Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kumb on parem olla, kas küps naine või mees
 
ehhee 21. aprill 2015, kl 20.24
 
:DDDD 21. aprill 2015, kl 20.27
Küps naine olla..kes tahaks olla parim enne möödas. Võibolla mõni peast lihtne naine ainult.
 
guess who 21. aprill 2015, kl 20.35
Mõni eit kasvataks omale kindlasti mingi kurgi külge, kui saaks:D tillinälg igas kommentaaris!
 
kadakajupp 21. aprill 2015, kl 20.47
imelik teemapüstitus - me kõik saame kord küpseteks naisteks ja meesteks. see pole midagi valitud otsustustest ju.
noh, alati võib enne seda oksa tõmmata vms, aga see on kah valik.
 
kunagi kohtan sind veel 21. aprill 2015, kl 20.47
Küpsel naisel on alati mida mehele pakkuda, igas mõttes. Paraku pole küpset meest veel kohanud. Kellel oleks mõistus, ilu, kirg, harmoonia, väga head elukombed kaasa antud.
 
HaukuvPeni 21. aprill 2015, kl 20.53
Mina küll pole kuulnud, et keegi ütleks "küpses eas mees." Kui aga tahetakse naise liigset vanust rõhutada, siis öeldakse: "küpses eas daam."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ahjupraad 21. aprill 2015, kl 20.53
mulle meeldib medium red
 
ma 21. aprill 2015, kl 20.54
Vana mees on ikka eriti haletsusväärne nähtus. Nii et valin ikka naiseks olemise, need saavad vähemalt endaga hakkama ning suudavad ka üksi edukalt elada.
 
veelgi 21. aprill 2015, kl 20.56
......ja on puhtad ja hoolitsetud, mitte nagu vanad mehed.
 
HaukuvPeni 21. aprill 2015, kl 20.56
ahjupraad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mulle meeldib medium red

Mulle küll mitte! See aeg pole naise juures kõige meeldivam ;-) Kas enne või pärast.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
sa 21. aprill 2015, kl 21.02
mis mõttes see vana mees endaga vähem edukamalt hakkama saab? millegipärast kui lugeda kuulutusi, siis need meeleheitlikumad otsijad on vanemad daamid.
 
küps naine 21. aprill 2015, kl 21.11
Millegi muu üle pole tõesti enam arutada, kas küps naine tohib veel elada või peaks vanade meeste rõõmuks hädatapu tegema?
 
alu 21. aprill 2015, kl 21.34
sa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis mõttes see vana mees endaga vähem edukamalt ha
> kkama saab? millegipärast kui lugeda kuulutusi, si
> is need meeleheitlikumad otsijad on vanemad daamid
> .

Vale. Mutte on lihtsalt hullupööra rohkem, otsivad ja sebivad ringi mulje jääb nagu neil oleks mingi oma riik või usulahk. Nende nahas olla küll ei tahaks, ehkki nad mulle väga seda soovivad:D
 
alu 21. aprill 2015, kl 21.37
"Küpsel naisel on alati mida mehele pakkuda, igas mõttes"

Võibolla, aga kas mees seda ka vajab või vastu tahab võtta, on iseasi.
 
hullult meeldib 21. aprill 2015, kl 21.46
Alule,

Ei peagi võtma, jääb endale ning uuele rohkem. Seda ju poest ei osta. Cekin out!
 
alu 21. aprill 2015, kl 21.53
hullult meeldib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alule,
>
> Ei peagi võtma, jääb endale ning uue
> le rohkem. Seda ju poest ei osta. Cekin out!

Heh. Mis see kõige meeldivam osa sest mõttest siis ka on?? Tõrjutud pakkumisrõõm või?
 
vbl on nii 21. aprill 2015, kl 22.36
kui mees on küps,tuleb abielluda,kui naine,siis pruukida!
 
Ha-ha-haa 21. aprill 2015, kl 23.22
Küpses eas naine on ikka haletsusväärselt ebaesteetiline! Meestel, kes endast hoolivad, on märgatavalt suuremad võimalused ennast vormis hoida ja sharmantne püsida. Ei ole ka probleeme 30 aastat noorema partneri leidmisega. Kolmkümmend aastat vanem naine mõjub nooremale mehele kindlasti tülgastavalt, kui mees just eriliselt perverssete kalduvustega pole.
 
no 21. aprill 2015, kl 23.25
nüüd hakkad luudadega üle kurgi saama
 
to Ha-ha-haa 21. aprill 2015, kl 23.25
tahaks sinu sugu ja vanust teada?
 
lapsikud mehed 21. aprill 2015, kl 23.29
no siin delfikas ju pole küpseid mehi. Need elavad ju kuskil mujal normaase mehe tegusat elu.

need on siin ju vaid püstikusejad.

miks te neid noori mehi ja vanemaid naisi üldse kokku topite. las igaüks teeb, mis tahab, tänase keskealise ärapõlatud mehe inin on naeruväärne ju.

vana naine saab alati sexida, keskelaine mees enam mitte. kui just kõik pulga tugevuseks ja kestvuseks ümber arvestada.siis sexi mõttes on eakas naine ju vormis, mees aga tohlakas juba.
 
ee? 21. aprill 2015, kl 23.35
kellega seksib vana naine?
 
vastuz 21. aprill 2015, kl 23.36
tohlakatega
 
võrrelge ikka samavanuseid 21. aprill 2015, kl 23.37
võrrelge ikka samavanuseid inimesi, mitte et mees keskaeline ja 80 aastane naine.
ikka tõesti imelikud võrdlused. mehe paks lodev kere ei ole lapsi kandnud ja sünnitanud, mis tõesti ka figuuri rikub. mis vana mehe kere kortsuliseks ja väljaveninuks ja lõdvaks ja kõveraks teeb on imelik küsimus ju küll.

eriti jube on vana ärapõlatud meeste inin ja viha ja hirm, surmahirm,et nüüd ongi kepiga läbi ja ees ootab surm, mis siin igast vana mehe postitusest ka kõlama jääb.

hirm, et ongi jäädavalt perssses.
 
Ha-ha-haa 21. aprill 2015, kl 23.38
Vanus 50, sugu mees, elan stressivaba elu väljaspool Eestit, elu nagu lill.
Ma ei taha tõesti midagi pahasti öelda, aga küpses eas naisel peab esteetilise välimuse säilitamiseks ikka ropult raha olema, mida ilutööstusele maksta.
 
to Ha-ha-haa 21. aprill 2015, kl 23.45
kas sind segab väga kui mõni küps naine õnnelik on ja mõni mees teda ihkab?
 
just 21. aprill 2015, kl 23.48
ja mõni tohlakas vanuigi õnnelikuks saab
 
Ha-ha-haa 21. aprill 2015, kl 23.49
Absoluutselt ei ole seda hirmu, et "ükskord on kepiga läbi", nagu keegi siin ülalpool kirjutas. See saab üks ilus aeg olema, kus saab täielikult tööle pühenduda.
 
eelmisele naerjale 21. aprill 2015, kl 23.50
ma olen 60, mu mehe sõber on 53, tema naine on ka 53, mehe naine on ikka suht tige, kuna mees heidab aga ihalevaid pilke minu suunas.

mu enda mees naudib ja muigab kõrvalt.

ses mõttes pole elu veel üldse otsas.
 
to Ha-ha-haa 21. aprill 2015, kl 23.51
vaevalt sa tead iga vastutuleva naise vanust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!