Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
nii väsinud ma olen
 
eelmisele 02. märts 2016, kl 13.31
on arusaadav küll- igal juhul on süüdi naine, teeb ta siis midagi või ei tee, on ta malbe (niikuinii varsti muutub näägutajaks) või näägutaja, mehed on igal juhul süütud kannatajad...:D
 
Alu 02. märts 2016, kl 13.31
klge mutid, ma ei viici teiega vaielda ega teoretiseerida. ei taha ei mina ega ka vist keegi teine teiega ei püsisuhet ega niisama seksi, seepärast on mõttetu dialoog teemal, miks nii või naa on lood:)
 
elu seadused 02. märts 2016, kl 13.34
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on arusaadav küll- igal juhul on süüdi naine, teeb
> ta siis midagi või ei tee, on ta malbe (niikuinii
> varsti muutub näägutajaks) või näägutaja, mehed o
> n igal juhul süütud kannatajad...:D


Ütlesin nii v? Tundub, et oled nii puupea, et isegi Funktsionaalse Lugemisoskuse Gurust sulle abi poleks...
 
Lõbus Lesk 02. märts 2016, kl 13.34
Kateriin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kurjami viimasest postitusest jäi silma väljend "s
> ex käib elu juurde". sellega ma nõustun, tõesti kä
> ib elu juurde, kui ei ole põhieesmärk, ainus eesmä
> rk, ainuke elu sisu ja mõte. vaatan, siin on kuuma
> ks läinud ja loetakse juba kordi, eks see ole huum
> ori ja satiiriga pooleks, aga mina arvan endiselt,
> et elus on muudki.
> võib-olla edasi lugedes mõi
> stan, et mu arvamus on üdini vale ja peale seksi p
> ole elus mitte midagi, loen ja jälgin edasi teema
> arengut.

Kateriin, milline konkreetne postitus väidab, et "peale seksi pole elus mitte midagi"?
mina näiteks nii ei arva. sama tobe oleks kuulutada, et peale söömise või joomise pole elus midagi. aga ometi on need kõik elusorganismile loomupärased tegevused. milleks siis üht teistest vähem tähtsustada?
kui kellelgi on miskipärast ükskõiksus söömise suhtes- no lihtsalt ei naudi seda või on pisut anorektiline- ega see vähenda toitumise tähtsust ülejäänud inimkonna jaoks.
seksiga tegelikult sama lugu.
 
Ei mõista 02. märts 2016, kl 13.38
"jah, aga needsamad malbed ja leebed noored neiud veavad õnnetud mehed vägisi suhtesse, muutudes ise päevapealt näägutavateks muttideks...:P"

No kui sa selline lükatav-tõmmatav oled, siis vääridki näägutavat naist.
Võrdne partnerlus nii öelda.
 
Sid. 02. märts 2016, kl 13.54
Oh-jah. Ei oska ja taha sellele kaklusele kohe midagi vahele öelda. Ei ole näägutavat naist, kel pea pidevalt valutaks. Pole ka noort tibi, kelle materiaalseid vajadusi peaks pidevalt täitma. On elu oma igapäeva rõõmude ja muredega ning armastav naine. Rohkemat oleks tegelikult patt tahtagi. Seepärast ma arvan, et ka poolesajased naised võivad olla imelised ja armsad, nii nõgusa selja, kui nõtke pihaga, kes ei nääguta ja on igal hetkel valmis sind toetama, kui sul endal tuju nullis on. Vaatamata vanusele ei maksagi otsimist jätta, sest igaühel võib selline võimalus ju tulla ja selleks peab lihtsalt piisavalt rõõmsat ja avatud meelt olema, et seda ära tunda.
 
Alu 02. märts 2016, kl 13.58
ei näe siin mingit kaklust. mehed pole enamasti endavaustest naistest huvitatud ja need on selle peale kurjad, muud midagi.
 
no ajab ju naeru peale 02. märts 2016, kl 14.04
alu ega sa tõsimeeli arva, et siin leidub mõni naine, isegi kui sinuvanune pensionär, kes sinust huvitatud oleks tutvuma?
 
Lõbus Lesk 02. märts 2016, kl 14.08
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oh-jah. Ei oska ja taha sellele kaklusele kohe mid
> agi vahele öelda. Ei ole näägutavat naist, kel pea
> pidevalt valutaks. Pole ka noort tibi, kelle mate
> riaalseid vajadusi peaks pidevalt täitma. On elu o
> ma igapäeva rõõmude ja muredega ning armastav nain
> e. Rohkemat oleks tegelikult patt tahtagi. Seepära
> st ma arvan, et ka poolesajased naised võivad olla
> imelised ja armsad, nii nõgusa selja, kui nõtke p
> ihaga, kes ei nääguta ja on igal hetkel valmis sin
> d toetama, kui sul endal tuju nullis on. Vaatamata
> vanusele ei maksagi otsimist jätta, sest igaühel
> võib selline võimalus ju tulla ja selleks peab lih
> tsalt piisavalt rõõmsat ja avatud meelt olema, et
> seda ära tunda.

selle armastava naise puudumist asendab mõne isendi puhul edukalt naistefoorumis nääklemine. nääklev naine on out, no ega nääklev meeski kuigi erutav pole.
kindlasti lisab ka enesekindlust "enamuse" meeste eest rääkimine. samas minu kogemuse põhjal just enamusel meestel POLE probleeme endavanuse või 20 aastat vanemagi naisega suhtlemisel...
ka enamus siinse foorumi mehi tundub omavanuste naistega toime tulevat, nii voodis kui kooselus. välja arvatud Alu muidugi- kergelt patoloogiline juhtum, mulle tundub.
 
Näägutamisest 02. märts 2016, kl 14.14
Pole oluline, mille üle näägutatakse.
Näägutaja jääb näägutajaks.

Paraku Alu, kes näägutab vanemate naiste üle, sobib näägutaja etaloniks.
Kui naiste puhul vaadatakse näägutamist sageli läbi sõrmede, siis näägutav mees mõjub kordades kohatumalt. Temas on midagi eidelikku.
Vabandust, Alu, nii on.
 
Alu 02. märts 2016, kl 14.45
Näägutamisest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole oluline, mille üle näägutatakse.
> Näägutaja
> jääb näägutajaks.
>
> Paraku Alu, kes näägutab
> vanemate naiste üle, sobib näägutaja etaloniks.

> > Kui naiste puhul vaadatakse näägutamist sageli l
> äbi sõrmede, siis näägutav mees mõjub kordades koh
> atumalt. Temas on midagi eidelikku.
> Vabandust,
> Alu, nii on.

kas siin kommenteerimie on näägutamine?:)

siis on mul ainult heameel mitte tutvuda näägutajatega, kes peavad end veel paremaks ka. silmakirjalikud olete.
 
Alu 02. märts 2016, kl 14.47
no ajab ju naeru peale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu ega sa tõsimeeli arva, et siin leidub mõni nai
> ne, isegi kui sinuvanune pensionär, kes sinust huv
> itatud oleks tutvuma?

kurvastuseks pean ytlema, et neid on olnud. isegi noori.
nyyd pead vist hakkama kaasa tundma, harju keskmiselt:)
 
Lõbus Lesk 02. märts 2016, kl 14.48
asi pole paremaks pidamises. näägutamist seostatakse tavaliselt naissooga, seega pidevalt urgitsev ja näägutav mees mõjub ebamehelikult. aga mittetutvumises on Alu kindlasti üliedukas, selles pole kahtlust. :p
 
Alu 02. märts 2016, kl 14.52
lõbus tupp, yritad dialoogi pidama hakata? ei viici, oled ebahuvitav minu jaoks, harju keskmine on harju keskmine ja etteaimatav.
 
Eks 02. märts 2016, kl 14.52
See on vist mood või trend, et kleebitakse silte inimestele otsaette. Vana. Loll. Paks. Ahne. Tibi.

Ehk läheb üle ...
See on hea, et endised noored saavad vanemaks ja grammhaaval muutuvad arusaamised leplikumaks, vähemalt vanusest rääkides.

Vist peaks lapsepõlvest ja kasvatusest tulema teadmine, et kõigil on süda sees ja ka väga tige inimene võib inetutest sõnadest solvuda ...
 
Alu 02. märts 2016, kl 14.57
mina ei pane pahaks, eks. arusaadav, et tupevarestel on kuidagi vaja liigitada mehed, kes pole enam neist huvitatud:)
 
Lõbus Lesk 02. märts 2016, kl 15.01
Eks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on vist mood või trend, et kleebitakse silte i
> nimestele otsaette. Vana. Loll. Paks. Ahne. Tibi.
>
>
> Ehk läheb üle ...
> See on hea, et endised
> noored saavad vanemaks ja grammhaaval muutuvad ar
> usaamised leplikumaks, vähemalt vanusest rääkides.

kellel läheb üle, kes muutub üksilduses veedetud aastatega aina tigedamaks ja sarkastilisemaks.
eks siis saabki lohutust siltide kleepimisest a la kõik olete nagunii krõhvad, litsid, masajalad jne.
tegelikult hea, et on olemas selline väljaelamise võimalus. vast nii mõnigi vägivallategu naiste vastu või enesetapp jääb sooritamata.
 
Näägutamisest 02. märts 2016, kl 15.02
Alu: "kas siin kommenteerimie on näägutamine?:)"

Ei, kommenteerimine iseenesest pole veel näägutamine, küll aga on näägutamine see, kui seda tehakse suurema osa ajast näägutavas kõneviisis.
 
koomas karma 02. märts 2016, kl 15.05
Alu heietab ikka veel fantaasiat, et mõni tupp on temast kunagi huvitunud???? einoh hea tropp ole dikka :DDDDDDDD
 
Eks 02. märts 2016, kl 15.45
Sina, koomas karma, oled tõesti oma nime hästi valinud.

Miks sa põed Alu elu-olu pärast? Omal kõik tipp-topp, viidad siin aega Alu kallal vigisedes ja muud elu polegi?

Eluväsimusest, pettumustest, õnnelootusest, tujutõstmisest, kokkuvõttes elurõõmu leidmisest pole midagi öelda?
 
ja 02. märts 2016, kl 15.56
Alul on ka kõik sinu poolt nimetatud vaevused, et peab koledate näägutajate kallal siin aastaid vigisema? Kus see tema tipp-topp eluke siis kadunud on?
 
Alu 02. märts 2016, kl 16.43
ärge minu elu pärast muretsege-mul ei ole selles yhtegi näägutajat ega kraaksujat, võiks öelda, et elu on ilus:)
siit leiab ka alati inspiratsiooi, et mitte midagi muuta pole vajagi.
 
kassisaba 02. märts 2016, kl 17.35
eriti ilusaks teeb koleda mehe elu ilusate naiste läbi ekraani koledateks kraaksujateks, kaltsudeks ja litsideks sõimamine?@Alu
 
Alu 02. märts 2016, kl 17.46
Soovmõtlemine-alu ja ta elu on kole, naised on ilusad:)

Unistada ikka võib samas.
 
Kateriin 02. märts 2016, kl 18.31
Lõbus Lesk Kirjutas:

> Kateriin, milline konkreetne postitus väidab,
> et "peale seksi pole elus mitte midagi"?
> mina
> näiteks nii ei arva. sama tobe oleks kuulutada, e
> t peale söömise või joomise pole elus midagi. aga
> ometi on need kõik elusorganismile loomupärased te
> gevused. milleks siis üht teistest vähem tähtsusta
> da?
> kui kellelgi on miskipärast ükskõiksus sööm
> ise suhtes- no lihtsalt ei naudi seda või on pisut
> anorektiline- ega see vähenda toitumise tähtsust
> ülejäänud inimkonna jaoks.
> seksiga tegelikult s
> ama lugu.


mina pole näinud siin teemat, kus arutatakse söömise ja joomise üle, olgugi need elusorganismile loomupärased tegevused. seksi üle aga avaldatakse arvamust söögi alla ja söögi peale ja söögi ajal ka veel. kas midagi ei võiks jääda ka kahe inimese privaatseks ja isiklikuks avastamiseks, selle asemel, et seksi anatoomia mikroosakesteks avalikult laiali lammutada ja sadu kordi läbi nämmutada. vaadake ka paremal naisteka teemasid: iga kolmas jagab seksinippe ja õpetusi. ei teagi, kellele neid veel vaja on, kõik on ju kõigile ammu teada. aga ega sellest ei aita, homme tulevad taas uued õpetused ja "nipid".
 
Alu 02. märts 2016, kl 20.11
Kateriin, ega midagi muutugi enne, kui kõik puuduse käes vaevlevad ja enda nõutust rõhutavad kodanikud rahuldatud saavad nii, et ei suuda sirgelt käiagi.
Seda aga ei saa juhtuda, sest siis kaoks foorum ja vb inimesed muutuks yldse kuidagi kenaks/lahkeks ja sul või mõnel teisel sarnasel poleks enam kusagil kiita seksi teisejärguliseks.
 
Lõbus Lesk 03. märts 2016, kl 09.16
Kateriin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõbus Lesk Kirjutas:
>
> > Kateriin, milline ko
> nkreetne postitus väidab,
> > et "peale seksi po
> le elus mitte midagi"?
> > mina
> > näiteks ni
> i ei arva. sama tobe oleks kuulutada, e
> > t pea
> le söömise või joomise pole elus midagi. aga
> >
> ometi on need kõik elusorganismile loomupärased t
> e
> > gevused. milleks siis üht teistest vähem tä
> htsusta
> > da?
> > kui kellelgi on miskipärast
> ükskõiksus sööm
> > ise suhtes- no lihtsalt ei na
> udi seda või on pisut
> > anorektiline- ega see
> vähenda toitumise tähtsust
> > ülejäänud inimkon
> na jaoks.
> > seksiga tegelikult s
> > ama lugu.
>
>
>
> mina pole näinud siin teemat, kus arut
> atakse söömise ja joomise üle, olgugi need elusorg
> anismile loomupärased tegevused. seksi üle aga ava
> ldatakse arvamust söögi alla ja söögi peale ja söö
> gi ajal ka veel. kas midagi ei võiks jääda ka kahe
> inimese privaatseks ja isiklikuks avastamiseks, s
> elle asemel, et seksi anatoomia mikroosakesteks av
> alikult laiali lammutada ja sadu kordi läbi nämmut
> ada. vaadake ka paremal naisteka teemasid: iga kol
> mas jagab seksinippe ja õpetusi. ei teagi, kellele
> neid veel vaja on, kõik on ju kõigile ammu teada.
> aga ega sellest ei aita, homme tulevad taas uued
> õpetused ja "nipid".

aga mine kokandus- või köögifoorumitesse ja näed lugematul hulgal toiduretsepte, kööginippe ja gurmaanide muljetamist.
ja keegi ei püstita küsimust, kas sõõmine on elus primaarne...
inimeste omavaheline tutvumine, suhte loomine- kepi või paljunemise eesmärgil- see kõik toimub teatud alateadlikke seksuaalseid instinkte järgides. tahame seda tunnistada või mitte. isakese Freudi järgijad teavad rääkida, et iga meie liigutus, mõte, tegu on tegelikult sugutungist ajendatud, ühel või teisel viisil.
seega oleks naiivne oodata tutvumisfoorumis ainult ilma või poliitika üle diskuteerimist. läbi ekraani saab muide aimata mitte ainult hingelist vaid ka füüsilist sobivust. virtuaalne keemia on olemas ja mõnel juhul kandub sujuvalt pärisellu. tõestatud. ;)
sina ilmselt väidad, et kehalist tulevärki ei peaks tutvudes esikohale seadma....et vaimsed väärtused ja ühised hobid on tähtsamad vms.
aga kurb tõsiasi on, et paljud abielud lagunevad just seksuaalse sobimatuse, rutiini või rahuldamatuse tõttu.

sinule oleks ainus mõistlik variant leida kaaslane, kellel samuti madal libiido. vaimne ühtsus ei päästa, kui mehel paar korda päevas kepiisu ja sinul heal juhul paar korda kuus.
mu mehel nt praegu jälle hüperseksuaalse periood- mis tal suurema osa ajast ongi. sulle ilmselt igapäevane kirglik seks ei sobiks, aga mina naudin täiega. inimesed, kes on sinust erinevad, ongi lihtsalt erinevad, aga mitte tingimata ebanormaalsed.
 
lesele 03. märts 2016, kl 11.03
mind huvitab, kunas sa seda kirglikku ööpäevaringset seksi naudid, kui sageli siin passid ja oma tõdesid kuulutad? ei sobi nagu midagi sinu ülistuskõnedes.
 
tupeharaka ööpäev 03. märts 2016, kl 11.15
möödubki ennast peeglist imetledes ja anonüümses foorumis kiites. vananeva naise õlekõrs, mida reaalelus ei saada isegi kortsus tillid või miniviinerid:D
 
Kickyourfatass 03. märts 2016, kl 11.23
Eelmised ööpäevaringselt foorumis passijad ei suuda aru saada, et kord päevas seksimise kõrvalt jääb aega ka muudeks tegevusteks. Tüüpiline vanatüdrukute hälbega mõtlemine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!