Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun mehega 34+
 
Krissu 13. september 2017, kl 22.59
Sina kes oled keskmine mees Eestist ja elad nagu tavaline inimene töötav,arvestav,lugupidav,austav ja armastav ning hooliv...just sinuga soovib tutvuda selliste omadustega naine!Kirjuta endast ja sobivusel suhtleme edasi!:)
 
mikk 14. september 2017, kl 09.07
35a mees kes on veel süütu kohtuks Sinuga, et õpetaksid seda asja.
56700751
 
Autorile 14. september 2017, kl 10.43
Miks just mees 34+? Kas prowa ise on 60ohtu ja alla 30 mees jääks kõrval liiga silmatorkavalt nooreks?
 
Krissu 14. september 2017, kl 11.39
Olen 30+, seega eelmisel pensionäril pole mõtet vaeva näha.Ei otsi isa või vanaisa endale:)
 
vanaisa 14. september 2017, kl 16.46
jah, see on probleem.
 
vanaema Leida leivalabidaga 15. september 2017, kl 23.37
Sa vanaisa tule rsk koju, mida sa töllerdad mööda küla näitsikute seelikuid mööda, häbi sul olgu. Tööd kõik pilla-palla. Puud vaja lõhkuda ja riita laduda. Vana laudauks vaja korda teha, kaua see kõigub seal, nagu tallesaba. Pliit ajab sisse , mossel vaja kere roostest korda ja kas sa tänased lehed oled juba postkastist tuppa tõind? Vai temal on vaja noorikut...kas sa saad ruttu vana tohman koju, ma sulle veel näitan noorikut.
 
Valdek - Ärni Joodiku külast, 42 aastane, invaliidus pensionär 16. september 2017, kl 07.28
Leida sa tundud tragi moor olevat. Täpselt mida ma otsin Unusta see vanamees ja tule õige mulle naiseks? Mul on ema väga haige, hooldada on vaja ja ise olen grupi peal. Saan 90 % töökaotust peale seda kui rattaga mäest alla sõites peaga raudkivi tabasin.
Siiamaani on otsa ees muhk kui ükssarviku sarv ja hambaid ka pole. Peale tabamust hakkasin ka kokutama.
Jaa, mu elus on palju juhtunud kuid tähelepanuväärseimaks intsidendiks loen seda kui tulnukad mind otse rukkipõllult röövisid, igasugu huvitavaid katseid tegid ning lõpuks kosmosesse väljasõidule viisid. Peale seda olen täheldanud endal erilisi võimeid. Näen ette tulevikku ja oskan loomade keelt.
Ise olen hea südamega hakkaja mees. Konisid täis tuhatopsi tühjendan ise ja parimatel päevadel viin ka pensipäeva pummelungi taara külapoodi ära. Oman jalgratast ja maaliini kuukaarti.
Hobideks on india armastusfilmid ja ajalehtedest tähtsate uudiste väljalõikamine, katagoriseerimine ja vihikusse kleepimine. Seda olen juba harrastanud üle 20 aasta ja kogu on vägev. Võime seda õhtuti teeklaasi taga vaadata ja näitan hea meelega ka sinu sõpradele ja omastele kui külla tulevad. Jään õhevil vastust ootama.

Sinu Valdek- Ärni.
 
Karu Karu 16. september 2017, kl 22.20
Oh jah, kahju, et noorus möödas on :(



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Karu Karu 16.09.2017 22.58.
 
yxikmees 17. september 2017, kl 16.19
Kui oled sale ja mittesuitsetav, soovid luua peret ja meeldib elada maal, siis kirjuta ardi.s@neti.ee , tutvud mehega kel täpselt samad soovid.
Agne Tamm 17. september 2017, kl 17.22
Minuga ei taha keegi tutvuda!??
 
Samast soovist ei piisa Ardi 17. september 2017, kl 20.24
Kooseluni viivad ikka kahepoolsed tunded, ainult samadest soovidest ei piisa. Ei saa ju teise poole sisse marssida, kui midagi ei tunne. Valedel põhjustel kooselu laguneb nagunii, ette juba teada.
 
Nn 17. september 2017, kl 20.31
Wow...Yxikmees va kadund hing jälle tagasi. Tore kuulda, et ikka tegutsed:)
 
wtt 17. september 2017, kl 20.35
Mis need valed põhjused on siis?
See, et Yxsikmees otsib saledat, mittesuitsetavat ja noort näitsikut on valed? Mis teha, kui ei lähe peale paksud, suitsetavad ja "vanad eided"
Ei saa ju midagi teha, kui maitse vaid ilusamaile orienteeritud.
 
eelmisele 17. september 2017, kl 20.48
Meil naistel on samad soovid, ainult ilus pikk 180 läheb peale + kahepoolsed tunded. Neid kellel pea paljas ja õllekas ees, ei pakun huvi. Maitse on väga peen, et vaatama peab juba riigist kaugemale.
 
Mida te siis õieti vajate? 17. september 2017, kl 22.00
Nagu ma aru saan, pole te enam esimeses ega isegi teises nooruses?
Mida siis vaja on?
Noort ja saledat keha nagu nooruses või lihtsalt pai ja heakskiitu sellisena, nagu olete?
 
yxikmees 17. september 2017, kl 22.24
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meil naistel on samad soovid, ainult ilus pi
> kk 180 läheb peale + kahepoolsed tunded. Neid
> kellel pea paljas ja õllekas ees, ei pakun
> huvi. Maitse on väga peen, et vaatama peab
> juba riigist kaugemale.
Olen 180, pea pole paljas kuskilt otsast, ka õllekat pole. Vähemasti teen kõik hoidmaks ära selle teket, üsna sageli jätan isegi õhtusöögi ära.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=17440843...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 17.09.2017 22.25.
 
Katkiste teksapõlvedega tüdruk 17. september 2017, kl 23.04
Elage ikka reaalsuses, vanad, muud ma ei ütle.
 
Reaalne elu meestel puudub 17. september 2017, kl 23.13
Põnev ikka vaadata, mida suured armastuse avaldajad siin teevad? Tõde on karm ja eemale tõukav, pole midagi enam öelda.
 
Vaheta pilti madrats 18. september 2017, kl 01.04
Mis kiunyd siin n, m u nnihaige madrats? Oora löustaga m u n n ih aige madrats, röve löust röveda vulva küljes, hälk m u n nihaige madrats
 
yxikmees 18. september 2017, kl 08.24
Kena noor mees peaks vaatama ikka vanemaid ja kogenud naisterahvaid. Noor mees ei taha veel peret luua, vanemad naisterahvad ei taha jälle enam peret luua. Seega on neil rohkem ühist kui noore naisega. Seega sobivad kokku just noorem naine ja vanem mees, mõlemil pereloomissoov, viimasel ka majanduslik kindlustus selle jaoks.
 
m... 18. september 2017, kl 08.58
Sellega on nii et mitte ainult mehed vaid ka naised peaksid end peeglist vaatama. Nii otseses ja rohkem veel kaudses tähenduses. Kiilaspea vastu ei saa ükski mees midagi teha. Ja seepärast näit muidu igati meeldiv mees pikalt saata..... siin juba ongi naistel üks peeglisse vaatamise koht.
 
n.... 18. september 2017, kl 14.50
Sellepärast ei pea naine peeglisse vaatama, et meestel pea paljas on? Mõni ajab nimelt aga mõnel pärilik. Kellele mis meeldib, seda ei saa teistele peale suruda. Kasuta vastavat šampooni ja pole meestel midagi viga. Kui mees ise on meeldiv siis pole kaaslase leidmisega probleeme ega istuks siin aastaid ning kiruks teisi taga. Vaata ise enne peeglisse.
 
Panin koti pähe 18. september 2017, kl 21.38
Naisi kutsuda haisvaks madratsiks pole ilus. Naine tahab olla armas kassike ja olla mehe poolt hinnatud, austatud, seega saavad ainult valitud mehed teki alla asjatama. Kurb kui unustad ära, millise teki alla see mees jäi, õnneks on olemas see foorum, kus saab frustratsiooni välja elada ja kiidelda sellega kida pole olemas
 
kah kassike 18. september 2017, kl 21.53
Juuksed pole üldse nii suure tähtsusega nagu mehed ise kardavad. Kiilaspäine mees on täitsa äge. Aga ropendamine on out. See madratsisõimaja tundub eriliselt haige olevat.
 
Mees41 19. september 2017, kl 11.36
Agne Tamm,

Mina tutvuks Sinuga!

Jäta palun oma e-mail..
 
sapiens 20. september 2017, kl 17.44
Äkki peaks sinult luba küsima, kus keegi sõna võib võtta? Pane oma pöialt edasi. Sul on kuskil mingi porgand ka ripakil. Nooli seda ka vahelduseks. Sellel küll küüs puudub, mida vihas närida, aga sõima niisama.
 
vagur 21. september 2017, kl 16.38
oi millised soovid meestele. Soovikal peab olema siis valikut!
 
sapiens 21. september 2017, kl 17.47
Vagurale. See soovitus oli ühele sõimavale "eelmisele", tõenäoliseli naisterahvale. Hulk juttu on vahelt ära kustutatud.
 
säh sulle viimane 21. september 2017, kl 19.55
Viga on ikka sinus endas, mitte naistes. Sind peabki aeg - ajalt sõimama, et sinul mõistus p--sest üles jõuaks. Miks seda tegema peab? Kas tahtlik lolli mängimine või on lihtsalt mõistust vähe. Eks sa ise tead? Aga mehi enam sellises vanuses ei muuda ja lihtsam on kõik maha jätta või mitte välja teha.
 
HILJA JUBA KRISSUKE 26. september 2017, kl 11.49
Krissu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sina kes oled keskmine mees Eestist ja elad nagu t
> avaline inimene töötav,arvestav,lugupidav,austav j
> a armastav ning hooliv...just sinuga soovib tutvud
> a selliste omadustega naine!Kirjuta endast ja sobi
> vusel suhtleme edasi!:)
AGA ---- KRISSU--KE ,,,MIKS MEEST LEIDNUD POLE ? !

KUS SINU SILMAD ENNE OLID ? HEAD MEHED ON JUBA OTSAS !
TULEBKI LEPPIDA VANEMA MEHEGA ---KES VÕTAB SIND OMA TIIVA ALLA.
VÄHEMALT HOIAB SIND ROHKEM ----
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!