Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsiks külla korraliku meesterahvast!
 
Naine30_TLN 02. detsember 2016, kl 14.15
Elan veidi Tallinnas väljas Tabasalu kanti. Mehel peaks olema auto,et siia sõita. Võin öömaja pakkuda.
Soovitan oleks kui sa tooksid pudeli Tekiilat ja siksback õlut. Jäta oma e-mail, saadan rohkem infot enda kohta ja ka pildi.
 
Huvitav 02. detsember 2016, kl 14.46
Kas on keegi varem seda pakkumist proovinud?
Maaks 02. detsember 2016, kl 14.57
Korralikud mehed on kodus ja ei kola Tabasalus ringi :-)
 
Naine30_TLN 02. detsember 2016, kl 15.07
Unustasin mainida, et vembo peaks mehel ka töökorras olema.
 
Alu 02. detsember 2016, kl 15.10
Näed siis. Ongi kolmekymnesed naised meeste poolt märkamatuks jäänud tänu viiekymneste 30 paistmisel. Nyyd peavad nooremad kuidagi ääriveeri ennast kuulutama, et keegigi tuleks ja aitaks koos kurbust alko sisse uputada. Irw
 
Edukas mees 02. detsember 2016, kl 15.29
Kolmekümnene naine ei tea veel mida tahab. Samuti ei oska ta seksida, süüa teha ja üleüldse on veel liiga ilus. Parem võtan suuna mõne poolesajase ukse taha, järjekorda. Lasen ennast jalaga segada ja olen talle üks paljude austajate hulgast. Konkureerin ta koera, küüliku ja kodustatud ämblikuga. Kui oleksin liblikas, tooksin värve ta koristamata tuppa. Lendleksin mustadelt nõudelt laiali vedelevatele asjadele ja naudiks räige keemia lõhnu, millega ta end nooremaks kõrvetab. See on midagi, mis kestab kindlalt ja igavesti, sest vanemaks ta pole nõus jääma. 10 aasta pärast teeb ta silmi ette kahekymnestele, jõudnud pensionikka, on vitaalsus löömatuks trumbiks abiturientidele. Sellise naise kõrval on elu ja tunne, et elad. Kolmkümnesega aga ei tea iial, mis homne päev toob.
 
ära vanust muuda? 02. detsember 2016, kl 15.30
Naine30_TLN Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Unustasin mainida, et vembo peaks mehel ka töökorr
> as olema.
1. Täpselt selline meeste külla kutsuja juba oli. Elukoht Tabasulu kandist,aga kindlasti vanem 46 aastane naine. Joogid ja toit kaasa
 
Naine30_TLN 02. detsember 2016, kl 15.34
Et jääbki see sügisõhtu ja öö mul üksikuks. Keegi ei tihanud oma e-maili jätta. Oleksin lisanud Facebooki ja saatnud oma pildid(Facebook mul ka pilte täis). Missivõistlusi just ei võidaks aga olen enesekindel oma välimusega, eks otsusta sina
 
eks 02. detsember 2016, kl 15.50
jahh. täitsa kindlasti 30 aastane naine kirjutab: Soovitan oleks kui sa tooksid pudeli Tekiilat ja siksback õlut.
eriti madalalaubaliste püüdmise kuulutus
 
Naine30_TLN 02. detsember 2016, kl 15.54
Ega ma üksi seda ära ei joo ,kaaslasega ikka. Ja parem kui üle jääb kui puudu.
 
Naine30_TLN 02. detsember 2016, kl 15.57
Ok, panen oma e-maili aadressi üles ehk keegi kirjutab, luban pildi(pilte?) ka vastu saata.

Mu e-mail on callmeklaudia@yahoo.com
 
Alu 02. detsember 2016, kl 15.57
Nii kergelt alla anda pole ka nagu mõtet. Pane uus kuulutus ja proovi uuesti:-)
 
Alu 02. detsember 2016, kl 16.05
Tekib kyssa, et kui oled nii 30, avalik, julge ja olemas, siis miks on siin mingid callmiclaudia yahoo aadressid? Selliseid ja taolist kirjapruuki võib lubada endale iga napakas-selge see, et keegi ei hakka kirjutama sinna.
Pane endast ikka kohe pilt või gmaili adre, kel huvi on, saab ise näoraamatust vaadata.
 
eks 02. detsember 2016, kl 16.09
järjest tõenäolisemaks läheb...
mingi alamõõduline jorss on sellelt e-maililt korvi saanud ja nüüd korraldab midagi.
kui 30 aastane naine tahab meesterahvaga õhtut veeta, siis ta läheb klubisse ja valib sealt välja sobiva, kellel ei ole autot üldse vaja vaid tabasallu sõidavad taksoga.
 
Naine30_TLN 02. detsember 2016, kl 16.11
Mulle ei meeldi näiteks ööklubid. Kas siis tõesti ei taha keegi täna mulle külla tulla ja väiksed napsud teha?
Jätan telefoni numbri ka 58612070
 
väike pihk 02. detsember 2016, kl 16.39
valin parem pihu
Maaks 02. detsember 2016, kl 16.41
 
Lenin 02. detsember 2016, kl 16.48
Kas homme sobib, täna ei saa pean BTR pealt kõne töörahvale pidama!
 
maniila 02. detsember 2016, kl 16.50
to "Edukas mees". äkki kirjutaksid raamatu? või oled seda juba teinud? üldiselt soovitan, sest mis salata, sõna ju seada oskad:)
 
Alu 02. detsember 2016, kl 17.51
See number on kindlasti umbe helistatud nyydseks. Vaevalt, et meeste poolt, aga viiekümneste pead hulluks ajajate poolt. Nii igaks juhuks. Sõprusest võib alata nii mõndagi. Kasulik ka, saab võrdlusmomendi. Ja veendumuse, et kolmekymnesel naisel on meeste kõrval vaid tyhi koht.
 
hehheh 02. detsember 2016, kl 18.24
Tartu släng ja maakad on jubedad "umbe" see on maakate sõna, tule taevas appi
 
Alu 02. detsember 2016, kl 18.26
Tule taevas appi oli ka yhe tartu maaka väljend...
 
hehheh 02. detsember 2016, kl 19.00
Ma olen nii peen proua, et riidest lahti võtan ka ennast vaid noa ja kahvliga.
 
Naine30_TLN 02. detsember 2016, kl 19.06
Häbi aga pole tulnud ühtegi kõnet
 
vilets keeleoskus 02. detsember 2016, kl 19.10
`umbe umbseks, kinni, `umbes 1. umbne, kinni. Toru läks umbe. Umbe tuisanud = umbe+tuisanud, umbes tee. Umbe kasvanud = umbe+kasvanud, umbes tiik. Sõrm on umbe läinud (mädanema).

To 18.24
Mida siin tartu slängiga teha?
 
Martin Pusk 02. detsember 2016, kl 21.57
See l.i.b.u ei vastagi. Mida ta 6aisk õrritab?
 
priit 02. detsember 2016, kl 22.10
Äkki keegi juba kylas :)
 
ojaa 02. detsember 2016, kl 22.14
terve patarei võtnud järjekorda.
 
häbe ei anna häbeneda 02. detsember 2016, kl 22.45
Naine30_TLN Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Häbi aga pole tulnud ühtegi kõnet

kõik norm mehed helistavad sinust ilusamatele 5-kümbistele. sul ei jää muud üle kui vana Alu-nässakaga leppida. näe luurab siin teemas juba tükk aega. loodab vist noorte reite vahele pääseda, vahelt pole kui naine natuke alkohoolik ja kere ümbermõõt kaks korda suurem kui IQ. irw.
 
oi 02. detsember 2016, kl 23.17
mingi vaneeit thab keppi, võiks valetada ennast 18 a siis oleks tahtjaid küll, 30 paksmagu ei taha keegi

noort süüttu v--tu thajaks nämma
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!