Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naiselikku naist otsides
 
Erik 06. november 2015, kl 09.40
Haritud ja viisakas ning sportlik mees soovib leida oma ellu pere loomiseks sarnaste soovidega naist, kes oleks haritud, eestlane, kodusoojust õhkava laiema puusaga, emaliku suhtumisega ja looduslähedase mõtteviisiga. Ootan Sinult kirja.
 
oijah 06. november 2015, kl 10.16
Haritud mehed niisuguse sisuga kuulutust ei kirjuta.
 
palus 06. november 2015, kl 11.36
kogenud vaala ;)
 
jahoi 06. november 2015, kl 11.41
oijah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Haritud mehed niisuguse sisuga kuulutust ei kirju
> ta.


millise sisuga kuulutuse siis haritud mehed kirjutavad?
 
:) 06. november 2015, kl 11.43
haritud naised käivad delfis mehi paika panemas ja kritiseerivad teemasid:)
 
haritud mees 06. november 2015, kl 14.27
ma ei hakka siin joppskitele seletama kuidas haritud mehed kirjutavad iga üks võib seda ise lugeda kui oskab ikka va harimatta matts
 
Erik 08. november 2015, kl 21.29
Sain eile õhtal naist küll. Kannu pubist saab alati seksi. Soovitan meestele.
 
no vot 08. november 2015, kl 21.51
tulid nüüd siia kilkama, et kellestki lohakast said üle käia, milline saavutus!
 
Erik 10. november 2015, kl 18.01
Miks lohakast? Seksuaalne soov on normaalne.
 
Kurjam 10. november 2015, kl 18.14
Minu kõige metsikum peoöö oli siis, kui ma oma hamstrile disko korraldasin.....:)))
 
kadakatupp 10. november 2015, kl 23.47
hmmm...wild side of Kurjam.
ja hommikul ärgates avastasid end hamstrinahast stringides?

 
nägemus 11. november 2015, kl 01.48
kui ma kadakatuppe endale ette endale kujutaksin, siis see olekski nagu üks suur vulva, ei pead, keha, käsi ega jalgu, ainult üks suur ja karvane Eršoti kraater...
 
kadakatupp 11. november 2015, kl 02.00
päris hale kui pole muud teha kui virtuaalseid vulvasid silme ette maalida. tuleb see sellest, et pole ühtki reaalset ammu näppida saanud? aga ole ettevaatlik, sellised suured ja karvased neelavad sinutaolisi mikroorganisme nagu emased ämblikud oma kalleid partnereid peale paaritumisakti.

 
nägemus 11. november 2015, kl 02.10
ole mureta, vaid tund aega tagasi külastasin naist, Naist kelle olid kõik kehaosad olemas. Seega sinu nägemus minu rahuldamatusest on väga piiratud, ilmselt kuvad seda millest ise ammu oled ilma olnud. Või saadki kokku vaid riistaga, kelle pole pead, jalgu, käsi ega hinge...usu, sellest sinu pidev rahuldamatu olek peitubki!
 
vahi 11. november 2015, kl 02.26
oi, oi, millest siin heietatakse :P
Kus normaalne rahvas? ei päeval ega ööl, kõik pakku lännu.
 
kadakatupp 11. november 2015, kl 02.28
külastasid naist ja ikka fantaseerid siin võõrastest vulvadest? polnud suurem asi naine vist.
mina näiteks ei kujutle vaimusilmas sind hiigelpeenisena ette, isegi tillukese vändana mitte. kuna mu mehel juhtumisi kõik need käed ja jalad ja lausa hingki olemas, ilus pealekauba. boonusena korralikule varustusele.
aga rahuldamatus, see on tegelikult edasiviiv jõud. iha midagi uut kogeda, mitte jääda laisalt lesima saavutatule, hulpides oma rahulolu sees nagu seisva veega tiigis.

 
lollakas mulje 11. november 2015, kl 02.49
sa kadakajupp jätad endast üsna lollaka mulje. vana naine kirjutab sellist ila.
 
lollakas mulje 11. november 2015, kl 02.55
ma olen sinust 2 korda vanem kadakajupp. mehi on sada korda vähem olnud. mis värk sellega on, et meeste arust jätan alati lollaka mulje?
 
Dr.Zoidberg 11. november 2015, kl 08.29
Kadakatupp on ülekaaluline üksik naine. Ilmselt oma ka invaliidsus pensioni sest tööl ta ei paista käivat. Kahju.
 
Dr.Zoidberg 11. november 2015, kl 08.47
Ilmselgelt see korpulentne naisterahvas häbeneb oma välimust. Ei julge ei reaalses elus ega ka internetis tutvuda. Seega sisustab aega trollimise ja teiste teemade solkimisega.
Kindlasti pole tal ka lapsi, ta on elupõhine vanapiiga nii 35 aastane.
Vaimses perspektiivis on tal aastate jooksul välja arnenenud palju komplekse. Ilmselt sai kõik alguse juba kooliajal kus teda kiusati. Seal sai tema enesehinnang esimese mõra sisse. Hilisemas elus sai temast tavatööline, tõenäoliselt kas kassapidaja või tehasetöötaja.
Tema päevades puudus päike ja rõõm. Ta ei saanud suuremasti töökaaslastega läbi, tõmbus endasse ja tal puudus sotsiaalne elu. Ta pühendas oma õhtud teleka ees vahtimisele ja liigsöömisele. Ta kehakaal kasvas ja enesehinnang langes.
Aastaid ja aastaid kestis see elu nii kuni tal tekkisid haigused ja ta talle anti töövõimetus toetus. Ta jäi koduseks ja avastas enese jaoks interneti. Internetis lõi ta omale alter ego. Nö. ärapanijast elunäinud mutikese kelle läbi ta saab välja elada oma soovunelmaid ja komplekse. Ma ei imestaks kui tal on mitmeid alter egosid. Tõenäoliselt kümneid kuna ta isik on niivõrd lõhestunud, vaevleb tõsises depressioonis ning ka mitmete komplekside käes. Kallid inimesed, ta vajab tugevat kallistust ja vaimset ravi. Aidake teda, ulatage talle sõbrakäsi.
 
Juta 11. november 2015, kl 09.14
Eelmine! Aga, palun, ulata siis abikäsi. Tundud olema väga kursis alteregodega jm säärasega. Doktor, kõik on teie võimuses.
 
Dr.Zoidberg 11. november 2015, kl 09.20
Me oleme nõus ta haiglasse sisse võtma kui keegi ta kohale toob.
 
Dr.Zoidberg 11. november 2015, kl 10.40
Võtan ta isiklikult meie hooldushaiglasse sisse kohe kui õnnestub üksikpalati uks lahti muukida. Appi, on siin keegi?????????? Siibrit oleks vaja vahetada. Jälle see sanitarimutt kohvitab juba enne lõunat. Korralagedus. Keegi ei saa aru, et tegemist on Doktoriga. Eelmisel nädalal peaaegu jäid uskuma, et olen Inglise kuninganna.
 
Kurjam 11. november 2015, kl 20.56
Ma olin ka kunagi skisofreenik.... Aga nüüd on meil kõik korras.....
 
PAKSULE VAHUTAVALE ALMA PYTSILE 14. november 2015, kl 04.03
PYTS NII SÜGELEB VÄ?
 
Naisuke1 18. november 2015, kl 20.37
Erik, kas oled südamedaami juba leidnud?
 
Triin 28. november 2015, kl 22.22
Tere, Erik!

Kus Eesti piirkonnas sa elad ning kui vana oled?
Ise ma olen 20dates aastates Tartu naine ja sooviks leida meest, kellega pere luua.

Tervitades,
Triin
 
üks küsimuss 28. november 2015, kl 22.52
pere lood aga kodulooma pole? mõtle kui tore oleks oma loom peres? ma tahaks koduloomaks tulla, rahuldaks sinu naise soove kui sa tööle peaksid kauemaks jääma või kui sul pole aega reisima minna, siis oleksin kaasa minema jne. ainult 1100€ eest kuus. kas sobiks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!