Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olen sulle tänulik
 
Mari 09. märts 2016, kl 16.50
Peaks mainima seda et ka minul on olnud mat raskusi ja otsisin kes annaks laenu või siis aitaks sellest olukorrast välja tulla ja nii ma siis tulingi siia ringi vaatama kes mis laenu annab jne .Kui aus olla siis olin juba loodust kaotamas kui leidsin siit portaalist meesterahva kes andis mõistliku järelmaksuga laenu mulle ja täna selle Meesterahvale kes mõistis ka minu olukorda sain tänu temale oma mat asjad ära lahendatud.Tahan seda üelda ,et kõik siinsed polegi nii pahatahtlikud kui tegelt tundub .Alati on kõik läbiräägimiste küsimus ja kindlasti leidakse kombromisse.
 
jaajaaa 09. märts 2016, kl 16.51
kombromissid on head asjad...
 
miss Kombro 09. märts 2016, kl 16.57
 
eksole 09. märts 2016, kl 17.49
Mõistev meesteahvas on kombromissist parem asi.
 
Lootus 09. märts 2016, kl 18.49
loodust ei tasu kindlasti kaotada ja mina soovitan kõigil veidigi rohelisemalt mõelda.
 
Alu 09. märts 2016, kl 19.03
Jah, Mari, aga nagu ehk isegi juba aru saad, siis on siin ka kari vanu krokodille, kes nyyd uluvad, et ise sest abist ja kompromissist ilma jäid.
 
on ju 09. märts 2016, kl 19.23
Mari, Alu räägib siin iseendast, tema meil tuntud eneseimetleja.
 
Mari 09. märts 2016, kl 19.29
võib-olla tõesti on keegi abist ilma jäänud ei oska nii üelda eks iga üks teab seda ise,aga minul vähemalt asi nüüd korras.
 
onju, mari 09. märts 2016, kl 19.32
alu andiski raha? jah, niisama, heast südamest. las siis kireb nüüd pealegi natukene.
 
ruttu kooli 09. märts 2016, kl 19.57
Teemaalgataja sai raha ,et algkool lõpetada? Tore kui nii see on. Postitusest on näha, et haridus annab soovida.
 
metsmees 09. märts 2016, kl 21.13
peaks ka loodusega kombromissi tegema
 
:DD 09. märts 2016, kl 21.27
Ega täna 1.aprill pole?
 
Alu 09. märts 2016, kl 21.44
ruttu kooli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemaalgataja sai raha ,et algkool lõpetada? Tore
> kui nii see on. Postitusest on näha, et haridus an
> nab soovida.

Noh, Mari jõuab veel kooli minna ja järjele saanuna mehelegi minna, kuhu aga sina oma pedagoogiliste võtetega mõtled jõuda, vihmaussidele vist eriti korda ei lähe?
 
Matrjoshka 09. märts 2016, kl 23.36
Alul ikka see vihmaussi teema kummitab. Mis teha, kui pole looduse poolt korralikku madu antud :DDDD
 
Mari 10. märts 2016, kl 10.20
Mina tasun oma võla natuuras aga tema ehk siis laenuandja tahab mind kaasa võtta kuhugi saunapeole aga ma ei julge sinna minna. Sauna tahaks küll aga seda ei pea mu tervis vastu, milleks mind sinna tahavad.
 
Me 10. märts 2016, kl 15.08
Mõistame su muret Mari.
 
polkovniku lesk 11. märts 2016, kl 20.04
mingisuguse kombromissi ju pead tegema.
 
no aga Alu ju aitab 12. märts 2016, kl 03.55
no Alu ju ikka aitab noori naisi. saunaminekut pole tarvis temaga koos minna. ta ju Rootsi metroos pidevalt ja tal ei seisa. ses mõttes saad selja puhtaks küll pesta.
 
Mari 12. märts 2016, kl 11.39
Ei oska seisukoht võtta, sest Alu ei ole minuga ühendust võtnud.
 
oioi 12. märts 2016, kl 12.11
Inimesed, ärge andke oma rahasid võõrastele, teemast ei näe, et mari oleks tagasi maksnud...Pole vaja kerjata, marikene! Pole vaja laenata kui pole tagasi maksta!50+ laenaja juba enam tagasi ei maksa, võtke asju nii ja hoidke oma raha kui seda veel on. Ära usu kedagi, üle enda sissetulekute hõlpeluajaid on tekkinud nagu seeni peale vihma.
 
Alu 12. märts 2016, kl 12.35
Marile pole mina raha anndud, aga yhele mutikesele kinkisin uue klaviatuuri, sest vanal olid A, L ja U puruks pekstud.
 
Anja-Nanja 12. märts 2016, kl 12.38
Alu - :DDDDDD
 
yks mutike 12. märts 2016, kl 12.57
Alu vana klaviatuuriga polnud sittagi teha, sest T, U ja P olid tükkideks taotud. Ülejäänud klahvid kah kleepusid vanast spermast. Pidin prügimäele viima.
 
Alu 12. märts 2016, kl 13.01
yks mutike,

hea huumor, 12points.
 
mitte huumor 12. märts 2016, kl 16.06
vaid rõvedus ja nõmedus valitseb siin
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!