Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vananev mees ei paku rahuldust
 
heh. 26. veebruar 2016, kl 14.13
milleks mingeid anonüümseid tegelasi vihata? eriti veel anonüümses foorumis. irw
ma saaks aru,kui mõni siin kellegagi reaalselt kohtunud oleks, aga seda vist juhtunud ei ole. isegi alu ja punapea pole ilmselt silmast silma kokku saanud. irw
 
Jedi meister Yoda 26. veebruar 2016, kl 14.18
Twisted by the Dark Side, young Skywalker has become. The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader.
 
Alu 26. veebruar 2016, kl 14.26
heh. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> milleks mingeid anonüümseid tegelasi vihata? eriti
> veel anonüümses foorumis. irw
> ma saaks aru,kui
> mõni siin kellegagi reaalselt kohtunud oleks, aga
> seda vist juhtunud ei ole. isegi alu ja punapea p
> ole ilmselt silmast silma kokku saanud. irw

irw jah. kusagil alles hõigati, et tänu taevale, kadakatupp pani ometi lõpuks paika nii minu, kui punapea. kuhu paika ja kuidas, kui ausust ennast pole yldse näha-ju tal on kantseleis kari masajalgseid mutte, kes toimetavad maa peal ega hõlju kuhugi oma tagumikuga.
nyyd on joovastus vist yle läiud ja kanakarja uus siht on, et ärgem tehke yldse välja. juba aastakymeid ju pole juba tehtud. juhhei.
 
irw 26. veebruar 2016, kl 14.35
eks sinu oma ema on samasugune masajalg, kujuta palju tahad, ikka on vana, kole, lötsis, kortsus ja seniilne.
eks tema pealt need kirjeldused sul tulevad, delfi naistega sa ju kohtuda ei julge, näevad veel viimati, mis sa ise tegelikult oled ja veel hullem, näed ise, et nemad polegi sinu kirjeldustele vastavad. seda alu haige süda välja ei kannataks, lähekski meie vahva alu hingusele.
 
to irw 26. veebruar 2016, kl 14.51
Naisena piinlik teise ema häbistada ei ole? Häbi, abordijäänus!
 
irw 26. veebruar 2016, kl 14.54
mitte üks raas ei ole. kas alul mehena on häbi delfi naisi närida, neid nägemata? ei ole. tähendab, räägib oma emast.
 
gerontofiilia? 26. veebruar 2016, kl 14.55
pärlike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > mis naised need ik
> ka on...tavalised mõrrad ja femi
> > nistid, vana
> d h.. ja muu pahn, keda kellelegi vaja
> > pole.
>
>
> üpris madal enesehinnang sul, punapea. ee
> ldades, et oled naise sootunnustega ikka?
>
> >
> tnx, Alu - sa oled üks viimane mees sii
> > n ve
> el, keda pole eelmainitud "naiste" poolt "behm
>
> > oks" tambitud:D
>
> viisakalt suhtlevad ja na
> isi respekteerivad mehed on "behmod"? nojah, eks i
> gaüks võtab omaenda mõõdupuu järgi. kes harjunud m
> ingite parmude seltskonnas sõimlema ja lõuksi saam
> a, ei oska dzhentelmenist unistadagi.
>
> >
>
> > muuseas, ja pärlid (keegi m
> > ainis siin et
> pärlid ehmuvad) vaevalt ehmuvad, kui
> > siin mõ
> ni nn munadega mees oma arvamust avaldab:D
>
>
> munadega mehed ei veeda pool elu naistekas vingude
> s ja sõimeldes. punapea pole ilmselt tõelist munad
> ega meest elu sees kohanudki. vaevalt,et seda juht
> ubki, kui alu-sugused etaloniks.

Punapea etalonid ja arusaamad on tõepoolest veidrad, nii eaka daami kohta. Peab ikka olema eriti õnnetu eraelu, et vana kibestunud foorumifossiili endale ideaalmeheks seada.
 
Alu 26. veebruar 2016, kl 14.57
mida annaks mulle mingi kadakatupe taolise vana libu nägemine? ylejäänutele paistab ta iidol olema, seega pole ka nende juures midagi huvitavat.
taolised annaks oma elust 10a ära, et minu ema sarnane olla, unistage edasi, koorikud:)
 
irw 26. veebruar 2016, kl 15.06
jaajaa, kõik delfi naised unistavad olla alu ema moodi vanad, lötakad, krimpsus ja masajad pakkjalad. aga ei saa...:P
 
Esopus Spitzenburg 26. veebruar 2016, kl 15.15
Miks te kõike nii isiklikult võtate?
 
aga 26. veebruar 2016, kl 15.23
küsi seda alu käest, tema kiunub nagu siga aia vahel juba aastaid, et delfi naised on paksud, kuigi pole ühtegi neist näinud.
 
palju medaleid 26. veebruar 2016, kl 15.27
Tahaks anda medalid Teile kõigile, et te ka ikka viitsite ja jaksate :D
 
Esopus Spitzenburg 26. veebruar 2016, kl 15.30
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küsi seda alu käest, tema kiunub nagu siga aia vah
> el juba aastaid, et delfi naised on paksud, kuigi
> pole ühtegi neist näinud.


On vaja vastu kiunuda?
 
Tõdemus 26. veebruar 2016, kl 15.33
Alule ei annaks tõesti midagi ei vana libu ega noore nunna nägemine. Närbunud viinerile samuti mitte, see rong on läinud, papi.
 
aga 26. veebruar 2016, kl 15.36
Esopus Spitzenburg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > küsi seda alu käest, t
> ema kiunub nagu siga aia vah
> > el juba aastaid,
> et delfi naised on paksud, kuigi
> > pole ühteg
> i neist näinud.
>
>
> On vaja vastu kiunuda?

mis sa siis soovitad? kõrvad lontis kooris palvetada: jaa, alu, sul on tuhat korda õigus, naised on vana rämps ja neil poleks üldse õigust õhku hingata, koheselt pärast 25.eluaasta täitumist tuleks kõik elusalt maasse kaevata.
siis alu, enda arvamuses kinnitust saanuna, lubab armulikult: noh, pakkjalad, elage ja hingake veel 5 aastat minu armust, aga litsid moorid olete ikka,kuigi etid näinud pole ega tunne. aamen.
 
Sid. 26. veebruar 2016, kl 15.48
Tundub, et täna on vaid üks teema aktiivne. Isegi singerman ei viitsi enam tutvuda. :)

Aga ärapanemine on ju vahva, mis sa siin ilulemise keskel ikka muud teha tahad, kui sutsu soolast/krõbedat kõrvale haugata. Muidu olekski elu üks lust ja lillepidu ju. :D
 
Esopus Spitzenburg 26. veebruar 2016, kl 15.49
Kordan veelkord...kas on vaja kõike isiklikult võtta?
Maitea...ma olen keskealine, volüümikas, no kas nüüd just kaunitar, aga päris krokodill ka mitte....aga no pole õnnestunud alul minu kintsu küljest isegi mitte sipelgahammustuse jagu pekki enda hambusse saada:D No ei ole kiviga pihta saanud, pole ükski poripritse mind puudutanud....ah, noh, ise teate...kui tunnete, et teie personaalne õnn või õnnetus, elu elamise kvaliteet, siseilu ja mis iganes muu sõltub täiesti võõra inimese täiesti asjassepuutumatust tekstist, siis palju õnne:)
 
Alu 26. veebruar 2016, kl 15.49
"alu, sul on tuhat korda õigus, naised on vana rämps ja neil poleks üldse õigust õhku hingata, koheselt pärast 25.eluaasta täitumist tuleks kõik elusalt maasse kaevata"

viidet paluks, kus olen seda kirjutanud:)

"siis alu, enda arvamuses kinnitust saanuna, lubab armulikult: noh, pakkjalad, elage ja hingake veel 5 aastat minu armust, aga litsid moorid olete ikka,kuigi etid näinud pole ega tunne. aamen."

kadakatupp on kiidelnud siin kyll oma kyntud vagudega. ja sellele on takka kiidetud, et milline naine, taevalik kõrgus ise.
 
to E. Spitzenburg 26. veebruar 2016, kl 15.51
Liiga isiklikult kipuvad asju võtma läbipõlenud ja kõvasti kahjustada saanud närvidega inimesed. Siin võib selliseid olla üksjagu.
 
Alu 26. veebruar 2016, kl 15.55
minule on ikka toonitatud, et siin on kulla, mitte söetykid..
 
lugeja, keskealine naine 26. veebruar 2016, kl 16.01
mida te siin tahate üksteisest, ma ei saa aru? kui alu mõnitavat naisi, see olevat oma arvamuse avaldamine. kui keegi talle aga (samaga) vastab, siis see on isiklikult võtmine ja alu või tema ema ränk solvang. saate ise ka aru, millest te siin räägite üldse? muidugi, hea on mööda astuda ja mõelda, las see alu solvab ja mõnitab, mind see ei puuduta, mina olen ilus...
jumal, tule appi!
 
Taotud klahv 26. veebruar 2016, kl 16.05
Siin ei räägita midagi!
 
muie 26. veebruar 2016, kl 16.06
njahh, samas alu võtab vägagi isiklikult, kui kuskil keegi juhtub väikest peenist või vanade meeste ebaatraktiivsust mainima...;D
 
Alu 26. veebruar 2016, kl 16.13
eks ma ikka ole kiitanud, et minu riist foorumi naistele jääbki nähtamatuks...mingit elevust on see alati tekitanud:D
 
keda huvitab 26. veebruar 2016, kl 16.15
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tundub, et täna on vaid üks teema aktiivne. Isegi
> singerman ei viitsi enam tutvuda. :)
>
> Aga är
> apanemine on ju vahva, mis sa siin ilulemise keske
> l ikka muud teha tahad, kui sutsu soolast/krõbedat
> kõrvale haugata. Muidu olekski elu üks lust ja li
> llepidu ju. :D

paluti sul midagi öelda? inimene lihtsalt ei suuda olla.
 
Ära valeta alu 26. veebruar 2016, kl 16.17
Agnes nägi küll ära.
 
muie 26. veebruar 2016, kl 16.18
sinu riist ja elevust, Alu? kes nüüd pilvedes hõljub? ;DDD
kui kuskil alamõõdulisest riistast jutt, lähed alati elevile küll. mis sellest küll järeldub?
 
uudsihimulik 26. veebruar 2016, kl 16.24
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "alu, sul on tuhat korda õigus, naised on vana räm
> ps ja neil poleks üldse õigust õhku hingata, kohes
> elt pärast 25.eluaasta täitumist tuleks kõik elusa
> lt maasse kaevata"
>
> viidet paluks, kus olen
> seda kirjutanud:)
>
> "siis alu, enda arvamuses
> kinnitust saanuna, lubab armulikult: noh, pakkjal
> ad, elage ja hingake veel 5 aastat minu armust, ag
> a litsid moorid olete ikka,kuigi etid näinud pole
> ega tunne. aamen."
>
> kadakatupp on kiidelnud
> siin kyll oma kyntud vagudega. ja sellele on takka
> kiidetud, et milline naine, taevalik kõrgus ise.

Viidet palun, kus kadakatupp on kirjutanud, kui palju või mis raha eest tema vagusid küntud on. Oma fantaasiaid ei maksa tõe pähe esitada, Alu. Või on kõik armusuhtes ja abielus olnud naised litsid?
 
Alu 26. veebruar 2016, kl 16.29
" Või on kõik armusuhtes ja abielus olnud naised litsid?"

kes siis veel?
 
Sid. 26. veebruar 2016, kl 16.30
keda huvitab Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> paluti sul mid
> agi öelda? inimene lihtsalt ei suuda olla.


Armunud oled või? Mis häda sind sunnib siin igale mu postitusele vastama? Omal elu ei olegi, või ongi delfi su ainuke elu?

*Eriline turakas selline. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!