Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
briifing
 
informaator 23. aprill 2016, kl 17.12
koguneme, koguneme, varsti algab! olge kohal, ilusad näitsikud ja targad professorid, lollid blondiinid ja näotud matsid, pikad mehed ja laiad tagumikud, vooruslikud neitsid ja li**id naised, armukesed ja abielus, usklikud ja ateistid, mehed ja naised, noored ja vanad, patused ja pühakud!

päevakorras rassistlikud ilmingud ja seksuaalvähemuste mured. jooksvad küsimused!
 
blondiin 23. aprill 2016, kl 17.50
kas kohvi ja küpsiseid antakse ikka?
 
brünett 23. aprill 2016, kl 17.51
küpsised teevad paksuks
 
blondiin 23. aprill 2016, kl 17.53
mul nii kiire ainevahetus, et küpsised ei jõua midagi teha...
 
blondiin (esimene) 23. aprill 2016, kl 18.01
issand küll, on ikka haigeid siin!
 
siredad sääred 23. aprill 2016, kl 18.13
minule olgu koht esiritta, et meeste silmile rõõmu teha igava briifingu ajal.
 
koketeerija 23. aprill 2016, kl 18.43
aga kus mehed on???
 
' 23. aprill 2016, kl 19.54
koketeerija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga kus mehed on???

Nagu ikka, kükitavad nurgas ja valmistavad ette järjekordset portsu tühje lubadusi.
 
blondiin (kolmas) 23. aprill 2016, kl 19.57
blondiin (esimene) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> issand küll, on ikka haigeid siin!

blondiinide haigus?
 
koketeerija 23. aprill 2016, kl 20.00
kellega ma siis koketeerin kui nad nurgas passivad?
 
Bonham 23. aprill 2016, kl 20.09
Mehed seisavad ukse taga ja teevad sisenejate kohta rassistlikke ning muid märkusi!

koketeerija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kellega ma siis koketeerin kui nad nurgas passivad
> ?
 
koketeerija 23. aprill 2016, kl 20.13
see on paljulubav edasiminek. märkusi ma ei karda, mind ei anna kuidagi rassisimiga hirmutada.
 
informaator 23. aprill 2016, kl 20.17
kõik on nii nagu peab: küpsised, kohv. ja mehed, silmad sikku pikkade jalgadega blondiinide peale, kes tahavad koketeerida.
 
Edvard48 23. aprill 2016, kl 22.52
tutvun ilusa rinnaka naisega lõuna eestist. vanust 25-27. auto võiks olemas olla ja ilus nägu tuleb kasuks
 
Bonham 23. aprill 2016, kl 23.24
Kes veel tähele ei pannud, siis mehed astusid lõpuks ka sisse ;)
 
koketeerija 23. aprill 2016, kl 23.29
oli ka viimane aeg, oleks peaaegu juba magama läinud, ilma koketeerimata.:)
 
Bonham 23. aprill 2016, kl 23.36
Edvard, mis sa passid seal nurgas, tule lähemale ja saa tuttavaks - see siin on Koketeerija!
 
koketeerija 23. aprill 2016, kl 23.40
Edvard on möku, lähen ikka magama.
 
Bonham 23. aprill 2016, kl 23.44
Good night - sleep tight!
 
Alu 23. aprill 2016, kl 23.47
Teema pidi käsitlema rassistlike ilminguid. Selle raames oleks sobiv teada anda, et tegelikult meeldivad mulle peale punapeade ka tõmmud naised. Jaapanlannad on väga ilusad. Bulgaarias on väga kenad naised. Üleüldse alates juba läti piirist asi paraneb märgatavalt.
Nii on, soovitagu nyyd minu surma või piinlemist põrgus:)
 
Mammi 24. aprill 2016, kl 00.04
Õigust räägid, Alu, sama kehtib ka meeste kohta! Alates Läti piirist ja lõuna poole, lähevad mehed kompuks ja südamlikus. ;)
 
mammile 24. aprill 2016, kl 00.10
aga sa otsi endale kuskilt leedust või rumeeniast üks kompu ja südamlik mustlasnooruk voodikaaslaseks. ühtlasi võid talle ka kõik oma PIN-koodid usaldada. :D
 
Alu 24. aprill 2016, kl 00.19
midagi siin eestis mäda on kyll selle meeste ja naistevärgiga. Kõik on kuidagi tigedad või valede inimestega koos või loodavad eitea millele. Skandinaaviast voolab koos kylma õhuga midagi veel sisse.
 
informaator 24. aprill 2016, kl 11.24
nagu eestlastel kombeks, ei saanud eile õhtul vedama, täna teeme teise katse. Alu katse diskussiooni tekitada on teretulnud. erinevate inimeste arvamustega võib mitte rahul olla, aga neid tuleb aktsepteerida.
 
Alu 24. aprill 2016, kl 14.05
Paistab, et avatud diskussioon viibib seni, kuni kestab mind vihkava feministi loomekriis.
 
punapalg 24. aprill 2016, kl 14.45
Diskussiooni oleks väga vaja, ilma selleta mandub elu nii Maal kui ka Delfis. Ometi nõuab diskussioon osalistelt lugupidavat suhtumist igasse arvamusse, mille vastu saab argumenteeritult vaielda, välistades pimedat poriloopimist.

*Hinges on rõõmsat kevadeärevust...:)
 
Alu 24. aprill 2016, kl 15.15
Kevad on ammu käes, aga suveärevust on õhus kyll juba:)
Diskussioon viibib, klahve taguvad näpud on mulda pistetud porganditele teed näitama.
 
punapalg 24. aprill 2016, kl 16.20
Tuult ja vihma trotsinult õuest tulles võib öelda, et kevad on ikka päris kaugel veel, mis siin suvest rääkida. Porgandiseemnedki, millest sa kirjutad, külmuvad mullapõue ära sellise ilmaga.

Diskussiooniks on head algväidet vaja. Kes selle välja käiks?
 
Alu 24. aprill 2016, kl 16.45
Mina väidan, et normaalsete naiste näpuotsad on peened. Kui kellelgi on ehk kena tytar või juhtub ta ise saledam olema, siis see, kuidas naine lahtise käe seinale asetab, on vaatamist vääriv nagu mõni hea kaader national geographicust. Nimelt võib seda võrrelda paljutähendava tiivalöögiga, mis peatub seinal nagu sinna kukkunud sulg. Peened näpuotsad lihtsalt sulavad sellega kokku, ei mingit yleminekut ega konarust, sile tee, millest võiks 200km/h sõita käele, mis on pikk nagu kiirtee ja teeb õlgade kaela juures kurvid, kust paljud F1 piloodid välja kihutavad.
Seda pole muidugi loota, kui keegi esivanematest on olnud puusepp või tapamaja esitööline, sest seal pole selliste kätega midagi midagi peale hakata, rasket tööd tegevale on abiks käed, millel on 10 pöialt ja pakust kael.
 
punapalg 24. aprill 2016, kl 18.43
See oli kõige igavam väide, mida ma oma elu jooksul lugenud olen. Arvasin, et Alu näol on tegemist mehega, aga tuleb välja, et eksisin?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!