Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vananev mees ei paku rahuldust
 
punapea teab 22. veebruar 2016, kl 11.49
tean, olen alaliselt armunud... vahel piisab mehe lähedusestki... :D
 
Santa Claus 22. veebruar 2016, kl 12.06
Kleopatra piimavannist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mirel Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
>
> Santa Claus, kes näeb välja kui välipreestri
> kloon, pole vist ühtki naist elu sees suutnud end
> asse armuma panna? vähemalt jääb jutust selline mu
> lje. alati seks nagu vahetuskaup, kas ükski naine
> tõesti teda tema enda pärast pole tahtnud? või ain
> ult frigiidsed ja tühja rahakotiga mutid alati sat
> tunud?
>

Santa Clausisse on päris paljud naised-neiud-daamid armunud olnud, aga Santa on valiv olnud. Kepi jaoks peaks mingine tõmme olema. Mis seal pattu salata, on vahel suures hädas neid "gruupisid" ära kasutatud ja hamba peale antud, aga too on pikem teema. Sellised, kellesse Santa ise armunud on olnud, on pannud asjad niipidi tööle, et tasuta ei saa miskit.
 
džiis 22. veebruar 2016, kl 12.11
gruupid. hamba peale antud. kas siin alla kuuekümne on üldse keegi?
 
Kleopatra piimavannist 22. veebruar 2016, kl 13.12
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kleopatra piimavannist Kirjutas:
> --------------
> -----------------------------------------
>
> >
> aga vot suur armumine ajab küll pea nii sassi,

> > > et ei tule meeldegi hakata seksi eest mingit t
> asu
> > küsima. siis ainult voodis elakski ja se
> e on elu
> > parim seks. ka meeste arvates, muid
> e.
>
>
> Sellele võib küll kahe käega alla k
> irjutada. Pole paremat naist voodis, kui armunud n
> aine. Armunud naisega pole õnneks vaja ka palju va
> eva näha, orgasme tuleb kui küllusesarvest. :D

just nimelt, parim kepp on tasuta. selline, et ei suuda käsi teineteisest eemal hoida ja iga puudutus kui elektrilöök. kes sellega ei nõustu, pole lihtsalt kogenud. ehk polegi igaühele antud kogeda.
sellepärast ongi välipreestrit kahju natuke, täitsa siiralt.
mitte sellepärast, et ta sperma väljutamiseks iga kord rahakotti kergendama peab. aga et isegi armumine seostub tema jaoks ainult ärakasutamisega....järelikult pole kunagi vastastikust pöörast armumist kogenud.
aga see vist sama kui rääkida pimedale vikerkaarest, tähesärast ja päikeseloojangu värvidest...
 
Vares solgitünnist 22. veebruar 2016, kl 13.35
"just nimelt, parim kepp on tasuta. selline, et ei suuda käsi teineteisest eemal hoida ja iga puudutus kui elektrilöök. kes sellega ei nõustu, pole lihtsalt kogenud. ehk polegi igaühele antud kogeda."

unistamine on siiamaani tasuta :DDD
 
meestele 22. veebruar 2016, kl 14.35
kusjuures kõne alla võib tulla ka sexuaalne sobimatus. yks pruut kord küsis esimese kepi eel, et ega sulle see va pepusex ei meeldi. et temal exmees hullupööra tahtis kanni panna ja talle ei meeldinud üldsegi. ma vastu, et oh mis sa nüüd, ma korralik mees (a tglt olen suur sadulafänn eluaeg old). pruut rahul.

yks teine naine jällegi tahtis ise tagaluuki panekut. jube või sees oli, et ma seda "ilgeks perverššuseks" ei pea. et tema exmees oli pidanud ning keeldunud teda sinna panemast.

nii et mehed - tehke nii, et naisel hea olex.
 
kogenu 22. veebruar 2016, kl 14.42
Vares solgitünnist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "just nimelt, parim kepp on tasuta. selline, et ei
> suuda käsi teineteisest eemal hoida ja iga puudut
> us kui elektrilöök. kes sellega ei nõustu, pole li
> htsalt kogenud. ehk polegi igaühele antud kogeda."
>
>
> unistamine on siiamaani tasuta :DDD

Austet vares solgitünnist! Sa ütlesid õige asja, ma lisaks veel, et koos suure armastusega... Aga see pole kepp, isegi seks mitte, sest keppida ja seksida võib igaüks. Aga tõeline kirglik armastus on väheste eriline privileeg.
 
Kleopatra piimavannist 22. veebruar 2016, kl 15.14
Vares solgitünnist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "just nimelt, parim kepp on tasuta. selline, et ei
> suuda käsi teineteisest eemal hoida ja iga puudut
> us kui elektrilöök. kes sellega ei nõustu, pole li
> htsalt kogenud. ehk polegi igaühele antud kogeda."
>
>
> unistamine on siiamaani tasuta :DDD

no aga kes keelab sul unistada? või mis eesmärgil vares siin foorumis nokka laksutab?
 
Vares solgitünnist 22. veebruar 2016, kl 16.10
me kõik oleme kolm-neli-viiskümmend aastat tagasi õrnalt-õrnalt armunud olnud. nüüdseks on vaid magusad heietused foorumis jäänud:DDD
 
Sid. 22. veebruar 2016, kl 16.10
meestele Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> nii et mehed - tehke nii, et naisel hea olex.

Ega seksil ju muud mõtet polegi, kui lapsed juba olemas ja rohkem pole plaanis teha? Ma ei kujuta ettegi, et naine võiks ilma orgasmita jääda, kui ta just ise tahab teesklemise teed minna, siis on see muidugi ta oma viga.
 
Kleopatra piimavannist 22. veebruar 2016, kl 16.43
Vares solgitünnist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> me kõik oleme kolm-neli-viiskümmend aastat tagasi
> õrnalt-õrnalt armunud olnud. nüüdseks on vaid magu
> sad heietused foorumis jäänud:DDD

tore, kui sul nii hea varesemälu, et 50 aasta tagused õrnad tunded siiani meeles. 30 aastat olin mina alles õrnas lapseeas ja tolleaegseid armumisi hetkel väga tõsiselt ei võta.
viimasest crazyst armumisemaavärinast saab varsti aasta. ega see pole praegugi kadunud, kergelt tuhmunud ehk. mees üritab viimasel ajal kõigest väest leeki jälle suureks puhuda, ehk õnnestubki...kui ilmad soojemaks, mätas kuivemaks läheb.
 
Eelmisele saagimile 22. veebruar 2016, kl 17.14
A mis sul sellest, kadakatupp?
 
Eelmisele türànäoga lottlõuale 22. veebruar 2016, kl 17.54
A mis sul kadakatupe armumistest, pakkjalg?
 
nii 22. veebruar 2016, kl 18.08
palju toredaid inimesi!
 
sodomiit 22. veebruar 2016, kl 18.12
Kasux tuleb, kui end tund-kaks enne du'ššiotsikuga seest puhtaks loputada. Korduvalt. Ühe-kahe korraga ei saa. Esiteks jääb ikka mingi hägu sisse ja teiseks võib niisama vett sisse jääda, mis se'ksima hakates võib välja pur'tsatada. Seepärast soovitan omade kogemuste najal valmistuda põhjalikult ette - tund-kaks varem peaks alustama loputamist maksimaalse veesurvega, mida kannatad, lasta lihtsalt veel voolata, hoida pär'akulihased lõdvalt, et kõik välja voolaks ja niimoodi paar minutit. Siis 15 minutit vahet. Siis korrata. Siis 20 minutit vahet jne.

Tulemuseks on see, et mulguke on mõnusalt ja põhjalikult puhas nii, et partneril pole mingit põhjust oodata ebameeldivaid üllatusi.

Et asi oleks 200% kindel, oleks hea, kui loputuse vahepeal saaks ka dil'doga läbi töö'ödelda sest niimoodi saab veel puhtmaks. Kui di'ldot sees hoida, hakkab soolestik tööle ning ....eee...šitt laskub allapoole. Kui seejärel end taas ja taas üle loputada, on tulemuseks sedavõrd hiilgavalt puhas pepš, kust läbi käinud riiista võib julgelt ka s'uhu võt'ta ;-)
 
välipreester 22. veebruar 2016, kl 18.45
Kleopatra, patrad siin asjadest, millest endal õrna aimugi pole!
Kogu su pikast jutust on õige ainult see, et "pole kunagi vastastikust pöörast armumist kogenud". Ei olegi, sest igaüks kes mind lähemalt tunneb, väidab, et kogu see väline pool on 100 % show - tegelikult oled sa jääkülm.
Olengi ja sellepärast ei armu. Võib-olla ongi parem: vaatan aegajalt ikka õudusega neid suhtedraamasid mis siingi hargnevad.
Küll on aga minusse armutud, seepärast ei saa väita, et ei oska kedagi endasse armuma panna ja pean kõigile maksma. Iseenesest on see jube tunne, kui keegi on minusse armunud. Ma ju tean millega see lõpeb ja kellele neid pisaraid pärast vaja on.
Mul on nendest tüdrukutest kahju, sellepärast tõmban kiiresti juhtme seinast kui asi peaks tõsisemaks minema. Muidu oleks see minu poolt ärakasutamine ja see pole õiglane.

Tunduvalt eetilisem on suhelda proffidega, maksta hinnakirja järgi ja hinges loota, et nad tõesti profid on ning keegi armuma ei tüki. Ma ükskord küll kirjutasidn, et üritaks mõnda neist endasse armuma saada kuid see oleks siis show osa.

See millest kirjutasid pole mitte pimedale vikerkaarest rääkimine vaid sa nagu kirjeldaksid taimetoidulisele, et kui hea asi on ikka biifsteek. Nojah, täiesti võimalik kuid millega ei tegele, seda ei tea.
 
välipreester 22. veebruar 2016, kl 18.59
Ahsoo, Miiale ka - kui väidad, et sa pole kunagi taldrikut meelega puruks visanud ega vaasi vastu seina lennutanud, puudub just sinus vajalik säde.
Ka vähemelt mees on midagi tõotades särki rinnal lõhki rebinud või mütsi vastu maad pildunud?
 
Kleopatra piimavannist 22. veebruar 2016, kl 19.01
Välipreester,
natuke ikka on aimu. ma nimelt pole mingi külm jäätükk nagu sa ennast kirjeldasid. seega on kirgesid, orkaane, maavärinaid, ka draamasid loomulikult üksjagu üle elatud.
ei kahetse midagi. ilma kõige selleta oleks elu nagu supp soolata- kõhtu täidab, aga õiget mekki pole!
ilmselt oled üks neist, kes kartuses haiget saada on end lukku keeranud...eelistad poolikut elu. peaasi, et poleks südamevalu või pettumusi.
peab olema teatud hulljulgus, et anda end võimsate tunnete- nagu armumine seda on- keerisesse. sinus puudub see julgus, vähemalt tunnistad seda.
üldse ei kahtle, et 50-euristel laksudel baseeruv suguelu võib samuti ülevaid momente pakkuda.
aga millestki väga olulisest jääd sa ilma. nagu sparglit järav taimetoitlane, kellel grillilõhna peale tahtmatult suu vett jooksma hakkab...aga erinevatel põhjustel keelab endale mahlast lihatükki.
 
välipreester 22. veebruar 2016, kl 19.48
Sellepärast, Kleopatra, ei olegi sul aimu, sest sina ei ole "külm jäätükk". Sparglit järaval taimetoitlasel hakkab grillliha peale suu vett jooksma ainult siis kui ta end mingi guru jaburdusi kuulates taimetoitlaseks sunnib. Sündinud taimetoitlasel ei tekita see lõhn mingeid emotsioone. Või OK, parem näide: kui prantslased konnakoibi tellivad , siis mul suu vett jooksms ei hakka. Söögu minu taldrikult ka ära kui sisse mahub. Ma võtan parem seapraadi. Võin ju neid konnakoibi proovida ja tunnustavalt mühatada kuid igaühele oma.
50 eurostel laksudel elu (Eesti turuhindades) ei paku peale pettumuste mitte midagi. Pettumus on siis selles, et mittemillegi eest tuleb raha maksta. Tõstke ikka panuseid ja asjal hakkab jumet olema.
 
nunn 22. veebruar 2016, kl 19.57
välipreester, ära pabista, sinusse nüüd küll keegi ei armu.
 
öäk 22. veebruar 2016, kl 20.00
kindel see. siin ka juba kiidab ennast takka ja esineb nii naise kui mehe rollis. täielik imbetsill.
 
haahaa 22. veebruar 2016, kl 20.04
natuke veel ja hakkab iseennast raha eest ära ostma. huvitav kas saab ka head teenust või peab osa ettemaksust tagastama. mingi keskerakonnahull oli umbes samal tasemel. käis ka netis kiitmas kui ahvatlev ta ikka on ja kuidas homme kosmosesse lendab. see siinne on vist juba kosmoses. ainult laika veel puudub.
 
mrs Murder 22. veebruar 2016, kl 20.04
Huvitav lugeda, et keegi mees on külm nagu jää naiste suhtes. Minuga on sama lugu, meeste suhtes. Täpselt, nagu välipreester kirjeldas. Kui mõni mees armastust avaldab, mõtlen endamisi ahastades: "no miks sa pidid seda tegema, miks me ei võinud hästi läbi saada nagu siiani?" Pärast mehepoolset armuavaldust ja minu äraütlevat vastust on kõik läbi: mees haavunud ja minul paha olla, et olen kellelegi haiget teinud. Hoolimata sellest, ei saa ma ennast sundida ega muuta. Mees on valiku ees - kas võtab mind sellisena nagu ma olen või otsib teise. Reeglina sõpradeks jäämist sellistes olukordades ei järgne.
 
välipreester 22. veebruar 2016, kl 20.07
Aitäh, nunn. Justkui valgemaks oleks ümberringi läinud:)
 
Kleopatra piimavannist 23. veebruar 2016, kl 00.46
mrs Murder,
täiesti loomulik, et enamus mehi ei suuda ühe naise jääd sulatada ega püksikummi lõdvendada. ja loomulik, et on natuke nõme tunne, kui mingi armuvalus huilgaja pikalt saadad, olgugi viisakate sõnadega.
AGA. kui satub see ÕIGE, kellega mõistus ja piirid kaovad, kes kergitab pulsi lakke, paneb mahlad voolama ja muudab su metsikuks nurruvaks kiskjaks...kui siis ka jäisust ilmutad või teeskled- see ju karuteene iseendale ja paljust heast ilmajäämine. see mu jutu lihtlabane mõte.
võimalik, et sulle ja välipreestrile pole seda õiget ette sattunud.
sel juhul on mõistetav, et armumist konnakoibadega võrreldakse. armumisel vallanduvat dopamiinilaviini ei õnnestu aga ükskõik kui paksu papirulliga esile kutsuda, selles olen igal juhul kindel. järele proovitud.
 
frontal cortex 23. veebruar 2016, kl 00.53
a mida see dopamiin nüüd siia puutub, kodukootud seksiguru?
 
Siret 23. veebruar 2016, kl 00.58
Vana peer õõtsutas peegli ees kannikaid ja kuna endale ilmselt see vaatepilt meeldis (mingit apollot ka võrdluseks kõrval polnud), siis nüüd arvabki et on räige naistemagnet muhhaahhhaa
 
Kleopatra piimavannist 23. veebruar 2016, kl 01.35
frontal cortex Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> a mida see dopamiin nüüd siia puutub, kodukootud s
> eksiguru?

kodukootusest on asi sama kaugel kui sina kirglikust armumisest. natuke valgustatust pimedusse:

"Esimene armutunne stimuleerib aju tosinat eri piirkonda, millega vallandatakse organismi “hea tunde kemikaale” nagu dopamiin, oksütotsiin, adrenaliin ja vasopressiin, selgus New Yorgis tegutsevas Syracuse’i ülikoolis läbi viidud uurimusest.

Samad kemikaalid vallanduvad kokaiinidoosi manustamisel, mis tähendab, et armumistunne on sarnane tolle karmilt keelustatud uimasti mõjudele."

ehk siis armumine paneb ajus needsamad eufoorilised kemikaalid möllama nagu narkootikum.
hiljuti oli TV-s dokumentaal sellest, üsna põhjalik.
kusjuures tehti ka kindlaks, et vastamata jäänud armumisest tingitud armupiin aktiveerib ajus needsamad piirkonnad kui hambavalu. seega on tegemist füüsiliselt täiesti tajutava valuga, mitte ainult hingevaevaga.

siin ka sellest lühidalt juttu:
http://forte.delfi.ee/news/teadus/armumine-votab-aega-sekundiviiendiku-ja-mojub-kokaiinina?id=34304171
 
Miia 23. veebruar 2016, kl 10.32
Välipreester, mul sädet rohkemgi kui sa arvata oskad. Väike viitsütik kogu aeg tuha all hõõgumas. Vaid püssirohi leidmata. Ehk tahad seda sädet omal nahal tunda? Ära siis hiljem põnnama löö. Või keegi teine julge siit. Pole siin ainsamatki hingelist, kellega peale klahvide tagumise ka midagi tõsisemat ette võtta. Jutu poolest kõik kõvad mehed.
 
Süütenöör 23. veebruar 2016, kl 10.52
...ei julge tõepoolest, äkki saan veel südari!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!