Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin naisisi on?
 
üks mees tallinnast, 45 14. mai 2014, kl 22.23
Kas on saledaid naisi tallinnast, kes soovivad tutvuda mehega aga ei soovi kohe kooselu?
 
:) 14. mai 2014, kl 22.28
Ainult saledus ja asupaik loevad? Vanu, pikkus, huvid ei ole tähtsad?
 
käre mutt 14. mai 2014, kl 22.28
Mis ronid siia kui kooselu ei soovi.
 
tegu ja nägu 14. mai 2014, kl 22.29
ja mis mees sa siis oled? pikkus? saledus? hambad? kõhulihased? elu-olu kvaliteet?
 
mees nagu naine 14. mai 2014, kl 22.35
Kõht ja tissid ees.
 
naine 14. mai 2014, kl 22.37
ikka on selliseid :) mina olen sale ja kooselu ei soovi, vähemalt kohe küll mitte.
 
Tauno 14. mai 2014, kl 22.44
Ka mulle sobiks salasuhe. Jäta kontakt !
 
veelüksnaine 14. mai 2014, kl 23.41
Minagi olen selline. Sale, võluv, Tallinnast, kellegi juurde kolida ei kavatse ning enda juurde samuti ei võta :) Jäta meil kui tutvumisega tõsi taga.
 
Mees 40+ 15. mai 2014, kl 10.15
Saleda naisega tutvuks hea meelega
 
nakkuskabinet 15. mai 2014, kl 10.46
Mees 40+, sind ei julge keegi endale armukeseks võtta, sest sa tood endaga kroonilise peavalu kaasa.
 
Mees 40+ 15. mai 2014, kl 11.07
Jah, tean küll. Suguelu käib omal käel edasi. Mis siis ikka. Keegi jääb õnnetuse tõttu mõnest kehaosast ilma. Mina jäin õnnetu kooselu tõttu rahuldavast seksielust ilma, mis siis ikka. Juhtub.
 
naine 15. mai 2014, kl 19.43
mõni siin sai valesti aru :) ma ei soovi kohe kooselu kellegiga, kuid salasuhtest ma kindlasti pole huvitatud. kui suhe, siis ikka mina olen mehel ainus ja tema minul samuti. lihtsalt ei ela igapäevaselt koos, vaid võiks vaba aega koos veeta vahel :) suhe võiks ikka täitsa aus ja avalik olla.
 
m48 15. mai 2014, kl 20.05
Mis see naise asi on mis mees teeb, kui mees naise aega ei mahu. Korra kinos-teatris käia ja väike õhtune stock ja kohe kuulutus-kuulutus: Meil SUHE ja naisel staatus - OLEN SUHTES.
Tegelikult ongi nii, et mees räägib sõpradele, et ta vaba, aga käib X tänaval üht naist kepimas. Samas naine räägib sõbrannadele, et tal on suhe.
 
piripiiga 15. mai 2014, kl 20.15
no ma ei tea. korra kinos-teatris ja väikene õhtune stock ja juba saad keppida? hästi läheb sul siis ju.
 
m48 16. mai 2014, kl 10.42
Piripiiga, Ma ei rääkinud endast. Tsiteerin naise soovi : " vaid võiks vaba aega koos veeta vahel" Ja siis naise järeldus: "suhe võiks ikka täitsa aus ja avalik olla."
Ma ei samastaks "Vahel vaba aega koos veeta" ja suhet.
 
täitsa blond 16. mai 2014, kl 10.46
<<Tegelikult ongi nii, et mees räägib sõpradele, et ta vaba, aga käib X tänaval üht naist kepimas. Samas naine räägib sõbrannadele, et tal on suhe.<<<

m48, tabavalt öeldud:)
Aga ma tahaksin teada, kust maalt algab meeste silmis suhe?
 
Tom 16. mai 2014, kl 10.52
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Aga ma tahaksin
> teada, kust maalt algab meeste silmis suhe?


üldiselt saab suhe alguse siis, kui oma perele/sõpradele naist tutvustatakse/olemasolust teada antakse. aa vahest piisab ka muust ühistegevusest pääle keppimise :)
 
to tb 16. mai 2014, kl 10.54
mis sa meeste käest küsid, sa tead ju ise kõik maailma asjad täpselt ära. eriti seda, kuidas teised elada võiksid.
nälg võib tõesti nägemise ära võtta...:(
 
nujah 16. mai 2014, kl 11.05
Nüüd kirjutatakse juba ette, mida keegi võib küsida? Haige on see, kes haigelt mõtleb.
 
piripiiga 16. mai 2014, kl 11.53
ilmselt naine ei pidanud siinkohal silmas mitte suhet "me oleme nüüd paar" vaid pigem seda, et mees ka päevavalges ja avalikus kohas saaks selle naisega koos käia ilma seljataha pidevalt piilumata.
 
m48 16. mai 2014, kl 12.57
Suhtes on teineteisele vastastikkused kohustused, ootused ja vastutus. Olgu siis emotsionaalset, materiaalset või füüsilised. Töötaja-tööandja, rentnik rendileandja, abikaasad. Selles valguses üheõõsuhe ei ole mitte suhe vaid kontakt. Sama võib ütelda ka ühise vabaaja veetmise kohta. Selline naise poolt käsitletud "suhe" on paroodia tõelisest paarisuhtst vastavalt elukuntsniku talendile. Kohustustevabat kontakti ei saa küll suhteks lugeda.
 
piripiiga 16. mai 2014, kl 13.09
üheöösuhe ei ole suhe? miks sa seda siis suhteks nimetad?

ää kipu sõnaseletajaks. see ikka ainult sinu subjektiivne arvamus. ametliku seisukohaga võid tutvuda siin:

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=suhe&F=M

lisaks on mul sulle soovitus oma võimalike "kontaktidele" ikka teada anda, et nad "kontaktid" on.
 
m48 16. mai 2014, kl 13.28
Ei nimeta, ei ole ja kontakte ei oma. Ametliku seisukoha esituses rõhuti kõigepealt matemaatikale. Soovitan piripiigal elu mitte õppida ainult seletava sõnaraamatu abil.
 
piripiiga 16. mai 2014, kl 13.48
oleks võinud ikka matemaatikast edasi ka liikuda. sinna inimlikumale tasapinnale.

ps. piripiiga ei õpi elu. piripiiga lhtsalt elab ja püüab omaenese tarkusega eemale hoida mölakasmeestest, kes oma suguorgani naisesse pistmist "kontaktiks" nimetavad. selliste tüüpide läheduses muutub piripiiga absoluutselt akontaktseks ja ei ühildu.
 
kontaktitu mees 16. mai 2014, kl 13.59
minuga ikka paar sõna räägid?
 
punapea 16. mai 2014, kl 14.00
ei räägi sinuga pilditu mees.
 
kontaktitu mees 16. mai 2014, kl 14.03
aga paar sõna ühildud?
 
üks mees tallinnast, 45 18. mai 2014, kl 15.28
Kule naised aga jätke siis siia oma mailiadressed...
 
to üks mees tallinnast 45 18. mai 2014, kl 16.19
Viisakas oleks ikka enda kontakt jätta...;)
 
üks mees tallinnast, 45 18. mai 2014, kl 16.54
Olgu, ma jätan enda maili aga siis palun pilt ka lisada.
E-post: ei.hammusta@email.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!