Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mees, kui vajad naissõpra, siis
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 06.21
... kirjuta siia, ise olen 44 ja 174.
 
m e e s 24. mai 2014, kl 06.31
Kus kandis asud?
mansion ghost 24. mai 2014, kl 07.31
Hm, on see nüüd mingi uus suund - meessõbrad?
Ei välista sõprust mehe ja naise vahel ja teatud tingimustel see tekib iseenesest aga et "sõpra" peab selviisil otsima on kummaline. Umbes nagu, et tahaks nagu meest aga juurdekuuluvat intiimsust ei taha jagada. Või mingil hetkel saab sõprusest midagi enamat?
Lihtsalt huvitav teada.
 
kle 24. mai 2014, kl 08.06
Paks oled ka kindlasti sest vanuse ja pikkuse julgesid kirjutada aga kaalunumbrit enam ei julgenud...
 
tiibadega kurat 24. mai 2014, kl 08.42
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.49.
 
M ö ö d u j a 24. mai 2014, kl 09.15
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hm, on see nüüd mingi uus suund - meessõbrad?
> E
> i välista sõprust mehe ja naise vahel ja teatud ti
> ngimustel see tekib iseenesest aga et "sõpra" peab
> selviisil otsima on kummaline. Umbes nagu, et tah
> aks nagu meest aga juurdekuuluvat intiimsust ei ta
> ha jagada. Või mingil hetkel saab sõprusest midagi
> enamat?
> Lihtsalt huvitav teada.


Algul on ikka sober.Kui peaks juhtuma,et NEED tunded võtavad võimust ja suhtlus sobib, miks mitte sealt midagi edasi arendada...muidugi naistekas tundub vale koht kust otsida!
 
piripiiga 24. mai 2014, kl 09.45
inimesed on otsaga veel oma pioneeriaegades kui klass sai saksamaalt nimekirja aadressidega ja siis kõigil oli kirjasõber.
"päris" sõpra niimoodi küll leida ei ole vist võimalik. eriti veel meessõpra...
 
Tom 24. mai 2014, kl 10.24
mul on ka sõpruse eeltingimused olemas ;) muud näitajad nagu isegi mahuks mu parameetrite alla ää, aa kaalunummert pole sa veel avaldand. see peaks sinu pikkuse juures olema 60 ±2kg. kui sinna sisse mahud, võin sõpruse üle otsustama akata :)
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 10.43
m e e s, tallinnas asun.
 
irooniapõõsas 24. mai 2014, kl 10.54
Õige sõber on kindlasti paremakäeline, alustab banaani koorimist varre poolt, on sündinud kolmapäevasel päeval, joob hommikuti pärast äkamist klaasi leiget vett, eelistab sinisetäplist voodipesu ja käis nooruses vähemalt ühe vahetuse Pärlselja pioneerilaagris. Ja muidugi pikkus, kaal ja peaümbermõõt peavad ka tingimustele vastama.
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 10.59
Tom, irooniapõõsas ja teised aktiivsed - te võite ise teha teema, selles teemas on meessõbra otsing.
 
Tom 24. mai 2014, kl 11.05
aa kussa tead, et ma sõpra ei otsi? ka mina ei otsi sekssuhet ja sõprade vastu pole mul kah midagi, aa nääd, väike tingimus on, sõber ei tohi paks olla :(
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 11.09
juba eile välja loetud teise teema alt, sa oled selline igapäevane sissekirjutatu, sa ei saa sõpra omada
 
Tom 24. mai 2014, kl 11.17
kas see segab sõprust? vaevalt, ka siit olen ma paar väga head sõbrannat leidnud, ja nagu sulle sobilik, nad on tõesti sõbrannad (st. ei midagi füüsilist) aga kui sa oled oma tingimused sõprusele niimoodi säädnud, siis mina neid kõigutama ei akka :)
ainult üks soovitus on - tee omale meiliaadress, et sõbrad saaks sulle kirjutada, nii sa jäädki seie eietama ;)
 
irooniapõõsas 24. mai 2014, kl 11.20
einoh, n a i n e, kui sa nii protektiivne oma teema suhtes oled, siis kaob see varsti lihtsalt unustustehõlma...praegu on sul võimalus laiale publikule selgitada, miks on pikkus sõpruse juures oluline.
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 11.54
sõbraga peaks olema ilus ringi liikuda, sp irooniapõõsas :)

ok, e-post ponbon@hot.ee - kõik meestest naissõbra soovijad, ootan e-kirju ka.
 
irooniapõõsas 24. mai 2014, kl 12.03
...sõbraga peaks olema ilus ringi liikuda.....
no selle peale jooksis mul küll juhe kokku...
Kas su tulevane sõber peab hakkama sinuga samas värvitoonis ja sama lõikega riideid ka kandma? Et noh, oleks nagu ilusam ringi liikuda.
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 12.04
oluline, et minu sõbral juhe kokku ei jookseks, see, et sinul, tühiasi.
 
M ö ö d u ja 24. mai 2014, kl 12.17
piripiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> inimesed on otsaga veel oma pioneeriaegades kui kl
> ass sai saksamaalt nimekirja aadressidega ja siis
> kõigil oli kirjasõber.
> "päris" sõpra niimoodi
> küll leida ei ole vist võimalik. eriti veel meessõ
> pra...


nähtud küll neid facebooki staatusi,peale nädalast tutvust ollakse suhtes :D
 
karmid soovid 24. mai 2014, kl 12.56
Mees peab ka siis parameetritele vastama ja ei tohiks omada rasvapolstrit ühelgi kehaelemendil. Ajutegevus peab olema normaalne. Haridus ka alla ülikooli ei tohiks olla. Kasimata juukseid ja habet ei tohi olla, rinnakarvu ka mitte. Siis peab mehel olema oma maja, kõrgema klassi auto, mis pole liisingus hea positsiooniga töökoht ja kindlasti korralik palganumber. Ja riietumisstiil peab olema eetiline. Omama viisakust ja siiraid tundeid. Lisaks ei tohi olla soovi omada armukest ja eelnevate naistega ei tohiks olla lapsi või katkestatud rasedusi. Siis ei tohiks olla rahalisi võlgnevusi kellegi ega millegi ees. Kus ma sellise mehe leiaksin? Kas nende kaaluklassi parameetrite nõudjate seas ka mõni selline on?
 
peaaegu nõuetele vastav mees 24. mai 2014, kl 13.29
napikas. minu puudus on kuulumine parteisse - olen sita sees.
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 13.34
karmid soovid
Vastus: EI OLE!

n a i n e
Sa oled ikka superpirts küll.
Minu väärt mehe soovinimekiri on pikem kui jõuluvanakirjad, aga isegi mina ei tee sõbrale selliseid ettekirjutusi nagu sina.

Haiseda ta ei tohiks ja temaga peab olema tore koos olla ja/või kõikidest maailmaasjadest rääkida...isegi suitsetada ma lubaksin tal, kui ma ei ole allatuult.
 
mees 24. mai 2014, kl 13.42
mees tahaks ka naisega kõigist maailma asjadest rääkida. aga ei õnnestu, naisel jäüäb ajusid väheks.
 
Tom 24. mai 2014, kl 13.44
tb, su sõbratingimused on leebed jah. mul neile lisaks vaid üks tingimus, ta peab minuga sarnaselt mõtlema. kui ei, siis paratamatult tulevad vääritimõistmisest tülid sisse ja sel juhul on juba raske sõber olla.
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 13.48
See mu tingimus ju oligi...nats lihtsamalt väljendatult...mida sa lolliga ikka arutad:)
 
Tom 24. mai 2014, kl 14.51
õige, ma suhtleks ka vaid tarkadega, aa telhvis kahjuks kirjutajat valida ei saa, ikka tuleb neid lolle ka sekka :(
mõnel õnneks on vabandus varnast võtta (blond nohh) ;)
 
piripiiga 24. mai 2014, kl 15.15
puhh, no minu sõber minuga ühtemoodi küll mõtlema ei pea. samahästi võin ma kodus iseendaga rääkida. erinevad arvamused teevad vestlused huvitavaks.

naine - kui sinu ootusi lugeda, siis sõpra sa küll ei otsi. meie riigis on ka ehk eskortteenus olemas? valid endale sobivate parameetritega kaunishinge ja siis jalutad temaga. kuulab kõik su jutud osavõtlikult ära ja ilusad näete koos välja ka. kuu lõpus tuleb koondarve :D
 
Tom 24. mai 2014, kl 16.34
piripiiga, ma eskordist eestis pole kuulnud, aa kunagi oli meestelaenutus olemas küll. ilmselt läks nõudluse puudusel pankrotti. seega on meie naissugu liiga vaene, et korralikku meest endale lubada. samas mujal maailmas on see olemas küll. mu särasilma sõbranna (N50+, autoks punane ferrari, elukoht kaugel eestist) ikka vahest võtab teatrisse minekuks omale raha eest saatja, aa muul ajal peab korraliku vibraatorit igast mehest paremaks ;)
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 18.53
ootan jätkuvalt meestelt kirju, kes sooviks naissõpra.
 
mees 24. mai 2014, kl 18.57
oota oota, oodates tundub päev ja ka elu pikem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!