Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas leidub meest
 
Genake 31. jaanuar 2017, kl 16.25
kes oleks mees. Kes tutvuks naisega ja laseks tal end naisena tunda.
Ma tahaks omale saada uue käekoti aga ma tahaks, et see kestaks kauem, see tähendab tahan, et see oleks päris nahast. Kahjuks ei ole kottidel küljes sellist silti nagu kingadel mis näitaks millest kott tehtud on. Ka hind ei anna kindlust sellest, et kott just nahast on. No mina ei oska vahet teha. Eelmise mitte väga odava koti sang hakkas mõne kuu pärast kestendama.
 
Potsataja 31. jaanuar 2017, kl 16.41
Mina jällegi otsin naist, kes poleks nagu kroko(t)dill. Riiete alla ju ei näe kohe, kas seal on midagi, oli midagi või on värskelt juurde ehitatud. Nii hästi opereerivad tänapäeval ju kas tead. No et paari esimese korraga tal kohe kestendama ei hakkaks. Sedasi vat.
 
Alu® 31. jaanuar 2017, kl 16.49
Maailm oleks palju täiuslikum ja arenenum, kui iidne naiste koti kandmise tava oleks seotud nende iluga või sellega, palju sest järgi on. Perearstid võiks anda koti ostu kvoote. Kaoks nähtused kus koti väärtus on tunduvalt yle naise oma.
 
KaPo 31. jaanuar 2017, kl 16.51
Ääärmiselt kahtlane kuulutus! Ei ühtegi olulist, strateegilist ega konkreetset asja. Nagu põrsas kotis. Tegelt, miks nagu, nii ongi!
 
Potsataja 31. jaanuar 2017, kl 16.57
Just, KaPo, kotism mis suisa seanahast.
 
kotiga seoses 31. jaanuar 2017, kl 17.14
valida tuleb õigete tegijate nagu dior, hermes, DG vahel. iga hetäär saab aru, et mingi tommy hilfigeri või mexx kott pikalt vastu ei pea.
 
vahukoorevannist 31. jaanuar 2017, kl 17.32
mina käin hermese kotiga taarat viimas. pole veel ära lagunenud, tegemist ikkagi originaaliga, mitte nagu mõne makaagi feik peerukotid siin.
 
taaravedajale 31. jaanuar 2017, kl 18.38
a mis meil sellest, millega sina oma aega sisustad
 
ahahahhaaa 31. jaanuar 2017, kl 18.42
lehm lesk on piimavannist vahukoorde kolinud nagu et kangem kütus vanale raketile:D
 
yxikmees 31. jaanuar 2017, kl 19.58
Potsataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina jällegi otsin naist, kes poleks nagu kroko(t)
> dill. Riiete alla ju ei näe kohe, kas seal on mida
> gi, oli midagi või on värskelt juurde ehitatud. Ni
> i hästi opereerivad tänapäeval ju kas tead. No et
> paari esimese korraga tal kohe kestendama ei hakka
> ks. Sedasi vat.
Aga kui on krokodilll, siis on ju hea, sest krokodillinahk on kallis ja sellest saab hea käekoti, mille sang ei hakka ka pika aja pärast kestendama. Nii, et võta aga kohe krokkodillist naine ja tõmba tal nahk üle kõrvade.
Muide osadel kahepaiksetel kasvab ka uus nahk, seega saad varsti jälle üle kõrvade tõmmata.
 
peerukott 31. jaanuar 2017, kl 20.08
Mina lasen naisel olla, kes ta ise tahab olla, põhiline oleks see, et naine ikka himur oleks.
 
himur 31. jaanuar 2017, kl 20.15
kas himur peeretama?
 
Talvine vastuvõtt tn. 33 01. veebruar 2017, kl 00.30
kes oleks mees. Kes tutvuks naisega ja laseks tal end naisena tunda.
Ma tahaks omale saada uue käekoti aga ma tahaks, et see kestaks kauem, see tähendab tahan, et see oleks päris nahast. Kahjuks ei ole kottidel küljes sellist silti nagu kingadel mis näitaks millest kott tehtud on. Ka hind ei anna kindlust sellest, et kott just nahast on. No mina ei oska vahet teha. Eelmise mitte väga odava koti sang hakkas mõne kuu pärast kestendama.

Ikka leidub. Olin ja lasin tunda. Kuniks. Olen selles süüdi ka. Kui tootja ütleb, et nahk on korras, aga mina ütlen, et ei ole. Sealt lahkhelid tekkisidki. Kuid vahest ei tea, kas nahk on tõeline, sest võlts nahka liigub päris palju ja peab kontrollima teatud moel. Alati ei pruugi olla nahk võlts vaid tootjapoolne praak. Vahest ei sõltu ka tootjast. Oleneb kui palju nahka usaldad. Ma mõtlen iga päev sellele. Head nahka on hea kanda! Parima lahenduse leitakse koostöös!
 
Sa vaata aga:) 01. veebruar 2017, kl 00.59
Ok, lisame siia veel mõned nüansid. Ei pruugi alati olla tegemist praagiga. Pigem on eriti kvaliteetne ja õrn nahk( võrdluseks tooks eriti kalli pitspesu, millega sa niisama välja komberdama ei lähe, vaid võlud voodi ees oma või kellegi teise meest). Sellise nahast toote kandmisel kas rõivana või aksessuaarina peab kodanik omama mingeid elementaarseid teadmisi. Siis on nii kott terve, tuju hea ja sponsoril seisab nii tuju kui kõik muu üleval:). Usaldusega ei ole neil teemadel midagi pistmist.
 
Lehm lesele 01. veebruar 2017, kl 11.51
eks vana naine komberdagi käies, põlved kanged ja lihased krampis raskest elutööst. kukub öösel voodist välja ja näeb und meeste võrgutamisest pitspesus. irw
 
vanale tohlakale 01. veebruar 2017, kl 13.32
eks vana alumakaak komberdagi, selg küürus aastaid naistekas istumisest, ämblikuvõrkudes koiku poole. unenäod on vähemalt ilusad, kättesaamatutest pitspesus eskordidest ja puha. irw
 
küürselg 01. veebruar 2017, kl 14.46
kas naistel tekib see tulemusteta tutvumisest, ja neid ära põlanud meeste sõimamisest, mille tagajärjel sisemine ilu lõtvub nagu nahk reitel?
 
eelmisele küürseljale 01. veebruar 2017, kl 15.35
sina käid naisi sõimamas, kuna kõik tutvused on viimase 20 a jooksul tulemusteta olnud ja vänt lõtvunud? ei aita enam pitspesus hetääridest unistamine ka. kahju vanast mehest.
 
alu alaväärsuse valu ja edevus koledus 01. veebruar 2017, kl 17.45
Uuringu autor Eddie Brummelman kommenteeris Forbesile, millised on need lapsed täiskasvanueas: "Nartsissistlikud lapsed tunnevad, et on teistest üle ja priviligeeritud ning nõuavad kaaslastelt konstantset imetlust."

"Kui nad ei saa imetlust, mida nad ootavad, võivad nad oma viha välja valada. Sellistel inimestel on ka suurem risk sattuda mõne sõltuvuse küüsi. Veel ohustavad eneseimetlejaid ärevus ja depressioon," ütles Brummelman.

Samas ei ennustanud ülekiitmine enesehinnangu taset. Paljud nartsissistlikud lapsed olid tegelikult väga madala enesehinnanguga.
 
Alu® 01. veebruar 2017, kl 18.08
unistamine hetääridest või muidu vanadest pitspesus nõdrameelsetest naistest on jalaga segatavate meeste lõbu. kui neid juhtub leiduma ega ole hullarisse ravile saadetud:)
 
mida segatakse 02. veebruar 2017, kl 02.49
mida vanad mehed jalaga segavad? puujalaga segavad kapsasuppi vä?
miks vana mees ei võiks unistada? kas alu läheb sellest nooremaks, kui teised vanad mehed unistavad?
 
viimasele 02. veebruar 2017, kl 13.56
kas jalaga meeste segamine on vaevaline, kui juba liigesed kanged, nahk lõtvunud? proovi sukaga!
 
hämmastavad teadmised 14.25 02. veebruar 2017, kl 19.02
sul isiklikud kogemused nende tugisukkadega ja pöialdega? sul emme kasutas neid vä?

ei tea ühtegi noort inimest, kes sellises kraamis orienteeruks.
st sa kirjutaja oled ikka vana mees, Alu ju.
 
viimasele 02. veebruar 2017, kl 20.30
kus sa muidu seda alu siin jälle näed, rumal vanainimene?
 
oh sind naist,===,oled vist blondike ka 08. veebruar 2017, kl 11.36
Genake Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes oleks mees. Kes tutvuks naisega ja laseks tal
> end naisena tunda.
> Ma tahaks omale saada uue k
> äekoti aga ma tahaks, et see kestaks kauem, see tä
> hendab tahan, et see oleks päris nahast. Kahjuks e
> i ole kottidel küljes sellist silti nagu kingadel
> mis näitaks millest kott tehtud on. Ka hind ei ann
> a kindlust sellest, et kott just nahast on. No min
> a ei oska vahet teha. Eelmise mitte väga odava kot
> i sang hakkas mõne kuu pärast kestendama.
kas otsid omale head ja rahakotiga meest
kes läheb sinna kaugele ja
ja saate osta päris nahast koti=?
 
Tšeburaška 08. veebruar 2017, kl 20.55
Genake, mind otsid või?
 
Kes otsib see leiab 08. veebruar 2017, kl 20.59
 
Jah 08. veebruar 2017, kl 21.15
Kuum õhtu, otsib kuuma ööd. Võib - olla 180/80/-40!
Ilus mees ära ole tagasihoidlik, Valentiina ootab Sinu kirja!
 
Mina leidsin 08. veebruar 2017, kl 21.35
ja sina leidsid, igaüks leidis oma :)
 
Nii ongi õige 08. veebruar 2017, kl 21.39
Elu loomulik osa...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!