Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mõistus ja/või armastus
 
armastuse saadik 03. aprill 2016, kl 21.51
Kas olete armumisel tundnud, kuidas üle keha käib mõnus surin? Just sellel hetkel lahkub kehast terve mõistus.
Küsimus on, kas terve mõistus on armumisel üldse vajalik? Ilma selleta tunduks elu veel lillelisem ja armastus silmipimestavam. Kevad on tulnud, kõik armuma!
 
Anja-Nanja 03. aprill 2016, kl 22.03
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 04.04.2016 10.05.
 
jajah 03. aprill 2016, kl 22.17
ära aja lolli juttu
 
armastuse saadik 03. aprill 2016, kl 22.24
Luba, ma meenutan sulle midagi, mida sinu süda juba teab - sa ei leia armastust, armastus leiab sinu.
Ole nähtaval ja lase end leida!
 
kepijuku 03. aprill 2016, kl 23.46
Mul on nii, et kui sperma lahkub kehast, siis minuti pärast hakkab mõistus tasapisi koju tulema.
 
Alu 03. aprill 2016, kl 23.51
Vana sa ka oled, yle keha suristaja? Äkki tõi kevad hoopis esimese kuumahoo, seegi ajab naistel katuse sõitma.
 
alule 04. aprill 2016, kl 00.18
need kuumahood ootavad ka sind ees, kui testoisteroon kolinal kerest välja lendab ja östrogeeni tase tõuseb.

see on nüüd tõsiselt öeldud. Mul äiapapa sai lausa asendusravi.
 
mõistus 04. aprill 2016, kl 01.23
ja mõistus
 
ärapanija 04. aprill 2016, kl 08.52
Pole teil mõistust ega armastust,sellepärast istutegi päevast päeva siin.
 
patseerija 04. aprill 2016, kl 09.11
Ärge hakake kohe hommikul ära panema ega te päev sellest ilusamaks ei muutu, luban!;)
Öelge parem, kas siin leidub kedagi, kellega käsikäes patseerima minna, kevade märke otsida ja elust rõõmu tunda? Üleskutse on mõeldud noorematele, kepikõnnihuvilised jätan seekord vahele, sry.;)
 
kepi ja kõnni huviline 04. aprill 2016, kl 10.42
patseerime Pirital, kes huviline, tulgu kella neljaks nurga peale
 
patseerija 04. aprill 2016, kl 11.40
Nõmmel on parem patseerida, neil, kes veel jaksavad käest kinni hoida.;)
 
totallyinlove 04. aprill 2016, kl 12.16
Kellel seda tervet mõistust ikka praegu vaja on:) Kunagi hiljem ehk. Live, love & laugh!
 
jajah 04. aprill 2016, kl 12.23
ka nõmmel.
 
terve mõistus 04. aprill 2016, kl 12.27
totallyinlove Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kellel seda tervet mõistust ikka praegu vaja on:)
> Kunagi hiljem ehk. Live, love & laugh!


ma võin ju ära ka minna, aga varsti nutate mu järgi ja palute mind tagasi. siis ma veel mõtlen, kas tulla...:)
 
Alu 04. aprill 2016, kl 13.03
alule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> need kuumahood ootavad ka sind ees, kui testoister
> oon kolinal kerest välja lendab ja östrogeeni tase
> tõuseb.
>
> see on nüüd tõsiselt öeldud. Mul ä
> iapapa sai lausa asendusravi.

Kas siis vanale mehele näidati lohmaka tagumiku asemel prinki kanni?
 
oih 04. aprill 2016, kl 15.31
Alu võtaks küll omale kolmandaks armukeseks.:P Tulevikus võimalus kandideerida teiseks või lausa esimeseks.;)
 
Alu 04. aprill 2016, kl 15.50
Ei ole kunagi olnud ega saa ka olema kellelegi armukeseks. Selleks on teised mehed, kes naisi sel moel "austavad".
 
aru saadav 04. aprill 2016, kl 15.56
Alu "austab" naisi siin anonüümselt mõnitades, muidugi on julgem. Armukesena peab ise ka keegi olema.
 
Alu 04. aprill 2016, kl 16.12
On see mõnitamine, kui mehele ei meeldi paksud, lollid, lohmakad ja litsakad naised??:)
 
aru saadav 04. aprill 2016, kl 16.28
Kuidas sa ise seda nimetaksid?
 
oih 04. aprill 2016, kl 16.37
Kui armukeseks ei taha, võtan siis meheks.;)
 
Alu 04. aprill 2016, kl 17.21
Oih,

Jahh, see sobib:)
 
Alu 04. aprill 2016, kl 17.24
aru saadav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas sa ise seda nimetaksid?

Kui oleks nt paks vana libu ja see kellelegi ei meeldiks, siis ei peagi meeldima ju. Oleks kas paks vana libu edasi või võtaks midagi ette enda kõigile meeldimise suhtes. Elementaarne, vói jäi midagi arusaamatuks?
 
aru saadav 04. aprill 2016, kl 18.01
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aru saadav Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Kuidas sa ise s
> eda nimetaksid?
>
> Kui oleks nt paks vana libu
> ja see kellelegi ei meeldiks, siis ei peagi meeld
> ima ju. Oleks kas paks vana libu edasi või võtaks
> midagi ette enda kõigile meeldimise suhtes. Elemen
> taarne, vói jäi midagi arusaamatuks?


Miks peaks kõigile meeldimise pärast muret tundma? See on teismeliste probleem, kellele teiste arvamus ülioluline.
Küsisid, kas sinu käitumine on mõnitamine. Kui ütleksid nt oma naabrinaisele, et sulle ei meeldi temasugune paks loll litsakas naine, siis see oleks küll ebaviisakas, aga siiski julge tegu võrreldes sellega, kuidas sa väidetavalt 10 aastat jutti siin anonüümselt anonüümseid naisi mõnitad. Või tahad väita, et sa näed läbi ekraani, missugused nad on? Ei näe, aga võtad voli neid paksudeks lollideks libudeks sõimata. Smile emotikon lause lõpus ei muuda lause sisu. See ON mõnitamine, otsi niipalju õigustusi kui tahad, need on vaid sinu enda jaoks.
 
Alu 04. aprill 2016, kl 19.11
Miks peaks normaalselt enda eest hoolitsenud naised olema solvunud selle yle, et kellegile ei meeldi paksud naised. Naabrinaine teab, et mulle ei meeldi paksud. Niiet võta oma kasvava tagumikuga ette midagi enne, kui ta su lõplikult endasse neelab!
 
alukene 04. aprill 2016, kl 19.38
Kallis mine nüüd mängi oma nukuga edasi ja ära unista nii palju et sul peale piltide seinal kedagi lähemalt on vaadata.
 
meroo kasutajad 04. aprill 2016, kl 19.45
kas alu nimetab metroo kasutajaid nüüd naabriteks vä? et tema naabrinaine teab, et alule meeldivad pesulauad,. kuidagi pervertne ju vana mehe puhul.

su enda kord kolmkümnene tütarlaps on ju ka siis paks lehm ja üksikema...
kas sa siis vihkad teda sellepärast?
 
aru saadav 04. aprill 2016, kl 19.58
Miks sa neid naisi siis siin tümitad verbaalselt, kui sa ei looda, et nad solvuvad? See su mõte ju ongi. Muidu ma küll aru ei saa, miks seda peab 10 aastat korrutama? Niikuinii keegi sinuga tutvuda ei taha. Muidugi on sul siis end hea lohutada, et kõik naised on paksud ja koledad. See viinamarjade lugu.:D
 
ei olnudki naljakas 04. aprill 2016, kl 19.58
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alule Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > need kuumahood ootav
> ad ka sind ees, kui testoister
> > oon kolinal ke
> rest välja lendab ja östrogeeni tase
> > tõuseb.
>
> >
> > see on nüüd tõsiselt öeldud. Mul ä
>
> > iapapa sai lausa asendusravi.
>
> Kas siis va
> nale mehele näidati lohmaka tagumiku asemel prinki
> kanni?
-------------- seda on üsna kurb vaadata, kuidas vana mees vappub kuumahoogudest. Vana mees oli nii 60 sel ajal.
Alule soovime muidu mõnda suguhaigust või kasvajat, kahtlemata saab nendega hoopis palju rohkem nalja: kemot ja muid üleelamisi.
--------------
kui sa need käigud ka oma naisega, kallimaga, serxsemuga läbi oled teinud ja ikka armastus alles, siis on sinus inimlikkustki. vaevalt sealt, peale raviprotseduure, naise puhul väga pesulauda ja kikkis tissi alles jääb, aga hing, see mida alu otsib, on ju puhta alles veel.
või tababa suhkrutõbi ja kasvab kehakaal, jääb invaliidiks, kaob mälu , võialusi ju oi kui palju Alul tingimusteta armastust demonstreerida naisele, kellega elu jagatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!