Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahaks aluga kohtingule!
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 10.28
kus see 10 aastat järjest sul on? ei teagi, kas soovitada sul minna kooli, psühhiaatri juurde või silmaarsti juurde :) kui nii väga huvitab, siis olen 27, täiesti kahekümpine ju?

ja muide, üheksateistkümpine tähendaks 190+, vaene inimene, kes nii lollina nii kaua elama peab :p
 
üheksakümpine 13. aprill 2016, kl 10.33
noo, juba 3 kümpi turjal siis varsti kahekümpisel ja peagi koletu number 4 ette kerimas. mis siis saab. kerid hodomeetri tagasi või hakkad viiekümpiste kallal tänitama? nagu Alul kombeks omavanuste naistega teha.
 
irw üheksateistkümpine 13. aprill 2016, kl 10.58
ega siis kõik ei tea sinu loogikat, et kahekümpine tähendab nüüd 20-29... lol. Aga kolmekümnendates oled ikka. Mina samuti. Lepi sellega. Varsti oleme mõlemad neljakümnendades... viuviu, viu... alu aga lausa seitsmekümnendades juuuuu ;)
Kuna aga kahekümpine hakkas siin figureerima 2012-2013, ma usun, siis väga huvitav nime valik, ise juba korralikult üle kahekümne, aga tema ikka valib nime kahekümpine... sellel on nimi wishful thinking :) LOL
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 11.10
küll sulle meeldib alles liialdada... mõttetu närvihaige vuhva :D
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 11.16
irw, minu loogikat... ja kolmekümnendates? või oled sa samasugune tola, kes arvab, et kaheksakümnendad algasid aastal 1990? palun ära demonstreeri oma algharidust siin koguaeg.
 
Alu 13. aprill 2016, kl 11.19
Vaatamata sellele, et muttide silmis muutun järjest pisemaks, vanemaks ja vastikumaks, olen ikka olemas. Ei aita sajatamine ega siun, tõmblemine kahekympise ees:)
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 11.23
ja olen ka mina olemas. pringi perse, üle keskmise ilusa näolapi ja 2x võimekama ajuga, kui need pakspersed, kes mind siin mõnitavad :)
 
ka üks prinkpepu 13. aprill 2016, kl 12.24
kahekümpine, julgen oletada, et minu tagumised pätsid on tunduvalt kenamad sinu üle keskmise näolapist. aga mõnitama ei hakka, ära karda. muidu võib su 2x võimekam aju ülekuumenemisest sulama hakata;)
 
Alu 13. aprill 2016, kl 12.54
Huvitav. Kui siin polegi laiade tagumikega blondikesi viiekymnendates, on vaid pringid ja nõgusad seljad kahekymnendates...millest siis siuke kiun ja kisa minu tagasihoidlikele vihjetele suurte tagumike suunas?!? Pole ju võimalik, et pringid tagumikud on asunud kaitseks välja nende eest, kes siin nagu sõimaks neid...
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 13.22
mul on ainult hea meel, et on ka minu näost ilusamaid tagumikke, ainult rõõm vaadata, ma pole kade inimene. ongi kopp ees lodevate kilesse-topitud-sardellide vahtimisest tänavapildis. oleks neid kauneid ainult rohkem :)
 
alu tütar 13. aprill 2016, kl 17.46
issi, miks sa mulle õde delfikast otsid?
 
metroos makstakse palka 13. aprill 2016, kl 18.22
hea töö seal roosti metroos, mugavuspagulasel Alul, klahvide tagumise eest saab raha ka.
 
Koristajatädile 13. aprill 2016, kl 18.49
metroos makstakse palka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hea töö seal roosti metroos, mugavuspagulasel Alul
> , klahvide tagumise eest saab raha ka.

Ja sulle ränga töö eest mitte?
 
irw üheksateistkümpine 14. aprill 2016, kl 01.21
harime siis endiselt 20 aastase ajusse kinni jäänud kahekümpist.
Mitu kümmet on 21? 3, seega oleme kolmekümnendates. Googelda, saad ehk targemaks. Rohkem ei seleta, kes targemad, saavad aru küll, millest ma räägin :)LOL
 
Sid. 14. aprill 2016, kl 07.17
irw üheksateistkümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> harime siis endiselt 20 aastase ajusse kinni jäänu
> d kahekümpist.
> Mitu kümmet on 21? 3, seega olem
> e kolmekümnendates. Googelda, saad ehk targemaks.
> Rohkem ei seleta, kes targemad, saavad aru küll, m
> illest ma räägin :)LOL

Mida siis guugeldama peab? Kas seda, et sa oled lihtsalt rumal? Teine võimalus on ka mingi autismispektri häire. Seda tüüpi inimesed võtavad ka kõike asju sõna-sõnalt ja neil puudub võime aru saada mõistukõnest või siis traditsioonilistest kõnepruukidest, kus väljend ei vasta 100% tegelikkusele. Kui inimesed on kokku leppinud, et kahekümnendad aastad on aastad 20-29, siis see, et see matemaatiliselt nii ei ole, ei tähenda midagi. Ravi ennast, kui harida ei suuda! :)
 
... 14. aprill 2016, kl 07.31
mõne "mehe" peas tiirlevad ainult autistid ja makaagid.
 
irw 14. aprill 2016, kl 12.14
inimesed ei ole midagi kokku leppinud. Ära aja naerma. Väga paljud kasutavad seda pidi loogikat, kasvõi nalja pärast ja sellel loogigal on täitsa tõepõhi all. Me muidugi võime tänasest kokku leppida, et maa on laperkune nagu täna juba paljud väidavad, kas see tegelikult teeb selle kokkuleppe tõeseks?
Näiteks in english thirties tähendab kolmekümned, mis ei tähenda otsetõlkes kolmekümnendates ja kolmekümnendas tähendab puhta loogika põhjal siiski kolmandas kümnes. Seega 21+ on kolmandas kümnes ehk kolmenkümnendates.
 
Alu 14. aprill 2016, kl 12.24
Tõepoolest irw. Kuidas mõnele käib pinda, et kahekympine pole veel 30'ki ja yritab närida selle kallal. Endal läinud aegadest hägune mälestus, äravajunud nägu ja tige meel. Kahekympistele silmade ette tegemisega on puuks juba ammu, tagumik kasvamas nagu rohi kevadel:D
 
heh. 14. aprill 2016, kl 12.31
inglise geeles elame me aastas kakskümmend kuusteist. irw
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 13.06
sinusugune lehvik ei tule mulle ütlema, mida minu nimi tähendab. möödas on mul 2 kümpi, seega olen kahekümpine. kahekümnendates ollakse eluaastatel 20...29, kolmekümnendates 30...39.

http://www.thefreedictionary.com/twenties
https://en.wiktionary.org/wiki/thirties

"Me muidugi võime tänasest kokku leppida, et maa on laperkune..."

kullakene, mis loogikat sa siin taga ajad? mine kõigepealt grammatikat õppima ja siis püüdle kusalegi loogika tundi :D

ja ON kokku lepitud, et kahekümnendad on 20...29, sa võid koos oma lamemaalastega oma vähemuskommuunis kõõksudes hirnuda palju tahad, see ei muuda fakti, et te olete debiilne vähemus, kellel pole muud teha, kui vandenõuteooriaid ja "oma loogikat" välja mõelda.
 
irw 14. aprill 2016, kl 13.22
loogika longab sul kolmandat jalga? Sina lähed ikka sinna gruppi, kes loogika vastaselt püüab ennast kahekümnendasse meisterdada nagu mõned kordavad, et maa on laperkune. Lisaks kahekümpine tähendab siiski kakskümmend. Kui poes müüja küsib sult "kahekümpist" siis sa ometi ei anna talle 29€? Või ehk sinu loogika juures annaksid ikka :)
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 13.37
mine võta rohud ära, sul on aju juba laperGune...

no aga kui müüja küsib su käest 27 euri, siis anna talle kolm kümpi ja ära tagasi küsi... lollidelt tulebki raha ära võtta :p
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 13.40
lisaks, minu nimi kahekümpine tähendab kahekümnendates (in her twenties), sina mine aja oma loogikat nagu puskarit kuskil kopli garaažinurgas, kedagi ei koti su lameaju.
 
neljakympine 14. aprill 2016, kl 14.01
Hirm mõeldagi, mis kahekümpisest 20 a pärast saab.
 
irw 14. aprill 2016, kl 14.04
mulle ikka nii meeldib, sinu poolik loogika. Aga kuskil avaldati ka uurimus, et keelnazid on väga mõttetud inimesed... seega veel üks punkt kirja.
Ma ikka leian selle äärmiselt naljaka, kuidas kahekümpine alati välja ilmub kui vaja on alu kaitsele viskuda... olen ma siis tõesti ainuke :)
Ja see, et sinu loogika järgi kahekümpine on kahekümnendades on puhtalt sinu loogika. See kindlasti pole üldine loogika. Kahekümpistes oleks kahekümnendades. Kahekümpine on kahekümnene.
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 14.05
tore, et oma hirme teistega jagad, pidi leevendama :)
 
Alu 14. aprill 2016, kl 14.05
Miks hirm mõelda, kas on hirmus olla neljakympine ja kujutleda mingit silmade ette tegemist?
 
Alu 14. aprill 2016, kl 14.07
Kus siin see loogika on, et kahekympine on viskunud minu kaitsele?? Seal, et ei aja pakkjalgadega sama jura või?
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 14.07
jep, ongi minu loogika... kui ma oleks kirjutanud kahekümnene, siis võiksid sa siin pekkide lehvides asja pärast tõmmelda, aga näed, valisin sellise sõna, mida pole grammatiliselt olemaski. kui sina otsustad minu välja mõeldud nime kallal närida nagu marus peni süütu kaisumõmmi kallal, siis oota ka samasugust tähenärimist.

mine joo suhkruvett nüüd, musukene!
 
neljakympine 14. aprill 2016, kl 14.20
vastupidi, kahekympisena kymblesin mina meeste tähelepanus, mitte ei kaklenud muttide-ättidega suitsunurgas (delfis). kahekympistega ma ei võistle, selleks on mu latt liiga kõrgel, sest omad vitsad juba valede valikutega saadud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!