Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kas meestele lähevad sellised naised peale
 
Sergei43 22. aprill 2016, kl 17.41
Kui ilus oled siis keeraks ise kah takkan
 
mees 22. aprill 2016, kl 18.21
you PÕLE PÕRGUS TÕBRAS

?
 
VÄRDJALE 22. aprill 2016, kl 18.30
KASI OMA JÄLKI ROOJAST VULVAT LAKKUMA RAISK VÄRD KUI NUGA SAADA EI TAHA RAISK????????????????????????????????
 
mees 22. aprill 2016, kl 18.32
inimene mis juhtus?
 
Teemaalgatajale 22. aprill 2016, kl 19.00
Siit sulle ühe Delfi blonditari, Alu eksi arvamus sulle hetkel külgelööva "noormehe" kohta.

Otsusta ise, kas soovid tutvuda.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,13530261,page=1
 
küsimus 22. aprill 2016, kl 19.09
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> näha on Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > et alu haistab saa
> ki...
>
>
> Ei haista, kiibitseb niisama.
>
> Pikkuse vahe alu kahjuks ca veerand meetrit.
> Ku
> hu naisel sellise jupiga koos minna oleks?

kui pikk see naiste ahtrite foobiat omav mees siis on? ehk ongi naiste sõimamise probleem tema enda ja väikemehe pikkuses?
 
to Teemalgatajale 22. aprill 2016, kl 19.13
alu on tõesti veider

vanamees keeras kellelgi Agnesele taha ja siis, kohe nii tige
 
aga 22. aprill 2016, kl 19.17
ehk see Agnes oli selline fuuria, et pani Alu koge elu naini vihkama.?
 
jaga 22. aprill 2016, kl 19.51
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ehk see Agnes oli selline fuuria, et pani Alu koge
> elu naini vihkama.?

Ah jäta nüüd. Alu vihkab juba kümme-kaksteist aastat siin foorumis naisi. Agnes ehk vaid vahepealne seiklus, kes ütles välja arvamuse.
 
suur suur O 22. aprill 2016, kl 21.12
Alu, lihtsalt küsisin teistelt inimestelt mida nad arvavad. See ei tähenda kohe et siia suhet tulin otsima ;)
 
kas punapea soovib lapsega meest? 22. aprill 2016, kl 21.19
kui punapea soovib alaealise lapsega meets, võiks alut katsetada. ses mõütes kui tal alspe järle unlumisest ja alpsega seotud arvete maksmiseks vajamine raha teenimisest aega üle jääb.
alu nimelt väidab, et augud tulevad ja lähevad, aga tema nõgusselgne tütar jääb esikohale.
 
Alu 22. aprill 2016, kl 21.46
suur suur O Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, lihtsalt küsisin teistelt inimestelt mida nad
> arvavad. See ei tähenda kohe et siia suhet tulin
> otsima ;)


kes siis siit suhet otsib. Näed isegi, mis siin toimub ja milliseid arvamusi jagatakse:)
Vaataks Su heameelega yle, et arvata. Mulle punapead tegelikult meeldivad ja mina neile ka. Palun kirjuta: elulahebedasi2013@hotmail.com. Kahetsema ei pea, luban!
 
tõde ei peagi meeldima 22. aprill 2016, kl 21.48
alu, ega tõde ei peagi meeldima. see ongi ainult TÕDE.
 
suur suur O 26. aprill 2016, kl 09.01
Appikene, ma ei taha meest, lihtalt küsisin et kas meestele lähevd pikkade juustega punapead peale, kes on modellimõõtu ja sale. Ei taha mingit suhet ega üheöö suhet...
 
Alu 26. aprill 2016, kl 11.59
A kui sa meest yldse ei taha...siis mis vahet on, kas lähevad peale või mitte? Teema alguses kurtsid, et keegi pole ära veel võtnud ja nyyd, kui saad aru, et läheksid ära kyll, siis enam ei tahagi. Puhub sul seal kõrges ladvas kuidagi eriti viledalt või?:)
 
vanasõna 26. aprill 2016, kl 13.04
suur suur O Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Appikene, ma ei taha meest, lihtalt küsisin et kas
> meestele lähevd pikkade juustega punapead peale,
> kes on modellimõõtu ja sale. Ei taha mingit suhe
> t ega üheöö suhet...


Öeldi ju, et lähevad küll, kui on pikad juuksed.
Siilikaga vastu tuled, siis keeratakse pea ära.
 
Alu 26. aprill 2016, kl 13.27
Poleks sel punasel siilikal ka häda midagi. Mõelda vaid, pikk vibalik kõnnib, kuidagi eriliselt paindudes ja vääneldes tõstab pikki sirgeid jalgu, puusad, õlad, pikad käed, kõik see justkui voogab edasi, karvad uljalt turris pilk kelmikas ja saatanlik. Vaatepilt, mis paneb tarduma kõik, aeg seiskub ja ruum muutub tyhiseks, puls kiireneb, hingamine ununeb, kõikide pilgud koonduvad andmaks tummaks võetu kogupauku. Ehe modell ju. Pealeselle ei jäta endast igalepoole mingeid pikki karvu. Mida veel tahta?
 
kas see on see anja külapoest 26. aprill 2016, kl 17.45
kas sa alu kirjeldada anja manjat maa kaubanduskeskuses vakstu kingi prrovimas?

palju neid vanu naisi siin on?
üks on lesk-lehm
anja manja
Charlotte
ja sellega asi piirdubki.

miks Sid oma autistis exnaist manja nanjale tutvustas? kas lesk lehm on ka sidiga tutvunud. Füüsiliselt?
Tundub, et aegade eest oli siin sama osatäitja nagu nüüd välipreester.
sama vanade naiste lohutaja- lõbustaja.
ja vahetas pilte exnaisest? kah imelik ju.
 
Alu 26. aprill 2016, kl 20.38
ära torise, eelmine. Punapead on minu nõrkus, klahvide tagumine sinu. Aga kohati tuleb see sul kuradima naljakalt välja:)
 
kui ei olnud autosid 26. aprill 2016, kl 20.53
Kui sa üldse soovid kellegagi elada, siis kooselu toimub vaid vastastikusel armastusel, austusel ja lugupidamisel.Need inimesed,kes end oma arvamustega peale suruvad ja muudkui "panevad kedagi paika" on väljaspool kaaslase otsimise huvi.
 
Alu 26. aprill 2016, kl 21.01
kui ei olnud autosid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui sa üldse soovid kellegagi elada, siis kooselu
> toimub vaid vastastikusel armastusel, austusel ja
> lugupidamisel.Need inimesed,kes end oma arvamusteg
> a peale suruvad ja muudkui "panevad kedagi paika"
> on väljaspool kaaslase otsimise huvi.

kellelt ja kellele see nyyd oli? Või pidi see saatmata kiri olema?
 
ma ei torise ja ma ei tutvu 27. aprill 2016, kl 03.48
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära torise, eelmine. Punapead on minu nõrkus, klah
> vide tagumine sinu. Aga kohati tuleb see sul kurad
> ima naljakalt välja:)
------------
muidu võid täiesti mureta olla, ma ei tutvu ja ma ei torise..
lihtsalt panen siin esitaud väiteid kokku ja siis tekib küsimusi, et kes ja kus ja kuipalju valetab.

mitte et see keelatud oleks.
 
SOOVITUS ON:::::: 27. aprill 2016, kl 08.47
Untitled 44 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meestele lähevad peale sellised naised, kelle peal
> e nad ise saavad minna..
TERE:::: KÕIGILE EESTI NAISTELE ::::
esiteks peab naine jääma ikka naiseks ja
pärast ka lastele emaks::
USKUGE MIND----VOT NEED NAISED
ON JUBA AMMU MEHE LEIDNUD
JA ELAVAD OMAS MAJAS KOOS --ÕNNELIKULT KOOS OMA LASTEGA ::
 
tegelikkus 27. aprill 2016, kl 10.07
Kas teemaalgataja arvab, et välimus on ainuke põhjus miks sa üksi oled. Selleks, et kaks inimest saaks üksteist armastada, on vaja palju rohkem kui välimust. Oluline roll on iseloomul. Loomulikult peab esimene punkt olema minu puhul täidetud, ehk naine peab olema kütkestav, siis selgub tutvuse käigus, ega naine pole ehk laisk, tülisid üles võttev bitch, kullakaevaja, kes tahab mehe kulul eldada jne.
Muidugi võib sul olla lihtsalt loll nägu, olgugi et keha parameetrid peaksid näitama, et tegu võiks olla ilusa naisega:) Võib olla on sul väikesed rinnad aga jämedad jalad, selliseid naisi enamus mehi ei vaata. Naisel olgu ikka armas nägu, rind, peenikesed jalad. Kui sinna juurde veel hea iseloom, siis oled iga mehe unistus. Pikkus ei mängi absoluutselt mingit rolli, erinevalt sita iseloomuga naistest, kes peavad mehe pikkust oluliseks.
 
Anja-Nanja 27. aprill 2016, kl 10.28
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.04.2016 22.57.
 
tegelikkus 27. aprill 2016, kl 11.42
Nii, et sinu arvates võib siis kole, paks, lohakas naine saada iga mehe...sest pole lihtsalt tingimusi, on ainult üks Anja Nanja nähtamatu, seletamatu, arusaamatu, uitama läinud paksu koleda naise mõte, et tal võiks keegi olla, kes teda armastaks ainuüksi sellepärast, et ta olemas on:)
 
Anja-Nanja 27. aprill 2016, kl 11.48
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.04.2016 22.57.
 
Alu 27. aprill 2016, kl 12.11
tegelikkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii, et sinu arvates võib siis kole, paks, lohakas
> naine saada iga mehe...sest pole lihtsalt tingimu
> si, on ainult üks Anja Nanja nähtamatu, seletamatu
> , arusaamatu, uitama läinud paksu koleda naise mõt
> e, et tal võiks keegi olla, kes teda armastaks ain
> uüksi sellepärast, et ta olemas on:)

Irw. Siin yks koostabki armastuse kalkulatsioone ja anonyymikate kronoloogiat. Ära vaeva enda tyhja pead mõtetega liiga ilusast asjast:)
 
Suur suur O 27. aprill 2016, kl 14.09
No tegelikult loeb ikka pikkus küll. Ma ei võta omale meheks ju mingid kääbikut, mida ma temaga peale hakkan? Okei, voodis on jaa kõik ühe pikkused, aga see vaatepilt võib päris naljakas olla, kui me koos lähme kuhugile, nt randa, poodi mõnele üritusele.
Kui ma tahangi kedagi, siis ta peaks ikka minust pikem olema. Ma ei kanna kingi väga, ainult siis kui on mõni üritus. Kui ma kunagi põhikooli lõpetasin, siis oli ka nii, et panin omale 5cm kontsaga kingad jalga ehk siis olin 185cm pikk. Kui aus olla, siis oli mul suht savi, sest see oli ikkagi minu lõpetamine ja nagu ma ei läheks oma lõpetamisele baleriini kingadega... Lõpetamisel oli minu kaaslane minust lühem, veidi imelik oli, aga polnud hullu, sest see oli ikkagi minu klass ja olin harjunud, et ma pikk ja nemad minust lühemad.
Aga kui nüüd omale mees validagi, siis ikkagi võtaks endast pikema, sest kui kontsakingad jalga panna siis oleks just hea kui enda kõrval oleks sama pikk mees... Hea suudelda ka, ei pea väga ühes vaatama ega ka alla :D Ta peaks olema kindlasti ka sportlik, sest teen ka ise trenni. Ei meeldi laisad mehed.Mees peaks hoidma puhkust, sest olem puhtusefriik. Vahest võib jaa toad sassis olla, sest kui igav on siis ju tahaks midagi teha. Võiks olla selline kellele meeldib igalpool käia, reisida, ehk aktiivne. Sest mina pole kodukana kes koguaeg kodus istub. Juua võib aga sõltlane ka ei tohi olla...
 
tegelikkus 27. aprill 2016, kl 14.48
Tundub, et sul on kompleksid, kui valid meest pikkuse järgi. Seda pikkust on ju sul vaja selleks, et teistele meeldida, kõigile võõrastele ja mittevõõrastele. Iluga on teine asi, koleda naise peale ei lähe ühelgi mehel pauk lahti ja koleda mehega seksimine tekitab okserefleksi ilusal naisel:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!