Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Diivan
 
40+ 20. detsember 2014, kl 09.22
Tutvusin naistekast ühe mehega, kellega on suhe juba mitu kuud. Tal on kombeks kirjutada, teha ettepanekuid ja siis kaduda. Mingi aja möödumisel kirjutab uuesti. Hiljuti ostis endale diivani ja kutsus vaatama. Mis sellest arvata? On kellegil selliseid kogemusi?
 
40++ 20. detsember 2014, kl 09.29
eks ta tahab diivani ära proovida, mis muud ;)
 
40+ 20. detsember 2014, kl 09.36
Pidasin silmas vahepealseid kadumisi. Kas peaksin arvama, et me suhe ei ole tõsine ja ta ainult manipuleerib minuga?
 
Mees33 20. detsember 2014, kl 09.37
Sellisest asjast ei oskagi midagi arvata. Sul on mitu kuud kestnud kirjasõprus ideede generaatorist kadunud isikuga. ( Loe peene kileda häälega)"Tule vaatama minu uut suurepärast uut diivanit, mille ma just Jyskist muretsesin." No tõesõna, milline mees kutsub enda juurde naise diivanit vaatama?
 
40+ 20. detsember 2014, kl 09.53
Oleme kohtunud, vahepeal kirjutame. Kohtumised on takerdunud reisimise, kolimise ja töökoormuse pärast.
 
m50+ 20. detsember 2014, kl 09.55
Sellel mehel kube ei kärata.Ta on kõva mees jutustama aga kui tegudeni ehk sexini asi läheb, siis on puuks. Hea juhul teeb sulle keeleka ja kogu moos. Tegeleks ise sinuga.
 
40+ 20. detsember 2014, kl 09.59
Ta kinnitas, et on tõsiste kavatsustega.
Mitu vastust mehed oma kuulutusele saavad? Kas võib olla, et ta tegeleb mitme naisega korraga ja sinna aeg kulubki?
 
Mees33 20. detsember 2014, kl 10.04
Mina kui mees, helistan, vahest ka kirjutan sõpradele ja sõbrannadele. Kes on rohkem meeles ja kellega rohkem ühiseid teemasid ja huvisid, sellele tihedamini. Ja vastupidi. Kui kahe inimese vahel on tõsine suhe, siis ei ole olemas selliseid asju nagu eelpool mainitud takerdumise põhjused. Need on ettekäänded, miks üks või teine asi ei saa toimuma. Kui kahe inimese vahel on tõmme, siis nad leiavad koos võimalusi ja lahendusi olla võimalikult palju aega koos. Teineteise hääle kuulmine või nägemine paneb hinge helisema. Ja seda hinge helinat me vajame kõik.
 
viimasele 20. detsember 2014, kl 10.05
Väga asjalik postitus, Mees 33. Ei mingit tahapanemise juttu jne. Tubli oled.
 
40+ 20. detsember 2014, kl 10.07
Sina kui mees, millal muutub tutvus suhteks?
Minu hing heliseb, aga ma ei tea, kas tema oma heliseb.
 
Mees33 20. detsember 2014, kl 10.16
Mis põhjusel Sa ei tea, kas tema hing heliseb? Kui palju Sa temast tegelikult tead? Suhe on minu jaoks siis kui mul on tema vastu tunded, sümpaatia, austus, usaldus. Kui tahan Teda näha enda kõrval ka pikemas perspektiivis.
 
40+ 20. detsember 2014, kl 10.32
Kuidas ma teada saan, mida ta tunneb?
Ei tea väga palju..
Hiljuti tegin ise ettepaneku minna jalutama, ta pole vastanud.
 
Mees33 20. detsember 2014, kl 10.42
Kas tahad olla suhtes inimesega, keda sa tegelikult ei tunnegi, kellele sa ei julge helistada, et teda välja jalutama kutsuda?
 
maivõi 20. detsember 2014, kl 10.47
sa oled kustkohast kukkunud? sa oled nelikümmendpluss ja sa kuulad mingi mehikese juttu. kuulad ja kuulad ja mõtled ja imestad ja jälle kuulad... no ausalt, kui loll võib inimene olla.
 
o.o 20. detsember 2014, kl 10.51
Hingede helin on tajutav õigete inimeste vahel, sest muutub vastastikkuseks ning sulandub üheks tervikuks. Aeg ja ruum kaovad. Kõige kaduva teed lähevad ka küsimused, kahtlused, kõhklused. Kõik on täpselt nii nagu peab ja sõnadele polegi kohta.

Vastuseid saadakse kuulutusele arvatavalt rohkem kui üks. Kiri-kaks, kohting-paar ei ole veel suhe. Heal juhul on see tutvuse algus.

Mees33, Sa oled vahva, jäägi selliseks arukaks. Edu Sulle, oli rõõm Su teksti lugeda.
 
mees 20. detsember 2014, kl 11.14
Vahel mõtlen, kui rikutud maailmas me elame. Naised muudkui arvavad, et kõik mehed on litsid.
 
Mees33 20. detsember 2014, kl 11.22
Selliseid üldistusi teha on väga rumal, ja seda mõlemalt poolt. Kuid kui üks naine peaks mehest nii arvama, siis tekib küsimus, miks naisele on jäänud mehest ja tema tegudest selline kuvand?
 
kk 20. detsember 2014, kl 11.43
On mehi, kes vajavad mitut suhet korraga ja on ka selliseid naisi.
On mehi, kes elavad õnnelikult üksi ja on ka selliseid naisi.
On mehi, kes elavad ühe naisega ja naisi, kes elavad ühe mehega.
Ei ole õiget ega valet, on erinevad suhted, mida kõrvalseisja ei peagi mõistma.
 
võll 20. detsember 2014, kl 11.46
Mees33 on tegelikult naine. Meeste mõttemaailm on hoopis teine, sellises eas, kes teemaalgataja huvigruppi võiks kuuluda, ammugi. Ei tasu neid helinad niiväga tõsiselt võtta, see rohkem naiste teema, neil heliseb ja las heliseb.
 
võll 20. detsember 2014, kl 12.00
Kivi teemaalgataja kapsaaeda ka. Mees ostis omale diivani ja sa kohe siia ja kohe sellest kogu maailmale kuulutama? Mis järgmiseks- vistrik tagumiku peal? Kas sa tõesti loodad, et see mees siia lugema ei satu ja end ära ei tunne? Unusta see mees, ta on sinu jaoks läinud, sest ta ei või mitte iial kindel olla, mida sa tema kohta kuskil veel ei räägi. Latatara oled ja sellised meestele üldiselt ei meeldi.
 
Mees33 20. detsember 2014, kl 12.09
Võll, palun ära trambi seal kus pole sinu koht. Kahju, et sinu "mehelik" mõttemaailm nii primitiivne ja lühinägelik on.
 
T 20. detsember 2014, kl 12.12
Ma arvan, et see mees pole halbade kavatsusyega, vb lihtsalt selline tuulepea. Mõnele inmesele pole mingi südametunnistuse piin jätta kirjale vastamata jms, ise ei saa arugi, et teeb valesti, aga teine pool ju ootab( näiteks mina...)ja siis kui "aega saab" siis hüvitab selle oma arust väga kenasti kutsudes diivanit vaatama. Sinu küsimusele on haruldaselt palju asjalikke vastuseid tulnud seepärast soovitan nende mõtetega ka seda diivanit siiski vaatama minna..
 
kadakajupp 20. detsember 2014, kl 12.18
ehh... kummaline kutse esmapilgul - diivanit vaatama. miks mitte siis juba lihtsalt külla kutsuda.
 
võll 20. detsember 2014, kl 12.30
Mees33 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võll, palun ära trambi seal kus pole sinu koht. Ka
> hju, et sinu "mehelik" mõttemaailm nii primitiivne
> ja lühinägelik on.

Arvad, et kui teed mehe häält siis paistad mehelikum välja? Eit mis eit. Mees hoiaks suu kinni ja ei paneks mingi minusuguse tühisuse pininat tähelegi.
 
meelespealill 20. detsember 2014, kl 12.51
absoluutselt sulasin mees33-st. kas TÕESTI on olemas selliseid mehi, see on uskumatu. kui ma oleksin kümnekas noorem. palju õnne naisele, kes su oma helinaks saab. aga mulle andsid sa jälle jõudu uskuda, aitäh selle eest.
 
Täitsa Blond 20. detsember 2014, kl 13.19
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 10.53.
 
Mees33 20. detsember 2014, kl 13.28
Meelespealill, kõik hea ei ole siin maailmast veel kadunud, isegi siis kui see mingil hetkel nii näib. Siin maailmas on palju mehi, kes suudavad, tahavad ja oskavad Naist mõista. Eks ole see ju igipõline probleem, et mehed on Marsilt ja naised Veenuselt. Oluline on leida see ühine keel, kuidas teineteist mõista. Kumbgi pool ei saa ilma teiseta ning koos eksisteerimine on nii paganama hea. Teisalt loodan, et inimesed hakkavad rohkem kuulama ja tunnetama oma sisemist häält. Mingisugused ühiskonna poolt ette seatud kirjutamata reeglid seavad piiranguid, ei lase meil olla need, kes me olla tahaksime. Just nimelt numbrilised. Kui mees on naisest hulka vanem või vastupidi, aga nad on koos õnnelikud. Las nad siis olla. Pole teiste asi anda nende suhtele hinnanguid.
 
mõndagi näinud 20. detsember 2014, kl 13.31
Täitsa Blondiga väga nõus , mis ta esimese lõigus kirjutab. Sellised mehed just sellepärast siin sitsivadki, et lükivad aga ilusaid sõnu ritta, mis naistele hinge lähevad ja mõnulevad õhkamiste saatel.
Silmast silma kohtudes tuleb vaevu paar sõna suust suure pinnimise peale.
 
Mees33 20. detsember 2014, kl 13.40
Nii palju, kui on inimesi on ka samapalju arusaamu ja kogemusi. Kuid selle juures on tobe teha enda jaoks üldistusi, sest sellega seame endale piirangud ning keelame endale võimaluse olla õnnelik.
 
vaikne maapoiss 20. detsember 2014, kl 13.50
blondule:

Kõnevõime kaotuse võivad põhjustada erinevad olukorrad, nende olukordade hulka kuulub ka šhokk...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!