Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun naisega.
 
Mees 01. märts 2016, kl 17.12
Tere! Sattusin siia lehele ja mõtlen, et äkki on siit võimalik leida üks tore naistuttav, kellega sobivusel käsikäes kevadele vastu minna. Ilmad on juba päikeselised ja ka hing muutub rahutuks. Sooviks enda kõrvale leida kedagi, kes oleks aus, avatud ja positiivne inimene.
Ise elan Tallinnas, olen 48 aastane,positiivne ja seltskondlik mees.
Ootan teie kirju e-mailile!
 
vanatüdruk 01. märts 2016, kl 18.02
Väike tass kohvi ei ole kunagi kellelegi halba teinud. Oluline on, et tegemist oleks mahepõllundusest saadud tootega. Selleks, et su keha stressi ei satuks, peaksid ka seda võimalikult vähe kemikaalidega toitma. Ja usu või ära usu — väetiste ja putukatõrjetega pritsitud taimed ei ole väga hea valik. Samuti võiksid piirata kohvitarbimist pärast lõunapausi, eriti kui sul on probleeme magamisega. Ja alati eelista pisikest pitsitäit espressot tavalisele suurele piimakohvile.
 
Beibe 01. märts 2016, kl 18.03
tuleb välja öelda rasked sõnad - olen nõus olema madalalaubaline oss
 
Sid. 01. märts 2016, kl 18.25
vanatüdruk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väike tass kohvi ei ole kunagi kellelegi halba tei
> nud. Oluline on, et tegemist oleks mahepõllunduses
> t saadud tootega. Selleks, et su keha stressi ei s
> atuks, peaksid ka seda võimalikult vähe kemikaalid
> ega toitma. Ja usu või ära usu — väetiste ja putuk
> atõrjetega pritsitud taimed ei ole väga hea valik.
> Samuti võiksid piirata kohvitarbimist pärast lõun
> apausi, eriti kui sul on probleeme magamisega. Ja
> alati eelista pisikest pitsitäit espressot tavalis
> ele suurele piimakohvile.

See maheduse värk on vähemalt eesti oludes natuke üle pakutud. Hea rahateenimise võimalus lihtsalt. Muude maade kohta ei julge väita, aga eestis küll mingit väetiste üleküllust eriti ei kohta. Pealegi, kas taim saab oma lämmastiku kätte sõnnikust või mineraalsest väetisest, ei oma mingit tähtsust. Küll aga soovitan taani toitu vältida, sest neil jääb sea sõnnikut meeletutes kogustes üle ja seda veetakse lihtsalt põllule. Pealtnäha mahe värk, aga tegelikult hirmus mürk. :D

*Vabariigi aastapäeva puhul nägin poes mahedat eesti viina, mis nii öko-öko(sertifikaatidega ja puha). Proovima ei hakanud, aga vaevalt, et maheviina pohmell tavalise viina omast eriti erineb. :D
 
Ma 01. märts 2016, kl 18.38
Sattusin siia lehe juba 11 aastat tagasi ja vaadake mind. Pole mul ikkagi kedagi, peale teadmise, et ka minusuguste heas vormis keskealiste meeste jaoks on kuskil keegi aga mitte jumala eest siin või samas miks ka mitte... Asi on ju tegelikult kinni meis endis, üks arvab ja teine pelgab, kolmas kahtleb ja neljas teab täpselt. Lõpp kokkuvõttes oleme me kõik seal samas kus me täpselt just praegu oleme...
Virtuaalsetele portaalidele on meil liiga suur lootus, lootused on meil üldse väga kõrged. Langetame veidi latte ja unustame kõrgendatud soovid materiaalsusele ning varsti leiame kellegi päriselt enda jaoks.
 
Keskealine N 01. märts 2016, kl 19.37
Mulle meeldib ausalt öeldes nüüd juba üksinda olla ja päikesele vastu astuda. Jälle kellegiga harjuma hakata, tema pere ja sõpradega ennast sobitada... brr, kui aus olla- ei tundu ahvatlev. Imetlen siiralt neid julgeid inimesi, kes ikka ja jälle uuesti alustada tahavad. Nii et edu autorile!
 
Ma 01. märts 2016, kl 19.58
Üksinda on kindlasti lahedam olla kui mingi järjekordse silmuse endale kaela ümber võtad...
Teisest küljest vaadatuna, rääkida neid mõtteid ainult endaga, millest võiks ka enda elukaaslasega rääkida. Kuidas möödus päev, mida võiks koos teha, õhtul kaissu pugeda, teada, et sul on keegi väga lähedane, keda võid usaldada kinnisilmi jne..
Nooremaks ei muutu meist keegi ja mida aega edasi, seda vähem tõenäoliselt me sellise lähedase suhte kus oleme teineteisele parimaks sõbraks ja toeks vaevalt veel leiame. Kahjuks on aeg meie kõikide vaenlane...
 
välipreester 01. märts 2016, kl 20.42
Puhas viin ei tekita mingit pohmelli. Pohmell tuleb puskariõlidest, mida pole viitsitud või raatsitud välja põletada ja filtreerida. Tooraineks võib võtta mahevilja või kemikaalivilja kuid Eestis minuteada sellise tehnoloogiaga tehast pole, mis suudaks pohmellivaba viina toota.

Kui ma veel Eestis tõsisemalt tegutsesin siis toodi Venemaalt sügavkülmutatud ahvenaid, need pakendati Saaremaal ringi ja müüki läksid Itaaliasse nimetuse all "Värske ahven puhastest Šveitsi mägijärvedest" Makaronid sõid ja kiitsid .
Pole vist vaja lisada, et ma nii räpase äriga nagu mahetooted ei tegele ja pole ka kunagi tegelenud.
 
näha kohe 01. märts 2016, kl 20.53
..et inimestel pole midagi teha. Ise teevad kuulutusi, ise teevad kohe samas maha oma sõnnikujuttudega.
Tõelised veidrikud koos!
 
Keskealine N 01. märts 2016, kl 21.00
jah, aga kuna garantiid ei ole, et see kõik nii ilus ja romantiline tuleb, siis... kaua sa ikka katsetad. Ma sain varsti peale mehe surma aru, et enam ei tule midagi kellegi teisega koos elamisest välja. Keegi isegi ei hakka meeldima nõnda, et temaga midagi tõsisemat aretada. Päevasündmusi saan sõpradega või teiste pereliikmetega, õe- venna või lapsega arutada. Üksinda magamisel pole kah viga midagi:) Aga nagu öeldud, inimesed on erinevad ja mõni kohe ei oskagi üksi elada.
 
Sid. 01. märts 2016, kl 22.37
Garantiid ei saa keegi kunagi anda, aga matta maha lootus, et armastus keskealisena peale tuleb, on samuti väär. Sa ei kujuta ette, kuidas armunud naine lööb särama. :) Mul on õnn seda sära juba pikemat aega nautida ja mina küll ei ütle, et see kuidagi teistsugune oleks, kui nooruses. Lihtsalt kogemusi on juba rohkem ja sa oskad juba tundeid hoida ja säilitada. Parim on see, kui sa selle juures ei pea end kuidagi väänama, vaid saad olla täpselt see, kes sa oled. Nooruses kiputakse ikka näitama välja ennast paremana, kui tegelikkuses, aga teeselda/mängida ju terve elu ei jõua. Seepärast ongi parim see, kui kaks inimest sobivad ilma igasuguste eeltingimusteta. See on tõeline nauding, igas mõttes. :)
 
Kuulaps 02. märts 2016, kl 01.30
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Garantiid ei saa keegi kunagi anda, aga matta maha
> lootus, et armastus keskealisena peale tuleb, on
> samuti väär. Sa ei kujuta ette, kuidas armunud nai
> ne lööb särama. :) Mul on õnn seda sära juba pikem
> at aega nautida ja mina küll ei ütle, et see kuida
> gi teistsugune oleks, kui nooruses. Lihtsalt kogem
> usi on juba rohkem ja sa oskad juba tundeid hoida
> ja säilitada. Parim on see, kui sa selle juures ei
> pea end kuidagi väänama, vaid saad olla täpselt s
> ee, kes sa oled. Nooruses kiputakse ikka näitama v
> älja ennast paremana, kui tegelikkuses, aga teesel
> da/mängida ju terve elu ei jõua. Seepärast ongi pa
> rim see, kui kaks inimest sobivad ilma igasuguste
> eeltingimusteta. See on tõeline nauding, igas mõtt
> es. :)

Keskealisena armumist halvustavad või kardavad need, kes pole kunagi julgenud südame järgi elada. Nad ei suuda uskuda, et kogenumana võib armutunne isegi sügavamat naudingut pakkuda kui heitliku meelega pubekana. Võimalik, et isegi neile, kes juba 20-ndate keskel end vanana tundsid ja välimuse käest ära lasksid, a la punapea.
Imed sünnivad, kui neisse uskuda.
 
:) 03. märts 2016, kl 16.39
meeleldi suhtleks, aga aadress ull1967@hot.ee saadab kirjad tagasi.
 
adresid vorbivad siinsed ullid 03. märts 2016, kl 18.50
Ise oled ka ull kui ullile saadad kirja :)
 
Sid, 03. märts 2016, kl 18.57
Красивая и сексуальная девушка, 24, предлагает приятное удовольствие мужчине, женщин и пары. Хорошая фигура (165cm/50kg), красивое лицо и приятный характер. Массаж, секс, минет есть место, встречаюсь тоже в Хостеле, машине или вашем месте! Жду звонков от женщин и пар тоже!
Marina marisdelaes@rambler.ru
 
Sid. 03. märts 2016, kl 19.02
Ega äbarikul muud üle jäägi, kui internetist prostide kuulutusi otsida. Ükski naine ju tasuta seksi sellisele ei anna. :D

*Kurb, kui positiivne ja seltskondlik mees nüüd mittetöötava meili pärast tutvustest ilma jääb.
 
tore 03. märts 2016, kl 19.22
otsitakse naist, aga teemas laiutab isane Sid...
 
Sid. 03. märts 2016, kl 19.25
tore Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> otsitakse naist, aga teemas laiutab isane Sid...


Segan sul tutvumist?
 
jahhh 03. märts 2016, kl 19.39
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tore Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > otsitakse naist, aga
> teemas laiutab isane Sid...
>
>
> Segan sul t
> utvumist?

jah.
 
Sid. 03. märts 2016, kl 19.42
jahhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> jah.


Sinu teema see siin?
 
jahhh 03. märts 2016, kl 19.55
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jahhh Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
>
> > jah.
>
>
>
> Sinu teema see siin?

pole minu teema, mul niisama pùtsivahe sügeleb. teema autor ka kuhugile kadunud...
 
ei saa aru jah 03. märts 2016, kl 19.56
No mida need igasugused siinsed sitikad ronivad igale poole. tutvujaid ju neist ei ole ja ega neid keegi ihalda ka.
 
Skorpq 03. märts 2016, kl 22.03
Väga kurb, et eestlased nii õelaid ja kibestunud kommentaare kirjutavad.. See naitab vaid nende inimeste haledust.. Ja madalust
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!