Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Võtta või jätta?
 
Tuhkatriin 19. veebruar 2017, kl 00.39
Mida teha, kui oled kahte mehesse korraga armunud? Loobuda ei suuda kumbastki, mõlemad südamele armsad, välimuselt ilusad ja rahakoti poolest jõukad.
Noorem mees jõuab voodis rohkem ja keha on paremas vormis, aga ega seks pole ainus, mis inimesi koos hoiab. Vanemal on rohkem raha ja elukogemust. Mõjub nagu turvalisemalt. Noorem muidu romantilisem, toob iga kord lilli.
Kumba teie valiksite? Või aitaks kui kolmanda mehega tutvuda?
 
kõigepealt käi koolis natuke 19. veebruar 2017, kl 01.01
kõigepealt õpi õigekirja.. ja siis matemaatikat, et jõuaks ja oskaks nagu meeste arvelsuarvelt raha võtta ja arvutada palju kulus jne.
 
Tuhkatriin 19. veebruar 2017, kl 01.05
Õigekiri on mul korras. Misasi see arvelsusarve on? Sellist sõna küll koolis ei õpetatud.
Nii palju matemaatikat oskab igaüks, et kolm meest toovad rohkem lilli ja annavad seksi kui kaks meest. Aga kust seda kolmandat leida?
 
aga paregu paned nagu näppu? 19. veebruar 2017, kl 01.09
aga paregu paned nagu näppu?
seekord meestel olid nagu paremad pakkumised võtta vä?
 
Oi kuidas ma libysid pölgan 19. veebruar 2017, kl 07.56
Nad on inimkonna köntsakiht
 
G 19. veebruar 2017, kl 09.28
Ma küsiksin kõigepealt, et kuidas see olukord üldse sai tekkida? Ega kõiki pakkumisi pea ometi vastu võtma ja lõpuni ära proovima :)
Kuna rahakoti paksuse mainisid ka ära, siis tundub, et dilemma on pigem ehtsate tunnete puudumise kohapealt tekkinud, rahakotti ei saa ometi armastada...?
Meeste tähelepanu on muidugi meeldiv, aga valiku peaks natuke varem ära tegema.
Ma ei teagi... aeg maha, vaata asja kõrvalt ja otsusta. Võib-olla laheneb ise.
 
tegelikult... 19. veebruar 2017, kl 10.41
pole mingeid mehi vaid pelgalt litsakas unistus
 
Tuhkatriin 19. veebruar 2017, kl 10.45
tegelikult... õigust räägid.
 
Tuhkatriin (autor) 19. veebruar 2017, kl 12.59
Eelmine Tuhkatriin pole minu postitus.
Olukord tekkis nagu ikka, esimese mehega saime netis tuttavaks. Ostis ilusaid asju, oli hästi romantiline. Voodis tahtis kogu aeg. Aga elab kaugel, tahaks tihedamalt kohtuda, aga vahemaa segab. Naiseks ka nagunii ei võta, pole nagu seda tüüpi mees. Nüüd tuli juhuslikult teine mees, veel ilusam ja romantilisem, raha tundub ka olevat. Räägib, et mina ta elu armastus jne. Mõlemaga on hea, tahaks kasvõi mõlemaga korraga koos elada. Kolmas mees äkki aitaks neist üle saada? Miks elu peab nii keeruline olema.........................
 
õige valik 19. veebruar 2017, kl 13.06
no siit foorumist saad kindlasti kõige parema mehe :D
 
Alu® 19. veebruar 2017, kl 13.21
Jah, ega hea mõte tegelikult see kolmas mees. Kui kaks lolli juba on, ehk kolmas siis aitab selgust tuua, kes neist kõige lollim on. Saad selle teada, katsu talle kuidagi naiseks hakata. Lööb abielu kõige kauem vastu, sest ta lihtsalt on võrratult loll mees:)
 
ohjah 19. veebruar 2017, kl 13.49
Mitte kumbastki, vaid kummastki, kooliharidus sul puudulik.
 
peig 19. veebruar 2017, kl 14.07
Miks peab valima? Hoia mõlemad omale, tagavara peab ju igaks juhuks ikka olemas olema. Kui moslemitel peavad mehed mitut naist, siis ühel korralikult Eesti naisel on alati mitu meest.
 
jajah 19. veebruar 2017, kl 14.08
Selle tarvis on keelenurk, mine ja õpeta seal grammatikat ja muid keeletarkusi.Siin nagunii midagi öelda pole.
 
Mette' 19. veebruar 2017, kl 15.41
Kahega korraga elada ei saa, miks mitte siis võtta see, kes on "ilusam ja romantilisem, raha tundub ka olevat", armastab sind, ei ela väga kaugel ja meeldib sulle. Kui ta muidugi juba abielus ei ole?

Kedagi kolmandat ootama hakates võid mõlemast ilma jääda, nii et tegutse kiiresti ja targalt. Pealegi - sellel, kes elab kaugel, võib ju seal lähedal ka mõni (voodi)kaaslane olla, kes ta endale haarab.
 
huviline 19. veebruar 2017, kl 15.41
kui palju neil pappi on? võta ikka rikkam
 
õige 19. veebruar 2017, kl 16.09
ikka kõigiga tuleb käia läbi. milleks ühte oma majapidamisse, diivanikaunistuseks w?
 
tutu 19. veebruar 2017, kl 16.11
võta ikka, kellel vänt mehisem on
 
võta mitu 19. veebruar 2017, kl 16.19
Mõni väsib ära, on kohe teine võtta, miski pole ju igavene.
 
yxikmees 19. veebruar 2017, kl 18.15
Tuhkatriin (autor) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eelmine Tuhkatriin pole minu postitus.
> Olukord
> tekkis nagu ikka, esimese mehega saime netis tutta
> vaks. Ostis ilusaid asju, oli hästi romantiline. V
> oodis tahtis kogu aeg. Aga elab kaugel, tahaks tih
> edamalt kohtuda, aga vahemaa segab. Naiseks ka nag
> unii ei võta, pole nagu seda tüüpi mees. Nüüd tuli
> juhuslikult teine mees, veel ilusam ja romantilis
> em, raha tundub ka olevat. Räägib, et mina ta elu
> armastus jne. Mõlemaga on hea, tahaks kasvõi mõlem
> aga korraga koos elada. Kolmas mees äkki aitaks ne
> ist üle saada? Miks elu peab nii keeruline olema..
> .......................

Kui oled kuni 38a vanune, mittesuitsetav ja sale, siis kirjuta ardi.s@neti.ee Tahaksin olla see kolmas mees, kes aitab kahest esimesest üle saada.
 
Tuhkatriin 19. veebruar 2017, kl 18.52
Kumbki ei ole abielus. Vanemaga, kes kaugemal, on palju ilusaid hetki olnud. Selle nooremaga alles tutvusime, aga tõmme on suur. Ainult lillede toomise järgi otsustada ei saa.
Oli kunagi üks täielik luuser, iga kord tõi lilli, kui oli siga mänginud. Mõttetu mees, muidu voodis hea.
Vanust on mul 52. Yxikmehele jääb vist vanaks.
Üks mees on 40, teine natuke üle 40. Noorem on voodis ikka parem, aga vanem oskab ka, kui viitsib.
 
Lehm lese uus "mina" 19. veebruar 2017, kl 18.59
ah siin siis tegemist lehm lese uue enda loodud minaga.. irw.
 
Tolmutuhk 19. veebruar 2017, kl 19.25
See Tuhkatriin tahab olla 52.a, nagu ta ise kirjutab, aga jutt on nagu pubekal :DD
 
Liba teema! 19. veebruar 2017, kl 22.46
Ja kari lambaid ja oinaid määgib teemaga kaasa.Mingi kloun muudkui vorbib siia igavusest suva teemasid.
 
eks ikka 19. veebruar 2017, kl 23.31
needsamad libaklounid, kes tegutsevad teemas "tutvuks ka" kui oleks kellega.
 
Alu® 19. veebruar 2017, kl 23.41
Äsja siin keegi hooples, et 55 aga mehed tutvuvad murdu 30'se pähe. Asi see yxikmehele siis ära pole teha, ta hulka vähem nooremaks paistjaga ka nõus:)
 
a mis su asi 19. veebruar 2017, kl 23.48
libakloun, ronid igale poole oma haisupeeruga.
 
nu tso ljusjaa 21. veebruar 2017, kl 18.13
HAHAHAHAAA sai ikka naerda
 
pakun kolmandat 21. veebruar 2017, kl 19.46
tal raha on, aga koi, kodus midagi teha ei viitsi, joob õlut, voodis hea - tahad kolmandaks?

Ise tahaksin ka sellist, nagu sinul, võiksin ühega ka piirduda. Olen vist õiges kohas otsimas? :)
 
Kadund nagu tina tuhka 22. veebruar 2017, kl 23.59
see tuhkatriin
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!