Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mida pakuksite?
 
noo 01. märts 2016, kl 13.40
punapea-reptiil on alati kindel, tal näitab iga postituse juures IP-d, biograafiat, röntgenipilti ja kinganumbrit. igaks juhuks kontrollib veel kohvipaksu pealt üle ka, irw
 
Alu 01. märts 2016, kl 13.46
"tupevaresed vms staff" on siis yks inimene või pole?

vastake, tahan õiglast karistust! niisama oma tupekuule ähvardavalt siin pole mõtet veeretada
 
Vahe küsssss 01. märts 2016, kl 13.51
Davai muzirull, loa lagedale mis juhtub ähvardajaga? Võin ise vastata, s'ttagi ei juhtu. Nii et ära tee ennast übertähtsaks. nägid isegi, et avalduse tulemus oli 0.Koomik tädi.
 
?? 01. märts 2016, kl 13.57
Millis avalduse, kellele ja kust pärineb see info?
 
Prioriteedid Paigas 01. märts 2016, kl 14.01
Nalja kõrvale jättes võib öelda,et parema meelega näeks ja suhtleks siin foorumis inimestega kelle see tupevarestekari on siit välja söönud nagu Piripiiiga;Ingel endine Ingel;Kadakajupp jpt,isegi Agnese teinekord sarkastilised avaldused olid rohkem lugemist väärt,kui kakssada lehekülge mõttetut ilatsemist ühel äraleierdatud viisil.
Ja see polegi oluline on neid tupevareste liigi esindajaid siin kaks või rohkem.

Tervitades :)
 
to PP 01. märts 2016, kl 14.04
aga mind unustasid mainida. :( kas viskad mind vareste sekka?:)
 
Prioriteedid Paigas 01. märts 2016, kl 14.06
uups :)
Punapea sorry vareste sekka ei viska need tunduvad lendavat ikka sinu peale nokad või misiganes õieli...

Tervitades :)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Prioriteedid Paigas 01.03.2016 14.08.
 
to PP 01. märts 2016, kl 14.10
kannatad punapeamaania all?;)

tervitades: täiesti harilik ja sõbralik foorumikülastaja.:)
 
Prioriteedid Paigas 01. märts 2016, kl 14.15
No loomulikult, Harilik,Sõbralik ja Viisakas foorumikülastaja sealhulgas,keda kohtab üha harvem ja keda on seetõttu üha suurem rõõm kohata...

Tervitades
 
Sid. 01. märts 2016, kl 14.17
to PP Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kannatad punapeamaania all?;)
>
> tervitades:
> täiesti harilik ja sõbralik foorumikülastaja.:)

totaja (ilmselt neid küll palju, aga tee sa neil vahet) on üks tüütu, anonüümne ja enamasti ka ebameeldiv tegelane. Täiesti ignoreerimist ja sõimamist väärt. Seepärast ei ole harilikul ja sõbralikul foorumikülalisel mõtet seda eesliidet kasutada. Võik mõne nime omale võtta, kasvõi ühe teema piires sama.
 
HSV 01. märts 2016, kl 14.26
võtsin nime.:)
harva tõesti, ei ole ju seda seltskonda, mis varem, et huvitavad teemad ja kommenteerijad, keegi kade nende peale, mistõttu laamendama kukkunud?
 
Prioriteedid Paigast Ära 01. märts 2016, kl 14.33
Prioriteedid Paigas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nalja kõrvale jättes võib öelda,et parema meelega
> näeks ja suhtleks siin foorumis inimestega kelle s
> ee tupevarestekari on siit välja söönud nagu Pirip
> iiiga;Ingel endine Ingel;Kadakajupp jpt,isegi Agne
> se teinekord sarkastilised avaldused olid rohkem l
> ugemist väärt,kui kakssada lehekülge mõttetut ilat
> semist ühel äraleierdatud viisil.
> Ja see poleg
> i oluline on neid tupevareste liigi esindajaid sii
> n kaks või rohkem.
>
> Tervitades :)

Tahad öelda, et Alu ja Punapea mõttetud ilatsemised ja sõimlemised pole ära leierdatud? Ei tea, kuidas tupel pole neid õnnestunud "välja süüa"? Pidi ikka kõva tegija olema, et ilma foorumis käimatagi hoiab kogu "põhikaadri" siit jätkuvalt eemal, muhahaaaaaa. Sulle, PP, edu sadade lk-de mõttetu ila läbinärimisel. Eks ole seegi ajaviide, kui pole eluga targemat teha.
 
tramaivõi 01. märts 2016, kl 14.40
mis tuppedest te kogu aeg jahute siin? mõnel probleem tühja tupega või tuppedest ilmaolemisega? mingi müütiline tupp on süüdi, et keegi teiega tutvuda ei taha? erilised lambaajud, muust pole rääkida v? rääkige parem ilmast, ilmast ilma ilmaolijad :DDDDDD
 
Sid. 01. märts 2016, kl 14.43
Prioriteedid Paigast Ära Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> aa. Sulle, PP, edu sadade lk-de mõttetu ila läbinä
> rimisel. Eks ole seegi ajaviide, kui pole eluga ta
> rgemat teha.


Ja seda räägib kes? :D Inimene, kelle ainus elu ja selle eesmärk ongi delfi foorum. :D :D
 
alu 01. märts 2016, kl 14.44
muhhahhaaa tõesti, "välja söömise" yle kurtjat võib isegi aimata, kes ta on. ilmselt palus tupevareselt abi, et kle, aita memm, tehti ylekohut, meil vaenlased yhised. vares polnd kade ka, lendas kohe peale:D
 
Varblane 01. märts 2016, kl 14.47
Alu, tupe poolt "välja söömise" üle kurtis PP. Mis ülekohut siis temale vaesekesele tehti? Ei lastud tutvuda väää, kuigi nii väga oleks tahtnud :PPP
 
Prioriteedid Paigas 01. märts 2016, kl 14.51
>>>>Tahad öelda, et Alu ja Punapea mõttetud ilatsemised ja sõimlemised pole ära leierdatud? Ei tea, kuidas tupel pole neid õnnestunud "välja süüa"? <<<<
Igale jõule leidub alati vastujõud õpetati juba 5 klassi füüsikatunnis.
Ju siis Punapea ja Alu ja ka Sid on "iseloomult põhjamaiselt kindlad tõelised aarialased"keda teiesuguste tupevareste kraaksumine ei heiduta.
Sajad leheküljed mõttetut ilatsemist on teie produktsioonikoondis suutnud siia toota ainuüksi paari viimase kuuga,enamus on muidugi sellest juba fekaaliauto poolt purgimisse lastud ja sinu lootus,et ma neid loen ja läbitöötan kuulub ulmevaldkonda ,sest teie heietustes pole isegi Psäiko absurdihuumorit mitte vaid labane vaaksumine ühel ja samal toonil teemast teemasse.

Aga muidu hoia ikka saba rõngas!

Tervitades :)
 
Alu 01. märts 2016, kl 15.04
no kui minu ja punapea "sõim ja ilatsemine" nii mõttetu on, siis kuidas saab selle peale nii leili minna, kõrgelennulised diivad?!? see on ju ohtlik, unustate suures tuhinas veel väärikalt vananeda ja sattute naerualuseks!
 
PP-le 01. märts 2016, kl 15.16
Kuidas sa nii kindel saad olla, et tegu mõttetu ilatsemisega, kui sa neid sadu lehekülgi läbi ei loe? Sama sensitiivselt, kui suudad postituste oletatavaid autoreid kindlaks teha? Kohvipaks ka abiks? :)
PS. Kui hakkaks ka õige suvaliselt kõiki h..raks sõimama, kas pääseks siis "tõeliste aarialaste" koondisesse?
Oled seni rohkem mõistliku jutuga silma paistnud, aga viimasel ajal tundub, et reptiilsete tegelaste vaimunõtrus on nakkav...
 
eelmisele 01. märts 2016, kl 15.25
pistelisest lugemisest on selliste järelduste tegemiseks küll ja veel.
 
realugeja 01. märts 2016, kl 15.27
tramaivõi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis tuppedest te kogu aeg jahute siin? mõnel probl
> eem tühja tupega või tuppedest ilmaolemisega? ming
> i müütiline tupp on süüdi, et keegi teiega tutvuda
> ei taha? erilised lambaajud, muust pole rääkida v
> ? rääkige parem ilmast, ilmast ilma ilmaolijad :DD
> DDDD

logish, et müütiline tupp on süüdi, et igapäevased räuskajad pole aastate jooksul siin tutvuda suutnud. süüdi ka selles, et vanad reptiilid ühtki paeluvat jututeemat ei suuda edasi arendada. süüdlane leitud, mis edasi?
 
Sid. 01. märts 2016, kl 16.05
realugeja Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> logish, et müütiline tup
> p on süüdi, et igapäevased räuskajad pole aastate
> jooksul siin tutvuda suutnud. süüdi ka selles, et
> vanad reptiilid ühtki paeluvat jututeemat ei suuda
> edasi arendada. süüdlane leitud, mis edasi?

Pigem on selline tunne, et tutvujate teemad kipuvad kiduma. Püsikate teemad aga õilmitsevad siin pikki-pikki aegu. Ilmselt see tingitud sellest, et iga uue tutvuja hirmutab see äbarik oma libamisega minema. Siis jäävadki vaid püsikate teemad ja singermani "tutvumised".
 
tegelt kaaa 01. märts 2016, kl 16.54
kas sul endal ei tule juba okse kurku sõna äbarik kasutamisest. bvõi selmet. õnneks pole kedagi teist neid siin kasutamas, muidu pellerist välja ei saakski :)
 
(mitte nii)ammune püsikas 01. märts 2016, kl 16.56
Mind unustas PP ka mainida....juu ma siis polnud nii mällusööbib tegelane...eks ma siis olen taustal ja (enamasti)vait edasi....
 
Sid. 01. märts 2016, kl 17.00
Ma juba ootasingi, mil äbarik välja ilmub, sest kellelgi teisel pole põhjust solvuda. Ilus eestikeelne nimi ju. ;)

*Keegi mõtles siin välja termini "pärakasilm", et mind (ja mu kallimat) solvata. Kahjuks ei saa haige aju aru, et tervet inimest ei saa labasustega solvata - see lihtsalt ei toimi. Haige aju läheb aga palju pisemastki põlema. :)
 
viimasele 01. märts 2016, kl 17.06
aga näed kuhugile pihta käis küll:))
 
Alu 01. märts 2016, kl 17.09
kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes teab, kes kellele nyyd paremini ära pani. sid ei kellegile või eikeegi sidile.

vastake palun, olete minu teemas!
 
Sid. 01. märts 2016, kl 17.10
See, et mul hea mälu on, ei tähenda, et ma igasugu ussikestest end heidutada laseks.

*Foorum on ajaveetmiseks, mitte siin elamiseks. Ei koti mind karvavõrdki need intriigid - las huvilised möllavad, kui tahavad. :)
 
hämming 01. märts 2016, kl 17.11
.Kurjam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõik naised ei vanane ..mõni 3
> 5 ja 40 nene naine on sedavõrd kaunis ja kaunim ku
> i mõni 25...35... ma ei tea millest see tuleb aga
> on palju nais exeplare kes vanuses alla 30 aga näe
> vad kui 45...50 ja on ka neid kes 40 aga üle 28...
> 30 ei paku kuidagi ... :)
>
> Kõik on looduses
> suhteline

kogenud mehe tähelepanekud:)
kahju, et mõnel foorumi püsikülastajal on kogemused ainult masajalgsete ülekaaluliste daamidega, millest tuleneb kibestumus kogu naissoo suhtes. ehk siis: näiteks Alu on alati ja igavesti koledatest naistest ümbritsetud.
millest selline fenomen, pole siiani aru saanud. oma sõnade järgi on Alu ju ülimalt ihaldusväärne mees.
 
Alu 01. märts 2016, kl 17.32
ei tea, pole ennast kiitnud kõrgelennuliseks nagu mõni vares siin. ja et ma koledatest naistest ymbritsetud olen-paistab siin tõesti paika pidavat. mina ja punapea ning ymberringi koledad varesed kraaksumas:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!