Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mida pakuksite?
 
naeratab häbelikult 28. veebruar 2016, kl 18.21
See olen mina kohviku nurgalauast. Võin kasvõi oma lõuad paigast naeratada, aga mitte ükski keskealine eesti mees ei astu ligi. Kole ma pole, pigem üle keskmise.
 
Sid. 28. veebruar 2016, kl 18.35
Mehed ei käi eriti kohvikus üksi istumas, kui just ei ole komandeeringus ja muud targemat pole peale hakata. Meestel tavaliselt sellistes kohtades kas söömise või sõbrannaga tegemist küllaga. Seega, kui tahad mõne mehe tähelepanu äratada, siis naeratamisest üksi jääb väheks, vaja on leida kasvõi mõni tobe põhjus, et mõne sõna vahetada. Pilk ütleb küll palju, aga mitte kõike. ;)
 
naeratab häbelikult 28. veebruar 2016, kl 18.41
Kuna olen häbelik, siis ma ootan, et mees ise selle tobeda põhjuse leiab.
 
koletis 28. veebruar 2016, kl 18.58
Mul üks töökaaslane otsib tutvumissaitidel tutvusi ja tema ütles, et eranditult kõik mehed annavad seal oma telefoninumbri ja paluvad helistada. Mitte üks ei küsi tema numbrit.
 
naeratab häbelikult 28. veebruar 2016, kl 19.04
Tutvumissaitidel on kõik mehed julged Zorrod ja jagavad üheeuroseid kõnekaardinumbreid aga näost näkku kohtumisel istuvad nagu peielauas.
 
kurb 28. veebruar 2016, kl 19.07
....kui sul ainult sellised kogemused on.
 
naeratab häbelikult 28. veebruar 2016, kl 19.14
Mul on liiga vähe kogemusi, aga need on tõesti olnud pigem sellised mehed, kes ootavad et naine ise kallale kargab. Mina ei ole selline ja ei taha ka sellist tossikest meest.
 
välipreester 28. veebruar 2016, kl 19.23
Kui kohviku nurgalauas üksinda istuda ja naeratada, on asi natuke kahtlane. Eriti kui üle keskmise ilus ka olla.
Tavaliselt ei ole sihuke vaba vaid mõne minuti pärast saabub toidukoorma all ägisev mees kes hoolitsevalt mainib, et võtsin sulle kohvi topeltkoorega.
Milleks siis hakata teiste pereõnne segama?

See näide mille ma tõin kehtib sõbrannade kohta, kes mitmekesi kohvikusse on tulnud. Sel juhul on juba ebatõenäolisem, et mõnele mees lõunaoodet tooma tuleb.
Seega tasuks sellisel juhul sõbranna kaasa võtta, täis joota (siis keegi ei taha) ja ta tanki lükata.
 
naeratab häbelikult 28. veebruar 2016, kl 19.42
Välipreester ütles ilmselt tõe välja, jäängi malbelt naeratama, sest mul pole vaba sõbrannat, kellega meestejahile minna. Tegelikult ei käi ma ka üksinda kohvikus meestejahil, vaid asja pärast. Mehed vahivad, aga see on ka kõik. Mida vahivad, ma ei teagi.
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 19.47
häbelikult naeratajale.

Saab sulle kuhugi kirjutada? või julged ise kirjutada: elulahebedasi2013@hotmail.com

Yldiselt olen siin tutvumistega ettevaatlik-siin on napakaid, kes ei pea paljuks siin sõimelda ja tutvudes isiklikke andmeid luurata.
 
naeratab häbelikult 28. veebruar 2016, kl 20.44
Vabanda Alu, aga just samal põhjusel ei tutvu ka mina siin. Ma ei tea, kas sa oled sama mees, aga väikse a-ga alu on siin ise ebaeetiliselt talle usaldatud infoga ringi käinud. Kui on ette nähtud, siis kohtun kellegagi kohviku nurgalauas, kui ei ole, naeratan üksi edasi.
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 21.19
hea kyll:)
 
Veebipolitsei 29. veebruar 2016, kl 17.14
Paistab, et Alu eidelikud sepitsused ja võõrastes postkastides tuhnimised hakkavad kätte maksma. Kusagil hämaras kohvikunurgas kössitavale tädile ehk õnnestubki üllast rüütlit mängida ning noorem kui 6 kümpi välja paista. Aga selle nime ja meiliaadressiga enam mitte, vähemalt siinses keskkonnas.
Soovib keegi tutvuda mehega, kelle hobiks privaatseid kirjavahetusi avalikustada ja võõrastesse meilikontodesse sisse häkkida?
Ei leidu vist huvilisi. Süüdistada võib selles keda tahes. Omaenda sitakeeramisi ikka kõigepealt, Alu.
 
punapea 29. veebruar 2016, kl 17.26
siin on teisigi, kes võõrastesse meilikontodesse sisse häkkinud on. seesama, kes siin Alut sõimab... ära hõiska midagi, vana h.., psäiko jne, - saame ka sinule õige pea krati sappa...
 
kratt 29. veebruar 2016, kl 17.49
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siin on teisigi, kes võõrastesse meilikontodesse s
> isse häkkinud on. seesama, kes siin Alut sõimab...
> ära hõiska midagi, vana h.., psäiko jne, - saame
> ka sinule õige pea krati sappa...

kust sina seda nii hästi tead? harrastad ka võõrastes privaatkirjades tuhnimist nagu siga poris?
PS. isegi kui leiduks siin teisi, kes Alu moodi sitasonkijad on, egas see Alu kuidagi ihaldatavamaks või usaldusväärsemaks tee.
mõtle mõni parem argument välja.
 
punapea 29. veebruar 2016, kl 17.55
ära näe vaeva toksimisega - vaata peeglisse ja ütle endale: "Ma olin kunagi skisofreenik. Aga nüüd on meil kõik korras."
/icc/
 
Veebipolitsei 29. veebruar 2016, kl 18.01
Miks Punapea Alu sigaduste väljavabandamisega vaeva näeb? Kas oled talle ema või vanaema?
Naised ei soovi Aluga tutvuda tema ebaeetilise käitumise ja tegevuse pärast. Ei näe selles midagi skisofreenilist. Alul tuleb oma tegude eest varem või hiljem vastutust kanda. Tegemist on siiski täiskasvanud inimesega, kuigi väikse seniilsus vist juba kummitab.
 
Veebipolitseile 29. veebruar 2016, kl 18.06
Kas see Alu on üldse päriselt olemas ja üks kindel isik? Mina kahtlen selles.
 
punapea 29. veebruar 2016, kl 18.12
Alu pole mingeid sigadusi teinud. sina, psäiko, aga küll...
ja jäta meelde - sa ei huvita mitte kedagi, kõigil on sinust kama kaks, keegi sinuga suhelda ei taha ja mitte kedagi ei huvita su meilikonto.
kui mind huvitaks su arvamus, siis ütleksin, milline see on.
capiche?
 
Mode 29. veebruar 2016, kl 18.14
Ise olen Alu ja teen mis pähe tuleb.
 
tõestusmaterjal lõpuks olemas 29. veebruar 2016, kl 20.44
See on kõige selgem ähvardus kellegi postkasti vms häkkimise kohta. punapea saab ikka aru, millega ta preagu riskis? kes on see isik, keda ta praegu ähvardab? kadakatupp?
pange tähele, punapea kirjutas "saame KA sinule õige pea krati sappa", kellele ta juba varem seda teinud on? hoidku jumal punapead, kui ta oma skisofreenias ja vihas valet inimest süüdistab või süütu inimese kallale läheb ja teisi ka üles ässitab? seda on siin varem korduvalt tehtud.
loodan, et keegi (kadakatupp?) kirjutab selle ähvarduse peale lõpuks avalduse politseisse, siis saab punapea ka teada, et peale luulude ei huvita ta kole isik kedagi ja saab lõpuks teatud asutusse puhaste linade vahele.

punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siin on teisigi, kes võõrastesse meilikontodesse s
> isse häkkinud on. seesama, kes siin Alut sõimab...
> ära hõiska midagi, vana h.., psäiko jne, - saame
> ka sinule õige pea krati sappa...
 
väga õige 29. veebruar 2016, kl 20.52
Punapea läheb paragrahvi alla!
 
punapea 29. veebruar 2016, kl 21.07
psäiko, värise-värise, küll sa juba tead mida teinud oled, kelle postkasti lasknud sisse häkkida jne, - ega sul pikka pidu ole, vana h.., püsihaige.
 
huvitav 29. veebruar 2016, kl 21.10
kelle postkasti see psäiko on häkkinud ja kas sul tõestusmaterjal ka olemas on,mida politsei su käest sel puhul nõuab?
 
??? 29. veebruar 2016, kl 21.17
punapea nimetab kadakatuppe vanaks hooraks, nüüd on asendanud selle sõna h....-ga. kas punapea arvab, et kadakatupel pole muud teha kui mingi vana õeluse järel nuhkida? punapea must südametunnistus ei lase enam elada? kadakatupp paistab olema ta peamine vaenlane,kelle kallal õelutseb.
 
kaua võib 29. veebruar 2016, kl 21.24
Seda jura siin arutada. Saage kuskil kokku ja laske minna...
Jätke foorum saastast vabaks.
 
Sid. 29. veebruar 2016, kl 21.41
kaua võib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seda jura siin arutada. Saage kuskil kokku ja lask
> e minna...
> Jätke foorum saastast vabaks.

Kokkusaamist pole ju keegi keelanud. Ma siin kunagi ühe kohvitamise organiseerisin ja pean tunnistama, et kohale tulid kõik enam-vähem normaalsed inimesed. Võib-olla mul lihtsalt vedas, aga psihhe tol korral küll polnud. Tõsi, ka nendega olen ma kohtunud, aga seda siiski muul ajal.

*Jälitusmaania tundub delfis üldine olevat, seepärast ma enda isikust mingit saladust ei teegi, et kellelgi ei tekiks vajadust midagi nuhkima hakata. Või tegelt - see nuhkimine mind väga ei eruta ka, sest ma nagunii ei tee midagi, mida ma häbenema peaks.
 
küsss 29. veebruar 2016, kl 21.49
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kaua võib Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > Seda jura siin a
> rutada. Saage kuskil kokku ja lask
> > e minna...
>
> > Jätke foorum saastast vabaks.
>
> Kokkusa
> amist pole ju keegi keelanud. Ma siin kunagi ühe k
> ohvitamise organiseerisin ja pean tunnistama, et k
> ohale tulid kõik enam-vähem normaalsed inimesed. V
> õib-olla mul lihtsalt vedas, aga psihhe tol korral
> küll polnud. Tõsi, ka nendega olen ma kohtunud, a
> ga seda siiski muul ajal.
>
> *Jälitusmaania tu
> ndub delfis üldine olevat, seepärast ma enda isiku
> st mingit saladust ei teegi, et kellelgi ei tekiks
> vajadust midagi nuhkima hakata. Või tegelt - see
> nuhkimine mind väga ei eruta ka, sest ma nagunii e
> i tee midagi, mida ma häbenema peaks.


kas sümbol "*" erutab sind??
 
siil mudas 29. veebruar 2016, kl 21.50
teame kõik kes jälitusmaaniat põeb. kuule, arsti poole ei ole mõelnud pöörduda?
 
Sid. 29. veebruar 2016, kl 21.58
küsss Kirjutas:
------------------------------------------------------
> kas sümbol "*" erutab
> sind??

Ma näen, et sind erutab märk * vägagi. :D
Tegelikult tähistatakse tärniga joonealust märkust, ei muud. ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!