ja teised võtavad. Neid nimetatakse elusündmuste pingeteks ehk stressideks. Üldiselt teatakse, et haigused on stressidest tingitud, aga kas Te suudate uskuda, et kõik haigused on põhjustatud stressidest?

Lihtne näide - kunagi lapsepõlves ütles keegi Teile ühe paha sõna.

Nüüd iga kord, kui

-Teile öeldakse nii

-Teie ise ütlete nii

-Teie kuuldes öeldakse kellelegi nii

-näete filmis kedagi seda kellelegi ütlemas,

siis on see Teie isiklik probleem, sest käivitub uuesti seesama negatiivne side.

Ehk piltlikumalt: iga kord kukub tilk Teie kannatuste karikasse, kuni karikas on täis.

Mida negatiivsem on tunne, seda suurem on tilk. Ja üle ääre valgunud loik on haigus. Mida suurem loik, seda suurem haigus.

Nii seletatult peaks olema selge, miks ühest ainsast sõnast võib tulla infarkt. Infarkt või ükskõik, mis teine haigus, on kriitilise piiri ületamine ehk viimane tilk karikasse. See on energia materialiseerumine. Sellele situatsioonile järgneb tavaline järeldus - keegi põhjustas kellelegi infarkti. Järgneb kaasatundjate viha "süüdlase" vastu ehk negatiivsusele (infarkt) lisatakse veel hulgaliselt negatiivsust (viha, kättemaksuhimu). Kas infarkti-haige saab paraneda? Ei saa!

Räägime olukorra selgemaks veel ühe primitiivse näite varal:

Neli inimest seisavad ja ootavad kedagi. Järsku ütleb üks: "Rumal. " Kolm kuulevad seda. Esimene hakkab pisaraid neelama ja on õnnetu, et talle nii öeldi. Teine arutleb: "Miks ta nii ütles? Mis ma talle teinud olen? Äkki..." jne. Ja närvipinge tõuseb. Kolmas hakkab naerma - teda see ei puuduta. Aga tegelikult see inimene ütles selle sõna endale, sest talle meenus, mis ta ise oli unustanud.

Mis juhtus? Kaks inimest tekitasid ilma põhjuseta negatiivse sideme ja stressiahel hakkas tööle. Kes oli hea ja kes oli halb? Kolmas oli hea, sest tema endale stressi ei tekitanud.

Kas üldse on olemas absoluutselt head või absoluutselt halba? Ei ole. Kõik on suhteline. Ühele hea, teisele halb. Sõltub sellest, kuidas ma olukorda hindan. Ärge otsige süüdlasi, vaid teadke - kõik algab minust.

Kui minul on halb, siis olen ma ise selle enda sisse võtnud.

Sarnane tõmbab sarnast - see on kosmiline seadus. Kui minus on hirm haigeks jääda, siis ma jään. Kui ma kardan varast, siis ta tuleb. Kui vihkan pettust,siis kutsun petiseid enda ligi.Kui minus on viha, kadedus,

süütunne, kahetsus, haletsus, siis tõmban ma enda ligi viha, kadedust, süütunnet, kahetsust, haletsust jne.

JÄRELIKULT: kui inimene on haige, siis ta on juba halva endasse võtnud ja teinud sellega oma kehale halba.

See halb mõte, mis on minu sees, teeb halba alati ja minu keha ei vajaõigustusi.

Nüüd on ainuke võimalus - vabaneda sellest halvast. KUIDAS? ANDESTAMISE ABIL!

Negatiivne side vabaneb, kui ma ütlen:

1.Ma annan sulle andeks, mis sa mulle tegid.

2.Ma annan endale andeks, et ma selle halva endasse võtsin.

3.Ma palun oma kehalt (elundilt) andeks, et ma sellega oma
kehale halba tegin.

4.Ma armastan oma keha (elundit).

Kui ma ise olen halba teinud (ka mõttes), siis palun andeks sellelt, kellele halba tegin. Annan endale andeks, et nii juhtus.


Inimene peab endale oma teost aru andma. Kõik, mis ma teen teisele, lelle saan ma topelt tagasi - teen head, saan topelt tagasi, teen halba, saan topelt tagasi. See, kui inimene halba tehes murrab kukkudes luu, tähendab väikest karistust väikese süüteo eest. Tal on õnn seda saada kohe. Suur patt tuleb tasuda hiljem, ka järgmises elus. Kes oigab oma raske saatuse pärast, see mõelgu, et see on lunastus eelmise elu pattude eest. Kui inimene teeb mõtlematusest halva teo, tuleb karistus, aga kui teeb teadlikult ja sihilikult, siis tuleb suur karistus. Eriti sageli on praegusel ajal sajatusi, needusi, kahjurõõmu, kuritegusid. Karistus ootab aega.



Olgu veel kord öeldud - põhjusele järgneb tagajärg iseenesest. Ärge vihake neid kurjategijaid, vihaga Te teete endale halba. Nemad võtavad ise endale varem või hiljem karistuse.

Kui paluda oma eelmise elu pattude eest andeks ja anda endale andeks, et siiani ei ole seda osanud, siis saab vabaneda eelmise elu patust. Probleem on ainult selles, et tuleb leida selgeltnägija, kes vaataks eelmist elu.

Ideaal on see, kui inimene mõtleb ettepoole, mitte taha. Tuleb pahateod tegemata jätta või andeks paluda kohe, kui olen tahtmatult midagi teinud või isegi mõelnud. Ei saa elada lootuses oma eelmise elu vigu parandada hiljem, kellegi abil. Mis täna tehtud, see homme hooleta.

Mõte on tegu. Mõttes andestamine on sama tugeva mõjujõuga, kui sõnades häälega andestamine. Mõttes töötamine annab mulle võimaluse andestada kõigile sõltumata ajast ja kaugusest. Eilne päev on andestamiseks sama kaugel, kui lapsepõlv või eelmine elu.

Kui ma andestan kogu hingest, siis vabaneb side kohe ja täielikult. Kui ma ei oska oma mõtet kontsentreerida, siis tuleb korrata, kuni tunnen, et seda probleemi minu jaoks enam ei ole.

Võib-olla eelnevast juba mõistsite, miks ei tohi kunagi küsida: "Aga tema on ju süüdi, miks mina pean andestama?" Mina pean sellepärast, et minule teeb see halba. Ja tema võib-olla ei teinudki halba, see oli ainult minu meelest halb.

Missugune on suurim patt maailmas? See, et inimene ei oska andeks anda!

Andestamist ei saa alati võtta lihtsustatult. Kui mul on halb, siis tuleb endalt küsida: "Miks mul on halb? Mis teeb mulle halba?"

NÄITEID.

1.Inimesed tülitsevad omavahel, aga minule tekitab see halbu tundeid.

-Ma annan teile andeks, et te oma tüliga mulle halba teete.

-Ma annan endale andeks, et ma selle enda sisse võtsin.
Nii andestades saate imestades näha, et tüli lõpeb kohe.

2.Keegi haigestub, mul on mure ja hirm.

- Ma annan haigele andeks, et ta oma haigusega mulle haiget teeb.

- Ma annan endale andeks, et ma selle enda sisse võtsin.

Inimene on võtnud endale kohustuse muretseda. Kes ei muretse teise pärast, poleks nagu õige inimene. Aga mure - see on negatiivsus. Järelikult tuleb murest ja temast tekkinud halvast vabaneda. Laste ravimisel on see andestamine ideaalne. Ma vabastan sellega lapse ja enda vahelt minu tekitatud negatiivse sideme, mis kurnas meid mõlemaid. Kopsupõletik paraneb lapsel sel juhul 3-4 päevaga ravimiteta.

3.Keegi sureb.

-Ma annan sumule andeks, et ta oma surmaga mulle haiget
teeb.

-Ma annan endale andeks, et ma selle enda sisse võtsin.

Nii parandame tavaliselt oma vea, kuna me ei ole surnu vaimu vabaks andnud. Head teeme nii endale kui ka lahkunule. Väga sageli jäävad (mhaigeks, sest nuttes teevad nad halba lahkunu vaimule. Vaim tahab ja peab vaba olema. Inimene, kes suri, tahtis surra. Ta tahtis vabadusse. Surm on meeldiv kogemus. Kõik, kes on olnud kliinilises surmas, teavad kinnitada.

4, Keegi teeb head, ma tean seda, aga mulle see ei meeldi. Mulle ei ole tema hea praegu vajalik. Minu karma lunastuseks on praegu vaja nimelt halba, mis mul on. Teise eest kõik ette-taha ära teha tähendab talle teha. Ei tohi teiselt ära võtta elukogemust.

-Ma annan sulle andeks, et sa oma heateoga mulle halba teed.

-Ma annan endale andeks, et ma selle enda sisse võtsin.
Selline situatsioon on sageli vanemate ja laste vahelistes suhetes.

Kõige rohkem armastab inimest tema laps. Ja kõige rohkem haiget !|teeb lapsele ta ema. Miks? Põhjus on lihtne.

Laps tunneb oma ema paremini, kui ema ise. Ta vaatab katkematult kuud oma ema. Tema, puhas vaim, teab-näeb-mõistab kõike. Ema teda mitte. Enamik emasid mitme viimase põlvkonna vältel pole osanud oma sündimata lapsega kui elava inimesega suheldagi. Nüüd laps sünnib. Ja hakkab kuulama, mis ema räägib ja nägema, mida ema teeb. Need kolm kardinaalset erinevust tekitavad lapse hinges lõhestumise, negatiivsete sidemete tekke, millele järgneb negatiivsuse kuhjumine.

Ja ometi ei ole meil mingit õigust süüdistada oma ema, sest mina ise valisin tema oma emaks, kui vaimumaailmas olles tundsin vajadust tulla

Maale oma karmat (saatuse võlga) lunastama. Vaid see ema on sobiv minule. Vaid nende raskuste läbi, mis ma selle ema lapsena läbin, saan ma oma karma lunastatud.

Analoogne on olukord isadega.

Andke oma emadele ja isadele peensusteni kõik andeks, isegi siis, kui nad on siit ilmast lahkunud. Te olete neid väärt. See on ka Teie karma, mitte üksi nende oma.

Kui keegi ei mõistnud seda seletust, siis selgituseks veel järgmist.

Inimene on vaimne olend, kes kehastub Maal sellisena, nagu me endid näeme selleks, et saada oma patud lunastatud. Seda halba, mida me praegu teeme, tuleme ikka ja jälle lunastama, võttes iga kord uue keha, mille ära kulutame ja mis siis põrmuks muutub.

Ka eelmiste elude sündmustega oleme energiasidemetega ühendatud. Ka neid saab andestamise abil vabastada.

Enamikul tänapäeva inimestest kestab veel sünnistress. Loode, vast-sündinu on puhas hing. Tema ees peaks täiskasvanu tundma pühadusetunnet, hoidma ja armastama teda. Aga tegelikult!?

Raseduse ajal tegeleb ema kõige muuga, mitte jumalikult targa ja tundliku olendiga. Ja kui sageli kaheldakse - kas sünnitada või teha aborti. Kujutlege praegu, missugune ahastus Teil oleks, kui teaksite, et praegu plaanitseks Teie ema Teie surma. Aga loode ju näeb seda nii.

Siis tuleb sünnitus. Ema oigab oma valude pärast, ämmaemand kiirustab oma töö pärast, arstil oma probleem lahendada - missugust rohtu süstida. Aga laps mõtleb ja palub: "Armastage mind, palun, siis ma saan hästi ilmale tulla. Armastuseta olen ma jõuetu, nagu teiegi, kes te kardate valu, kiirustate, rabelete."

Kõikvõimalikke stresse koorub välja sellest perioodist. Kui lapsega iga päev kasvõi hetk rääkida, siis tähendab see, et teda pole üksi jäetud, teda armastatakse ja toetatakse, temast hoolitakse. Laps ei ole enam hirmunud protestija. Ta on kõrgem vaimne olend, kellel puudub vaid materiaalse elu kogemus - see, mis täiskasvanu vaimset väärtust kahandab.

Seega kõik algab emast! Ja isast! Paluge oma lapse käest andeks, et Te ei ole teda hoida ja armastada osanud, nii nagu tema vajas. Ja andke endale andeks, et nii juhtus.



Laps! Anna oma vanematele nende puudujäägid andeks.

Laste olukorda peab veel eraldi selgitama ja rõhutama. Kui kellelgi on 1, siis on seda lastel. Nende õnn on ainult see, et nad ei võta endasse kurjust, nende puhtus kaitseb neid. Kahjuks voolab maailma neisse vanemate kaudu. Tüüpiline on, et vanemad süüdistavad ühiskonda, kooli ja keda kõike veel selles, et nende laps on närviline, , nutune, depressiivne. Selles kõiges on tõetera. Ja ometi algab hingetrauma kodust. Kui ema tuleb õhtul töölt väsinuna ja tüdinuna ning laps pahaaimamatult jalgu jäädes võmmu saab, siis ongi ema lapsele haava hinge löönud. Füüsiline valu on selle kõrval tühine.

Kui paljud teist paluvad lapse käest andeks, selgitades, et laps ei ole I, vaid mina, kes ma raskest tööpäevast kärsituks muutusin? Ka see laps, kes ei oska veel rääkidagi, saab sellest aru õigesti - ema on see, kes ta on, räägib sedasama, mis on ja käitub vastavalt sellele, mis on. Laps ei kaunistatud maailmapilti. Laps vajab tõde. Andeks paludes me oleme

Laps vajab nii ema kui isa. Ta armastab mõlemat, sest on nad ise Aga kui üks nendest on alkohoolik, on peres konfliktid. Üsna tavaline on,et "hea" lapsevanem hakkab lapsele "halba" mustama.

Õpetamise eesmärgil, öeldakse. Toimub halva muutmine väga halvaks. Väga halb lapsevanem hakkab vihkama isegi oma last. Ja lapses tekib hirm. Hirmu maagia on võimas. Ärge kunagi unustage, et lapse igale haigestumisele eelneb stressi-situatsioon, ka gripile ja teistele nakkushaigustele. Haigus tungib kallale ainult sellele, kelle keha on stressist nõrgestatud. Kroonilised haigused on lastel,kellel on pidev stress (sageli hirmusündroom vanemate ees). Näiteks öine voodimärgamine, juuste väljalangemine, angiinid...

Ärge öelge, et minu lapsepõlv oli palju närvilisem, kui minu lapse elu. Laps ei ole Teie! Tema vajadused on erinevad Teist, tema elukogemus on teistsugune. Kogu maailma negatiivse fooni tõusule lisandub meist igaühe isiklik negatiivsus ja meie laps lihtsalt ei suuda seda taluda.

Tundes, et olukorda peaks parandama, alustage iseendast. Kui tahate teada, mis teha, kui abikaasa on alkohoolik, siis teadke, et alkoholism tekib alaväärsuskompleksist. Alustage andestamisest ja paluge lapselt andeks, et Olete talle ema või isa alavääristanud. Kerge on hukka mõista, raske on mõista.

Ja Teie konfliktid hakkavad nagu imeväel kaduma. Mitte süüdistada, vaid andestada on vaja.



Andestada saab ka sündmustele - traumale, avariile, kukkumisele, operatsioonile jne. Andestada saab samuti emotsioonidele - valule, hirmule, kahetsusele, süütundele, ohutundele, halva eelaimusele jne.

Isegi halvale iseloomujoonele saab andestada. Lülisammaski või väike haige piirkond lülisambas eraldi tõuseb sirgeks kergemini, kui ma palun temalt andeks, et kukkumistega (või raske tööga) olen talle halba teinud. Ja annan endale andeks, et nii juhtus. Nii katkeb negatiivne side, mis minu lülisammast kiiva kisub, ja lüli nihkub meelsasti oma paigale. Mina andsin talle vabaduse. Lüli, omades teadvust, nagu iga teinegi organ või rakk minu kehas, nihkub õigele paigale. Andeks võib anda igale lülile eraldi. Kui ma tean, et üks konkreetne lüli on vigastatud, siis räägin nimelt temaga. Ja tema kuuleb.

Iga inimene on ainulaadne. Iga elund kehas talletab endasse sellele inimesele omase stressi. On võimalik vabaneda kõigist stressidest, kuid selleks peab kasutama selgeltnägija abi. Soovides seda ise teha, tuleb küsida endalt: "Mis mind praegu vaevab?" Ning andestada sellele, mis vaevas. Küsida uuesti. Nii võib korrata väga pikalt. Stresside puuduse üle tänapäeval vaevalt et keegi nuriseda söandab.

Küsimus: Mida teha stresside vältimiseks? Vastus:Ette andeks anda!

Näiteks: Ma pean minema ebameeldivasse kohta. Ma ütlen: "Ma annan teile juba ette andeks, kui te minu suhtes midagi halba plaanite ja ma annan endale andeks, et minu hinges selle halva jaoks ikka veel ruumi on. Ma armastan teid, aga ma armastan ennast ka. "

Minu enda probleem on, kas ma teen seda kogu oma hingejõuga või mitte. Suured äritehingud on võimalik sellisel kombel ära korraldada. Ette andestades on isegi kindlat autoavariid välditud.



Küsimus: Mida teha, kui siiani olin pidanud teist nii suureks süüdlaseks, et andestamine tundub ülejõukäiv?

Vastus:Alustage sellest, et palute endalt andeks, et teise

tekitatud halva endasse võtsite ja sellega enda kehale halba tegite. Andke endale andeks, et nii juhtus.

Nii saab hing kergemaks ja edasine andestamine lihtsamaks.

Andestamisega ma avan ennast heale, usun hea olemasolu ja annan oma kaitsevaimudele võimaluse end aidata.



Kas mõistsite, miks on korduvalt õpetatud ütlema: "Ma armastan sind?"

Armastus on positiivseim tunne, ta sisaldab kõike head. Seepärast võrdsustub ta Jumalaga. Armastades haigust - negatiivsust, lisame talle armastust - positiivsust. Negatiivsus väheneb. Mida rohkem armastust, seda rohkem väheneb. Lõpuks kaob. Katsetage!

Öelge valutavale kohale: "Ma armastan sind." Lugege mini "armas­tan" sõna vajab Teie valutav koht. Nii palju olete Te talle armastust võlgu.

Edaspidi ärge korrake oma vigu. Armastage oma keha, siis saate positiivsemaks. Mõjudes ümbrusele paremini, muutub Teie läbi paremaks kogu Maa, kogu Kõiksus. Mis siis, et vähe. Kui tahate, et Teie juurde tuleks armastus, siis öelge südamest igale vastutulijale, ka kõige põlastus-väärsemale: "Ma armastan sind. " Kõik, mis Te teete, saate topelt tagasi. Teie hing täitub armastusest. Aga sarnane tõmbab sarnast ligi...

Kõik eelnev oli selleks, et tõestada väidet: inimene on nii terve, kui ta tahab olla. Kasutades neid õpetusi, Te tõestate endale, et tahate. Siis tuleb ka tervis. Mitte kunagi ei ole hilja alustada.
 
eelmisele 11. november 2015, kl 22.33
pepukas tunnustuseks!
 
delfi idioodile 11. november 2015, kl 23.11
Tee oma pepukat laevas, seal peaks ruumi olema küll!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!