Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
naise sõbranna kutsus mind reisile
 
Mees küsib 11. mai 2017, kl 18.15
Tere,
Panen oma kuulutuse, õigemini küll küsimuse siia üles, sest siin liigub igasugu tarku inimesi, äkki mõni oskab vastata.
Lugu siis järgmine. Minu naise üks parimatest sõbrannadest kutsus mind endaga kaasa reisile. Õigemini see pole küll reis, vaid pigem komandeering, sest see naisterahvas läheb tööasjus mitmeks päevaks soome komandeeringusse. Kuna ta teadis, et mul on parasjagu puhkus, kutsus mind kaasa. Ütles, et ma oskan hästi soome keelt ja tulgu ma temaga kaasa, sest tal on muidu seal õhtuti hotellis üksinda igav passida. Perekondlikult käime me tihedalt läbi, vähemalt kord kuus käime üksteise peredel külas. Aga selline ettepanek tuli mulle üllatusena, sest ta pole kunagi mingit erilist huvi minu vastu üles näidanud. Mis on ka arusaadav, sest tal endal on mees olemas ja vähemalt väliselt on nad õnnelikus abielus.
Mida arvate teie, kas ta tõesti kutsus mind kaasa vaid õhtusteks igavuse peletamisteks või on tal äkki muud plaanid? Vastata võiksid naisterahvad, kes neist asjust pisut rohkem jagavad.
Ette tänades.
 
menopalu 11. mai 2017, kl 19.28
Kui inimene vajab abi ja sul on võimalus aidata, siis aita.
 
neiu 49 11. mai 2017, kl 20.20
Viska peast see provokatiivne mõte. Sa ei ole ju ometi seltsidaam?
Minnes selle jaburusega kaasa võid pikemas perspektiivis oma perega hüvasti jätta.
Mehe puhkus ei ole ju ometi selleks, et naise sõbrannasid lõbustada!
Ära tee rumalusi mida hiljem kahetsed.
 
mees mehele 11. mai 2017, kl 20.47
Ära jäta võimalust kasutamata oma naise sõbrannaga magada. Mine ikka kaasa ja hotellis keera kotid rosinasse.
 
Mees küsib 12. mai 2017, kl 08.35
Tänan neid kes viitsisid mu kirjutise läbi lugeda ja ei pidanud paljuks vastata! Kuigi nõuandeid oli piltlikult öeldes seinast seina, ei ole mul arusaama, milline neist võiks minu olukorras õige olla.

Neiu49, seda ma ei usu, et pikemas perspektiivis peaksin perega hüvasti jätma, sest perekondlikult käime me tihedalt läbi, oleme koos reisinud ja koos palju erinevatest üritustest osa võtnud. Ka ettepanek komandeeringusse kaasa tulla, tehti mulle kõigi kuuldes. Seda muidugi juhul, kui ma mingi "jamaga" hakkama ei peaks saama.

mees mehele ja menopalu, teie soovitus, minu kui mehe jaoks, on muidugi suureks ahvatluseks või ka kiusatuseks, ei ole mul siiski hetkel sellist plaani. Vähemalt hetkel, sest iial ei või teada, kui näiteks igava õhtu peletamiseks restoranis alkoholiga pisut liialdada, kuidas õhtu lõppeda võiks. Aga ma tahaks loota, et siiski mitte siivutult.
 
Autoril 12. mai 2017, kl 11.37
Võta väljakutse vastu ja proovi eskorti amet ära. Võibolla on nii hea, et jätad ise pere ja senise elu kus seda ja teist.
 
patuingel. 12. mai 2017, kl 13.00
Normaalsel naisel ei ole selle vastu midagi, kui ka tema sõbrannad rahuldatud saavad. Häid gigoloid on vähe ja ilmselt võiksid saatjateks laiemalt olla. Mehele peaks olema erutav mõeldagi juba, kuidas tema erutust kontrollivad erinevad naised;)
 
patuingel. eelmisele nimekaimule 12. mai 2017, kl 13.53
häid gigoloid on tõesti vähe ja sina paraku selle ameti jaoks ei kvalifitseeru.
aga ilmselgelt läheb sul eskortteenuse temaatika nii hinge, et erutust on raske varjata:p
 
eelmisele 12. mai 2017, kl 15.17
kes otsustab seda, kes kõlbab eskortks või kes ei, keegi emeriiteskort või?

te proua olete selleks liiga vana ja ajast maas, ertuda nende teemade peale on juba ebatervislik:DD
 
RR Wraith 12. mai 2017, kl 21.43
Pakun, et tegelikult on see ettepanek tehtud eesmärgiga nö. "kontrollida" sind - kas suudad "ahvatlusele" vastu panna. Naistele vahel meeldib selliseid "mänge" mängida ;)
Täitsa vabalt võib olla, et su naise sõbrants ja su enda naine on selles eelnevalt kokku leppinud.

Ainult, arumaeisaa miks on su teema "Saame tuttavaks" rubriigis ?
 
Mees küsib 14. mai 2017, kl 23.37
RR Wraith Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pakun, et tegelikult on see ettepanek tehtud eesmä
> rgiga nö. "kontrollida" sind - kas suudad "ahvatlu
> sele" vastu panna. Naistele vahel meeldib sellisei
> d "mänge" mängida ;)
> Täitsa vabalt võib olla,
> et su naise sõbrants ja su enda naine on selles ee
> lnevalt kokku leppinud.
>
> Ainult, arumaeisaa
> miks on su teema "Saame tuttavaks" rubriigis ?


Teemasse "teki all" oleks seda ehk liiga ennatlik olnud panna, mu meelest.

Saan aru küll, et nii mõnelgi on soov mind solvata, nimetades mind gigoloks, kuid mina ei näe selles midagi halba, kui mul on võimalus kaasa minna ja mõned õhtud pisut teistmoodi veeta, kui kodus olles.
Selles võib muidugi õigus olla, et mind proovile soovitakse panna aga ma olen sellega arvestanud ja ei kavatsegi provokatsioonidele alluda. Võtan seda kui väikest vaheldust teise naisterahvaga õhtul restoranis legaalselt aega veeta.
 
Muig 15. mai 2017, kl 09.53
iseasi ainult, kuidas võtab ja kaugele laseb minna see naine sel väiksel legaalsel vaheldusel:)
 
head reisi:) 15. mai 2017, kl 11.18
vaevalt sind häirib mõte, et samal ajal tunnevad sinu naine ja naise sõbranna mees end teineteise seltsis mõnusasti :D
 
laisikloom 15. mai 2017, kl 18.00
seda vaatepilti tahaks juba anatoomilisest huvist näha.
 
sedasi 15. mai 2017, kl 18.08
head reisi:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaevalt sind häirib mõte, et samal ajal tunnevad s
> inu naine ja naise sõbranna mees end teineteise se
> ltsis mõnusasti :D

kui on sellised hirmud, siis polegi mõtet koos elada.
 
laisikloom 15. mai 2017, kl 18.12
laisikloom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda vaatepilti tahaks juba anatoomilisest huvist
> näha.


see oli mõeldud mees mehele
 
misasja 15. mai 2017, kl 22.29
laisikloom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> laisikloom Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > seda vaatepilti
> tahaks juba anatoomilisest huvist
> > näha.

vaatepilti, kuidas sõbranna mehega mõnusalt aega veedad? brrr, milline pederast:(
>
>
>
> see oli mõeldud mees mehele
 
.Kurjam 17. mai 2017, kl 14.33
Ma läheks ise... aga kurat... olen ketis....
 
Kurjam kapist väljas? 17. mai 2017, kl 16.29
.Kurjam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma läheks ise... aga kurat... olen ketis....

läheksid teema autoriga reisile? no oligi arvata, et sul tegelikult rohkem meeste vastu huvi :D
 
laisikloom 19. mai 2017, kl 09.13
misasja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> laisikloom Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > laisikloom Kirj
> utas:
> > --------------------------
> > -------
> ----------------------
> > > seda vaatepilti
> >
> tahaks juba anatoomilisest huvist
> > > näha.
> >
> vaatepilti, kuidas sõbranna mehega mõnusalt
> aega veedad? brrr, milline pederast:(
> >
> >
>
> >
> > see oli mõeldud mees mehele

kui sa suudaksid loetust aru saada ja ka eelnevat kirjutatust meelde jätta, siis ei esitaks selliseid küsimusi ega arvamusi.

anatoomilist huvi tekitab vaatepilt, "kotid rosinasse". ma saan aru situatsioonist "kotid taha", paigutatuna kotid rosina juurde või tupe juurde, aga kotid rosinasse....


aga muidu teemaalgatajale: kui kindel oled sa enda suhtes, peretuttavate vahelises suhetes ning suhetes enda pere ja peretuttavate vahel. kui sa lähed naise sõbrannaga reisile, kas sa siis oled 100% kindel, et see reis ei tekita kellegi vahel hõõrumist. sel reisil ei pruugi midagi juhtuda, aga kas see on seda väärt, et mingi kahtluseuss kerkib üles ning see hakkab käärima ja käärima. kui sa suudad seda garanteerida, et teie (sinu ja naise sõbranna) vahel midagi ei juhtu, aga teie teised pooled aktsepteerivad ning ei hakka mingit vimma üles vedama.

nad ei pruugi midagi öelda, aga sa tunned, et teie (nii elukaaslase ja/või peretuttavate) vahelt on must kõuts läbi loivanud. kui tead, et seda ei juhtu, siis anna minna.
 
hahahaaaa 20. mai 2017, kl 18.14
kindel kokkumäng. Ükski naine ei lase mehel võõra naisega reisile minna.
 
Miia 22. mai 2017, kl 16.16
Mina naisena mõtlen nii, et kui ma kutsuks mõne mehe endaga kaasa, siis on kaks varianti.
Mees on tore kaaslane, aga minu jaoks täiesti aseksuaalne ja sellisel juhul ideaalne aega veeta inimesega, kes saab ka abiks olla.
Teine variant, et see mees meeldib mulle ja seksuaalne alatoon on väga tugev. Iseasi, kas hellitan end vaid mõttega või tahan, et see kaugemale läheb.

Ehk teema autor oskab arvata, kui naine kauaaegne tuttav, kumb variant võiks tema puhul mängus olla ja eks siis ise tead ...
 
Siia 25. mai 2017, kl 12.25
Äkki juba reisil käidud ja saaksime me ka teada, kuidas läks? Aga üldiselt mina olen Miia-ga nõus. Sellisel kutsel võib, aga ei pruugi olla mingit tagamõtet ja teada enne ei saa, kui järgi ei proovi, sest võib ju ka otse küsida, kuid ausat vastust sealt vaevalt tuleb.
 
patuingel.. 26. mai 2017, kl 13.04
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes otsustab seda, kes kõlbab eskortks või kes ei,
> keegi emeriiteskort või?
>
> te proua olete se
> lleks liiga vana ja ajast maas, ertuda nende teema
> de peale on juba ebatervislik:DD

naljakas, kuidas 60+ tohlakas kütab end üles gigolo rollist fantaseerides. mille eest nagu sinusugusele pässile peaks naised peale maksma? naistekas laiaks istutud munad ja vormitu vanamehekere ei läheks isegi susanile peale:D

aga erutumiseks pole põhjust. minu ealise kõlblikkuse üle otsustavad siiski maksujõulised kliendid, mitte anonüümselt piiksuvad foorumirotid.
 
heihopsti 26. mai 2017, kl 13.05
juhhei Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks vana tohlakas muretseb võõraste naiste pärast
> ,omal elu pole? ei tahaks tohlakat kurvastada, aga
> neil rosinatel on ilus, mõnus elu ja raha ajab ka
> üle sukasääre:p

eks seepärast ajabki kadeduseuss vinguma. tohlakas paneks hea meelega oma kortsus rosina ka müüki, aga näib, et nõudlust pole. megairw.
 
Naine vastab autorile 26. mai 2017, kl 13.55
Tere!

Pole sinu lugu esimene ega viimane. Ega naise sõbranna mujal sinult seksi ei saa, kui Soome hotellis. Ennast ei sunni ükski raha nr sellist asja tegema. Vb ainult siis kui on kahepoolne armastus ning teineteiseta olla ei saa. Üldiselt saab ikka austada teiste suhteid aga erakorraliselt juhtub ka nii, et vesi läheb keema ning kaitstud pole keegi.
Ise viskaks välja kodust, sellised võltsid inimesed.
 
Sapiens 26. mai 2017, kl 17.38
Teemategija tahab ju tuttavaks saada.
 
sul juba töö tehtud? 27. mai 2017, kl 02.49
lehm lesel juba töö tehtud?till tõmmatud ? või pole seda olnudki?
 
mida 27. mai 2017, kl 03.00
te tutvumisnurgakesega teinud olete?
 
27. mai 2017, kl 11.23
ka vananaised pidid meeste nimedega foorumis tuututama. üks näide on ivo-marie, teised näited on labased libud keda mõnitatakse nende enda nimedega.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.