Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Autode kohta
 
Naine 16. aprill 2016, kl 17.15
Siin on mitu teemat autodest, mind hakkas huvitama mis mehed need on kes ostavad BMW X6, mis maksab poes uuena 100 000 eur?

Ametliku tööga peab olema juht ja magistri haridusega või on need maffia mehed?
 
mannu 16. aprill 2016, kl 17.17
Mis ajast ausa tööga rikkaks saab?:D
mansion ghost 16. aprill 2016, kl 17.18
Tegelikult on need tüübid pärit kohaliku poe tagant. Tõelised finantsgeeniused. Kui pudelid ära viivad ostavadki X6´e
 
mis siin erilist on 16. aprill 2016, kl 17.24
iga OÜ-taja saab omale X6-e lubada, kui vähegi sebida ja laenu võtta.

mina ise ei osta BMW-d sest see on ülbikute ja pättide auto, Land Cruiser ja Mersedes on igati paremad
 
kaheksa 16. aprill 2016, kl 17.25
mis see auto asjasse puutub? ega ma autoga elama hakka!
 
võeh 16. aprill 2016, kl 17.26
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult on need tüübid pärit kohaliku poe tagan
> t. Tõelised finantsgeeniused. Kui pudelid ära viiv
> ad ostavadki X6´e


See inimene on ennast juba surnuks joonud, kui tal on x6 jagu tühja taarat.
 
jopptvaimat 16. aprill 2016, kl 17.27
MerCedes!
 
irw 17. aprill 2016, kl 11.28
ei tasu kõike, mis siit loed, tõe pähe võtta.
 
Noor nolk 17. aprill 2016, kl 11.58
Mismõttes nagu maksab x6 100 000?? Puldiga elektrilise saab 50eeguga. Hea tädidega koos mängida. Veel parem on nissan navara või muu kastikas, vaatad teises toas telekast multikakanalit, tädil vaja patareisid vahetada riistal. Auto toob ja viib, mees teeb, kõik happyd!
 
kahekümpine 17. aprill 2016, kl 15.01
mis imeauto see X6 siis on? päris kena ju teine, ostaks isegi kui raha poleks kusalegi panna :)
 
arvan 17. aprill 2016, kl 15.14
kellel raha üleliia, ostku X6 või Tesla, BMW-l on ka muideks elektriautod i8 on eriti hea välimusega ja Teslade hirm.

mina saan 850 eur iga kuu kätte, pole mul vajagi autot, suvel sõidan päris palju jalgrattaga, olen Tallinnast ja bussisõit on aastaläbi tasuta, rohelise kaardiga, tänu Edgar Savisaarele, keegi midagigi teeb ära!

Tesla 90 000 eur või X6 100 000 eur, see on juba korteri hind

sellistele autodele tuleks luksuse maks peale panna 100 %
 
välipreester 17. aprill 2016, kl 15.35
Ei pea mingi magistriharidusega tippjuht olema ega mafiosnik. Paljud on olnud õigel hetkel õiges kohas ja müüvad oma tutvuseid. Näiteks mõni endine autojuht, kes nüüd logistiku peene nime all koormaid jagab või transiidimehed, kellel suured käibed on.
Üldiselt pole kapitalimahukate ettevõtete jaoks 100 000 eriline number. See on hinnakirja järgi koos käibemaksuga ja mitte päris tippmudel.
Väike ekskavaator, mis tänaval torukraavi kaevab, maksab uuena rohkem kui X6 ja selliseid ekskavaatoreid ostavad tehnikumi lõpetanud maapoisid lõdva randmega. Iseasi, kas neil X6 tingimata sinna kõrvale vaja on. Põhimõtteliselt nad saaksid ilmselt hakkama. Enne masu, ehitusbuumi ajal, oli Eestis trend osta pangalaenuga ekskavaator, mõne kuu pärast kui rahad liikuma saab, laenuga dziip ja kolmandal levelil veel omavahenditest ATV.
Mõned majandusteoreetikud räägivad, et uus buumiaeg on Eestisse kätte jõudnud.

Kui teemaalgataja mõtleb palgast X6 ostmist, siis nii rikast ja juhmi inimest Eestis ilmselt pole, sest tema jaoks maksaks auto ca 200 000.
 
Pässä-Rixx 17. aprill 2016, kl 15.58
kahjux pean 3se bemuga leppima. Nooreperelaen kulus just põhjavalgustuse parandamisele-nüüd vilgub jälle seffilt.

Angel Eyes järgmine level.

X6 on valge unistus. naabrimehel X5-kärab seegi 5K eest!

BMW on parim!!!
 
to välipreester 17. aprill 2016, kl 18.00
maksudest hoidumine, see pole mida kiita, kui vaja politsied või kiirabi, siis on need maksudest hoidujad esimesed kes tahavad abi tasuta saada. BMW omanikud on pätid kes makse ei maksa
 
Alu 17. aprill 2016, kl 18.37
to välipreester Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> maksudest hoidumine, see pole mida kiita, kui vaja
> politsied või kiirabi, siis on need maksudest hoi
> dujad esimesed kes tahavad abi tasuta saada. BMW o
> manikud on pätid kes makse ei maksa

Irw. Tyypiline "maksumaksja" eestis. Kyll tema juba teab, kes on kes ja kuidas neil vahet teha:D
 
kahekümpine 17. aprill 2016, kl 22.42
see maksujutt on lausa nii loll, et ei oskagi midagi öelda kohe...
 
ongi nii 19. aprill 2016, kl 20.10
palgatöö eest X6 osta, üsna kulukas ettevõtmine

valitsuse uute plaanide järgi läheb ettevõtjale ka kulukaks X6 osta. varsti saabki näha täislisadega toyotasid ja volkse. kas seda tahetigi? igal juhul X6 saastab vähem ja on turvalisem.
 
Alu 19. aprill 2016, kl 21.11
x6 vihkuritele yks hea vihje-sel autol on ainult 4kohta. Nagu audi a2, piilari joon ka umbes sama. Tuld nyyd, passat ja avensis on igaljuhul paremad!
 
kahekümpine 19. aprill 2016, kl 21.18
kui ise nii saamatu oled, et ei suuda ettevõtlusega nii palju rulli kokku ajada, siis ei tasu neid inimesi sõimata, kes suudavad.

mis sa arvad, et riigijuhid on inglid? nemad lihtsalt oskavad oma vargusi paremini varjata :)
 
to ongi nii 20. aprill 2016, kl 11.07
Ah, et Toyota on sul odav ja paha auto. Jah, tõesti on odav, ei pea iga paari kuu tagant parandama. Äsja oli just uue audi luksiga kogemus, kus uus auto juba jamas- super! Olin ka varem saksa auto fänn, aga vahelduseks on täitsa tore mehaaniku number oma kiirvalimisest maha võtta :)
 
Alu 20. aprill 2016, kl 12.18
Väga õige. Kui tahad suht töökindlat ja igavat autot, osta toyota. Hea hyundai ja kia omanike ees hypata, et aga mul on jaapani auto. Missiis, et seal ei tehta neid ammu juba ja osa juppe on kõigil neil riisirullidel samad. Irw
 
alule 20. aprill 2016, kl 12.35
tegelikult verso tehakse ikka veel jaapanis. Teised mitte. Enamik Türgis, aga ega su saksa autot nüüd ka saksamaal ei valmistada, seega mis nüüd õigupoolest sinu point oligi? Veel peaks lisama, et Volvo pole enam ammu Rootsi auto, nimelt paljuski hoopis Hiinale kuuluv.
Hyndai on aga suht hea auto praegu, kus hinna ja kvaliteedi suhe täna väga hästi paigas. Seega milles küsimus. Ikka parem kui prantslane ;)
 
Alu 20. aprill 2016, kl 12.57
sõidab Dacia Loganiga. Ärge pange talle pahaks.
 
täpsustame.. 20. aprill 2016, kl 13.03
Alu sõidab jalgratta ja rongiga ikka.
 
irw 20. aprill 2016, kl 13.48
kas te ei kuulnud, ta tegi upgrade'i, nüüd sõidab 2004. aasta väljalaskega. See odavam kui korralik jalgratas. Kui auto24 vaadata, siis väga uunikum. Järelturul peaaegu võimatu saada :)
 
Alu 20. aprill 2016, kl 14.07
Daciat mul pole aga jagratta ja elroni porgandiga sõidan hea meelega. Enda yhest autost olen juba kirjutanud, eks leiutage ise edasi. Alu on ja alu pole, irw
 
irw 20. aprill 2016, kl 14.15
alu, elementaarne, ma ütlen, et ma sõidan ka eralennukiga. :)Lisaks jahi ja Ferrariga. Järgmiseks on plaanis kosmosesüstiku ost. Oskab keegi head tegijat soovitada. Igasugust kräppi nagu ei tahaks osta. Läheks käiks vaataks selle kuu teise poole ise oma silmaga ära.
 
Cähtlynile X6 ihaldajale 20. aprill 2016, kl 18.09
mine autofoorumitesse, mida sa siin kerjad, kui ise ei jõua oma maxima palgaga kallist autot osta, ega meeski sulle osta, keerab kotid taha ja laseb puraka sisse ja viskab su tänavale, X6-te jäädki ootama...
 
viimasele 20. aprill 2016, kl 18.54
õpi ikka pealkirjast kaugemale lugema. Funktsionaalne lugemisoskus on muidugi kaduv oskus, ma tean. Eriti kui paranoia nii suureks läheb, et igal pool mingit cähtlyni näeb.
 
Samblakull 21. aprill 2016, kl 15.06
Autonduse foorumiks asi kätte läheb ;) X6 and only...tegelikult on muidugi hea, et erinevate markide ümber arutelu käib, aga naiste foorum peaks auto.24 üle kolima. Over and out :P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!