Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kui mees tuleb BMW X6ga kohtingule
 
tahan teada!!! 11. aprill 2016, kl 19.56
kas siis see on tõesti selle asja pikendus? Jagage kogemusi.
 
?? 11. aprill 2016, kl 20.12
kas sa kavatsed kõik automargid ja mudelid siin läbi küsida või? Mingi vaimne häire sul või?
 
' 11. aprill 2016, kl 20.34
Ma arvan et kui tuleb siis on isegi hea. Sest tavaliselt neti"mehed" peidavad end põõsas ja ei julge üldse välja tulla.
 
kui x6-ga 11. aprill 2016, kl 21.13
Siis võid kindel olla, et tal kodus Chäthlyn ootamas
 
irw 11. aprill 2016, kl 21.17
mis chätlin? siis ootab ema vitsaga, poeg võttis tema bemmi, et naisele muljet avaldada.
 
Vahemärkus 11. aprill 2016, kl 21.30
Chatryyn oli ikka see naine. Veidi töntsakas, lyhike, blondeeritud, ligi 60, kontsadel ukerdav ja õudsalt pika vihaga:D
 
irw 11. aprill 2016, kl 21.50
see ju mu vanaema, jälle kurja peal väljas. Panime küll neti piirangu peale aga tal tekkisid sellised delfi võõrutusnähud, et ta murdis naabermajja sisse et foorumisse pääseda.
 
Sid. 11. aprill 2016, kl 22.59


Mulle need briti vanamehed meeldivad ja seekord jääb üle vaid nende arvamusega nõustuda.
 
aga kui mees tuli 12. aprill 2016, kl 12.41
kohtingule punase ferrarariga. Mida siis teha? Kas siis on pikendus? Aga ükskord tuli üks mees kohtingule smartiga... mis selle peale mõelda?
 
kogemused 12. aprill 2016, kl 13.06
Ühel juhul polnud tahtmistki X6 mehe püksi vaadata,hea et oma autole hääled sisse jätsin, sain kummide vilinal minema kihutada. Teisel juhul rüüpasin viisakalt kohvi lõpuni ja teatasin, et pean nüüd oma viis last viie eksi juurest kokku korjama, ehk on mees abiks, mille peale too ise kummide vilinal minema kihutas.
 
Alu 12. aprill 2016, kl 13.29
Nyyd ei saa mina Sidist aru. Milles on syydi ykskõik mis auto, kui tema maastiku või lumise tee läbimisvõimet reklaamitakse tavaliste maantee rehvidega suvemustril??
 
Esopus Spitzenburg 12. aprill 2016, kl 13.44
kuskohas te neid kohtinguid teete, parkimisplatsidel v?
 
jah 12. aprill 2016, kl 13.47
iga kohviku ees on reeglina parkimisplats.
 
Alu 12. aprill 2016, kl 16.55
Tyypiline kohting kohvikus võiks välja näha järgmine.

Lähed (sõidad kohale) ootused olemas. Istud ootad. Lähed kohale varem muidugi. Ja tuleb ei pikk ega lyhike, paks ega peenike, vana ega noor...naine. Ta tutvustab, ise tutvustad, järgneb mõttetu ilmajutt. Vaatad, kuidas tema kohvitassis moodustub uus võru teise järel tassi seinale. Pyyes luua võrdlusi või neis midagigi head ei mõtle samasugustele võrudele kusagil mujal. Ehk tuleb juttu mõni huvitavam teema, tavaliselt mitte, sest eestlane tuli endast jätma head muljet. Kohvi tassikeses jatkub tal uskumatult kauaks. Võibolla tellib veel vee juurde, ilmselt mitte, sest tal on samaks õhtuks veel kohtinguid plaanis. Või siis peab ta koju minema, et jõnglastega koos õppida või end näoraamatuga jagada.

Kas sellise kohtingu jaoks on vaja x6'e?
 
Esopus Spitzenburg 12. aprill 2016, kl 17.36
Ja see kohvik asub kusagil Kalamaja kandis?:)
 
Sid. 12. aprill 2016, kl 17.57
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nyyd ei saa mina Sidist aru. Milles on syydi ykskõ
> ik mis auto, kui tema maastiku või lumise tee läbi
> misvõimet reklaamitakse tavaliste maantee rehvideg
> a suvemustril??

Rehvid rehvideks, need olidki seal meelega sellised alla jäetud, jutu mõte oli ju auto mõtetusest.
Pealegi ei hakka ükski X6 omanik omale maastikurehve alla ajama - kiirusindeks lihtsalt liig napp. ;)
See auto on ju sport(liku) autona mõeldud, aga milleks sel juhul maastikuvõime(tus)?

Esopus Spitzenburg, popimatesse Kalamaja kohvikutese ei saa isegi tööpäeva õhtul sisse, vanalinn on ses mõttes kindlapeale minek. :)
 
ha-hahaa 12. aprill 2016, kl 20.18
Esopus Spitzenburg või kes ta oligi, ei saa ilmselt arvuti tagantki välja :)
 
viimasele 12. aprill 2016, kl 21.03
tal krooniline pidamatus ju, mis sa sellel ajal ikka paremat teed.
 
Alu 12. aprill 2016, kl 22.49
"See auto on ju sport(liku) autona mõeldud, aga milleks sel juhul maastikuvõime(tus)?"

Sid, kui sa oleksid nt hea jutumees, sind on selleks loodud aga milleks sulle sel juhul veel suguvõime? Tahaks ma kysida nyyd. Kui heal (sry mai tea mis auto sul endal on) autol on mitu head omadust, st nii maantee kui maastikuvõime, siis kas ta muutub sellest kehvemaks, kui need mõlemad ära nudida, antud juhul rehvidega?

*ei ole (enam) BMW fänn, aga mõttetud autod pole need kindlasti
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 10.36
parem vana bemm kui uus opel... no mina vaataks hoopis imelikult kui kohtingule tuleks keegi mingi nissaniga. no muidugi kohe minema ei jookseks, võib-olla on tal sellega sõitmiseks hea põhjus (ema auto, enda oma remondis vms).

üldiselt on iga mees, kes ei sõida bemmi, audi, mersu, volvo, tesla, subaru vms normaalse autoga, minu jaoks imelik.
 
irw 13. aprill 2016, kl 10.53
ainult selle viimase kommiga tõestab kahekümpine, on alu poolestunud isiksus. kallis kahekümpine loomulikult pead sa õigustama, et alu sõidab 1997 aasta audiga, mis roostetab iga nurga alt ja ülevaatuselt enam läbi läbi ei lähe.
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 11.25
kui mees sõidab 1997. aasta audiga, siis on tal kah ikka midagi korrast ära seal kupli all :)
 
Karl XII 13. aprill 2016, kl 12.20
kahekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> parem vana bemm kui uus opel... no mina vaataks ho
> opis imelikult kui kohtingule tuleks keegi mingi n
> issaniga. no muidugi kohe minema ei jookseks, võib
> -olla on tal sellega sõitmiseks hea põhjus (ema au
> to, enda oma remondis vms).
>
> üldiselt on iga
> mees, kes ei sõida bemmi, audi, mersu, volvo, tes
> la, subaru vms normaalse autoga, minu jaoks imelik
> .

kle sa ise pole natuke imelik oma igavese kahe kümbi ja automarkide järgi inimeste lahterdamisega v?
 
Alu 13. aprill 2016, kl 12.57
Õiged audid ei roosteta. ALU:)
 
X5 13. aprill 2016, kl 12.58
Aga mida peavad X5 mehed tegema kes ei jaksa X6 osta?
 
Alu 13. aprill 2016, kl 13.03
Pealegi. Mis puutub autodesse, siis vähemalt minu jaoks pole tähtis, mis aasta oma ta on. Oluline on, et ta poleks mingi yldlevinud mudel nagu nt bmw 520 või audi a6. Veel hullem mingi passat või vectra. See on hall mass, igav ja tänavapildis korduv nagu prygikastid. Auto peab mehel olema haruldasem, väga heas korras ja puhas. Siis võib ta olla enamvähem ykskõik kui vana või uus. Nagu meeski:)
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 13.17
päris lühike igavene kaks kümpi siin kõigil ikka... auto järgi võib päris palju mehe kohta öelda, kui see auto on puhtalt tema enda valik (tööauto ei lähe ilmselgelt arvesse). kui mehel on tarbeautoks 97. aasta audi, mida ta iga kahe päeva tagant putitab, siis on ta debiilik enivei. iseasi on pühapäevaautod.
 
Kassisõber 13. aprill 2016, kl 13.56
Jah muidugi on igal endast lugupidaval mehel tõsine tahtmine tutvuda naisega, kellel jätkub silmi ainult tema autole.
Esmamulje sellisest daamist jääbki tavaliselt viimaseks või vaidleb keegi naistest oma kogemustele toetudes vastu?!
Autode võimest väljendada omaniku iseloomu on vist juba siinseski alamfoorumis kirjutatud vähemalt kilomeeter teksti ning ausalt auto vanus on võrrandis kõige väiksem näitaja.
Kui lephätryyn tuli eelmises autoteemas välja selle klipiga X6 kohta:https://www.youtube.com/watch?v=gnM58kHvLxc
siis paneks merc'i austajatele ka midagi omalt poolt,
kes mida hindab:https://www.youtube.com/watch?v=-7q7j4nXgMw...
 
Alu 13. aprill 2016, kl 16.10
Auto autoks. Kohtamisele ilma naise või meheta need ei tule. Ja kohtingul vastu teineteist hõõruma ka ei hakka. Mees ja naine võivad hakata ja ka siis pole autol tähtsust:) Vaatame parem veelkord, kuidas ei peaks tulema kohtingule naine:https://youtu.be/et281UHNoOU
 
Alu toetuseks:) 13. aprill 2016, kl 17.57
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pealegi. Mis puutub autodesse, siis vähemalt minu
> jaoks pole tähtis, mis aasta oma ta on. Oluline on
> , et ta poleks mingi yldlevinud mudel nagu nt bmw
> 520 või audi a6. Veel hullem mingi passat või vect
> ra. See on hall mass, igav ja tänavapildis korduv
> nagu prygikastid. Auto peab mehel olema haruldasem
> , väga heas korras ja puhas. Siis võib ta olla ena
> mvähem ykskõik kui vana või uus. Nagu meeski:)


Pealegi. Mis puutub autodesse, siis vähemalt minu jaoks pole tähtis, mis aasta oma ta on. Oluline on, et ta poleks mingi yldlevinud mudel nagu nt bmw 520 või audi a6. Veel hullem mingi passat või vectra. See on hall mass, igav ja tänavapildis korduv nagu prygikastid. Auto peab mehel olema haruldasem, väga heas korras ja puhas. Siis võib ta olla enamvähem ykskõik kui vana või uus. Nagu nainegi:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!