Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tuttvuks ka
 
eelmisele 19. veebruar 2017, kl 10.44
ajad modede kaela oma haiget tegevust?
 
aga kes sul keelab 19. veebruar 2017, kl 10.50
sõuda pasameres edasi
 
vanasõna 19. veebruar 2017, kl 10.52
Mis segab modedel idiooti ära blokeerida?
 
mode 19. veebruar 2017, kl 10.56
no vanasõna küll mitte.
 
eelmisele to vanasõna 19. veebruar 2017, kl 11.38
vanasõna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis segab modedel idiooti ära blokeerida?

arvad sa tõesti, et idioodist nii lihtsalt lahti saab?
 
Alu® 19. veebruar 2017, kl 12.02
See tutvumine vanast peast on nali omaette. Igayhel pole niipalju nalja soontki, kui usub, et see kõik on armastus nagu tuvikesed ja päikseloojangud. Tõsimeeli asja kallal vaadates end peeglist ja nähes seal ihaldusväärset noort naist.
Loodame muidugi, et teema algataja pole sattunud säärasesse meelepettesse ja kujutab hästi ette, milline on üks poolesajane naine meeste silmis.
Seega siis tutvumine peaks olema äärmiselt humoorikas ja ajuvaba, sest kokku saavad ikkagi oma enamuse elust elanud, kel pole ei ühist minevikku ega tõenäoliselt yldse mittemidagi peale maise vara või võlgade. Ühise tuleviku osas ei tohiks ka eriti optimistlik olla, kui vaadata sellele, et teineteise kiirele vananemisele pole nagu suurt midagi rajada. Humoorikalt võttes näeks see välja ühise tuleviku rajamist naise kortsudele ja voltidele, selle peale kärbuvale mehe tillile. Lootusrikas eksole. Taolisel liidul võiks olla ainuke siht, et kumb enne kohale jõuab. Aga seegi oleks igav võistlus, sest meeste edumaa on siiani olnud veenev-naised elavad veel pikalt suure armastuse saabumise usus ja lootuses, teatades kogu maailmale, et tema peab pikemalt vastu. Seega jah, vapper üleskutse teema algatajalt aga mõtet on asjal sama palju, kui puude metsa tassimisel:)
 
eelmisele 19. veebruar 2017, kl 12.11
Te pole ilmselt ilusaid küpseid naisi kohanud. kahju.
Elage oma kortsmõtetega edasi :)
 
Alu® 19. veebruar 2017, kl 12.20
Selle eest olen kohanud ilusa mõtteviisiga küpsnaisi. Nemad arvavad, et küpsedes lähevad nad aina siledamaks ja siidisemaks. Mõnda, kes ka tõesti läheb, pole veel kohanud:)
 
Alu®-le 19. veebruar 2017, kl 12.34
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selle eest olen kohanud ilusa mõtteviisiga küpsnai
> si. Nemad arvavad, et küpsedes lähevad nad aina si
> ledamaks ja siidisemaks. Mõnda, kes ka tõesti lähe
> b, pole veel kohanud:)
Vaene mehike, okkaline on sinu eluteekond!
 
n55 19. veebruar 2017, kl 12.51
Ütlen alati tutvudes vanuseks mingi 30+. Mehed kiidavad ja armuvad, isegi rohkem kui vaja oleks. 50sed vanamehed õhkavad, küll on ikka hea noore naisega olla. Kui ainult aimaksid, et vanust neist mitu aastat rohkem. Küsimus pole ainult kortsude puudumises, aga sisemine sära on see, mis laseb vanaduse ära petta, meestest rääkimata. Võtab alati muigama, kui mingid alud tulevad jälle vana lauluga, millised 50+ naised paistavad ja millised mitte. Pole vist olnud õnne hästi hoolitsetud-hoitud naistega kokku puutuda?
 
Alu® 19. veebruar 2017, kl 13.04
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ütlen alati tutvudes vanuseks mingi 30+. Mehed kii
> davad ja armuvad, isegi rohkem kui vaja oleks. 50s
> ed vanamehed õhkavad, küll on ikka hea noore naise
> ga olla. Kui ainult aimaksid, et vanust neist mitu
> aastat rohkem. Küsimus pole ainult kortsude puudu
> mises, aga sisemine sära on see, mis laseb vanadus
> e ära petta, meestest rääkimata. Võtab alati muiga
> ma, kui mingid alud tulevad jälle vana lauluga, mi
> llised 50+ naised paistavad ja millised mitte. Pol
> e vist olnud õnne hästi hoolitsetud-hoitud naisteg
> a kokku puutuda?

Ega sa pole ju valetanud ka, et 30pluss oled. Juba 25aastat. Ja kuipalju mehi on veel selle aja jooksul ära tutvutud, vist terve ilma täis. Muigamine kogu selle sära üle kahtlustajate peale võib samas üsna seksikas välja näha. eriti kui hambaid juurde krigistada:)
 
n55 19. veebruar 2017, kl 13.13
Väiksed hädavaled antakse kenadele naistele andeks. Ka järgmised 25 aastat loodetavasti. Muigamine tundub küll seksikam kõigi ja kõige üle irwitamisest nagu siin foorumis vist kombeks. Hambaid krigistavad tavaliselt üksikud ja õnnetud, mul seda muret ei ole. Tänu väikestele valedele.
Milleks need vajalikud on? Kui ütleks õige vanuse, hakkaks 90% mehi ette kujutama kortsuräga ja võbisevaid volte. Meeste mõtlemine on kahjuks programmeeritud tutvumisele vanusega, mitte naisega.
Milleks seda illusiooni rikkuda, parem valetada 20 aastat nooremaks ja kõik rahul.
 
Alu® 19. veebruar 2017, kl 13.28
Väga õige. Kindlasti võib see flirditehnika niita hullari territooriumil. Seal mehed vist ei muigaks, aga oleks siiralt happyd, kui nende ette astub vana naine end oluliselt nooremaks valetades. Õnn ju, kui nii noore kätte saad suures puuduses. Ja seda õnne võib tõesti jatkuda veel aastakümneteks:)
 
ka n50+ 19. veebruar 2017, kl 13.51
n55 oleks nagu minu kirjutatud. Täpselt nii teen ka mina ja pole ükski mees veel pahandanud selle "väikse" vale peale. Pigem vastupidi, kasutan oma vanust viimase trumbina, kui tahan mehest viisakalt lahti saada, aga kas see pole aidanud. Pole ükski mees ka õige vanuse teada saades jooksu pannud.
Alule teadmiseks, ei noorene ka mina, aga sile nahk, säravad silmad ja peen säärejooks on säilinud vaatamata aastatele ja eluraskustele.
 
aga vaata 19. veebruar 2017, kl 14.05
vaata peeglisse ja näedki, et oled seesama n55 :)
 
kui oleks kellega 19. veebruar 2017, kl 15.25
aga ei ole. Siinsed naised toodavad rooside jaoks tõesti liig kanget väetist. Ei ole mingi ime, et lilled ellu ei jää.
Keegi Alu@ näib ainus vintske sell olevat kes ellu suutnud jääda ja ajaviiteks nüüd siis toredaid daamesid karjatamas käib. Edu sulle. Kuigi mulle mu naerukurrud meeldivad pean tunnistama, et see teema oli väga halb mõte. Enam nii ei tee.
 
tahan küsida 19. veebruar 2017, kl 16.12
Teemaalgataja ilmus välja. Mis see 37 aastat viimases lauses nagu tähendab, ei saanud hästi aru?
 
kui oleks kellega 19. veebruar 2017, kl 16.53
vastan hea meelega.
37 aastat on see aeg mis minul kulub lõppjaama jõumiseks.
 
H täht 19. veebruar 2017, kl 17.02
endistel aegadel, esimese vabariigi ajal tätoveeriti ju Hooradele H täht käsivarrele, kui Tallinnast välja saadeti 100 esimesele kilomeetripostile. Sellest siis kahe vana naise lembus ja kirg H tähe vastu. Sellpärast siis need kaks vana naist Tallinna ei saagi elama asuda, ja üks redutab soomes ja teine Võrumaa metsades..
 
n55 19. veebruar 2017, kl 17.12
ka n50+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> n55 oleks nagu minu kirjutatud. Täpselt nii teen k
> a mina ja pole ükski mees veel pahandanud selle "v
> äikse" vale peale. Pigem vastupidi, kasutan oma va
> nust viimase trumbina, kui tahan mehest viisakalt
> lahti saada, aga kas see pole aidanud. Pole ükski
> mees ka õige vanuse teada saades jooksu pannud.

> > Alule teadmiseks, ei noorene ka mina, aga sile n
> ahk, säravad silmad ja peen säärejooks on säilinud
> vaatamata aastatele ja eluraskustele.

Mõnel mehel näib olevat raske tunnistada, et samaealine või temast vanem naine näeb hea välja, naudib seksi ja elu. Mingi alaväärsuskompleks ilmselt, kuna endal pole ammu intiimelu olnud, suuri tundeid ammugi mitte.
 
paneb pildid 19. veebruar 2017, kl 17.19
no riputab pildid üles, siis saaks nagu seda 55-st vanust ja säärjooksu hinnata. muidu nagu luule ja puhas ettekujutus.
mis siis edukat moori nagu delfikasse uluma ajab? meeste üleküllus vä?
 
Sid. 19. veebruar 2017, kl 18.04
Pildi võib ju panna, aga siis peab arvestama pärakasilma näägutamisega. Lese puhul siis seepärast, et tal pitspesu ja minu puhul siis sellepärast, et mul prillid ees. Tegelikult 90% päevast ma prille ei kanna, lihtsalt autoroolis on mugavam, kui pilt selgem. Aga või siis pärakasilm seda teab, tal lihtsalt peab midagi olema, mille kallal näägutada. Ise on ta muidugi nii kole, et tema pildiga võib rahumeeles lapsi hirmutada. :D
 
piits pesus 19. veebruar 2017, kl 18.19
pärakasilm näägutab pitspesus ja lauda ukse vahel ükskõik kellega, peaasi et keegi teda märkaks või märgaks.:D
 
sid i ahistamine 19. veebruar 2017, kl 18.39
keda see sidi aastet kaup aahistab? vana Punapea? nad alati tekivad delfikasse korraga. Miks see vana naine ühte vana prillidega meest aastate kaupa ahistab?
kas sa nagu jälitustegevuse peatamiseks pole mõelnud politseisse pöörduda?
miks Sid vana Lehm leske päraaksilmaks nimetab?
 
ehmatab laspsi? 19. veebruar 2017, kl 18.48
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pildi võib ju panna, aga siis peab arvestama pärak
> asilma näägutamisega. Lese puhul siis seepärast, e
> t tal pitspesu ja minu puhul siis sellepärast, et
> mul prillid ees. Tegelikult 90% päevast ma prille
> ei kanna, lihtsalt autoroolis on mugavam, kui pilt
> selgem. Aga või siis pärakasilm seda teab, tal li
> htsalt peab midagi olema, mille kallal näägutada.
> Ise on ta muidugi nii kole, et tema pildiga võib r
> ahumeeles lapsi hirmutada. :D

-------
miks sa oma vana pärakasilmaga siis lapsi ehmatad?
ega ta ju pildilt nii kole kah ei paistnud. ja sa juhid pärakasilma prillidega vä?
 
piits pitsitab 19. veebruar 2017, kl 19.05
pärakasilm on rohud ära võtnud. nüüd hakkab uduste silmadega vigadega kirjutama ja enda peegelpilti mõnitama.lõhestunud isiksused on ainult endale ohtlikud, kui nad ravimeid regulaarselt võtavad.
 
vana prill sid 19. veebruar 2017, kl 19.09
siin on ainuke vana prill sid. kas need on udused või mitte, küsi temalt.
 
piits pitsitab sidi 19.05 19. veebruar 2017, kl 19.11
miks sa sid nüüd oma nime alt ei kirjuta?
vana tohlakass prillnina püüab ka huvitavakas asja ajada.
 
pooled lolkad testid on sidi enda kirjutataud 19. veebruar 2017, kl 19.39
sel vanal inetul prillidega mehel pole muud teha kui "naist" etendada siin. irw, need vanade meeste imelikud naljad...
 
loe ja naera 19. veebruar 2017, kl 19.42
Naised ikka nii hullud, neile piisab kui foorumis 2 libakuju - alu ja sid ja nad on hullumas. :D
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.