Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
sooviks leida kedagi
 
Anja-Nanja 12. märts 2016, kl 10.02
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 10.37.
 
nii,nii 12. märts 2016, kl 10.08
Patsiendid juba nokivad üksteist :))))))))))))))))
 
Alu 12. märts 2016, kl 10.15
"Sina olid muuseas ainuke, kellel oli mu mail.ru aadress, seepärast saangi seda väita. :D"

Sõna sõna vastu muidugi aga mina su pilte siia yles pannud ei ole. mul polegi neid. seda pilti, mis siit läbi käis, näitasid ise.
ju on siis kellelgi veel su ainult mulle usaldatud ru aadress. nt Agnesel. kaks parajat, kellega on parem mitte suhelda.
 
norm in.ei taha siia tullagi 12. märts 2016, kl 10.42
1-2 teemat , mida siis siinsed kitkuvad nagu kana siin omavahel.
Saagu kuskil kokku ja klaarigu seal oma arveid.
Foorum täielikult täis s-tutud nende s-tturite poolt.
 
Alu 12. märts 2016, kl 10.46
norm in.ei taha siia tullagi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 1-2 teemat , mida siis siinsed kitkuvad nagu kana
> siin omavahel.
> Saagu kuskil kokku ja klaarigu s
> eal oma arveid.
> Foorum täielikult täis s-tutud
> nende s-tturite poolt.

ega sa muidu ise pole see saja nimega tupeline, kes siia menstruatsiooi laiali laotab?
 
to Alu 12. märts 2016, kl 10.49
Söö sitta lusikaga,väheks jääb saad juurde, irw!
 
eelmisele peerunäole 12. märts 2016, kl 11.05
kohe torman sööma, volosõ nazad:D
 
Sid. 12. märts 2016, kl 11.22
norm in.ei taha siia tullagi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
No ära siis käi siin rõvetsemas ega lugemas, oleks õhk kohe palju puhtam. :)

> Foorum täielikult täis s-tutud
> nende s-tturite poolt.

Miks sa endast kolmandas isikus räägid? Peale sinu ei käi siin ju keegi rõvetsemas, ülejäänud suhtlevad siin niisama.

*Püsikad ei pese siin musta pesu,me oleme lihtsalt nagu üks pere, kel saladusi üksteise ees ei ole ja seepärast võib kõike avalikult arutada. :)
 
Sid. 12. märts 2016, kl 11.30
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> mis sa panud mu pildi taustapildiks või, et arvut
> it vahetades kadus? mu meelest pole ju tähtis, kas
> arvuti on üks või teine, postkastis ikka alles ju

See sõltub sellest, mis postiprogrammi sa kasutad. Mul on Thunderbird ja enamasti kasutan POP3 standardit, st kisun kirjad kõik arvutisse ja nädala jooksul kustuvad nad postkastist ära. Vanasti, kui postkastid pisikesed olid, oli see vajalik, tänapäeval enam mitte, lihtsalt ajad on muutunud. Ühel arvutil läks mul kõvaketas kah veel ja ilmselt sinna su pildid jäidki. :(
Vanu postkaste ma ka enam ilmselt ei mäleta ja mis seal oli, on nagunii kadunud. Mulle on tähtsad emotsioonid, mis ma saan, mitte mingid vanad pildid ja kirjad. Ma ei ela minevikus, sest olevik on alati ilusam. :)
 
ewald85 12. märts 2016, kl 11.33
Tere. Kui sa vägivaldne pole, siis vanem vitaalne mees ootab kirja. Laps ei ole takistuseks.
 
Anja-Nanja 12. märts 2016, kl 11.36
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 10.38.
 
nostalgiline 12. märts 2016, kl 12.36
Alu jaurab tupest nagu näljane leivast, Sid nostalgitseb niisama ja vihjab peenelt Alu sigadustele võõraste postkastide ja piltidega. Kummitus luulutab ihalevatest kanakarjadest, kes tema väsind viinerit nokkida tahaks. Punaste harjastega peldikuhari nimetab end nüüd Anja-Vanjaks, ilmselt teeb varsti selle nime all uue südantlõhestava kõrvalsuhte otsimise teema. Kui hetkeks väsib kõrvalsuhte pidajaid hoòradeks ja kõntsaks sõimamast. Uus kevad, uus algus, missest et pasun jalge vahel roostes...
Isegi pärakamakaàk on nina urust julgenud välja pista.
Peaasi, et valitseb üleüldine harmoonia ja tutvumisrindel kõik muutusteta:)
 
tallinna kilu 12. märts 2016, kl 13.33
Küll te ikka viitsite nägeleda, isegi puhkepäeval! Miks seda vaja on, mitte ei mõista.


Tea, kuidas Havi ellujäämisega metsamatk kulgeb?
 
nostalgiline 12. märts 2016, kl 13.38
Alu jaurab kogu aeg tuppedest, keegi teine siin ei nägele, kõik on enda tuppedega jumala rahul ja õnnelikud, et neil on tuped seal kus ka teistel on tuped.
 
Havi 12. märts 2016, kl 18.17
Metsamatk kulgeb ilusa ilmaga väga hästi!
Esimene ämbritäis maasikaid on juba moosiks keedetud. :)
 
Kalur-kilude õudusunenägu:) 12. märts 2016, kl 19.50
Havidel on praegu rasked ajad,mõne päeva pärast peaks rahulikum periood saabuma-keeluaeg havipüügis.
 
tallinna kilu 12. märts 2016, kl 22.06
Oli ju ometi jutt, et tuleb värskeid maasikaid kasteheinakõrre otsa aetuna tuua. Kas Havil on peale haugimälu ka kehvapoolne lugemisoskus?;)
 
meestel 12. märts 2016, kl 22.19
on pakkuda kõige ilusam maasikas enda isikliku kõrre otsast..
tea, palju neid naisi sellest lugu peab sellises tänapäevases frigiidses naistemaailmas ?
 
Havi 12. märts 2016, kl 23.23
Omaarust kirjeldasin ma küllaltki täpselt, kuidas matk välja näeb. :)
Eks sa siis metsaserval valid erinevate väljujate vahel...;)
Antud küsimuses ei puutu mälu küll asjasse, aga huvitav, missugust mälu sa siis minu nimega seostaks? Kilpkonna? ;):)
 
jeebimees 13. märts 2016, kl 08.59
Lihtsalt müstika, kuidas paar soodat suudavad kõik vähegi normaalsed teemad täis pas.ndada.
 
fiatinaine 13. märts 2016, kl 10.57
põhilised pasamasinad alu ja punapea anja, neil nagu kade meel, kui keegi tutvub siin. ise ei suuda ja teistel ka ei lase:)
 
eelmisele inetule kadakatupele 13. märts 2016, kl 11.00
pasamasin oled sina. sinuga ei tahagi keegi tutvuda, aga ikka aru ei saa.
 
eelmisele rämedale pasamasinale 13. märts 2016, kl 11.05
sa ka kadakatupest sisse võetud nagu alu? mingine viirus siin lahti läinud, tupp siin ja tupp seal, aga kätte pole andnud nagu aru saada?
 
inetule kadakatupele 13. märts 2016, kl 11.09
kui sa siin aastaid ei pasandaks, teisi naisi ei libaks, oleks siin tutvujaid rohkem. sind ei taha mitte keegi, lepi sellega.
 
inetule kadakatupeihalejale 13. märts 2016, kl 11.28
kui sa siin aastaid müstiliste tuppede järgi ei õhkaks, saaksid vahel harva ehk reaalset seksigi. pensipäeval mõne vana prosti ikka ära rääkida suudaksid. muud varianti sul pole, lepi sellega.
 
inetule kadakatupele 13. märts 2016, kl 12.10
mitte keegi ei ihale sind, ainult sa ise ihaled ennast.:D
 
minestaja 13. märts 2016, kl 12.25
kle kadakafänn pane pihkensit või midagi, saad üle oma ihalustest kättesaamatute järele :D
 
Peeglike peeglike seina peal, kildudeks 13. märts 2016, kl 13.14
Nii ihalen lõbus lesk kadakatuppe ja sünnin iga päev uuesti, et surra ihalusest kildudesse.
 
kuulge naised 13. märts 2016, kl 14.45
Kas siin kedagi muud ihaldada polegi peale lõbusa lese? Teised naised konkurentsi kartuses püssi põõsasse visanud.
mansion ghost 13. märts 2016, kl 16.08
Tõelised naised vaatavad seda tutkamängu kõrvalt. Siinsed hüper-super-giga-mega-siga tuped vaevlevad niisama verbaalse kõhulahtisuse käes. Hoiatuseks, et kõik mis näeb välja nagu naine, käitub nagu naine, pole tegelikult seda mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!