Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvun korraliku naisega
 
Aadu, 44 13. aprill 2016, kl 17.11
Mees Tallinnast soovib tutvuda korraliku ja saleda naisega Tallinnast. Peaks püsima õhtul kodus ja võiks omada papagoid.
 
Oo! 13. aprill 2016, kl 17.33
Aadukene paar aastat kohe vanemaks saanud ja kassi asemel tahab juba papagoid :D
 
Aadu, 44 13. aprill 2016, kl 17.38
Esimesel aprillil oli just mu sünnipäev ja sain aasta vanemaks.
Muideks ma ei saa hästi aru, millele sa siin nagu vihjad? Mina olen üldse esimest korda selles rubriigis ja internetis ei tutvugi tavaliselt.
Papagoid on mulle aga alati meeldinud nagu kassidki.
 
aprill 13. aprill 2016, kl 17.47
Sa oled lausa siia sisse kirjutatud, sellesse rubriiki - paned kuulutusi nii kuidas meeldib. Kas päevatuju järgi?
 
Aadu, 44 13. aprill 2016, kl 17.51
Mis sisse kirjutatud? Kuhu? Ahh?
Tänapäeval ju ei nõutagi enam sissekirjutust.
Mis puudutab aga seda rubriiki siin, siis haiguste ravi on garanteeritud. Igatahes!
 
šiffr 13. aprill 2016, kl 18.08
jumala normaalne kuulutus ja nagu raisakotkad lendavad peale, et kõik ära sodistada
 
Raivo Kohalik 13. aprill 2016, kl 18.49
šiffr 13. aprill 2016, kl 18.08
jumala normaalne kuulutus ja nagu raisakotkad lendavad peale, et kõik ära sodistada

,,,,,,,,,,,,,,,,,,
jumala õige -kui ei taha ise tutvuda ,las teisedki tutvuvad - miks vaja teiste soove sodida ?
 
mesimagusalt 13. aprill 2016, kl 19.06
Aadu, oh Aadu! Vaatamata sellele, et me kõik viibime siin alati esimest korda ja sinuga samanimelised võtavad nädalast nädalasse sõna, siiski saan vaid öelda, et rõõm sind siin kohata.

Muidugi oleks toredam kui siin liiguks papagoiklubi naisi või pisut latti allapoole lastes, mõni kassitantegi, kes su sõlme keeraks ja siis oheliku otsas minema talutaks, aga paraku jääb vist valik liiga ahtakeseks tänagi ning hoopis delfitaridest raisakotkad või haruldasemat liiki harpüiad oma 13 cm küünistega asuvad sind jahtima.
 
Aadu, 44 14. aprill 2016, kl 16.07
Täna kalapäev.
Kas kolmapäeva sellel nädalal siis nagu polnudki?
 
No nii 14. aprill 2016, kl 21.15
Kas etemaid mehi siin polegi kui see arunatukesega Aadu?
 
No nii. 14. aprill 2016, kl 21.20
See eelmine pold minu kirjutatud. Sorr.
Pian lippama nüid v.ttu pesema. Tsauki, varsti nääme.
 
Aadu,44 21. aprill 2016, kl 22.32
Ootan, kas tuled juba, kuidagi hilja peale jäänud?
 
Lea 21. aprill 2016, kl 23.21
jälle neljapäev ja Aadu õngitsema tulnud. tubli.
 
ehh 22. aprill 2016, kl 18.00
Kalamehel ongi sund kogu aeg õngitseda. Näib, et tal on saak kas liiga kidur, peab uuesti Delfi veekogusse tagasi laskma või siis liiga suuremõõtmelised, kes lähevad kogu Aadu õngevarustusega minema. Nädalaga hangib uued võrgud ja õnged ning paadi, kui vaja.:)
 
noh 22. aprill 2016, kl 18.08
Aadu peab X6 hanikma
 
ehh 22. aprill 2016, kl 18.15
Kui ta X6 hangib, siis vähemalt saab ühe Delfi X6 ihaleja endale. Mõneks ajaks.:) Kuni too X6ga minema põrutab ja jätab Aadu taas lõhkise küna ette ja nii ta on taas sunnitud uuele püügile suunduma.
 
Kaksik 24. aprill 2016, kl 16.29
Aadu on Petjaks saanud või on kaksikvennad?
 
Aadu, 44 25. aprill 2016, kl 22.57
Ei ole me mingid kaksikvennad.
Tunnen küll Petjat. Elame samal Sipelga uulitsal.
Kui Sipelga uulitsale trehvate ja malet tahate mängida, siis küsige Aadut või Petjat.
 
selge 25. aprill 2016, kl 23.01
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!