Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kutsun naise veini jooma
 
Tutvus 23. detsember 2016, kl 12.04
Kutsun naise veini jooma ja lähme pärast kas sinu poole või hotelli. Tartu.
 
Kersti 23. detsember 2016, kl 12.45
Joome viina parem ja pärast seda võime igasugu trikke teha ;)
 
Tutvus 23. detsember 2016, kl 13.50
Kersti jäta aadress, kirjutan.

Ise pooldan ka viina, puhas kraam. Võiksid olla vanuses 25-29. Siis teeme trikke.
 
Noojahhhh 23. detsember 2016, kl 14.32
Jooda-jooda õhtu läbi - pärast selgub, et pole "seda" kohtagi...
 
to Tutvus 23. detsember 2016, kl 16.24
Veini kutsud jooma. Aga miks enda poole ei kutsu?
 
kimano 23. detsember 2016, kl 16.37
Millises vanuses naisukest Sa ootad? Mingid piirid peaks ikka olema. Häid pühi.
 
mammi 50 23. detsember 2016, kl 17.07
Kutsun mehi sauna. Pärast joome õlut ja kirume Eesti valitsust.
 
papi50 23. detsember 2016, kl 17.18
mammi on kindlasti meeter korda meeter ja sada kilo:)
 
naabrimutt Elsa 23. detsember 2016, kl 17.53
Mis me ikka õlut joome, ja sauna teeme. Parem kirume kohe valitsust.
 
naabrimees Heino 23. detsember 2016, kl 17.56
Kirume parem naabrimutti ja ...
 
mammid 23. detsember 2016, kl 17.58
me lähme parem isekeskis sauna. ei viitsi neid papisid vaadata ja nende mula kuulata.
 
saunamees Aadu 23. detsember 2016, kl 18.00
terve saun on mula ja pekki täis
 
mammi 50 23. detsember 2016, kl 18.13
Mammi on taljeümbermõõduga 74cm, pikkust 170cm ja kaalub 58kg.
Papi, kuda sinu parameetritega. Kas õllekõhu alt midagi veel välja ka paistab?
 
PapiHulo 23. detsember 2016, kl 18.20
Näen välja nagu Schwarzenegger 80-datel, lihastes ja puha. Riistvara punnitab püksis, nagu Amasonase anakonda, peale pühvli allaneelamist.
 
2016 aasta mehe tiitel 23. detsember 2016, kl 18.31
... läheb PapiHulole!!! Hurraaa!
 
mammi 50 23. detsember 2016, kl 18.38
Mul tutt blondeeritud ja pügatud viimase moe järgi.
Papi, ega sa siis ometigi pükstega sauna minna ei kavatse?
Meil pükstega saunas ei käida, püksid võetakse maha kasvõi vägisi.
 
memmest saunataja 23. detsember 2016, kl 18.49
mul on jällegi tutiga naljakad "vanainimese lood", et kuna lapsena olin blond, nüüd aga brünett, siis minu blondiiniajuga pikajuhtmeline tutt kasvatab algusest peale karvu, mis on naha lähedalt u 2 cm kuldblondid, otsapoolt aga tumedad. Kui ajan tuti kiilaks, siis pole tüükaid tükk aega näha.
 
Irw 23. detsember 2016, kl 19.00
Ma olen alati rääkinud, et vanad naised on lõdva püksikummiga - näita neile Rambot või Schwrzat, kohe kukuvad tutti lehvitama. Klounid. IrW
Schwarza ei taha teid, pakkjalgsed memmed.
 
PapiHulo 23. detsember 2016, kl 19.14
Ma tänan, ma tänan Teid kõiki, kes te olete täna siia kogunenud.Tänud aasta mehe tiitli eest, kuigi tegelikult vääriks seda auhinda pigem maestro Alu, aga kui nii, siis nii.
Võtame nüüd üksteisel kätest kinni ja moodustame ringi ja laulame meile kõigile armsaks saanud viisijupi:

Me armastame Alu-t ooohooohhoo...ooohhoohoo ja tema vägitegusid, me armastame Alu-t ja tema vaalpakkjalgasiiid!

Ma tänan veelkord ja kõigile ilusaid ja erudeerituid jõuluvanasid ja olge ikka tublid mammad edasi!
 
papi50 23. detsember 2016, kl 19.17
soliidsed daamid ilmselt loevad ja muigavad...
 
mammi 50 23. detsember 2016, kl 19.43
Soliidsed papid muigavad samuti. :D
Soliidsed mehed ei alusta delfi foorumis selliseid teemasid, aga kui tuleb järjekordne teema a la otsin naist kellega koos veini juua ja pärast lähme hotelli, siis sellistele postitustele ei tasu soliidseid vastuseid oodata.
 
HaukuvPeni 23. detsember 2016, kl 19.50
Ma ütleks, et üle pika aja on päris lõbus lugeda. Muidu nii igavaks kisub siin.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
solid 50m 23. detsember 2016, kl 19.56
mammi 50 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soliidsed papid muigavad samuti. :D
> Soliidsed m
> ehed ei alusta delfi foorumis selliseid teemasid,
> aga kui tuleb järjekordne teema a la otsin naist k
> ellega koos veini juua ja pärast lähme hotelli, si
> is sellistele postitustele ei tasu soliidseid vast
> useid oodata.

101% mammiga nõus, et 99,9% siinsetest kommidest on kas labased või ajavad lihtsalt südame pahaks. Neid aegu, mis siin 3-4 aastat tagasi olid, neid pole enam ammu.
Mammi, Tln-st või mujalt?
 
Mammi 23. detsember 2016, kl 20.12
Uugametsalt.
 
Dementne vanamees 23. detsember 2016, kl 20.13
Aita palun meenutada, et mis ajad siis olid siin 3-4 aastat tagasi?
 
väike pihk 23. detsember 2016, kl 20.17
säästa parem raha ja parem hoia seda peos,mis sul endal on olemas kui oled pärast mõnda naist hoopis tühjade pihkudega...
 
Mammi 23. detsember 2016, kl 20.20
Taevas oli sinisem, päike soojem, rohi rohelisem... Mehed olid reaalselt ka olemas, käisin nii mõnegagi siit kohtamas, kohvikus või teatris. Tramm sõitis tol ajal otse Uugametsale. Draamateatrisse sai Uugakalt trolliga nr 101A. Mehed olid šarmantsed, ilusad ja targad, hea riistvaraga (aga seda vara ma ei kasutanud kordagi - olen kõrge moraali ja hea kasvatusega mammi).
 
Kalju Kits 23. detsember 2016, kl 20.33
No aga eks aega ka juba omajagu möödunu ning need sarmantsed härrasmehed lipsu ja Volgaga ole kas manalateed lännu või supiköögis leiba luusse laskmas. Jäänud on veel Alu, kel jõudu ja jaksu teiesuguste mammidega võidu pläkutada.

Heil Alu!!!
 
Mammi 23. detsember 2016, kl 21.04
Me oleme Uugaka naistega juba hea mitu aastat tagasi omavahel arutanud, et mis mees see Alu on ja kas ta üldse mees on ja kas ta reaalselt olemas on. Me Uurisime seda asja põhjalikult ning jõudsime järeldusele, et Alu on vist mingi intellektipuudega vana joodik, kes kunagi nooruses olevat naisi taga ajanud, aga mitte kätte saanud, sellest tuleneb ka tema huvi tagumikkude vastu, mõne omasuguse vanamehe prse ikka vast üles leiab ja kätte saab. Jutt on tal läbi aastate kogu aeg üks ja sama, ühe augu ümber + suurushullustus. Üks mede mammi vaatas ta huvi pärast üle ka - kole ja kitsi mees oli, aga endast väga heal arvamusel. Väga peps ta pold, aga kes see ikka vana mõttetut nässakat näha viitsib. Nii ta siin kiimlebki - st unistab.
 
papi50 23. detsember 2016, kl 23.12
10 aastat tagasi oli siin tõesti naisi kellega sügavuti tutvuda ja naiste keelekasutus oli naistepärane, mitte mingi Heino poetagant tekstiga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!