Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ära hirmutatud...
 
m30 17. november 2014, kl 16.55
Delfi foorum on mu täielikult ära hirmutanud. Lähen üle pika aja jälle kohtama. Sõidan 2010. aasta Volvo S60-ega. Endale meeldib, sõidab ka hästi... aga midagi uhket pole.

Kas võib juhtuda, et naine saadab mind autot nähes pikalt? Olen siin foorumis erinevaid teemasid lugenud ja mulle on mulje jäänud, et see on väga tähtis.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 16.57
irw... see on nüüd küll libateema...või oleksid pidanud koos volvoga pisut arunatukest ka ostma?

ahjaa, selle chryslän-chärolyn-misiganesele sa ei sobi, väljalaskeaasta nõutav alates 2012.
 
jälle 17. november 2014, kl 16.57
tuleb mingi segane tüli provotseerima. läheb jälle andmiseks.
 
m30 17. november 2014, kl 16.59
Ei ole liba. Kas te normaalset vastust ei saa anda?

chryslän-chärolyni ei tea.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 16.59
tüli? sa olid ka trennis, kui seda va arunatukest jagati? :D.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 17.01
mis minu vastusest kasu oleks, mina pole ju see, kellega kohtama lähed?

aga ok, minu jaoks oleks oluline mees, mitte automark ega selle vanus - no päris emexist ärandatud romu peale kergitaks vbl pisut kulmu, aga mis see minu asi oleks, millega ja miks keegi sõita eelistab. ehk siis inimene määrab, mitte auto.
 
Soovitus 17. november 2014, kl 17.04
Võta autorendist ikka BMW X6. Vat selline avaldab naisele kindlasti muljet.
 
Soovitus 17. november 2014, kl 17.11
Tegelikult on kõige olulisem see, et sa bussiga kohtingule ei läheks:)
 
N30 17. november 2014, kl 17.20
Mina ootan väga tarka meest Lux/bussilt, kui lolli meest autoga!
Mulle sobib Volvo väga hästi tööle sõitmiseks!
 
galita 17. november 2014, kl 17.22
Kui tahad, et kõik naised sulle järelevaatamiseks oma pead pööraksid, siis seo rätik pähe, tõmba valge maani öösärk selga ning mine kohtingule eesli või kaameli seljas. Ja näedki välja nagu Araabia naftašeik.
 
Kaunitar 17. november 2014, kl 17.28
Mulle kahjuks ei avalda muljet BMW X6 mees. Olen piisavalt selliseid vangist tulnud mehi X6- ga näinud. Naise ära lollitanud ja veel lapse ka valmis teinud? Siis peab ikka ajus tõesti lühis olema, et siit meest endale otsida!
 
m30 17. november 2014, kl 17.37
Me saame linnas kokku ja lähme õhtust sööma. Toidu kõrvale joome ilmselt veini. Järsku ei peagi kaaslasele alguses autot näitama... saab ütelda, et ma jätan auto linna - ei taha napsuse peaga riskida. Kas see võib isegi plus punkte anda? Noh, et kohusetundlik jne?

Võibolla kui ta mind tundma õpib, ei ole mu auto nii tähtis...
 
galita 17. november 2014, kl 17.41
Kui naine otsib omale tõsisemat suhet, siis on määravaks mehe käitumine, mitte see millise liiklusvahendiga mees kohale tuleb, ja lillekimbust ning hoolivusest naise vastu on rohkem abi kui Jaguarist.
Kui naine otsib omale armukest, kellega aeg-ajalt pidutsemas käia ja kes naise peod kinni maksaks ning lisaks suudaks vahel ka mõni kalli kingitusega rõõmu valmistada, siis vaadatakse hoolega mis autoga mees sõidab, millised riided tal seljas on ning kuldkett ja kallis kell käel annavad lisa+punkte.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 17.42
kuule, m30, kas otsid endale kaaslast või autole? kui on veiniga õhtusöök, siis võta takso ja asi lahendatud. või meeldiks sulle naine, kes sind su auto pärast vaatab?
 
m30 17. november 2014, kl 17.45
ei ei... ikka endale otsin. Lihtsalt on tugev mulje jäänud, et see on kõigile väga oluline.
 
Soovitus 17. november 2014, kl 17.46
Bussiga sõidavad j.obud mehed.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 17.50
kui sulle on meeldib selline naine, kes ülioluliseks peab autot, siis presenteerigi autot. kui soovid pisut teistsuguse mõttemaailmaga kaaslast, siis niisugune valigi, mitte ära kurvasta seepärast, et keegi tibi sind auto pärast välja praakis.
rohkem enesekindlust, noormees - sinus on ju midagi enamat, kui sulle kuuluv vallasvara auto näol?
 
Kaunitar 17. november 2014, kl 17.51
Mõni mees läheks WC- sse ka autoga aga see on õige mõte sinul M30!
 
Bingo 17. november 2014, kl 17.55
Soovitus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Bussiga sõidavad j.obud mehed.


Tuleb siis välja, et sina ise oled ka jobu mees? Kas sellepärast sind maha jäetigi või? 12 poins endale!
 
Täitsa Blond 17. november 2014, kl 17.59
Üritan aru saada, kas m30 teeb nalja v mitte.
Kui sul tõsi taga, siis tean, mida sa tunned...mul on/olid ka kompleksid.
Mind hirmutas ka see seltskond siin aasta tagasi nii ära, et ma ei julgenud oma unistuste mehega isegi kohtuda.
Kuna ma tunnen endal autokompleksi süvendamises nats süüd olema (paljudel puudub minu huumorist arusaamise võime), siis väike selgitus...
Kindlasti on naisi, kellel on ainuke võimalus kasvõi kordki heasse autosse istuda, valida mees auto järgi.
Minule näiteks sobiks sinu auto väga hästi, kui ta on puhas, aga mulle ei sobiks sina, sest sa põed autokompleksi...täpselt sama, kui mehed ei kannata välja kaalukompleksi põdevat naist. Kaua sa ikka silitad ja kordad, et su puusapekk on nii armas, kompleksis naine saab selles vaid hoogu juurde.
Mina olen oma kompleksist üle saanud, proovi sa ka.

Kui see oli nali....siis nats lahja:)
 
Soovitus 17. november 2014, kl 18.00
Kui inimesel pole piisavalt mõistust, et teenida raha auto ostmiseks ja autokooli läbimiseks, siis on ilmselgelt tegemist erilise j.obuga.
 
Soovitus 17. november 2014, kl 18.03
Mees ilma autota on sama, mis mees ilma riistata. Polegi mees.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 18.06
auto võib alati soetada, aga kas ka riista ja mõistust?
 
m30 17. november 2014, kl 18.10
Ma ei saa aru, miks siin nii vastalised inimesed on. Blond, mitte minu teema pole nali vaid siinne suhtumine.

Njah. Käin enne auto-pesulast läbi ja usun, et kõik läheb hästi.
 
Soovitus 17. november 2014, kl 18.14
to kadakajupp
Raha teenimise eelduseks on mõistus. Kui on mõistus, siis tuleb raha, auto jne
Kadakajupil ilmselt mõistust pole.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 18.22
soovitusel ilmselt puudub funktsionaalne lugemisoskus - seda ma ju kirjutasingi, et mõistust ei saa osta, küll aga auto - eeldusel, et mõistus on olemas.... daahhh.
 
Täitsa Blond 17. november 2014, kl 18.34
m30 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei saa aru, miks siin nii vastalised inimesed o
> n. Blond, mitte minu teema pole nali vaid siinne s
> uhtumine.
>
> Njah. Käin enne auto-pesulast läb
> i ja usun, et kõik läheb hästi.

Annan sulle kaasa siis hea nõu.....ära sa jumala eest naiselt hakka küsima, kas talle su auto ikka sobib:)
Sellise küsimuse peale tõmbaks iga mõtlemisvõimeline naine jeehat ja kui auto ei sobigi, siis ole õnnelik, et sihukesest lahti said.
Ma tutvusin ühe mehelikult kena kiilakaga...NB! ta ei ole siit foorumist:) ja paari "koosveedetud" päeva jooksul pidin ma vähemalt 20x talle kinnitama, et mind ei sega üldse ta kiilas pea.
Aga mind hakkas lõpuks tohutult häirima tema enda haiglaslik suhtumine oma kiilaspeasse.
Ma lõpetasin temaga suhtlemise ja ilmselt peab ta selle põhjuseks oma kiilaspead.
 
Kaunitar 17. november 2014, kl 18.41
Sina soovitus ära mõtle ainult alumise peaga, vaid ülemisega. Kõigile pole auto nr 1 nagu matt esimesena Tere ütlemas!
Ära aja sellist s...a juttu suust välja, halb hakkab!
 
Soovitus 17. november 2014, kl 18.41
Kadakajupp üritas targutada. Hale katse. Ise ta ei teagi, mida tähendab funktsionaalne lugemisoskus.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 18.46
tundub, et tean seda sinust paremini ja sinu prääksatuse point oli mis täpsemalt? ämbrikolinat ma juba kuulsin, kas annad kommentaare ka sinna juurde?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!